تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 669 از 773 اولاول ... 169569619659665666667668669670671672673679719769 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,681 به 6,690 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

داره خودمونی میشه love021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

This graph shows the ghosting-time, measured in ms, that the TV takes to entirely remove the previous frame. The shorter the time, the more fluid moving images will appear.They are in light background dark and average!

آقای باسواد مشاور!
    1.نوشته ی من در حال ادیت بود وهست و اشکالاتی رو که تذکر بدند تصحیح میکنم.شعور یه مشاور ولی حتما باید اینقدر باشه که توهین نکنه و اشتباهاتش رو تصحیح کنه
    2. من خریدار تلوزیونم و نباید همه چیز رو درباره ی تی وی بدونم وگرنه وقتم رو با مشاوره های شما نمیگرفتم!همین مجیز گویی از پاناسونیک و سونی باعث شد فقط 1 شب وقت بذارم و ریویوها رو تو نت ببینم و برم 4 تا فروشگاه از نزدیک تی وی ها رو تست کنم و اطلاعات 1 شبه ی من به اندازه ی این همه وقتی که شما میذارید نیست.من ریویو ها رو براتون ردیف کردم تا ببینید یکجانبه گرایی یعنی چی!.شما هم به جای اینکه ایراد کار من رو با توهین بگیری میتونی خیلی مثل بچه ی آدم ایراد کارم رو بهم بگی و نیاز به توهین نیست.که امثال شما از پشت مانیتور توهین کردن رو خوب بلدید !
    3.بله این که گفتم در مورد باز تولید مشکی هست اشتباه کردم مربوط به این عکس نبود و باعث شد نوشته ام رو تصحیح کنم.ممنون
    4.درباره ی deltaE هم بله نمیدونستم!ممنون بابت تذکر که اون رو هم تصحیح میکنم الان بازم ممنون
    البته این که در مورد باقی نوشته نظر نمیدید عجیبه مگر این که شما هم معتقد باشی ریویو ها دروغ میگن یا خودم نوشتم
    خوشحال میشم اگه انگلیسیتون ضعیف نیست ریویو ها رو بخونی
    نه دیگه نشد!
    وقتی یه چیزیو بلد نیستی اول برو خوب یاد بگیر بعد بیا در موردش یه جوری نظر بده که هر کی از راه میرسه فکر کنه دکترای تی وی شناسی گرفتی پس الان طبق گفته خودت تا حالا شما داشتی دیگرانو به اشتباه مینداختی

حالا یه چیز دیگه ام بهت بگم که تو همون نقل وقولای خودت که توش زرنگ بازیم در آوردی برو اصلاح کن اون
    255 واتی که زدی واسه مدل 50 اینچ st30 هست مصرف برق مدل 42 اینچش 180 واته هیچ آدم با سواتی نمیاد مصرف تی وی 50 اینچو با 40 اینچ مقایسه کنه!
    Last edited by love021; 04-12-2011 at 04:54.

اگه نباشه جاش خالی می مونه your_star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    City Of The RAIN

پيش فرض

نه دیگه نشد!
    وقتی یه چیزیو بلد نیستی اول برو خوب یاد بگیر بعد بیا در موردش یه جوری نظر بده که هر کی از راه میرسه فکر کنه دکترای تی وی شناسی گرفتی پس الان طبق گفته خودت تا حالا شما داشتی دیگرانو به اشتباه مینداختی

حالا یه چیز دیگه ام بهت بگم که تو همون نقل وقولای خودت که توش زرنگ بازیم در آوردی برو اصلاح کن اون
    255 واتی که زدی واسه مدل 50 اینچ st30 هست مصرف برق مدل 42 اینچش 180 واته هیچ آدم با سواتی نمیاد مصرف تی وی 50 اینچو با 40 اینچ مقایسه کنه!
    و خوب خیلی بده که یه شب اطلاعات من خیلی هم از خیل اطلاعات شما عقب نیست:
    من 46 شارپ رو گفتم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    4 اینچ و این همه تفاوت.شرمنده میکنی
    در باره ی 3d هم گفتی که شارپ 4 ستاره گرفته و پاناسونیک 5 تا.وقت بذار دلیلش رو هم بخون:
    شارپ:
    Image Quality: 3D

This TV is our first chance to test Sharp's attempts at on-the-fly 2D-to-3D conversion. Like most of its competitors, the results aren't great, and you don't really get the impression you're watching in three dimensions. You're better off sticking with Blu-ray 3D discs, even if you don't have that many.

With real 3D content, the quality is good. Objects seem to leap out of the screen and you get a real sense of depth of field. Better still, the responsive Quattron panel means there's virtually no evidence of crosstalk, the irritating interference between the video streams designed for the left and right eyes.

With a perfect result, we shouldn't see any trace of the 'R' frame on the left, and, vice versa, none of the 'L' frame on the right. For the time being, only plasmas from Samsung and Panasonic get this right.

So you can get stuck into 3D straight away, Sharp has decided to include the transmitter inside the TV itself, and a pair of active glasses come with the LE830. They're bulky and heavier than usual which makes them uncomfortable to wear.
    پاناسونیک:
    As we suspected, the ST30 puts in a great performance in 3D. Objects really seem to leap out of the screen and there's a great sense of depth of field. However, there's a little bit of crosstalk—interference between the signals for the left and right eye. White lines and objects against a dark background are particularly affected, but apart from these specific cases, crosstalk, a phenomenon that's common on LCD TVs, is largely absent here.

Here's what we saw when looking through the glasses (Panasonic ST30 above, Samsung D8000 below):

With a perfect result, we shouldn't see any trace of the 'R' frame on the left, and, vice versa, none of the 'L' frame on the right. For the time being, only plasmas from Samsung and Panasonic get this right.

There's not actually all that much 3D content available at the moment, so Panasonic has included a filter that offers 2D-to-3D conversion. Just like all of the other attempts we've seen, it really can't hope to rival native 3D content. The results really aren't great and make this feature a little pointless.

If you don't get a free pair of 3D glasses with the GT30, you're not going to get any with the cheaper ST30 either. That means you can add the cost of buying the whole family 3D glasses to the price of your new TV, and the bill soon mounts up. We're glad to see that Panasonic offers several sizes, including large, medium and kid's frames.
    میبینید که شارپ تصویرش بدون کراس تاک هست ولی عینکهای سنگین تری داره.پاناسونیک اما کراس تاک داره و عینکهای سبک تر!
    البته این تاکید به آشغال بودن شارپ هم منو همین طور بی دلیل یاد دیالوگای فتح الله زاده و مایلی کهن تو برنامه ی ورزش و مردم میندازهمن دکترا دارم شارپ چیه؟تو تو تو تو تو تو
    Last edited by your_star; 04-12-2011 at 05:13.

3. این کاربر از your_star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه love021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

و خوب خیلی بده که یه شب اطلاعات من خیلی هم از خیل اطلاعات شما عقب نیست:
    من 46 شارپ رو گفتم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    4 اینچ و این همه تفاوت.شرمنده میکنی
    اون بالا نوشته ریویو واسه مدل 40 اینچشه مصرف 80 واتم ماله 40 اینچه احتمالا واسه بقیه مدلارو اندازه نگرفته ولی خدائیش خودت خندت نگرفته le800 با st30 مقایسه میکنی؟
    از توی همون سایت که خودت گذاشتی کنتراست شارپو زده:
    1576:1
    عمق رنگ مشکیشو زده:
    0.11 کاندلا به متر مربع

کنتراست st30 یو زده:
    بالای 5000:1
    عمق مشکی
    0.01 کاندلا به متر مربع

میدونی یعنی چی ؟
    یعنی کنتراست st30 بیشتر از 3 برابر بهتره عمق رنگ مشکیشم 11 برابر بالاتره آخه چطوری روت شده اومدی مقایسه میکنی؟ والا اگه من بودم به این شارپه آشغالم نمیگفتم بازم رعایت ادبو کرده به نظر من

Last edited by love021; 04-12-2011 at 05:12.

5. این کاربر از love021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    City Of The RAIN

پيش فرض

اون بالا نوشته ریویو واسه مدل 40 اینچشه مصرف 80 واتم ماله 40 اینچه احتمالا واسه بقیه مدلارو اندازه نگرفته ولی خدائیش خودت خندت نگرفته le800 با st30 مقایسه میکنی؟
    از توی همون سایت که خودت گذاشتی کنتراست شارپو زده:
    1576:1
    عمق رنگ مشکیشو زده:
    0.11 کاندلا به متر مربع

کنتراست st30 یو زده:
    بالای 5000:1
    عمق مشکی
    0.01 کاندلا به متر مربع

میدونی یعنی چی ؟
    یعنی کنتراست st30 بیشتر از 3 برابر بهتره عمق رنگ مشکیشم 11 برابر بالاتره آخه چطوری روت شده اومدی مقایسه میکنی؟ والا اگه من بودم به این شارپه آشغالم نمیگفتم بازم رعایت ادبو کرده به نظر من

کنتراست شارپ ا به 2400 هست و با تغییری که اونا دادن برای تست تبدیلش کردن.بخون خودت.بله در این مورد پاناسونیک بهترین مانیتور بازار هست.
    باز هم میگم قصد مقایسه نیست مشکل اینه که اینجا یه گروه جمع شدن میگن فقط پاناسونیک(تو تو تو تو!) و به خریدار در مورد کاستی های پاناسونیک با آرامش تمام دروغ میگن.من نباید مقایسه کنم وظیفه ی مشاوره که داره مشاوره میده(حالا یکی مرام میذاره راست میگه یکی هرچی دلش بخواد) من ریویو های سایتهایی رو آوردم که شما برات مهم نیست!شما که مشاوری برات مهم نیست و نظر خودت رو ارجح میدونی!یا نمیخونی یا نمیخوای بخونی و با پر رویی تمام میگی من وهرکی از پاناسونیک اشکال بگیره اشتباه میکنه.
    بالاترین کنتراست رو دادن دلیل بر بهترین بودن نیست!وگرنه این همه شرکت چینی و کره ایی هم میتونن این کار رو بکنن!یعنی الان سامسونگ های 1:5000 با پاناسونیک یکین؟بس کنید این سفسطه بازی و مغالطه خاص ایرانی جماعت رو
    یه تلوزیون باید بتونه همه چی رو در حد نرمال داشته باشه که شارپ این جوره ولی پاناسونیک یا عالیه یا اشکال عمده داره!چرا ریویوها رو نمیخونید.؟چرا هرکی نظر مخالف تو باشه اشتباه فکر میکنه؟دگماتیسم و جمود تا کجا واقعا؟دگماتيسم يعني اين که بگي شارپ و سوني و فليپس آشغالن فقط پاناسونيک.دگماتيسم يعني از اول تا الان به زور ميخواي بگي پاناسونيک ايرادي نداره!
    در آخر هم محض اطلاع شما بگم که شارپ 70 اینچ 137 وات مصرف انرژی داره نصف پاناسونیک 50 اینچ.البته شما فک کن ده برابر پاناسونیکه.کی یه کیه؟ به مشتریها هم همینو بگو
    Last edited by your_star; 04-12-2011 at 06:40.

7. این کاربر از your_star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    City Of The RAIN

پيش فرض

و یه نکته ای که از اول هم اشاره کردم
    من بیشتر دنبال Philips 46PFL9706H بودم.(خودم پیدا کردم و اینجا کسی نگفت!اما چون نتونستم با قیمت منصفانه پیدا کنم شارپ رو گرفتم.خرید از بانه هم به دلیل عجله مقدور نبود.
    اما اینجا اصلا کسی اینو به خریدار توصیه نمیکنه و باز همون جریان پاناسونیک خوبه و فلیپس اخه تکرار میشه!یعنی مشاور اینقدر زحمت نمیده بره درباره ی این مدل بخونه تا یه پیشنهاد درست بده

9. این کاربر از your_star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه kambiz11000's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

و یه نکته ای که از اول هم اشاره کردم
    من بیشتر دنبال Philips 46PFL9706H بودم.(خودم پیدا کردم و اینجا کسی نگفت!اما چون نتونستم با قیمت منصفانه پیدا کنم شارپ رو گرفتم.خرید از بانه هم به دلیل عجله مقدور نبود.
    اما اینجا اصلا کسی اینو به خریدار توصیه نمیکنه و باز همون جریان پاناسونیک خوبه و فلیپس اخه تکرار میشه!یعنی مشاور اینقدر زحمت نمیده بره درباره ی این مدل بخونه تا یه پیشنهاد درست بده
    شما تصویر VT30 ST30 از نزدیک دیدید؟ که میگید فیلیپس و شارپ بهتره؟ چون با عجله خرید کردید پس انتخواب خوبی هم نمیتونید داشته باشید. ضمنا شما از پاناسونیک فقط ST30 رو مورد بررسی قرار دادید.

11. این کاربر از kambiz11000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    City Of The RAIN

پيش فرض

شما تصویر VT30 ST30 از نزدیک دیدید؟ که میگید فیلیپس و شارپ بهتره؟ چون با عجله خرید کردید پس انتخواب خوبی هم نمیتونید داشته باشید. ضمنا شما از پاناسونیک فقط ST30 رو مورد بررسی قرار دادید.
    سلام بودجه ی من در حد 2.5 بود و vt30 از انتخاب خارج بود
    فلیپس رو برادرم تو کانادا داره و موقع خرید با پاناسونیک ها مقایسه کرده بود و من هم ریویو هاش رو تو نت خوندم.از پاناسونیک ریتینگ بالاتری داره.ملاک این بود
    شلرپ و پاناسونیک رو به لطف کسی که نمایندگی مادیران رو هم داره کنار هم تست کردم.تفاوت تصویر در آبی نشون دادن شارپ بود که به راحتی حل شد .من تفاوت کنتراست رو برای پاناسونیک بهتر دیدم.رنگهای شارپ رو زنده تر به نظرم این زنده تر و طبیعی تر بودن رنگها خیلی بارز هست(بگذریم که اساتید عمق رنگ مشکی رو ملاک میدونن اینجا).البته شاید اگه محیط پر نور فروشگاه نبود تصویر پاناسونیک بهتر هم میشد.
    چیزی که همه ی ریویو هامیگن.از نظر من و یه تعدادی مثل من خرید شارپ در برابر st30 بهتره به دلایلی که گفتم.
    من نمیگم انتخاب من درسته دوست من.به پیشنهادهای جهت دار اعتراض دارم که اشکالات بعضی مدلها گفته نمیشه و خوبیهای بقیه نادیده گرفته میشه.
    من هم میدونم مدلهای سامسونگ و ال جی ضعیف ترن اما نگاه کنید چه طور تمام مدلهاشون رو این جا مسخره میکنن!در حالیکه تو خیلی سایتها تعدادی از همین مدلها منتخب منتقدین میشن کنار مدلهای سونی و...
    کافیه یه کم به تفاوت مشاوره دادن بین تی وی و لپ تاپ و پلیر تو فروم دقت کنید.فقط تو این بخش هست که اینقدر تعصب روی برند هست.
    Last edited by your_star; 04-12-2011 at 06:59.

13. 2 کاربر از your_star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه kambiz11000's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام بودجه ی من در حد 2.5 بود و vt30 از انتخاب خارج بود
    فلیپس رو برادرم تو کانادا داره و موقع خرید با پاناسونیک ها مقایسه کرده بود و من هم ریویو هاش رو تو نت خوندم.از پاناسونیک ریتینگ بالاتری داره.ملاک این بود
    شلرپ و پاناسونیک رو به لطف کسی که نمایندگی مادیران رو هم داره کنار هم تست کردم.تفاوت تصویر در آبی نشون دادن شارپ بود که به راحتی حل شد .من تفاوت کنتراست رو برای پاناسونیک بهتر دیدم.رنگهای شارپ رو زنده تر به نظرم این زنده تر و طبیعی تر بودن رنگها خیلی بارز هست(بگذریم که اساتید عمق رنگ مشکی رو ملاک میدونن اینجا).البته شاید اگه محیط پر نور فروشگاه نبود تصویر پاناسونیک بهتر هم میشد.
    چیزی که همه ی ریویو هامیگن.از نظر من و یه تعدادی مثل من خرید شارپ در برابر st30 بهتره به دلایلی که گفتم.
    من نمیگم انتخاب من درسته دوست من.به پیشنهادهای جهت دار اعتراض دارم که اشکالات بعضی مدلها گفته نمیشه و خوبیهای بقیه نادیده گرفته میشه.
    من هم میدونم مدلهای سامسونگ و ال جی ضعیف ترن اما نگاه کنید چه طور تمام مدلهاشون رو این جا مسخره میکنن!در حالیکه تو خیلی سایتها تعدادی از همین مدلها منتخب منتقدین میشن کنار مدلهای سونی و...
    کافیه یه کم به تفاوت مشاوره دادن بین تی وی و لپ تاپ و پلیر تو فروم دقت کنید.فقط تو این بخش هست که اینقدر تعصب روی برند هست.
    سلام مدلهای سامسونگ که منتخب منتقدین میشن نمونش پلاسمای D7000 و D8000 هست که توی ایران موجود نیست و گویا نخواهد آمد مدلهای الجی هم یه سری تقلبی پیدا شد که توصیه نمیشه و دستکاری میشن مدلهای شارپ مونتاژ داخل کشور هم جنس اصلی نیست و درجه 2 و3 هست . LG samsung sharp نکنولوژِی بسیار بالایی دارند ولی متاسفانه تو بعضی کشورها مثل ایران جنس اصلیشون کم پیدا میشه. در مورد بودجتون(نه پیشنهاد) هم VT30 42 با گارانتی 2300000 و بدون گارانتی 50 2500000 که با بودجتون میخورد دیگه انتخواب با خودتونه که انتخواب هم کردید . به نظر من بحث با تعصب هم فایده نداره.
    Last edited by kambiz11000; 04-12-2011 at 09:39.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    City Of The RAIN

پيش فرض

سلام مدلهای سامسونگ که منتخب منتقدین میشن نمونش پلاسمای D7000 و D8000 هست که توی ایران موجود نیست و گویا نخواهد آمد مدلهای الجی هم یه سری تقلبی پیدا شد که توصیه نمیشه و دستکاری میشن مدلهای شارپ مونتاژ داخل کشور هم جنس اصلی نیست و درجه 2 و3 هست . LG samsung sharp نکنولوژِی بسیار بالایی دارند ولی متاسفانه تو بعضی کشورها مثل ایران جنس اصلیشون کم پیدا میشه. در مورد بودجتون(نه پیشنهاد) هم VT30 42 با گارانتی 2300000 و بدون گارانتی 50 2500000 که با بودجتون میخورد دیگه انتخواب با خودتونه که انتخواب هم کردید . به نظر من بحث با تعصب هم فایده نداره.
    ممنون از وقتی که میذاری دوست من.
    شما اطلاع موثقی از دسته دوم بودن یا سوم بودن شارپها و مانیتورهای مادیران دارید؟این هم خوب یه جور تعصبه که شما میگید.
    در مورد شارپ نمیدونم اما در مورد مانیتورها مطمئن هستم که ای طور نیست.

16. این کاربر از your_star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ali703's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مینودشت-شوشتر!!!

پيش فرض

دوستان من میخوام با 400 تومن یه lcd خوب بگیرم چی پیشنهاد میکنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •