تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 87

نام تاپيک: بررسی وضعیت بازی های N-Gage II در گوشی های سیمبین 9.3 ا FP2 ا

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست من magas-vizz خیلی متشکرم از این راهنمایی مخرب شما انگار خودت بازیها رو تست نکردی من الان دارم از عصبانیت منفجر میشم
    عزیز من بازی ماهیگیری بعد از یک ساعت بازی کردن دیگه نمیتونی ماهی بگیری و من بدبخت با اینترنت ذغالی سه ساعت طول کشید تا 26 مگابایت را دانلود کردم و کلی پول تلفنم شد اونم به خاطر یه راهنمایی اشتباه دوستان من برای صدمین بار تو این سایت خواهش میکنم لطفا التماسا وقتی میخواهید راهنمایی کنید اول از حرفی که میزنید اطمینان داشته باشید تا یه بدبختی مثل من چهار ساعت وقت و هزینه پای اشتباه شما ندهد
    دوست عزیز من تمام این 28 بازی رو روی گوشیم (5320) تست کردم (که البته 13 تاش دوباره کاری بود چون همونطور که تو پست اول گفتم یونس جان 13 تا بازی اول رو معرفی کردن.) واسه همین کامل شدن پست یک حدود 2-3 روز طول کشید.چون بازی های زیاد بود و هی بازی نصب می کردم و پاک می کردم 2 بار هم مجبور شدم گوشیم رو فرمت چهار دکمه کنم که تمام پوینت ها و برنامه های رو گوشیم پرید.البته هیچ منتی نیست. ولی خواهشا طوری صحبت کنید که خستگیش واسه آدم نمونه.شما اگه پست های تو این تاپیک رو هم بخونی متوجه می شی که من تا مطمئن نشدم یه بازی فول اجرا می شه یا نه، بازی رو به پست اول اضافه نکردم.ازجمله Evil و Worms. که برای اینکه بدونم چجوری می شه اویل رو اجرا کرد کل تاپیکش رو خوندم. البته این ها رو گفتم که اگه دوست دیگه ای تو این تاپیک اومد، بدونه پست اول، یه پست بی محتوا نیست.
    این مشکل شما هم ممکنه به خاطر کلاینت یا هر چیز دیگه ای باشه.
    موفق باشی

2. این کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

megas-vizz
    واقعا ممنون ... این چند روز حسابی زحمت کشیدی ... منم اگه بازی رو تست کردم جواب داد دریغ نمیکنم ...

4. این کاربر از *M!L4D* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال teza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوست عزیز من تمام این 28 بازی رو روی گوشیم (5320) تست کردم (که البته 13 تاش دوباره کاری بود چون همونطور که تو پست اول گفتم یونس جان 13 تا بازی اول رو معرفی کردن.) واسه همین کامل شدن پست یک حدود 2-3 روز طول کشید.چون بازی های زیاد بود و هی بازی نصب می کردم و پاک می کردم 2 بار هم مجبور شدم گوشیم رو فرمت چهار دکمه کنم که تمام پوینت ها و برنامه های رو گوشیم پرید.البته هیچ منتی نیست. ولی خواهشا طوری صحبت کنید که خستگیش واسه آدم نمونه.شما اگه پست های تو این تاپیک رو هم بخونی متوجه می شی که من تا مطمئن نشدم یه بازی فول اجرا می شه یا نه، بازی رو به پست اول اضافه نکردم.ازجمله Evil و Worms. که برای اینکه بدونم چجوری می شه اویل رو اجرا کرد کل تاپیکش رو خوندم. البته این ها رو گفتم که اگه دوست دیگه ای تو این تاپیک اومد، بدونه پست اول، یه پست بی محتوا نیست.
    این مشکل شما هم ممکنه به خاطر کلاینت یا هر چیز دیگه ای باشه.
    موفق باشی
    نه عزیزم من قصد توهین نداشتم ولی من این بازی را رو 2 تا گوشی با دو تا کلاینت 1.10 و 1.20 تست کردم بعد از یک ساعت بازی دیگه نمیتونی ماهی بگیری یعنی وقتی دکمه 5 رو میزنی قلاب بندازی ارور میده از بازی خارج میشه من مطمئنم بازی با fp2 مورد داره

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

نه عزیزم من قصد توهین نداشتم ولی من این بازی را رو 2 تا گوشی با دو تا کلاینت 1.10 و 1.20 تست کردم بعد از یک ساعت بازی دیگه نمیتونی ماهی بگیری یعنی وقتی دکمه 5 رو میزنی قلاب بندازی ارور میده از بازی خارج میشه من مطمئنم بازی با fp2 مورد داره
    شاید مشکل هرچیزی باشه ولی مشکل با هرچیزی هست، با FP2 نیست.چون من خودم حدود 3-4 ساعت بازی کردم که البته تو منوی Option و تو قسمت POCKET تو گزینه ی Statics. نوشته TOTAL PLAY TIME :01:08:43 (فکر کنم مواقعی که در حال ماهیگیری نبودم یا چیزی صید نکردم رو حساب نکرده.)وبدون هیچ مشکلی دارم بازی می کنم.الآن هم مرحله 3 هستم. حالا که شما هم با این سرعت پایین این بازی رو دانلود کردی تو تاپیک مشکلات ببین مشکل از کجاست که بازی اجرا نمی شه. ولی من بهت اطمینان می دم که مشکل از FP2 نیست(البته چون من غیر از گوشی خودم گوشی FP2 دیگه ای ندارم نمی تونم رو چند تا گوشی امتحان کنم.نمی دونم ممکنه بازی رو یه گوشی FP2 فول اجرا بشه و روی یه گوشی دیگه trial یا نه.) کلاینت من ورژن 1.10(1345) که از این تاپیک دانلود کردم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشی

پروفشنال teza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

شاید مشکل هرچیزی باشه ولی مشکل با هرچیزی هست، با FP2 نیست.چون من خودم حدود 3-4 ساعت بازی کردم که البته تو منوی Option و تو قسمت POCKET تو گزینه ی Statics. نوشته TOTAL PLAY TIME :01:08:43 (فکر کنم مواقعی که در حال ماهیگیری نبودم یا چیزی صید نکردم رو حساب نکرده.)وبدون هیچ مشکلی دارم بازی می کنم.الآن هم مرحله 3 هستم. حالا که شما هم با این سرعت پایین این بازی رو دانلود کردی تو تاپیک مشکلات ببین مشکل از کجاست که بازی اجرا نمی شه. ولی من بهت اطمینان می دم که مشکل از FP2 نیست(البته چون من غیر از گوشی خودم گوشی FP2 دیگه ای ندارم نمی تونم رو چند تا گوشی امتحان کنم.نمی دونم ممکنه بازی رو یه گوشی FP2 فول اجرا بشه و روی یه گوشی دیگه trial یا نه.) کلاینت من ورژن 1.10(1345) که از این تاپیک دانلود کردم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشی
    دوست عزیز من پس چیز زیادی نمونده که از بازی بپری بیرون منم مرحله 3 هستم 1630 XP دارم و زمان ماهیگیری من هم 1ساعت و 3دقیقه هست والان راحت میتونم تو بازی بچرخم بگردم ولی وقتی میخوای ماهی بگیری و دکمه 5 رو میزنی ارور میده و از بازی میاد بیرون گوشی هایی هم که من روش تست کردم 6220 و N78 هست

8. این کاربر از teza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز H A M E D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

متاسفانه من هم با ماهیگیری همین مشکل رو دارم
    سر گرفتن ماهی یدفه ارور میده و میپره بیرون گوشیم n78
    فکر میکنم با پوینت دادن مشکل داره وقتی چیزای الکی میگیرم اتفاقی نمیفته

10. این کاربر از H A M E D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزیز من پس چیز زیادی نمونده که از بازی بپری بیرون منم مرحله 3 هستم 1630 XP دارم و زمان ماهیگیری من هم 1ساعت و 3دقیقه هست والان راحت میتونم تو بازی بچرخم بگردم ولی وقتی میخوای ماهی بگیری و دکمه 5 رو میزنی ارور میده و از بازی میاد بیرون گوشی هایی هم که من روش تست کردم 6220 و N78 هست
    پس احتمالا با بعضی گوشی ها مشکل داره.من مرحله 4 هستم و 2023 XP دارم و مشکلی پیش نیومده. تایم بازی هم 02 : 37 : 1 هستش.الآن هم آلارم کلاک رو برای یکی بردم و یکی دیگه ازم Coral می خواد.تو کدوم Quest این مشکل برای شما پیش میاد؟
    Last edited by SADEGH 7; 05-06-2009 at 18:37.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

این بازی ماهیگیری دیگه خیلی پیچیده شده ...
    من با xp 1350 وقتی ماهی رو میگیرم امتیاز رو ثبت میکنه ... ولی وقتی میخوام برم رو نقشه از بازی میپره بیرون ...
    اگه exit کنم هم پوینت ذخیره میشه ... هم مشکلی پی نمیاد ... ولی خوب نمیشه هر دفعه exit کنم دوباره اجرا کنم ...
    من رو 6220 و N85 تست کردم ...

13. این کاربر از *M!L4D* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با توجه به مشکلات بازی ماهیگیری این بخش هم به پست اول اضافه شد:
    بازی هایی که در گوشی های مختلف نتایج مختلف دارند
    از دوستانی که مدل گوشی رو به همراه نتیجه اجرا شدن/نشدن بازی اعلام می کنن هم تشکر می کنم.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

من به نتیجه رسیددددممممم
    من بعد از اینکه 2000xp رو رد کردم دیگه این مشکل برام پیش نیومد ( البته رو 6220) ... جالبه الان به 4000 xp رسیدم ...
    الانم دارم رو N85 تست می کنم ... چند دقیقه دیگه نتیجشو می زارم ...
    ویرایش :
    رو N85 هم جواب داد ... فقط دوستان یادتونباشه 2000xpرو رد کنید ... اگه میخواین محیط رو عوض کنید یا به نقشه برید از بازی خارج شید و دوباره اونرو اجرا کنید.... میدونم خسته کنندست ... ولی یکم طول میکشه ... من یه whiteTip Shark گرفتم 185 کیلو ...همین الان
    Last edited by *M!L4D*; 10-06-2009 at 22:20.

16. 3 کاربر از *M!L4D* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •