تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: راجع به ادوب آودیوشن

داره خودمونی میشه Amin01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض راجع به ادوب آودیوشن

سلام دوستان
    بنده از اساتید بزرگواری که با برنامه ادوب ادیشن آشنایی دارن سوالی داشتم
    دوستان اگر دقت کرده باشین در بیشتر آهنگهای پاپ امروزی دربعضی از قسمت های آهنگ صدای خواننده دوتایی میشه یعنی صدای دیگری با صدای خواننده ترکیب میشه که انگار از دور وگاهی هم از نزدیک داره با خواننده یا همون صدای اصلی هم خوانی میکنه
    در بیشتر آهنگ های پاپ امروزی این روش برای زیباتر کردن قطعه موسیقی به چشم میخوره
    حالا سوال من اینه که به چه صورت یا چند صورت میشه این کار رو در برنامه ادوب ادیشن انجام داد
    راستی اینم رو هم باید ازتون بپرسم که به نظر شما اکثر استودیوهای صدا از چه نرم افزاری برای میکس صدا استفاده میکنن
    با تشکر

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده از اساتید بزرگواری که با برنامه ادوب ادیشن آشنایی دارن سوالی داشتم
    دوستان اگر دقت کرده باشین در بیشتر آهنگهای پاپ امروزی دربعضی از قسمت های آهنگ صدای خواننده دوتایی میشه یعنی صدای دیگری با صدای خواننده ترکیب میشه که انگار از دور وگاهی هم از نزدیک داره با خواننده یا همون صدای اصلی هم خوانی میکنه
    در بیشتر آهنگ های پاپ امروزی این روش برای زیباتر کردن قطعه موسیقی به چشم میخوره
    حالا سوال من اینه که به چه صورت یا چند صورت میشه این کار رو در برنامه ادوب ادیشن انجام داد
    راستی اینم رو هم باید ازتون بپرسم که به نظر شما اکثر استودیوهای صدا از چه نرم افزاری برای میکس صدا استفاده میکنن
    با تشکر
    من خیلی وقت پیش با این برنامه کار کردم ... تا اونجایی که یادمه افکت Chourse که نمیدونم درست نوشتم یا نه تو همین مایه ها بود کاری تقریبا به همین شکل رو باهاش انجام دادم البته واسه قشنگ تر شدنش باید به تنظیماتش ور بری نمیدونم شایدم من اشتباه کنم و الان یادم نیس.
    آعودیشن برنامه ی خوب و ساده ای واسه این کاره ولی فکر نکنم استادیو ها از این برنامه استفاده کنن.
    استادیو ها از برنامه ی Sonar که خیلی حرفه ایه یا برنامه Reason استفاده میکنن و شاید برنامه هایی که منو تو اسمش هم نشنیده باشیم ولی این دو تا رو که گفتم میدونم که بعضی جاها ازش استفاده میکنن.

داره خودمونی میشه Amin01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من خیلی وقت پیش با این برنامه کار کردم ... تا اونجایی که یادمه افکت Chourse که نمیدونم درست نوشتم یا نه تو همین مایه ها بود کاری تقریبا به همین شکل رو باهاش انجام دادم البته واسه قشنگ تر شدنش باید به تنظیماتش ور بری نمیدونم شایدم من اشتباه کنم و الان یادم نیس.
    آعودیشن برنامه ی خوب و ساده ای واسه این کاره ولی فکر نکنم استادیو ها از این برنامه استفاده کنن.
    استادیو ها از برنامه ی Sonar که خیلی حرفه ایه یا برنامه Reason استفاده میکنن و شاید برنامه هایی که منو تو اسمش هم نشنیده باشیم ولی این دو تا رو که گفتم میدونم که بعضی جاها ازش استفاده میکنن.
    سلام دوست من افکت مورد نظر شما شاید یکی از عناصرلازم برای این کار باشه ولی به تنهایی این کار رو نمیتونه انجام بده
    من فکر میکنم با ترکیب لایه های صدا روی هم بشه به چنین نتیجه ای رسید ولی با این حال بازم مهارت های خاص خودش رو نیاز داره
    البته اگر دوستان همکاری کنند شاید به نتیجۀ بهتری برسیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •