تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: اینا چه فرقی با هم دارنC , C++ , C# , Visual C

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام.
    منظور از كنسولي چيه؟
    يعني برنامه اي که وروديشو از صفحه کليد مي گيره و خروجي رو به صفحه نمايش مي ده . همه کاراشو اين طوري انجام ميده . برنامه اي که رابط کاربريش فقط خط فرمان يا Command Line هست . همون برنامه هايي که تو Command Prompt اجرا ميشن .

در ضمن java قويتره يا C++
    اين هم از اون سوال هاس ها ..................

2. این کاربر از sin2x=2sinxcosx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت centaur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

در ضمن java قويتره يا C++
    اگه برای کسب در امد می خواهید اوضاع خیلی متفاوته،نیازتون را بگید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه click_dez's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خونشون

پيش فرض

برای برنامه نویسی به هر یک از این زبانهای C و ++C و #C و visual C، به چه برنامه هایی احتیاج هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان :
    البته شاید جای مطرح کردن این سوال اینجا نباشه به هر حال ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    من تازه به این فروم پی سی ورلد وارد شدم و لطفا کمکم کنید.
    من هم میخواهم یکی از زبان های برنامه نویسی را یاد بگیریم مواد مورد نیاز چه هست و اصولا به چی برنامه و یا دانش ضرورت احساس میشود

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

خودتون هم مي دونين جاش اينجا نيست پس چرا مي پرسين دوست عزيز . بار ها و بار ها اين سوال مطرح شده . يه جستجو کنين اگه نتيجه نگرفتين تاپيک جديد باز کنين .

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

برای برنامه نویسی به هر یک از این زبانهای C و ++C و #C و visual C، به چه برنامه هایی احتیاج هست؟

براي برنامه نويسي بايد اين مراحل طي بشه :
    1- نوشتن برنامه : برنامه رو ميشه هر جايي نوشت . روي کاغذ ، تو NotePad ، تو MS Word ، روي دستتون ، رو ديوار و .....
    2- حالا اين کد رو شما به زبان مثلا ++C نوشتين . مي خواين که اجرا کنين و نتيجه رو ببينين . ولي کامپيوتر و يا بهتر بگيم سخت افزارهاي کامپيوتر و يا بهترتر ، CPU کامپيوتر هر زباني رو درک نمي کنه . فقط زبان ماشين خودش رو . بنابراين به يه مترجم نياز هست که اين زبان رو براي ما به زبان ماشين ترجمه کنه . به اين مترجم در اصطلاح کامپايلر گفته ميشه . شما توسط کامپايلر اين کدتون رو به زبان ماشين ترجمه مي کنين و بعد از اون کدتون براي ماشين قابل استفاده است .
    البته مراحل ديگه اي هم وجود داره که کلي ها همينا هستن . 6 مرحله طي ميشه از نوشتن برنامه تا اجراي اون . براي اين منظور محيطهايي ايجاد شده که به اونا IDE يا Integrated Development Environments گفته ميشه . يعني محيط يکپارچه توسعه . يعني تمام اين 6 مراحل رو توش ميشه انجام داد . از نوشتن کد تا اجراي اون . براي سيستم عامل ويندوز معروف ترين و قدرتمندترينش MS Visual Studio هست که شما توش مي تونين هر چهار زبان خودتون رو کامپايل و اجرا کنين .

8. 2 کاربر از sin2x=2sinxcosx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه younes_ysf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام ايا كامپايلر #C برنامه اي جدا از #visual c هست يا نه؟ بزارين اينجوري بگم. من تازه كارم. ميخوام سي شارپ ياد بگيرم. ياي بايد وي‍ژوال سي شارپ رو نصب كنم يا يه كامپايلر ديگه نصب كنم؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

فکر نکنم به جز #Visual C بشه جاي ديگه اي کدهاي #C‌ رو کامپايل کرد . بالاخره #C زبان انحصاري مايکروسافت هست و VS هم IDE مايکروسافت . هواي همديگه رو خواهند داشت .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام
    من رشتم سخت افزاره و معمولا برا میکروپروسسورها و میکروکنترلر ها از زبان خود C استفاده میکردیم.چون برای نوشتن برنامه به این سیستم ها نیاز به محیط برنامه نویسی مثل کدویژن داری بهترین پیشنهاد بهت همون خود زبان C هست و نه ++C و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    کار اصلی این دوتا زبون برنامه نوشتن برای کامپیوترهاست(تمامی زیر مجموعه کامپیوترها). شما نه با صفحات نت کار دارید و نه نیاز به شی گرایی دارید ،که داشته باشینم اصلا محیط کدویژن ساپورت نمیکنه. در کل برای برنامه نویسی به میکروهای AVR ,PIC از زبان C تابع گرا و میکرو پاسکال و بیسک استفاده میشه و برای نوشتن برنامه برای میکروی 8051 از اسمبلی.
    پبشنهادم اینه که اگه دوس داری برنامه نویسی کنی حالا تحت هر چی اول ببین کدوم زبونو بیشتر از همه بلدی بعد برو تا تهش همونو ادامه بده.تو هر چی بهترین باشی کافیه و نیازیم نیست فکر زبون دیگه ای رو بکنی. من خودم به سه دلیل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کار میکنم یکی اینکه منابعش اعم از اموزشی و کد آماده و کتابخانه تو نت زیاده و همه جا پیدا میشه دوم اینکه باهاش میتونی به راحتی تحت وب بنویسی سوم اینکه برگرفته از زبون سی هست ولی محیطش شبیه ویژوال بیسیکه و راحته.
    البته اینم بگم با محیط ویژوال استودیو هم میتونی برا میکرو برنامه بنویسی ولی دیگه کامپایلرش سر از کار تو درنمیاره و فکر میکنه کنسول داری مینویسی که اونم نوشتنش برا میکرو فرقی با نوشتن تو محیط نوت پد نداره.
    موفق باشی..
    Last edited by aria_68; 17-08-2015 at 05:15.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام

فرق اساسی این برنامه ها توی چیه ؟ همه زبان های برنامه نویسی مشتق شده از سی می باشند
    1- سی اولین زبان برنامه نویسی از این گروه است و بعد از آن سی پلاس پلاس و بعد از آن سی شارپ می باشد
    تمامی سینتکس ها و کد نویسی ها شبیه به هم ولی با کمی تغییر
    درصورت یاد گرفتن هرکدام آن یکی را نیز یاد خواهید گرفت که به نظر من سی شارپ از همه بهتر است چون امکان نوشتن کد را به زبان های قبلی فرارهم می کند و شی گراء تر می باشد
    معروفترین کدومه ؟ سی(چون خیلی از زبان ها و سیتم عامل ها از این زبان سرچشمه گرفته اند) و سی شارپ (بازار کار خوب در جهان و ایران دارد) سی پلاس پلاس (چون برنامه نویسی مخصوص برای میکروکنترلها و سخت افزارهای می باشد و در صنعت نیز استفاده دارد)
    سی شارپ به کدومه میگن؟ C (سی) ++C (سی پلاس پلاس) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (سی شارپ)
    راستش برای یادگیری توی میکروکنترلرها ( مثل 8051 ، avr ، Pic ) میپرسم ، یعنی کدومه معروفتر هستش که در تمام زمینه ها کاربرد داره ؟ سی شارپ از همه بهتر می باشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •