تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 773 اولاول 12345671353103503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

7

ميشه نظرتون را درباره ال سي دي ال جي سري اسكارلت بيان كنيد.

كسي نيست يه راهنمايي بكنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

7

كسي نيست يه راهنمايي بكنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

دوست عزیز کدوم مدل اسکارلت مورد نظرته!؟
    اسکارلت مثل براویا سونی یا وییرا پاناسونیک شامل یه سری مدل میشه همونطور که مثلا براویا سری X و W و Z و .... داره سری اسکارلت ال جیم چند مدل مختلف داره که از نظر کیفیت و قیمت با هم فرق میکنن.

4. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دوست عزیز کدوم مدل اسکارلت مورد نظرته!؟
    اسکارلت مثل براویا سونی یا وییرا پاناسونیک شامل یه سری مدل میشه همونطور که مثلا براویا سری X و W و Z و .... داره سری اسکارلت ال جیم چند مدل مختلف داره که از نظر کیفیت و قیمت با هم فرق میکنن.

درست ميفرماييد ؛

ال جي سري اسكارلت مدل LG 42LH700 كه تازه به بازار آمده و داراي امكاناتي نظير بلوتوث و كانترست 100.000 و زمان پاسخگويي 2.7 ميلي ثانيه و 120Hz ميباشد.

در ضمن من ريسيور HD و كنسول بازي XBOX360 و WD HD TV MEDIA PLAYER دارم ؛ بنظر شما اساتيد اين مدل ال جي چطور هست؟؟؟

اين بهتر هست يا سامسونگ سري 6 يا سوني سري W.

منتظر پاسخ شما هستم.

داره خودمونی میشه cuteetuc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با سلام.سوالم اين هست كه آيا الان ال جي مدلي در حد سري 7 سامسونگ تو بازار ايران داره؟( مد نظرم 42 اينچ به بالا است) و يا اصولا ال جي تو زمينه ال سي دي و ال اي دي در حد سامسونگ هست يا خير؟! ممنون مي شم اساتيد راهنمايي كنند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

درست ميفرماييد ؛

ال جي سري اسكارلت مدل LG 42LH700 كه تازه به بازار آمده و داراي امكاناتي نظير بلوتوث و كانترست 100.000 و زمان پاسخگويي 2.7 ميلي ثانيه و 120Hz ميباشد.

در ضمن من ريسيور HD و كنسول بازي XBOX360 و WD HD TV MEDIA PLAYER دارم ؛ بنظر شما اساتيد اين مدل ال جي چطور هست؟؟؟

منتظر پاسخ شما هستم.

كسي نيست پاسخ مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

درست ميفرماييد ؛

منتظر پاسخ شما هستم.
    دوست عزیز تلویزیونی که شما مد نظرته تلویزیون خوبی هست رنگهای خیلی قوی داره و سطح سیاهی که تولید میکنه قابل قبوله کلا کیفیت تصویر قابل قبولی با توجه به قیمتش داره مشکلش فقط اینه که تصویر توش یه دست نیست به خصوص تو نماهای تیره بعضی از جاهای تصویر از بعضی جاهای دیگه روشن تر هست.کیفیت صدای چندان خوبیم نداره.
    به نظر من اگر مشکل مالی نداری سری B750 سامسونگ بخر.
    با سلام.سوالم اين هست كه آيا الان ال جي مدلي در حد سري 7 سامسونگ تو بازار ايران داره؟( مد نظرم 42 اينچ به بالا است) و يا اصولا ال جي تو زمينه ال سي دي و ال اي دي در حد سامسونگ هست يا خير؟! ممنون مي شم اساتيد راهنمايي كنند.
    دوست عزیز جواب یه کلمه هست به نظر من , نه.

9. 2 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دوست عزیز تلویزیونی که شما مد نظرته تلویزیون خوبی هست رنگهای خیلی قوی داره و سطح سیاهی که تولید میکنه قابل قبوله کلا کیفیت تصویر قابل قبولی با توجه به قیمتش داره مشکلش فقط اینه که تصویر توش یه دست نیست به خصوص تو نماهای تیره بعضی از جاهای تصویر از بعضی جاهای دیگه روشن تر هست.کیفیت صدای چندان خوبیم نداره.
    به نظر من اگر مشکل مالی نداری سری B750 سامسونگ بخر.

ممنون از اينكه پاسخم را داديد ،

والا بوجه سري 7 سامسونگ را ندارم و به نظر شما بين :

LG 42LG606

و

LG 42LH700

كدام را بخرم.

ممنون ميشم راهنمايي فرماييد.

داره خودمونی میشه shn2113's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

وقتی تمام مدلهای براویای بدون گارانتی رو بررسی کردم به سه مدل برخورد کردم:1-مالزی2-چینی3-به اصطلاح خود فروشنده ها ،سونی کورپریشن
    برچسب بارکد بعضی از جعبه ها از وسط با تیغ بریده شده بود(دلیلشو نمیدونم شاید چیزی روش نوشته شده مثلا ساخت چین)
    تو هیچکدوم از مدلهای به اصطلاح مالزی made in malaysia نوشته نشده بود و به جاش نوشته manufacture by malaysia که بعضی ها رو روی برچسب بارکدش نوشته و بعضی رو روی کارتنش
    آیا براویایی هست که روش made in malaysia نوشته شده باشه(رو جعبه یا روی برچسب بارکد؟) . این براویاهای دارای گارانتی دقیقا روی برچسب بارکد و روی کارتن و پشت دستگاه دقیقا چه چیزی در مورد کشور سازنده نوشته شده( 40w400)
    جریان این sony corporation چیه؟(رو بعضی از کارتن ها بدون ذکر کشور سازنده فقط اینو نوشته)
    روی براویای 40w400 اصلی در مورد کشور سازنده دقیقا چی نوشته(هم روی کارتن هم روی برچسب بارکد)
    در صورت امکان از مشخصات کشور سازنده درج شده روی برچسب بارکد، روی جعبه (کارتن) و پشت دستگاه 40w400 گارانتی دار عکس بذارین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام!
    دوستان عزیز!
    لطفا پاسخ این سوال منو بدین!شدیدا مردد هستم ,میخوام پشیمون نشم!

بین مدل B7000 و B750 سامسونگ کدوم رو بخرم؟
    از لحاظ امکانات هر دو مشابه هستند.من فکر میکردم باید کیفیت led بهتر از lcd باشد و برای همین تا الان صبر کردم ولی با نظر دوستان دچار شک و تردید شدم.
    از لحاظ فقط کیفیت تصویر کدام بالاتر است؟
    ممنونم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •