تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: چند تا سوال و راهنمایی در مورد avid liquid

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض چند تا سوال و راهنمایی در مورد avid liquid

سلام
    قراره برای صدا و سیمای یکی از مراکز استانی یک برنامه با avid liquid درست کنیم اما من هیچی بلد نیستم البته بصورت پایه بلدم اما چند تا مشکل دارم ممنون میشم کمکم کنید
    1= چطوری میتونم یک تصویر ویدویی یا عکس رو داخل یک کلیپ ویدویی وارد کنم مثلا وقتی یک کلیب ویدویی پخش میشه یک عکس یا کلیب دیگه هم داخل اون نشون داده بشه نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه من در اوید نتونستم این کارو کنم
    2=در پرایمر و یولید معمولا یکی از تراکها تراک ویدویی اصلی هست اما من نمیدونم کودوم تراک در اوید تراک اصلی هست چون اکثرا تو تراک5 قرار میگیرن اگه یکم کوچولو در این مورد توضیح بدید ممنون
    سوالات دیگری هم دارم که میام میپرسم در ضمن کسی pdf راهنمای فارسی ازین برنامه داره لینکشو بده چون هیچی از اوید بلد نیستم
    Last edited by rsh; 17-06-2009 at 20:01.

2. این کاربر از rsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

okt

داره خودمونی میشه okt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    http://okt.blogfa.com/

پيش فرض

سلام اگه منظورت اينه كه يك تصوير رو داخل تصوير ديگه بصورت p in p نشون بدي بايد تصوير دوم رو در لايه بالا قرار بدي و بعد با موس يك كليك روي اون كني سپس تو بالاي تايم لاين گزينه open 2d editor رو كليك كن بعد برنامه كه باز شد ميتوني با قسمت size , position تصوير رو كوچك كني و حركت بدي اگه خواستي هم ميتوني لبه هاي تصوير رو نرم يا گرد كني و يا تصوير رو transparent كني كه بهش ميگيم super inpose يعني تصوير رو تصوير بصورت شيشه اي در مورد سوال 2 هر تراك كه كنارش حرف v رو ببيني از لحاظ import تصوير اصلي حساب مياد و در غير اينصورت فرقي با هم ندارن

4. این کاربر از okt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

rsh

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •