تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: اشکال در مینبرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض اشکال در مینبرد

با سلام
    من یه مینبرد ep45-ud3r دارم با یه cpu e8400 و 4 گیگ رم ocz حالا من بعضی وقتها سیستم رو که restart می کنم سیستم یک لحظه خاموش میشه ودوباره روشن میشه به نظرتون این اشکال هست یا این که حالت این نوع مینبردها این گونه است .
    البته چند روز پیش مینبرد ارور بایوس داد و هیچ کاری نمی کرد فردا که روشن کردم خودش بایوس را update کرد و بعد از اون هیچ مشکلی نداشته بجز همین مورد که یادم نیست قبل از این ارور هم این مشکلو داشته یا نه
    خواهشمندم راهنمایی کنید
    با تشکر

داره خودمونی میشه doste_naghola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

تظیمات پاورسیتینگ بایوس مینت را چک کن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

تظیمات پاورسیتینگ بایوس مینت را چک کن
    آقا یعنی چیکارش کنم ؟
    چی رو باید چک کنم؟

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

مشکلی نیست نگران نباش

5. این کاربر از javadshahvand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خود پاور رو چک کن بایوس آپد یت شه و تنظیمات پیشفرض.

7. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

باسلام
    درپی مطالب بالا یه دوروزیه که سیستم من بعضی مواقع هنگام بالا آمدن ویندوز همانجایی که اون خطه میاد ومیره هنگ میکنه وباید ریست کنم . وقتی که با یکی از دوستان مطرح کردم به من گفت مودم و کارت --- را جدا کن ببین چه اتفاقی می افته به نظر شما می تونه از اونها باشه یا از ویندوزه یا که واقعا مینبرد من ایرادی داره خواهش می کنم راهنمایی کنید که خیلی نگرانم
    در ضمن میتونه اشکال بالا و این مشکل جدید از پاور باشه آخه گرافیک من zotac gts 250 هست وپاور من 535 گرین کارت گرافیکه یه سوکت 8 پینی برق می خوره ویه کابل روشه که 2 تا سوکت 6 پینی به من میده ولی پاور من یه دونه سوکت 6 پینی داره ویکی دیگه رو خالی گذاشتم به نظر شما میتونه از اونم باشه یا نه؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

شما قطعات غیر ضروری رو غیر فعال کنید ویروس چک بعدش فرمت سریع + ویندوز جدید یا تست هارد پاورت بعید ه مشکلی داشته باشه باز کل قطعاتت رو بنویس.اخیرا درایور جدید سا سخت افزار جدید داشتی؟

10. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

mb ep45-ud3r
    cpu e8400
    ram 2*2gb ocz bass400
    vga zotac gts 250 1gb dd3
    hdd hitachi 1tb
    modem zoltrix 3chip kish
    --- sky star 2.6
    من درایور کارت --- رو از اینترنت گرفتم ورژن 4.5 ونصب کردم چون cd درایور خود کارت مخدوش شده بود وکار نمی کرد
    ویندوزم مطمئنا بدون ویروس هست وتازه عوض کردم درضمن همه قطعات را به تازگی گرفتم ونو هستند
    با تشکر از شما

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

قطعات غیر ضروری رو خارج کردی؟فقط هاردی که بوت میشه گرافیک رم و پردازنده اگه درایور جدید ریختی رول بک کن

13. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

با سلام
    من یه مینبرد ep45-ud3r دارم با یه cpu e8400 و 4 گیگ رم ocz حالا من بعضی وقتها سیستم رو که restart می کنم سیستم یک لحظه خاموش میشه ودوباره روشن میشه به نظرتون این اشکال هست یا این که حالت این نوع مینبردها این گونه است .
    البته چند روز پیش مینبرد ارور بایوس داد و هیچ کاری نمی کرد فردا که روشن کردم خودش بایوس را update کرد و بعد از اون هیچ مشکلی نداشته بجز همین مورد که یادم نیست قبل از این ارور هم این مشکلو داشته یا نه
    خواهشمندم راهنمایی کنید
    با تشکر
    سلام
    اول در مورد مادربرد و مشكل اصلي شما .... اين مادربرد زمانيكه ريستارت مي‌شود يكبار خاموش و دوباره روشن مي‌شود كه مشكل خاصي نيست اما در مورد اينكه خود سيستم يكبار بايوس را آپديت كرده .... اين موضوع مشخص مي‌كند كه بايوس مادربرد شما صدمه ديده و بعد از راه‌اندازي مجدد سيستم با توجه به قابليت Dual Bios بايوس را بطور اتوماتيك به روز رساني كرده است. حال دو نكته : اول اينكه چرا بايوس صدمه ديده ؟ دوم اينكه چگونه مي‌توان اين مشكل را برطرف نمود.
    صدمه ديدن بايوس دلايل محتلفي دارد كه عبارتند از 1-شوك ناگهاني به بايوس 2- استفاده از قطعات نامرغوب كه سبب صدمه زدن به بايوس مي‌شود و ......
    در مورد روش‌هاي برطرف كردن اين مشكل : اگر پاور دستگاه شما مناسب نباشد گاهاً اين اتفاق براي بايوس مي‌افتد، بنابراين پاور را بررسي كنيد.
    شوك‌هاي ناگهاني .... بطور مثال قطع و وصل شدن برق در هنگام استفاده از كامپيوتر ، وصل كردن قطعاتي مبتني بر درگاه USB به مادربرد (البته در صورتيكه پاور مناسب نباشد اين قضيه بعنوان شوك براي بايوس تلقي مي‌شود)
    در مورد ديگر قطعات سيستم مخصوصاً رم بررسي كنيد..... رم در صورتيكه غير استاندارد باشد يا مشكل داشته باشد سبب بروز چنين مشكلاتي مي‌شود.
    اما در مورد كارت گرافيكي ... كارت گرافيكي شما GTS 250 هست . شما ذكر كرده بوديد كانكتور‌هاي پشت كارت به چه صورت هست ؟ يك كانكتور 6 پين و يك 8 پين ؟!!!!!!
    كارت‌‌هاي GTS 250 تنها داراي 1 كانكتور 6 پين هستند :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با تشكر فراوان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •