تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 74

نام تاپيک: من سه بار پاور سوزوندم !

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ممنون این شرکت UPS می فروشه ؟
    بله این شرکت انواع UPS ها ترانسهای افزایش ولتاژ انواع محافظ .....

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4ve30n4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    کهکشان NGC 6397

پيش فرض

سلامم..
    ممنون این شرکت UPS می فروشه ؟
    این را گفتن>> http://www.faratel.com/products/avr.cfm?name=avr32f
    135-260V تا واردش میشه و 220V ± 4% خروجی میده.. ولی این صنعتی و گرونه بابا.. وزنشم 30 کیلویه که!!
    بابا مدلای کوچیکش را باید بری بازار گیر بیاری.. دو سال قبل دو تا دونه یه 500وات یه هزار وات و اسه سیستمهای یجا که بخاطر ضیعف بودن برق خاموش میشدن گرفتم مارکش یادم نیستش.. برو بازار بگو محافظ تقویت کننده میخوام بیشتر فروشنده ها حالیشون نیستش.. وقتی بهت داد ببین سبکه یا سنگینه.. در حد 4-5 کیلو بودش خودشه.. بهش بگو داخلش سیم پیچ تقویت کننده باس باشه.. حتمن 1000 واتش را بگیری.. یوقت خامت نکنه بگه 500 وات کافیه.. ..

3. این کاربر از 4ve30n4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلامم..
    135-260V تا واردش میشه و 220V ± 4% خروجی میده.. ولی این صنعتی و گرونه بابا.. وزنشم 30 کیلویه که!!
    بابا مدلای کوچیکش را باید بری بازار گیر بیاری.. دو سال قبل دو تا دونه یه 500وات یه هزار وات و اسه سیستمهای یجا که بخاطر ضیعف بودن برق خاموش میشدن گرفتم مارکش یادم نیستش.. برو بازار بگو محافظ تقویت کننده میخوام بیشتر فروشنده ها حالیشون نیستش.. وقتی بهت داد ببین سبکه یا سنگینه.. در حد 4-5 کیلو بودش خودشه.. بهش بگو داخلش سیم پیچ تقویت کننده باس باشه.. حتمن 1000 واتش را بگیری.. یوقت خامت نکنه بگه 500 وات کافیه.. ..
    دوست عزیز گرونه چیه؟امکان نداره بیشتر از 100 تومن باشه!وزنشم بخاطر اینه که دو تا ترانس توپ توش کار گذاشتن!

پروفشنال chaparman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ممنون خیلی کمکم کردی . دستت درد نکنه ممنون .این قیمتش چه جوریا هست ؟ طرف سرم کلاه نزاره ؟

سلامم..

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4ve30n4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    کهکشان NGC 6397

پيش فرض

دوست عزیز گرونه چیه؟امکان نداره بیشتر از 100 تومن باشه!وزنشم بخاطر اینه که دو تا ترانس توپ توش کار گذاشتن!
    واسه کولر گازیه اون نه واسه یه سیستم معمولی خونگی..
    ممنون خیلی کمکم کردی . دستت درد نکنه ممنون .این قیمتش چه جوریا هست ؟ طرف سرم کلاه نزاره ؟
    >>>
    http://forum.p30world.com/showpost.php?p=3986950&postcount=25

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

>>>
    دوست عزیز قصد من از معرفی این ترانس این بود که برای کل لوازم برقی ساختمان استفاده شود!بلاخره کسی که تصمیم به خریدن ترانس میکنه باید به فکر وسیله های دیگر هم باشه!!!
    شما بدون اینکه توضیحات رو بخونی یا میگی صنعتیه یا میگی مخصوص کولره!
    انتخاب نوع ترانس هم بستکی به برق هر منطقه داره!
    موفق باشید.

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

زور من نمی رسه به 100 تومن
    من یه چیزی میخوام تو مایه های 30 تومن کوچیک هم باشه مثل مارکی که جناب 4ve30n4 لطف کردند و معرفی کردند .فقط اگر مارک و اسمش معلوم باشه عالی میشه

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

مگه الان ازش استفاده نمی کنید ؟ اگه اسم و مارکش رو پیدا کنید عالی میشه . تا یه سرچی بکنم و قیمت و خصوصیاتش دستم بیاد بعد برم خرید کنم

>>>
    http://forum.p30world.com/showpost.php?p=3986950&postcount=25

داره خودمونی میشه nazanin66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ببینید منم پارسال تابستون این مشکلو داشتم مثلا زمانی که کولر رو روشن می کردیم سیستمم خاموش میشد...اگر این موقع ها فقط مانیتور رو خاموش کنید برق دیگه قطع نمیشه الانم دیگه من مشکل ندارم....شما کاشکی پریزهای دیگه خونه رو هم امتحان می کردین چون ممکنه مشکل از اون پریز باشه....یا با یه مولتیمتر و تنظیم روی ac ببینید مشکل واقعا از برق خونه هست؟ در ضمن تو مجله های مختلف مثل: عصر شبکه و شبکه، و روزنامه عصر ارتباط تبلیغات ups رو پیدا کنید که توضیحات خوبی هم بعضی اوقات راجع به اونا می تونید پیدا کنید....اگر هم از برق سر در میارید مدارش توی اینترنت هست می تونید خودتون بسازید.
    شاد باشید.

11. این کاربر از nazanin66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

پس به نظر شما من نگران خاموشی زود به زود PC نباشم . باشه کمی خیالم راحت شد .
    نمی دونم باور می کنید یا نه ولی طی این سه باری که پاور سوزوندم حتی یکبار هم پاور برق سیستم رو قطع نکرده ! نمی دونم چرا ولی شاید پاورها همه تغلبی بوده اند
    قانون خاصی نداره ولی بیشتر شبها حدود 8:30 الا 10 خاموش میشه بعد 12 شب مشکلی نیست یعنی طی این ساعات ولتاژ خیلی پایین میاد
    باورتون نمیشه همسایه ما اخیرا یه کولر گازی بزرگ 1/5 میلیونی گرفته و شبها روشنش می کنه به محض روشن کردن کولر مزبور PC من خاموش میشه
    الان پاورت چیه؟شانس اوردی فقط پاور سوخته و قطعات چیزیشون نشده

سلام به همگی و خسته نباشید.
    دوست من نوسان برق همینطور الکی که بالا و پایین نمیره من چندتا راه بهت پیشنهاد میکنم...
    من خودم تو روستا زندگی میکنم و همین مشکلو دارم..ولی خیلی وقته باهاش مقابله کردم:

1.ببین تو خونه وقتی وسایل برقی رو که روشن میکنی چه وسیله ای باعث میشه نوسان برق زیاد بالا و پایین بره و سیستم خاموش بشه...امیدوارم فقط کولر نباشه...

2.تمام چراغهای خونه و وسایل خونه همه رو خاموش کن یا لامپها و وسایل رو کم مصرف کن....

3.معمولاً تو چه ساعاتی خاموش میشه و با روشن کردن چه وسیله ای این اتفاق میافته؟

4.اگه میتونی پاور سیستمتو هم کمتر کن...

موفق باشید.
    این که نمیشه راه حل اگه پاور نامناسب با سیستم بذاری به پاور فشار میاد بعد یه مدت داغون میشه.

سلامم..خیلی هم دلیل علمی داره.. عجب حرفا و رهنماییهایی آدم میشنوه!!

عزیزدل.. محافظهای دو نوعن.. یجورشون سنگین هستن چون داخلشون سیمپیچ بزرگی داره و تقویت کننده ی ولتاژن که 500 واتش حدود 23 و 1000 واتش حدود 30 تومن هستش.. اینا وقتی ولتاژ از 220 بیفته مثلن روی 190.. میکشونن ولتاژ را به بالا مثلن 210-215 این مدل را باید استفاده کنی و واسه کامپیوتر حتمن باید 1000 واتش را استفاده کنی.. این را تجربه کردم جواب داده..
    یه مدل دیگه ی تقویت کننده هستش که فقط واسه یخچال فریزره. تا ولتاژ بیاد پایین میزنه برق را قطع میکنه و داخلش فقط یه مدار ساده ی الکترونیکی کوچک داره.. مبادا اینا را به کامپیوتر وصل کنی که دهن سیستم ظرف دو ماه سرویس میشه..
    تا وقتی که دلیلش علمیش رو از منبع معتبر ارایه ندی من روی حرفم هستم.
    قانون مدار ها و قطعات الکتریکی اینه که هرچی برق به مدت کمتری توشون جریان داشته باشه فرسودگی قطعات کمتر میشه و عمر اونا افزایش پیدا میکنه به شرطی که به درستی خاموش شه نه اینکه به زور قطعی برق خونه خاموش شه!

ببینم شما داری یو پی اس رو توضیح میدی یا ترانس تقویت کننده ولتاز رو؟

زور من نمی رسه به 100 تومن
    من یه چیزی میخوام تو مایه های 30 تومن کوچیک هم باشه مثل مارکی که جناب 4ve30n4 لطف کردند و معرفی کردند .فقط اگر مارک و اسمش معلوم باشه عالی میشه
    با 30 تومن یه پاور هم به زور گیر میاد چه برسه به یوپی اسی که مناسب سیست وساعات قطعی برق باشه

ببینید منم پارسال تابستون این مشکلو داشتم مثلا زمانی که کولر رو روشن می کردیم سیستمم خاموش میشد...اگر این موقع ها فقط مانیتور رو خاموش کنید برق دیگه قطع نمیشه الانم دیگه من مشکل ندارم....شما کاشکی پریزهای دیگه خونه رو هم امتحان می کردین چون ممکنه مشکل از اون پریز باشه....یا با یه مولتیمتر و تنظیم روی ac ببینید مشکل واقعا از برق خونه هست؟ در ضمن تو مجله های مختلف مثل: عصر شبکه و شبکه، و روزنامه عصر ارتباط تبلیغات ups رو پیدا کنید که توضیحات خوبی هم بعضی اوقات راجع به اونا می تونید پیدا کنید....اگر هم از برق سر در میارید مدارش توی اینترنت هست می تونید خودتون بسازید.
    شاد باشید.
    ممکنه مشکل از کنتور باشه یعنی کنتور امپر پایین کار گذاشته باشن وجوابگوی مصرفشون نباشه.
    ممکنه مشکل از 3 فاز کوچه باشه که درست تقسیم نشده
    فکر کنم خود شرکت فاراتل مشاور داشته باشن و بهشون زنگ بزنی و مشکلتوبگی خودشون بهترین راه حل رو بهت نشون میدن.

13. 3 کاربر از BLACK-BLACK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •