تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: گیم لافت : Miami Nights 2: The City is Yours

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

11 گیم لافت : Miami Nights 2: The City is Yours

Miami Nights 2: The City is Yours

by luan17

Build a prestigious career and enter the envied circle of Miami’s most powerful. Your newfound celebrity status will make you encounter characters so crazy and unexpected they will seem drawn from a movie script. All non-playable characters have a human-like memory so don’t offend them or they might come and beat you up later in the game. Use your notoriety to flirt, kiss, seduce and more… But don’t forget to manage your relationships, especially with your ex(es), otherwise they will come and stalk you at your door

شاد باشید
    Last edited by Legend; 28-07-2009 at 10:53.

2. 2 کاربر از Legend بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام این عکس که legend جون گذاشتن تصاویری از مکان های مختلف بازی ئه. من بازی رو تموم کردم ( نوشت: Farbod,you just finished miami nights 2 ) ولی هیچ کدوم از اون مکان هارو ندیدم! در واقع چیزیایی که من دیدم آپارتمان و اون ساحل و رستوران ( که اداره پلیس دورو بره شه ) بود! از ده تصویر زیر هیچ کدومش رو تدیدم! باید چه کار کنم؟ شاید خوب بازی نکردم؟ آره؟ البته اون نوشت: Farbod,you just finished miami nights 2
    دقیقا یادمه که کلمه جاست رو رو نوشت.

چه کنم؟ آیا تو این بازی که یک شهر است و در ابتدا 2 تا مکانش فقط بازه ، با ادامه بازی مکان هاء دیگه باز میشه؟ چند تا باز میشه؟
    .... تو یکی از عکسا زیر تو قسمت flirt میبینیم 4 تا گزینه هست ماله من فقط یکی داره که gift گزینه بالا هست و وقتی واردش میشی اون وقت 4 تا گزینه نوشیدنی گل و..... میبینی.
    یکی مشکل رو رفع کنه . ممنون
    Last edited by Farbod2; 02-08-2009 at 06:35.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •