تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 95 اولاول ... 56789101112131959 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 942

نام تاپيک: کلوپ htc touch diamond 2

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

سلام دوستان...یکی از دوستان اجنبی! بنده خیلی به فارسی علاقه منده! (مرسی قافیه!) ، ولی تا حالا هر چی برنامه واسه این دیاموند 2 گرفته تا کیبورد فارسی نصب کنه ، کار نکرده...
    این جور که میگفت ، نرم افزار Farsi neaType version 1.224 رو گرفته و نصب کرده ، ولی کار نکرده واسش...یه لینک پیدا کردم از یه نرم افزار:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بهش دادم ، گفت این extender رو هم نصب کرده و run نشده...

اگه میشه چند تا کیبورد فارسی (یا فارسی ساز - چیزی که به دردش بخوره) بذارین...ممنون...

پروفشنال mehryar1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    منم بالاخره دل رو به دريا زدم وديروز از علا گوشي رو بدون گارانتي خريدم
    فقط الان چند تا سوال دارم البته ميدونم ناشيانه وابتدايي است ولي خوب به بزرگي
    حودتون ببخشيد
    اول از همه اينكه من اربايزر ورژن 4.16 رو روي گوشي نصب كردم وكل زبونش يهو عربي
    شد منم كه ترسيده بودم هارد ريست كردم
    دفعه بعد ورژن 4.11 رو نصب كردم كه خوشبختانه مثل سري قبل نشد بعد كيبورد Resco
    روش نصبيدم ولي تو كركش مشكل دارم از تو كامپيوتر كه اجرا ميكنم يه پيغام ميده كه

the application failed to intialize properly(oxc0000135).click on ok to terminate the application.
    از تو خود گوشي هم با فايل اكسپلورر ميرم روش واجرا ميكنم باز يك صفحه بزرگ مياد كه بالاش
    نوشته اروربعد هم تو بعضي از قسمت ها نوشته ها نامرئي شده مثلا زماني كه من ميخواستم تو شهرها براي تنظيم ساعت ايران رو پيدا كنم مينوشت اون بالا ولي ديده نميشد
    حالا اگه بخوام يه كيبورد ديگه نصب كنم بايد اينو پاك كنم؟
    يه سوال ديگه هم كه داشتم اينه كه چطور بايد فهميد باطري قول شده من 6 ساعت زدم تو شارژ
    براي شارژ اوليه ولي هيچ پيغام يا علامتي روي صفحه نيست فقط وقتي تو شازژه اون بالا
    شكل يه دو شاخه مياد
    آيا اون چراغي كه بالاي گوشي زرد وسبز ميشه مال شازژه مال من هس سبز ميشه وبعد از مدتي زرد
    ببخشيد اگه سوالام زياد بود تازه كارم ديگه
    راستي من رم 4 براش گربتم ساپورت ميكنه ديگه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    حودتون ببخشيد

the application failed to intialize properly(oxc0000135).click on ok to terminate the application.
    از تو خود گوشي هم با فايل اكسپلورر ميرم روش واجرا ميكنم باز يك صفحه بزرگ مياد كه بالاش
    نوشته اروربعد هم تو بعضي از قسمت ها نوشته ها نامرئي شده مثلا زماني كه من ميخواستم تو شهرها براي تنظيم ساعت ايران رو پيدا كنم مينوشت اون بالا ولي ديده نميشد
    يه سوال ديگه هم كه داشتم اينه كه چطور بايد فهميد باطري قول شده من 6 ساعت زدم تو شارژ
    براي شارژ اوليه ولي هيچ پيغام يا علامتي روي صفحه نيست فقط وقتي تو شازژه اون بالا
    شكل يه دو شاخه مياد
    آيا اون چراغي كه بالاي گوشي زرد وسبز ميشه مال شازژه مال من هس سبز ميشه وبعد از مدتي زرد

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    حودتون ببخشيد

شكل يه دو شاخه مياد
    رم 4 که دیگه سوال نداره.. آره ساپورت میکنه.. کیبرد هم رسکو نریز.. البته نظر شخصی منه ولی از رو تجربه دارم بهت میگم.. فینگر کیبرد و اس پی بی خیلی بهتر هستن

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام دوستان...یکی از دوستان اجنبی! بنده خیلی به فارسی علاقه منده! (مرسی قافیه!) ، ولی تا حالا هر چی برنامه واسه این دیاموند 2 گرفته تا کیبورد فارسی نصب کنه ، کار نکرده...
    این جور که میگفت ، نرم افزار Farsi neaType version 1.224 رو گرفته و نصب کرده ، ولی کار نکرده واسش...یه لینک پیدا کردم از یه نرم افزار:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بهش دادم ، گفت این extender رو هم نصب کرده و run نشده...

اگه میشه چند تا کیبورد فارسی (یا فارسی ساز - چیزی که به دردش بخوره) بذارین...ممنون...
    قربونت اون لینکی که گذاشتی واسه ویندوز های قدیمی تره.. فارسی ساز رو برو از پست اول تاپیک ویوا دانلود کن.. کیبرد هم اس پی بی خوبه

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

قربونت اون لینکی که گذاشتی واسه ویندوز های قدیمی تره.. فارسی ساز رو برو از پست اول تاپیک ویوا دانلود کن.. کیبرد هم اس پی بی خوبه
    سلام ، ممنون از لطفت...حالا این ویوا که گفتی یعنـــــی چه؟ لینک تاپیکو میدی؟ و اگه چند تا لینک تو پست اولشه ، بگو کدومو بگیرم بهتره؟
    ضمناً اون کیبردی هم که گفتی ، اول اینکه فارسیه دیگه؟ دوم هم اینکه! لینک بده بی زحمت...

آخر فروم باز P A R S A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Dublin|Atlanta|New.York

پيش فرض

سلام بر دوستان!
    چند سوال:
    ۱. باطری گوشی چطوره؟
    ۲. سرعتش خوبه؟
    ۳. با نصب فارسی ساز میشه SMS فارسی خوند و نوشت و PDf و وب فارسی مشکلی نداره؟
    ۴. رم ۱۶ گیگ که مشکلی نداره؟
    ۵. کلا چه نکات مثبت و منفی هست؟
    ۶. ممنون!

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام ، ممنون از لطفت...حالا این ویوا که گفتی یعنـــــی چه؟ لینک تاپیکو میدی؟ و اگه چند تا لینک تو پست اولشه ، بگو کدومو بگیرم بهتره؟
    ضمناً اون کیبردی هم که گفتی ، اول اینکه فارسیه دیگه؟ دوم هم اینکه! لینک بده بی زحمت...
    فقط چون کاربر خیلی خفن بخش موسیقی هستی.. البته بگم من اونجا اومدم یه تاپیک زدم واسه بررسی تخصصی موسیقی شرقی و غربی اما مقبول واقع نشد... همش تقصیر توه

بیا عزیزم اینم لینک:

http://rapidshare.com/files/151540716/MOBiDIV.416.cab

9. 2 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

فقط چون کاربر خیلی خفن بخش موسیقی هستی.. البته بگم من اونجا اومدم یه تاپیک زدم واسه بررسی تخصصی موسیقی شرقی و غربی اما مقبول واقع نشد... همش تقصیر توه

بیا عزیزم اینم لینک:

سلام امین جان ، لطف داری شما...کوچیکتیم...(تاپیکت هم دلایلی بر عدم موفقیتش دارم که بعداً بهت میگم ، ولی خب عدم شرکت خودم در اون جا ، دال بر بی اعتنایی یا ارزش قائل نشدن نبود ، بلکه نظر خاصی نداشتم در اون زمینه و اصلاً در اون حدی نبودم که بخوام اونجا نظر بدم...)
    اما غرض از ارسال این پست: آقا این لینکی که گذاشتی کدوم یکیه؟ فارسی ساز یا کیبرد؟ هر کدوم که هست ، لطف کن اون یکیش رو هم بده! 

دستت درد نکنه  ، ایشالا زود پیر شی!

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

رم 4 که دیگه سوال نداره.. آره ساپورت میکنه.. کیبرد هم رسکو نریز.. البته نظر شخصی منه ولی از رو تجربه دارم بهت میگم.. فینگر کیبرد و اس پی بی خیلی بهتر هستن
    مرسی از لطفت آره تعریف این فینگر کی برد رو چند جا شنیدم
    فقط نمی دونم برای انیستال رسکو چه مسیری رو باید برم
    از بابت پست هم که دوبار اومده عذر میخوام واز مدیران محترم خواهشمندم پست اضافی رو پاک کنن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •