تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 95 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 942

نام تاپيک: کلوپ htc touch diamond 2

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    لطفا یک نفرجواب بده (من گوشی دیاموند 2 گرفتم فارسی رو به صورت حروف الفبا نمایش میده در همه حالتها هم که گوشی رو میچرخونیم اسکرین نمی چرخه من دیکشنری pmd رو روش نصب کردم که متاسفانه علارغم اینکه نصب شد ولی ترجمه فارسی رو اصلا حذف میکنه لطفا اگه می تونین در موارد فوق منو و معرفی دیکشنری E-F و F-E راهنمایی بفرمایید ممنونم)

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام
    لطفا یک نفرجواب بده (من گوشی دیاموند 2 گرفتم فارسی رو به صورت حروف الفبا نمایش میده در همه حالتها هم که گوشی رو میچرخونیم اسکرین نمی چرخه من دیکشنری pmd رو روش نصب کردم که متاسفانه علارغم اینکه نصب شد ولی ترجمه فارسی رو اصلا حذف میکنه لطفا اگه می تونین در موارد فوق منو و معرفی دیکشنری E-F و F-E راهنمایی بفرمایید ممنونم)
    بابا pmd کیلویی چنده.رفتی پاکت خریدیا.. pmd مال گوشی های جاوا هست و از سر ناچاری استفاده میکننش.....

بیا عزیزم اینو دانلود کن:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعد این دو تا رو دانلود کن و در محل (e.g. "storage card\program files\heybell dictionary\dictionaries\" کپی کن

کد:
    کد:
    شاد باشی

3. 3 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام

یک فارسی ساز نصب کن مثل MOBIDIV V 4.16 ,من با دایموند .و دایموند 2 کار نکردم.اما فکر میکنم باید مثل همه پاکت پی سی ها یک ستینگ برای روتیت کردن صفحه داشته باشه که باید اونو فعال کنید.
    دیکشنری هم فارسی به انگلیسی دیکشنری سحر رو میتونید نصب کنید فکر میکنم 50 درصد جواب کارتون رو بده.ضمنا" دیکشنری هیبل هم چیز خوبیه لینکش رو براتون پیدا میکنم میزارم.

توضیح:
    دیکشنری هیبل رو دوست خوبمون امین براتون لینک گذاشتن تو پست قبل با نصبش فکر میکنم مشکلتون حل بشه.
    Last edited by AryanLand; 09-07-2009 at 23:28.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام امین جان
    ممنون که جواب دادی البته هنوز نصبش نکردم استادجان . این فارسی ساز رو هم که فرمودین برام بزارین لطفا
    قربونت

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام امین جان
    ممنون که جواب دادی البته هنوز نصبش نکردم استادجان . این فارسی ساز رو هم که فرمودین برام بزارین لطفا
    قربونت
    استاد کجا بود من کوچیک شما هستم... اینو سهیل ساخته و هر روز هم داره واسش گلاسوری جدید میسازه.. چیز بدی نیست و دیتا بیسش از سحر بهتره... دیکشنری های دیگه هم هست... من خودم دیکشنری زیاد به کارم میاد واسه همین زیاد دیکشنری دارم... البته خودم از این دیکشنری استفاده نمیکنم چون انگلیسی به فارسی استفاده نمیکنم... اگه سوالی داشتی یا دیکشنری دیگه خواستی بگو .. این فارسی ساز که میخواهی هم نیازی نیست به آریان زحمت بدی کلی سرش شلوغ شده تو فروم... یه زحمت بکش توی سایت 4shared.com
    یه سرچ بزن حتما گیرت میاد وو از همونجا هم دانلود کن... شاد باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام امین عزیز
    من برابر دستور فوق نسبش کردم البته از طریق کامپیوتر کپیش کردم و اکسترک کردم شورت کات هم داد ولی باز نمی کنه نا گفته نماند که من همه مدل گوشی داشتم بجز پاکت واسه همین زیادی ناشیم و کلا این دنیا فرق می کنه من لینگو رو هم نصب کردم ازم کد رجستری میخواست . شما بفرما راهنماییم کن . چه کنم؟؟ با تشکر فراوان

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام امین عزیز
    من برابر دستور فوق نسبش کردم البته از طریق کامپیوتر کپیش کردم و اکسترک کردم شورت کات هم داد ولی باز نمی کنه نا گفته نماند که من همه مدل گوشی داشتم بجز پاکت واسه همین زیادی ناشیم و کلا این دنیا فرق می کنه من لینگو رو هم نصب کردم ازم کد رجستری میخواست . شما بفرما راهنماییم کن . چه کنم؟؟ با تشکر فراوان
    اگه منظورت از لینگو lingvosoft هست باید بگم که دارمش ... ولی اینی که بهت دادم خیلی کاملتره... اینی که میگی کار نمیکنه من حدسم اینه که نت فریم ورک نصب نیست روگوشیت اگه حدسم درسته از لینک زیر نصب کن:

www.4shared.com/file/65550285/e6b7107f/Net_Framework_35.html

راستی نصب فایل کب رو که میدونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

استفاده ی زبان شما در چه سطحیه؟؟؟ من دیکشنری زیاد دارم...
    Last edited by Amin.M.1986; 11-07-2009 at 18:56.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

روم سیاه که اینقدر مزاحمم
    راستش من واسه محاوره و ترجمه متون لازمش دارم که دو سویه باشه . از نصب کردنم چیز زیادی نمی دونستم تو این چند روز یه چیزایی دستم امده حالا میگم که چه کردم تا شما راحت تر بتونین منو شیر فهم کنین.
    هر 3 فایل رو از طریق usbدر memory cart کپی کردم سپس فایل اولی رو نصب کردم که نصب شد ولی دو فایل دیگه رو باز نکرد و من مجبور شدم از طریق کامپیوتر اکسترک کنم (داخل همون شاخه که فرمودین) شورتکات هم داد وای وقتی خواستم استفاده کنم فرمان میداد از برنامه خارج شو و البته هنگ کرد و مجبور شم ریستش کنم تصور میکنم ی نرم افزارایی کم داشته باشه
    راستی نمی دونم گفتم که فارسی رو هم به صورت فونت باز میکنه و باید چپه بخونیم مثل کلمه بودن که می نویسه ن دوب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام مجدد
    من نت فریم رو نصب کردم ولی منتظر میشم تا شما به من بفرمایید چه کنم
    در ضمن نصب میپرسه کجا نصب کنه ؟؟ از دو گزینه device & storage card کدومو باید انتخاب کنم؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

روم سیاه که اینقدر مزاحمم
    راستش من واسه محاوره و ترجمه متون لازمش دارم که دو سویه باشه . از نصب کردنم چیز زیادی نمی دونستم تو این چند روز یه چیزایی دستم امده حالا میگم که چه کردم تا شما راحت تر بتونین منو شیر فهم کنین.
    هر 3 فایل رو از طریق usbدر memory cart کپی کردم سپس فایل اولی رو نصب کردم که نصب شد ولی دو فایل دیگه رو باز نکرد و من مجبور شدم از طریق کامپیوتر اکسترک کنم (داخل همون شاخه که فرمودین) شورتکات هم داد وای وقتی خواستم استفاده کنم فرمان میداد از برنامه خارج شو و البته هنگ کرد و مجبور شم ریستش کنم تصور میکنم ی نرم افزارایی کم داشته باشه
    راستی نمی دونم گفتم که فارسی رو هم به صورت فونت باز میکنه و باید چپه بخونیم مثل کلمه بودن که می نویسه ن دوب
    تو كامپيوتر اكستركت كن و كپي كن همونجا كه گفتم و فارسي ساز و نت فريم ورك رو هم نصب كن انشالا كه مشكل حل ميشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •