تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 54

نام تاپيک: N96 V.s I8510

اگه نباشه جاش خالی می مونه Bahador.p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کارمانیا

پيش فرض

حسن جون خودتم امتحان کردی....

اخه ان 82 خودم 6543 گرفت...!!!!

من فکر می کردم 8510 قویتر باشه....
    دلیل داره این برنامه فقط Cpu گوشیه I8510 رو میشناسه و به اون نمره میده و چیپ ست گوشی رو میزنه ناشناس (UnKnOwN)

2. 3 کاربر از Bahador.p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

حسن جون خودتم امتحان کردی....

اخه ان 82 خودم 6543 گرفت...!!!!

من فکر می کردم 8510 قویتر باشه....
    درسته شتاب دهنده سه بعدی n82 و n95 از 8510 قویتره

دلیل داره این برنامه فقط Cpu گوشیه I8510 رو میشناسه و به اون نمره میده و چیپ ست گوشی رو میزنه ناشناس (UnKnOwN)
    فکر نمیکنم اینجوری باشه آخه اگه نشناسه که امتیازش به 2000 هم نمیرسه
    Last edited by hasanmotori; 05-06-2009 at 17:16.

4. 2 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Ali_BlueBoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ته ران...!!!

پيش فرض

ولی اگه این جوری باشه و ان 96 امتیازش زیر 800 باشه که نشون میده ان 96 به کل تعطیله و ان 82 و 95 سالار...!!!!

البته یه چیزی که مهمه اینه که این برنامه بیشتر روی گرافیک گوشی کار میکنه تا سرعت سی پی یو.....

6. این کاربر از Ali_BlueBoy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه agha sami's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    tehran - narmak

6 خیلی برام جالبه

خوب خوب خوب
    می بینم که یه نصفه روز نبودم ، از فرصت استفاده کردید 3-4 صفحه تاپیکو پیش بردید
    و اینکه شما ظاهرا فقط با من دعوا ندارید و با همه دعوا دارید

اولا باید بگم که شما اصلا منطقی صحبت نمی کنید که تازه بخواهید من را قانع هم بکنید
    وقتی شما مطلب به این واضحی رو قبول ندارید که n96 نسبت به n95 8gig زمان بیشتری برای پخش وسیقی و پخش فیلم و سایر موارد ، در اختیار کاربر قرار میده ، من دیگه بیام چی بگم !!!(مطلب به این واضحی تو تمام سایتهای معتبر وجود داره / حالا شما بیا بگو که من 95 8گیگ رو با 95 معمولی اشتباه گرفتم. 95 معمولی که اصلا حرفی واسه گفتن ندارد.)
    عزیزم خوب دقت کن تا دوباره اشتباه نکنی صحت این ارقام رو هم از هر کی می خوای بپرس:

فقط کافیست به چند نمونه از این برتری ها نگاه مختصری بیاندازیم:
    دوام باتری در پخش ویدئو : N96 : تقریبا 5 ساعت، و برای n95 8 gig تقریبا 3 ساعت و 30 دقیقه
    دوام باتری در استفاده از Wi-Fi برای N96 برابر 3.5 ساعت و برای n95 8 gig برابر 3 ساعت
    دوام باتری در استفاده از موزیک : برای N96 برابر 14 ساعت و برای n95 8 gig برابر 10 ساعت

میبینی که صرف گفتن عدد 950 میلی آمپر برای 96 و 1200 برای 95 8گیگ به تنهایی ملاک مناسبی برای مقایسه نیست

بذارید کمی اطلاعات راجع به cpu های گوشیهای نوکیا براتون بذارم که دیگه چنین حرفهای خنده داری درباره cpu دو هسته ای n96 نزنید : (صحت این مطالب رو هم از هر کی می خواهید بپرسید)
    ((
    همانگونه که می دانید نوکیا تاکنون برای گوشی های مبتنی بر S60 خود دو نمونه پردازنده را بکار گرفته است یکی پردازنده های مبتنی بر ARM 11 که همراه با پردازنده های TI OMAP 2420 دوبل گردیده و Graphic Accelerator نیز به لیست مشخصات آنها افزوده می شود، فرکانس اینگونه پردازنده ها 332 مگاهرتز می باشد و از میان آنها می توان به نمونه هایی همچون E90 و N95 و N95 8 gig و همچنین N82 اشاره کرد. دسته دوم پردازنده های نوکیا درحالیکه نسبت به دسته اول از سرعت بالاتری برخوردارند ولی در آنها از شتاب دهنده گرافیکی و تراشه TI خبری نیست که نوکیا از N81 به بعد از تراشه شرکت FreeScale در ساختار آن استفاده می کند. از نمونه های قابل اشاره در این رده نیز می توان علاوه بر N81 به 5700 و همچنین 6120 اشاره کرد. فرکانس کاری این دسته 369 مگاهرتز می باشد. ولی داستان در مورد N96 به کل از پایه متفاوت است چرا که طبق قرار دادی که نوکیا با شرکت سوئیسی STMicroelectronics منعقد کرده است، این بار در ساختار N96 از پردازنده دو هسته ای جدید این شرکت با نام ARM926EJ در فرکانس 264 مگاهرتز استفاده گردید
    که در قیاس با پردازنده های همراه با OMAP 2420 گذشته از برتری های مرتبط با امر پردازش، مصرف انرژی بهینه تری نیز ارائه می گردد. برای پردازش های مبتنی بر تصاویر (همانند Decode کردن محتویات مبتنی بر Streams H.264 با 30 فریم در ثانیه و با رزولوشن VGA) نیز از یک DSP جداگانه استفاده شده است همچنین برای پردازش های صوتی نیز یک DSP جداگانه 24 بیتی بکار گرفته شده است.
    ))
    حالا فکر کنم فرق بین cpu های ان96 و ان95 8 گیگ را به خوبی متوجه شده باشید و وقتی می گویم 96 سریعتر بالا می آید خبر از سازگاری بیشتر cpu آن با سیستم عامل دستگاه می دهد.

در کل ،
    تا همین الانم بیخودی بیش از 300-400 خط در دفاع از n96 بی گناه نوشتم چون فکر میکردم که با آدمهای منطقی سر و کار دارم ولی ظاهرا اینجوری نیست!
    دقت کن که من از اول هیچ ادعایی نکردم اون کسی که ادعا کرده شما دو نفر بودید که دو به یک ریختید سر من و کاملا یکطرفه بر علیه n96 جو سازی کردید
    روی هم رفته خوشحالم که حداقل با یکی از طرفدارای پر و پا قرص 96 برخورد کردید که یه وقت فکر نکنید آدم هر چی که بخواد می تونه تو سایت بنویسه و هیچکی هم پیدا نمیشه که ...
    من تا همین جا هم موفق بودم ،چون از این به بعد هر کسی که بیاد تو این تاپیک و پستهای من و جوابهای شما رو بخونه خودش به راحتی خیلی چیزهارو قضاوت میکنه به همین راحتی
    و دیگه فکر نمی کنم این جر و بحثهای بیهوده فایده ای داشته باشه چون ظاهرا بعضی ها دوست ندارند خیلی از واقعیتها رو بدونند

(در رابطه با مچ گیری هم باید بگم که من گوشی خودم رو یک ماه پیش خریدم ولی 96 یکی از بستگان نزدیک بیش از چندین ماه دست من بوده و از روی آن اظهار نظر کرده بودم
    که ظاهرا مچگیری شما هم پوچ از آب درآمد
    و حالا یه پیشنهاد از طرف من : در کل مچگیری کردن خیلی چیز خوبیه حتما به این کارت ادامه بده چون در این زمینه استعداد و وقت اضافه زیادی داری و در ضمن برای افرادی که تو بحثهای منطقی کم میارن خیلی چیز به درد بخوریه ! )
    Last edited by agha sami; 05-06-2009 at 20:57.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    tehran - narmak

6

من در مورد گوشی سوال کردم شما درباره کامپیوتر توضیح دادی

یه چیز دیگه:
    مگه نمیگید ان81 تک هسته ایه و ان96 دو هسته ای پس چرا تو برنامه spmark ان81 حدود 1000 امتیاز میگیره ولی ان96 788 امتیاز ؟! اینجا که دیگه هیچکدوم چیپست گرافیکی ندارن پس قدرت پردازنده تنها ملاکه و اینجا دیگه 100% متوجه میشیم که ان96 فقط یک هسته داره و اونی که نوشته دوال منظورش اینه که یک هسته برای اتصالات مخابراتیه
    عزیز دلم شاید این برنامه برای cpu دو هسته ای 96 برنامه ریزی نشده و آن را به عنوان تک هسته ای می شناسه که اینجوری امتیاز میده
    برای سنجش قدرت cpu چه چیزی بهتر از سرعت بالا آمدن این گوشیها ، که به قول خودت : (! اینجا که دیگه هیچکدوم چیپست گرافیکی ندارن پس قدرت پردازنده تنها ملاکه )

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    tehran - narmak

10

ولی من خیلی به N86 امید داشتم میخواستم N96 رو بفروشم هر موقع N86 اومد اونو بخرم ولی منصرف شدم ولی جنس بدنش از توی عکس معلومه که خوبه و مثل I8510 مستحکم هست ولی میبایست صفحه رو بزرگتر میکردن
    منم اولش به i8510 خیلی امید داشتم و یکی از سه گزینه خرید من بود (i8510 و n95 8gig و n96)
    ولی وقتی از مشکلات این گوشی تو فرومهای سایتهای مختلف مطلع شدم ، من هم منصرف شدم

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    tehran - narmak

10

دکمه واسه انگیج یکی از لازمه های بازی کردنه چیزای دیگه ای هم مثل چیپست گرافیکی و سخت افزار قویتر و باتری قویتر هست که 8510 تو این زمینه ها برتری داره
    خدا رو چه دیدی شاید نوکیا یه کاری کرد که بازیهای n-gage که افتخار ما نوکیایی هاست ، دیگر فقط رو گوشیهای خود نوکیا کار کرد و کاری هم از دست هکرها بر نیامد و مقلدان سیستم عامل محبوب نوکیا ...
    و به قول شما چیپست گرافیکی و مثلا سیستم قویترتون هم ،دیگر به کارتون نیومد
    اون وقت باید بیاین کنار ماها بشینین و بازیهای با گرافیک روی گوشیهای مارو نگاه کنید و ....

اگه نباشه جاش خالی می مونه Bahador.p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کارمانیا

پيش فرض

منم اولش به i8510 خیلی امید داشتم و یکی از سه گزینه خرید من بود (i8510 و n95 8gig و n96)
    ولی وقتی از مشکلات این گوشی تو فرومهای سایتهای مختلف مطلع شدم ، من هم منصرف شدم
    ببین دوست عزیر من الان I8510 و S8300 و U900 و N96 و N81 و 5800 دارم و دستم هست و تمام سری N نوکیا رو داشتم حالا به نظرت من بهتر میتونم تصمیم بگیرم و بگم کدوم بهتر یا شما که فکر میکنی نوکیا رو خدا ساخته و سامسونگ یک موشت انسان بیشعور و نفهم هست
    من دیگه بحث رو با شما ادامه نمیدم شدی عین احمدی نژاد هرچی دلیل و برهان میاریم بازم میری سر اصل مطلب من بعد از 7 سال گوشی بازی و عوض کردن بالای 200 تا گوشی نمیفهمم شما میفهمی

12. 2 کاربر از Bahador.p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

سلام.
    سامی جان خودتو ناراحت نکن.
    اینجا 3 یا 4 نفر هستند که الکی فقط از گوشیهای سامسونگ جانبداری میکنند.نمیدونم شرکت سامسونگ یه درصدی از سود خود رو به اینها اختصاص میده یا نه!!!!!! ولی بصورت خوب راهنمایی نمیکنند.
    من هم i8510 خریده بودم ولی بخاطر مصرف زیاد باطریش زود بردم فروختمش تو کلوپش هم یه راههایی برای درست کردن مشکل باطریش میگفتند که آدم خندش میگرفت.برای یک گوشی مثل i8510 سامسونگ که 540 تومن پول میدی باید ازش انتظار داشته باشی که برات کار کنه.نه اینکه سرش هزار تا بلا بیاری تا باطریش درست بشه.بنابراین رفتم یه دونه n95 8gb گرفتم الان حدود 3 یا 4 هفته هست دارمش خدایی انقدر ازش راضیم که با 10 تا i8510 هم عوضش نمیکنم.در مورد n96 هم این دوستمون به نظر من خیلی در موردش با بدی یاد کرده که فکر نمیکنم اینجوریها هم باشه .
    به نظر من این دوستمون میتونست این دو تا گوشی رو بهتر مقایسه کنه نه اینکه بگه سامسونگ i8510 یه چیز دیگست.
    والا من این گوشی رو داشتم با اینکه میگفتند سامسونگ ترکونده ولی زیاد هم گوشی جالبی نبود.

14. این کاربر از ~ReZa~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Ali_BlueBoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ته ران...!!!

پيش فرض

فقط یه چیزی در مرد باطریه 8510 بگم که این رو ش ها کانلا جواب داده و یکی از رفیقای من هم (یوزر کلک زده) کاملا جواب گرفته والان باطریش از ان 82 من بهتره ...

سلام.
    سامی جان خودتو ناراحت نکن.
    اینجا 3 یا 4 نفر هستند که الکی فقط از گوشیهای سامسونگ جانبداری میکنند.نمیدونم شرکت سامسونگ یه درصدی از سود خود رو به اینها اختصاص میده یا نه!!!!!! ولی بصورت خوب راهنمایی نمیکنند.
    من هم i8510 خریده بودم ولی بخاطر مصرف زیاد باطریش زود بردم فروختمش تو کلوپش هم یه راههایی برای درست کردن مشکل باطریش میگفتند که آدم خندش میگرفت.برای یک گوشی مثل i8510 سامسونگ که 540 تومن پول میدی باید ازش انتظار داشته باشی که برات کار کنه.نه اینکه سرش هزار تا بلا بیاری تا باطریش درست بشه.بنابراین رفتم یه دونه n95 8gb گرفتم الان حدود 3 یا 4 هفته هست دارمش خدایی انقدر ازش راضیم که با 10 تا i8510 هم عوضش نمیکنم.در مورد n96 هم این دوستمون به نظر من خیلی در موردش با بدی یاد کرده که فکر نمیکنم اینجوریها هم باشه .
    به نظر من این دوستمون میتونست این دو تا گوشی رو بهتر مقایسه کنه نه اینکه بگه سامسونگ i8510 یه چیز دیگست.
    والا من این گوشی رو داشتم با اینکه میگفتند سامسونگ ترکونده ولی زیاد هم گوشی جالبی نبود.
    شما مگه به غیر از باطری با چیز دیگه ایش هم مشکل داشتی...؟؟؟

16. 2 کاربر از Ali_BlueBoy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •