تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: خواهش میکنم کمکم کنید

در آغاز فعالیت malaria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض خواهش میکنم کمکم کنید

سلام به همه , خسته نباشید
    من یک مادربورد amd ساپورت که فکر کنم مدل دقیقش giga ga-k8nf_9 باشه دارم و تازه هم از گارانتی برگشته 2 سالو نیم هم هست که خریدم ولی الان که سیستمو روشن میکنم فقط فن های سیستم روشن میشن هم ماله cpu هم ماله گرافیک و هم فن کمکی کیس , ولی هیچی بوت نمیشه و حتی dvd rom هم درش بازو بسته نمیشه , من چند بار همه ی سیستمو از اول باز کردم و بستم ولی تاثیری نداشت و باتری هم برداشتم ولی هیچی به هیچی
    خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه راهنمایی کنه چون برای دانشگاه به سیستمم بد جوری احتیاج دارم
    ممنون

داره خودمونی میشه Black Eyes's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام به همه , خسته نباشید
    من یک مادربورد amd ساپورت که فکر کنم مدل دقیقش giga ga-k8nf_9 باشه دارم و تازه هم از گارانتی برگشته 2 سالو نیم هم هست که خریدم ولی الان که سیستمو روشن میکنم فقط فن های سیستم روشن میشن هم ماله cpu هم ماله گرافیک و هم فن کمکی کیس , ولی هیچی بوت نمیشه و حتی dvd rom هم درش بازو بسته نمیشه , من چند بار همه ی سیستمو از اول باز کردم و بستم ولی تاثیری نداشت و باتری هم برداشتم ولی هیچی به هیچی
    خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه راهنمایی کنه چون برای دانشگاه به سیستمم بد جوری احتیاج دارم
    ممنون
    دوست عزیز فکر میکنم سیستمت الکتریسیته ساکن گرفته یعنی تو مدار سیستمت کمی برق جریان داره این ایراد معولا از طرف خازن هاست(معمولا) باید تخلیه ولتاژ کنی - تمام قطعات متصل به مادربرد رو در بیار با اسپری خشک تاکید میکنم اسپری خشک کل مدار رو بشور مخصوصا درون اسلت ها روی رم و کارت گرافیک هم اسپری کن بعد از این که خشک شد قطعات رو بزار جای خودشون برا سی پی یو - اول درش بیار بزار رو یه سطح فلزی
    مشکل دی وی دی مربوط به این نمیشه کابل برقش رو عوض کن
    موفق باشی

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست عزیز فکر میکنم سیستمت الکتریسیته ساکن گرفته یعنی تو مدار سیستمت کمی برق جریان داره این ایراد معولا از طرف خازن هاست(معمولا) باید تخلیه ولتاژ کنی - تمام قطعات متصل به مادربرد رو در بیار با اسپری خشک تاکید میکنم اسپری خشک کل مدار رو بشور مخصوصا درون اسلت ها روی رم و کارت گرافیک هم اسپری کن بعد از این که خشک شد قطعات رو بزار جای خودشون برا سی پی یو - اول درش بیار بزار رو یه سطح فلزی
    مشکل دی وی دی مربوط به این نمیشه کابل برقش رو عوض کن
    موفق باشی
    ممنون حتما امتحان میکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    CD ROM

پيش فرض

پاورت دچار مشکله

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

منم فکر میکنم به خاطر همین باشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران - سه راه افسريه - شهرك كاروان (رضويه)

پيش فرض

قطعات اصلیت رو روی یکی سیستم دیگه جدا جدا ببند اگر سالم بودن
    یا از مادربورد هست یا پاور که برق درست نمیرسونه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •