تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 37 از 38 اولاول ... 27333435363738 آخرآخر
نمايش نتايج 361 به 370 از 373

نام تاپيک: تاپيك ويژه ميكروكنترلر 8051

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز

من یه emulator ساده برای 8051 لازم دارم، برای درس زبان ماشین.در واقع اسمبلی. خیلی search کردم یه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیدا کردم که لینک دانلودش قابل دسترس نیست. اگه امکان داره منو راهنمایی کنید.

با تشکر.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با سلام لطفا راهنمایی کنید با استفاده از یک DAC و میکرو 8051 مداری طراحی کنید که سرعت یک موتور DC موازی را با تغییر اندازه میدان آن تغییر دهد. عدد سرعت از روی یکی دیگر از پورتهای 8051 به میکرو به صورت باینری داده می شود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض پروژه lcd برای 8051

سلام من یک پروژه دارم که روی ال سی دی دارم که نمیدونم که این اعدادی که این برنامه به ورودی p1می دهد نمیدانم که چه کار میکند کسی میتونه راهنماییم کنه.
    با تشکر

آخر فروم باز amin khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ?¿؟

پيش فرض

سلام
    کسی کتابی چیزی برای آموزش فارسی 8051 به زبان c ( نه اسمبلی) و یا آموزش فارسی فرانکلین نداره؟
    ممنون میشم اگه لینک بدین

در آغاز فعالیت lvliti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام
    یه پروژه (مدار) میخواستم که با 2 سنسور دفعات ورود و خروج رو به یک مرکز شمارش کنه و مقادیر رو در یک LCD نمایش بده :( با استفاده از میکروکنترل 8051 و زبان اسمبلی .

kesi has komak kone ?

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام کد زیر برای تولید سیگنال صوتیه ولی نمیدونم که چرا ارور میده کسی میدونه چرا؟؟؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mad86's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوست عزيز برنامه شما اسمبلي هست واقعا ديباگ كردنش به اين آسوني ها هم نيست ... در ضمن بايد اطلاعات اوليه مثل اينكه از چه ميكرويي داريد استفاده ميكنيد و غيره رو بديد...

منظورتون از سيگنال صوتي چه هست؟
    اينجوري كه ظاهر برنامه برمياد يك لوپ داره و زيرتابع بنام آلارم كه با تكرار اون تو لوپ يك تن صوتي ايجاد ميكنه...فكر ميكنم منظورتون ايجاد آژير يا الارم خطر بوده ؟
    بهتره از ديباگر استفاده كنيد (چه نرم افزاري توسط خود برنامه سيمولاتور يا ترجيحا ديباگرهاي سخت افزاري توليد خود شركت توليد كننده ميكرو ، دقيقا خط اشكال رو ميتونيد راحت پيدا كنيد)

اگر مسلط نيستيد به اسمبلي ، از نرم افزارهاي مثل بيسيك اينكارو بكنيد بسيار ساده تر خواهد شد مثلا فرمان sound تو بيسيك و يا حتي نرم افزارهاي سطح بالاتر...ميتونيد صدايي كه ميخوايد توسط توابعي كه داره (فركانس تن و ميزان تكرار و...) ايجاد كنيد

اگر هم منظورتون ايجاد صدا بمعني صداي انسان و...نه اين موضوع بسيار پيچيده تر هست ، موضوعي كه بايد به DSP و پردازش صوت و ...تسلط داشته باشيد، براي ايجاد خود صدا هم از تكنيك هاي هايpwm استفاده ميكنند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام میشه پروژه ساخت ساعت با داده پیش فرض میکرو 8051 رو بزارید؟اگه میشه کامل با نقشههاش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام. دوست عزیز کار شما بسیار پسندیده و عالیه لطفا بی درنگ ادامه بدید روی کمک ما هم حساب کنید در خدمتیم، و ضمنا اگر مقدور بود براتون پروژه ساعت با سون سگمنت شش تایی در 8051 رو هم بذارید. ممنون میشم.
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی پروژه keypadو نمایش روی سون سگمنت رو داره؟که تو ادرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگه کسی پروژه رو داره یا بلده لطفا راهنمایی کنه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •