تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 98

نام تاپيک: معرفیِ کلاهبردارانِ اینترنتی-سایتهایِ خطرناک-برنامه هایِ خطرناک

داره خودمونی میشه 7777777666666's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خیلی کار زشتیه.

آخر فروم باز vafa1353's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Melbourne

پيش فرض

سلام دوستان
    مدتی پیش داشتم توی یاهو 360 سیاحت میکردم که با کلاه برداریه خنده داری روبرو شدم که ممکنه شنیدنش خالی از لطف نباشه و اون از این قرار بود که تعدادی عکس از خانومها گذاشته شده بود و در کنار همگی این عکسها مطالبی مشابه نوشته شده بود که اظهار آمادگی برای ایجاد رابطه با آقایان نموده و شرایط خود را اینگونه نوشته بودند که....اگر مایل به ارتباط با من هستید یک شارژ 5000 تومانی ایرانسل خریداری کرده و سریال آن را با پیغام خصوصی برایم بفرستید تا با شما تماس بگیرم و .....واقعا کسانی هستند که اینگونه فریب بخورند؟این هم یک نمونه...
    Salam.

IDimo ---- kardan,In page jadidame.

harki mikhad ba ye shemale(2jense) --- bokone,man hastam,makanam daram.

man hamechizam eine dokhtarast,Face,dasto pa va hatta basan.

badanamam aslan moo dar nemiare.

axe mastere profilam axe khodame.

Makanam harki nadare khodam joor mikonam.

har dokhtary ke mikhad baham --- konim,IDimo add kone,Web bede,manam behesh web midam,mizangam behesh.

har pesariyam ke mikhad,ye sharzhe Irancell vasam msg bezare,ba shomarash,behesh mizangam.

subjecte msgo pesara bezaran maryam,va kalameye avval pino benevisan,bad shomarashoono.
    Last edited by vafa1353; 08-05-2009 at 01:43.

3. این کاربر از vafa1353 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز moslem.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

امروز یه ایمیل برام اومد

فرستنده:

info@nokia.com

متن نامه :

You won a prize of 250,000.00 Euros
    contact Dr. Simon Perez via
    nokiaproboard@googlemail.com
    +34-634-124-298

آخر فروم باز vafa1353's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Melbourne

پيش فرض

امروز یه ایمیل برام اومد

فرستنده:

متن نامه :

آخر فروم باز rosenegarin13's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

امروز یه ایمیل برام اومد

فرستنده:

متن نامه :

نقل قول:
    You won a prize of 250,000.00 Euros
    contact Dr. Simon Perez via
    nokiaproboard@googlemail.com
    +34-634-124-298

سلام
    من حدودا 400 تا پیغام از این دست دارم
    توجه نکنید بهشون

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

آقا ممنون از راهنماییتون

سلام . قابلی نداشت

با تشکر از توجهتون

ایا توی فرومهای دیگه اینجوری هم میشه؟
    p30 world رو نمیگم ها

سلام آفا احمد . راستش من هم متوجه سؤال شما نشدم

سلام دوست عزیز

بله . واقعاً همینطوره اما متاسفانه یه عده معنایِ کلمهپۀ زشت رو درک نمیکنند چون اصلاً این کلمه در لغت نامۀ زندگیشون وجود نداره .

بد نیست اشاره ای هم داشته باشیم به بدبخت ترین ادمهای دنیا :

دوستِ خوبم ، می دونی بدبخت ترین ادمهایِ این دنیا کیا هستند؟

نه ایدزِی ها هستن نه سرطانی ها نه یتیم ها نه جنگزده ها نه زلزله زده ها نه گرسنه ها و ....

بدبخت ترین آدمهایِ دنیا اونهایی هستند که هر جرم و جنایت و گناه و فسادی که بخوان انجام میدن کسی هم نمیتونه جلوشون رو بگیره یا محاکمشون کنه .

خوش هستند و شاد و سرمست و قهقهه میزنند و میگن :

زدیم و خوردیم و بردیم و هر کار که دلمون خواست کردیم و کسی هم جرات نداره جلومون رو بگیره

بیچاره هایِ بدبخت خبر ندارند که چی در انتظارشونه .

خبر ندارند که خودشون بدبخت ترین و نگون بخت ترین و سیاه بخت ترین بشرهایی هستن که در این دنیا زندگی کردند .

چون بدبخت ترین آدمهایِ این دنیا اونهایی هستند که با تمامِ جرم وجنایتهاشون ، کسی نمیتونه مچشون رو بگیره اما ....

اما پرونده هاشون میره به دادگاه رب العالمین .

اونجا دیگه نه پارتی هست نه وکیل و میشه رشوه داد و در رفت نه میشه حاضر نشد نه میشه دوروغ گفت و انکار کرد نه میشه شهادت دروغ داد نه میشه معذرت خواهی کرد ونه هیـــــچ کار دیگه .

اونجا دیگه دست و پا به سخن میاد و شهادت میده که چه کردند .

اونجا دیگه هر چه کردند همه در برابرشون حاضر و نمایان میشه .

اونجا دادگاه عادلِ مطلق هست .

اون روز همین به اصطلاح زرنگهایِ دنیا میزنند تو سر و صورتشون و دست به دندان میگزند و خون گریه میکنند و میگن :

ای کاش خاک بودیم

ای کاش در همون دنیا مچ ما رو گرفته بودند . زندانی میشدیم . جریمه میشدیم . مال و اموالمون مصادره میشد . شلاق میخوردیم . تبعید میشدیم و غیره اما دیگه پرونده هامون تو دنیا بسته میشد و به دادگاه الهی نمیرفت .

اما حالا چه خاکی بر سرمون بریزیم ؟ نه پولی داریم نه یاوری .

ما بدبخت ترین آدمهایِ دنیا هستیم

بسم الله الرحمن الرحیم

وَيَوْمَ يَعَضُّ الظَّالِمُ عَلَى يَدَيْهِ يَقُولُ يَا لَيْتَنِي اتَّخَذْتُ مَعَ الرَّسُولِ سَبِيلًاو روزى كه ستمكار (مشرك‏) دست (حسرت‏) مى‏گزد و مى‏گويد كاش من راه (پيروى از) پيامبر را پيش مى‏گرفتم‏

يَا وَيْلَتَى لَيْتَنِي لَمْ أَتَّخِذْ فُلَانًا خَلِيلًا

واى بر من كاش من فلانى را دوست نمى‏گرفتم‏.

إِنَّا أَنذَرْنَاكُمْ عَذَابًا قَرِيبًا يَوْمَ يَنظُرُ الْمَرْءُ مَا قَدَّمَتْ يَدَاهُ وَيَقُولُ الْكَافِرُ يَا لَيْتَنِي كُنتُ تُرَابًا

ما شما را از عذابى نزديك هشدار داديم‏، (از) روزى كه هر انسانى به (نتيجه‏) آنچه به دستان خويش پيش فرستاده است‏، بنگرد و كافر (از سر حسرت‏) گويد كاش من خاك بودم‏

الْيَوْمَ نَخْتِمُ عَلَى أَفْوَاهِهِمْ وَتُكَلِّمُنَا أَيْدِيهِمْ وَتَشْهَدُ أَرْجُلُهُمْ بِمَا كَانُوا يَكْسِبُونَ

امروز بر دهانهايشان مهر گذاريم و در باره آنچه مى‏كردند، دستهايشان با ما سخن بگويند، و پاهايشسان گواهى دهند.

وَقَالُوا لِجُلُودِهِمْ لِمَ شَهِدتُّمْ عَلَيْنَا قَالُوا أَنطَقَنَا اللَّهُ الَّذِي أَنطَقَ كُلَّ شَيْءٍ وَهُوَ خَلَقَكُمْ أَوَّلَ مَرَّةٍ وَإِلَيْهِ تُرْجَعُونَ

به پوستهايشان گويند چرا بر ما گواهى داديد؟ گويند ما را خداوندى كه هر چيز را به سخن درآورد، به سخن درآورده است‏، و او شما را نخست‏بار (كه چيزى نبوديد) آفريد، و به سوى او بازگردانده مى‏شويد.

فَيَوْمَئِذٍ لَّا يَنفَعُ الَّذِينَ ظَلَمُوا مَعْذِرَتُهُمْ وَلَا هُمْ يُسْتَعْتَبُونَ

چنين روز (روزى است كه‏) ستم‏پيشگان (مشرك‏) را عذرخواهيشان سود ندهد، و عذرشان را نپذيرند.

يَوْمَ لَا يَنفَعُ الظَّالِمِينَ مَعْذِرَتُهُمْ وَلَهُمُ اللَّعْنَةُ وَلَهُمْ سُوءُ الدَّارِ

روزى كه براى ستمكاران (مشرك‏) عذرخواهيشان سود ندهد؛ و لعنت و بدفرجامى نصيب آنان باشد.

يَوْمَ تَشْهَدُ عَلَيْهِمْ أَلْسِنَتُهُمْ وَأَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُم بِمَا كَانُوا يَعْمَلُونَ

روزى كه زبان و دست و پاهايشان بر آنها به كارهايى كه كرده‏اند شهادت دهند.

الْيَوْمَ نَخْتِمُ عَلَى أَفْوَاهِهِمْ وَتُكَلِّمُنَا أَيْدِيهِمْ وَتَشْهَدُأَرْجُلُهُمْ بِمَا كَانُوا يَكْسِبُونَ

امروز بر دهانهايشان مهر گذاريم و در باره آنچه مى‏كردند، دستهايشان با ما سخن بگويند، و پاهايشسان گواهى دهند.

يَوْمَ لَا يَنفَعُ مَالٌ وَلَا بَنُونَ إِلَّا مَنْ أَتَى اللَّهَ بِقَلْبٍ سَلِيمٍ

(همان‏) روزى كه مال و پسران سود ندهد. مگر آنكه كسى دلى پاك و پيراسته (از شك و شرك‏) به نزد خداوند آورد.

وَلَوْ تَرَى إِذِ الْمُجْرِمُونَ نَاكِسُو رُؤُوسِهِمْ عِندَ رَبِّهِمْ رَبَّنَا أَبْصَرْنَا وَسَمِعْنَا فَارْجِعْنَا نَعْمَلْ صَالِحًا إِنَّا مُوقِنُونَ

و چون گناهكاران را نزد پروردگارشان سرافكنده بينى (كه گويند) پروردگارا چشم بينا و گوش شنوا يافتيم پس ما را باز گردان كه كارى شايسته پيشه كنيم‏، ما (ديگر) اهل يقينيم‏.

وَهُمْ يَصْطَرِخُونَ فِيهَا رَبَّنَا أَخْرِجْنَا نَعْمَلْ صَالِحًا غَيْرَ الَّذِي كُنَّا نَعْمَلُ أَوَلَمْ نُعَمِّرْكُم مَّا يَتَذَكَّرُ فِيهِ مَن تَذَكَّرَ وَجَاءكُمُ النَّذِيرُ فَذُوقُوا فَمَا لِلظَّالِمِينَ مِن نَّصِيرٍو

ايشان در آنجا فرياد بردارند كه پروردگارا ما را بيرون آور، تا كارى شايسته‏، غير از آنچه مى‏كرديم‏، پيشه كنيم‏. (در پاسخشان گوييم‏) آيا شما را چندان عمر نداديم كه در آن هر كس كه اهل پند گرفتن است‏، پند گيرد و آيا (پيامبر) هشداردهنده‏اى به سوى شما نيامد؟ پس (عذاب را) بچشيد كه ستمكاران (مشرك‏) ياورى ندارند.

فَاعْبُدُوا مَا شِئْتُم مِّن دُونِهِ قُلْ إِنَّ الْخَاسِرِينَ الَّذِينَ خَسِرُوا أَنفُسَهُمْ وَأَهْلِيهِمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ أَلَا ذَلِكَ هُوَ الْخُسْرَانُ الْمُبِينُ

شما هم هر چه مى‏خواهيد به جاى او بپرستيد؛ بگو زيانكاران (واقعى‏) كسانى هستند كه به خويشتن و خانواده‏شان در روز قيامت زيان رسانده‏اند؛ هان اين است زيانمندى آشكار.

إِنَّ الَّذِينَ يُلْحِدُونَ فِي آيَاتِنَا لَا يَخْفَوْنَ عَلَيْنَا أَفَمَن يُلْقَى فِي النَّارِ خَيْرٌ أَم مَّن يَأْتِي آمِنًا يَوْمَ الْقِيَامَةِ اعْمَلُوا مَا شِئْتُمْ إِنَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِيرٌ

بيگمان كسانى كه در آيات ما كژانديشى مى‏كنند، از ما پوشيده و پنهان نيستند؛ آيا (سرنوشت‏) كسى كه در آتش (دوزخ‏) افكنده شود، بهتر است‏، يا كسى كه در روز قيامت ايمن آيد؛ هر چه مى‏خواهيد بكنيد، او به آنچه مى‏كنيد بيناست‏.

ثُمَّ إِلَيْهِ مَرْجِعُكُمْ ثُمَّ يُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

آنگاه باز گشت شما به سوى اوست و سپس شما را از (حقيقت‏) كار و كردارتان آگاه مى‏گرداند.

إِلَيْهِ مَرْجِعُكُمْ جَمِيعًا وَعْدَ اللّهِ حَقًّا إِنَّهُ يَبْدَأُ الْخَلْقَ ثُمَّ يُعِيدُهُ لِيَجْزِيَ الَّذِينَ آمَنُواْ وَعَمِلُواْ الصَّالِحَاتِ بِالْقِسْطِ وَالَّذِينَ كَفَرُواْ لَهُمْ شَرَابٌ مِّنْ حَمِيمٍ وَعَذَابٌ أَلِيمٌ بِمَا كَانُواْ يَكْفُرُونَ

بازگشت همگى شما به سوى اوست‏؛ بر وفق وعده راست و درست خداوند؛ هموست كه آفرينش را آغاز كرده‏؛ سپس بازش مى‏گرداند، تا كسانى را كه ايمان آورده‏اند و كارهاى شايسته كرده‏اند، دادگرانه جزا دهد؛ و كافران به خاطر كفرى كه ورزيده‏اند، نوشابه‏اى از آب گرم و عذابى دردناك (در پيش‏) دارند.

إِلَى اللّهِ مَرْجِعُكُمْ وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌبازگشتتان به سوى خداست و او به هر كارى تواناست‏.

إِلَى رَبِّكُم مَّرْجِعُكُمْ فَيُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ إِنَّهُ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

سپس بازگشتتان به سوى پروردگارتان است‏، آنگاه شما را از (حقيقت و نتيجه‏) آنچه كرده‏ايد، آگاه مى سازد، كه او از راز دلها آگاه است‏.

صدق الله العلی القدیر

روی سخنِ من همۀ با کسانی هست که به هر نحو در گوشه و کنار دنیا ، مرتکبِ ظلم و جرم و جنایت و گناه میشن و سرمست هستند از موفقیتهایِ !!! خودشون در این کارها .

از اون جیب برِ که جیب مردم بدبخت رو تو اتوبوسها میزنه گرفته تا اون کارمندِ فاسدی که رشوه میگیره یا اختلاس میکنه تا اون معلمی که رشوه میگیره نمره میده یا سوال میفروشه یا اون کارگر شهرداری که میاد زباله ها رو ببره اما از ماشینهای مردمی که یادشون رفته در یا پنجرۀ ماشین رو ببندند دزدی میکنه تا برسه به اونهایی که پست و مقامهایی بالا دارند و با سوءِ استفاده از پست و مقامشون و اعتمادِ مردم ، ملیون ملیون و ملیارد ملیارد میدزدند .

=========================

یه جیب بر میره جیب بری یا یه جوون فاسد میره برای ارتباط با یک زنِ روسپی یا یک مسئول یا مدیر یا وزیر یا غیره تصمیم به یک دزدیِ کلان میگیره .
    اما گیر میافته و مچش رو میگیرند . میگه . تف به این شانس بیاد !!!! یه عده بارها دست به این کارها میزنند و گیر نمیافتند اما منِ بدبخت !!! گیر افتادم .

یکی نیست بهش بگه : احمقِ نادون ، خدا دوستت داره نمیخواد در گناه غرق بشی . واسه همین موجباتِ گیر افتادنت رو فراهم کرد . این یک پیامِ الهی هست برای تو تا دست از کار خطا برداری و بیش از این آلوده نشی . وگرنه رهات میکرد به حال خودت تا در دزدیهات موفق باشی همیشه .

اما چون دوستت داره تو رو گیر انداخت .

دست بلند کن به آسمون یا سجده کن و تشکر کن از خدا که نذاشت در گناهت موفق بشی و بگو :

خدایا از این که به من توجه داری ازت ممنونم . خوایا هرگز من رو به حال خودم رها نکن وگرنه گمراهیِ من حتمی هست . خدایا میخوام زیرِ سایۀ تو باشم تا آخرین لحظۀ آزمایشِ زندگیِ دنیا .
    خدایا مرا در ظلم و جرم و جنایت و فساد موفق مدار . خدایا همه چیز برام قابلِ تحمله جز حاضر شدن در محضرِ تو در دادگاهِ الهی با رویِ سیاه و پروندۀ سیاه .

و خوشحال باش که خدا تو رو دوست داره .

======================

هر جا دیدین کسی به خاطر انجام جرم و جنایت و گناه و فسادی گیر افتاده ، بهش بگین :

غمگین مباش . خوشحال باش . تو موردِ توجه خداوندی . وگرنه گیر نمیافتادی.

اگر به حرفِ شما خندید یا بهتون نا سزا گفت ، بهش چیزی نگین .

به نادانیش و بیچارگیش رحم کنین

ومطمئن باشین که اگه دلش بیدار باشه ، پیامِ هشدار دهندۀ الهی رو دریافت میکنه و از انجام کار خطا دست بر میداره .

======================

پیامهای خدا چند جور هست :

1 - پیامهایِ هشدار دهنده

2 - پیامهایِ بشارت دهنده

3 - پیامهایِ هدایت کننده

همۀ ما بدون استثنا در زندگیِ روزمره ، بارها و بارها این پیامها رو دریافت میکنیم از منابع مختلف ( مردم - طبیعت - قرآن - و غیره )

این پیامها رو جدی بگیرین . چون ممکنه دیگه هرگز تکرار نشه .

سلام دوستان
    مدتی پیش داشتم توی یاهو 360 سیاحت میکردم که با کلاه برداریه خنده داری روبرو شدم که ممکنه شنیدنش خالی از لطف نباشه و اون از این قرار بود که تعدادی عکس از خانومها گذاشته شده بود و در کنار همگی این عکسها مطالبی مشابه نوشته شده بود که اظهار آمادگی برای ایجاد رابطه با آقایان نموده و شرایط خود را اینگونه نوشته بودند که....اگر مایل به ارتباط با من هستید یک شارژ 5000 تومانی ایرانسل خریداری کرده و سریال آن را با پیغام خصوصی برایم بفرستید تا با شما تماس بگیرم و .....واقعا کسانی هستند که اینگونه فریب بخورند؟این هم یک نمونه...
    Salam.

IDimo ---- kardan,In page jadidame.

harki mikhad ba ye shemale(2jense) --- bokone,man hastam,makanam daram.

man hamechizam eine dokhtarast,Face,dasto pa va hatta basan.

badanamam aslan moo dar nemiare.

axe mastere profilam axe khodame.

Makanam harki nadare khodam joor mikonam.

har dokhtary ke mikhad baham --- konim,IDimo add kone,Web bede,manam behesh web midam,mizangam behesh.

har pesariyam ke mikhad,ye sharzhe Irancell vasam msg bezare,ba shomarash,behesh mizangam.

subjecte msgo pesara bezaran maryam,va kalameye avval pino benevisan,bad shomarashoono.

سلام دوست گرامی
    ممنون از حضورتون و درج این مطلب مهم

بله دوستان این هم یکی دیگه از روشهایی کلاهبرداریِ اینترنتی هست

دوستان به این مسئله توجه کنین که کلاهبر دار برای اینکه در کلاهبردارذیش موفق بشه به دو چیز نیاز داره

1 - اعتمادِ شما بهش

2 - وسوسه کردن شما با چیزی که دوست دارین

وقتی میریم ماهیگیری !!! برای اینکه سر ماهیها رو کلاه بذاریم و صیدشون کنیم چکار میکنیم ؟؟؟؟

از طعمه استفاده میکنیم . یعنی از یه چیزی که ماهیها دوست دارند استفاده میکنیم برای جذب کردنشون و نوکِ تیزِ قلاب رو با اون طعمه میپوشونیم تا متوجه خطر نشه

کلاهبر دارها هم همینطورتد

با س ک س یا پول و طلا یا مال و اموالی مثل ماشین و خونه شما رو وسوسه میکنند که جذب بشین و بعد در لحظۀ مناسب ضربشون رو به شما میزنند .

================================================== =====

امروز یه ایمیل برام اومد

فرستنده:

متن نامه :

سلام
    من حدودا 400 تا پیغام از این دست دارم
    توجه نکنید بهشون

بله قربان من هم اگه میخواستم همل پیامهایِ اینجوری رو ذخیره کنم تا حالا یه چنن هزارتایی جمع کرده بودم

==================================================

معرفی یک ایمیل خطرناک که مدتی پیش دخل خیلیها رو آورد :

ایمیلی خطرناکی Attachment به عنوانinvitation هست.این ایمیل ویروسی رو در کامپيوتر شما راه اندازی میکنه به اسم Olympic Torch (مشعل المپیک)که توسط CNN به عنوان خطرناک ترین ویروس ساخته شده اعلام شده.توسط Micro Soft بالا ترین
    رتبه رو در طبقه بندی ویروسهای خطرناک گرفته و توسط شرکت McAfee
    کشف شده.
    این ویروس از بالا ترین تا پایین ترین سطح اطلاعات درایو C را تخریب کرده و صدمات سخت افزاری نیز ایجاد میکند.
    نکته جالب اینکه این ویروس از آدرس یکی از نفرات Add list شما بدستتون میرسه که خودشم بیخبره.در نتیجه میشه گفت این ویروس هوشمند ترین ویروسی است که ساخته شده.
    به همین دلیل این هشدار رو به همه دوستاتون بدید .
    ==================

ایمیلهایِ مشکوک رو اصلاً باز نکنین .
    کنجکاوی رو بزارین کنار .
    اصلاً بهشون رحم نکنین .
    فوراً اونها رو حذف کنین بدون باز کردنِ اونها .

فراموش نکنین که ایمیلهای attachment دار یعنی ایمیلهایی که فایلِ پیوست داره ، خیلی خطرناک تر هست .

================================================== =====

معرفي یک دستهء فوق العاده خطرناک از کلاهبردارانِ اینترنتی :

دوستانِ عزیز قبل از اینکه اونها رو خدمتتون معرفی کنم اول باید یه مطلبی رو بگم یا به عبارت درست تر ، بنویسم

======================
    از پول شویی چقدر اطلاعات دارین ؟

جسارتاً یه اطلاعاتِ مختصري در موردش مینویسم چون به این تاپيک ربط داره . البته فقط برای اون دسته از دوستان که اطلاعاتِ کافی ندارند در موردِ پول شویی

پولهایی که تجارتهای غیر قانونی و حرام بدست میاد رو نمیشه به راحتی وارد چرخهء اقتصاد کرد . مثلاً یه تاجر مواد مخدر ، که پول هنگفتی از این راه بدست آورده اگه یه دفعه همهء این پولها را رو کنه حتماً گیر میافته چون همه بهش شک میکنن که این همه پول رو از کجا آورده .

به همین دلیل سعی میکنه با یه سری عملیات تجارتی و خرید و فروش و حواله ، آروم آروم این پولها رو به شکل قانونی وارد بازار کنه و کارخونه و آپارتمان و شرکت و سهام و غیره بخره تا دیگه کسی بهش شک نکنه .
    به این کار در اصطلاح میگن " پول شویی " .

چون به زبان انگلیسی به پولهای غیر قانونی و حرام میگن " dirty money "
    یعنی پولِ کثیف .
    در عملیات پول شویی این پولهاي کثیف شسته میشه و تبدیل میشه به پولِ تمیز یا قانونی " clean money "

پولهاي کثیفی که از تجارت غیر قانونيِ اسلحه بدست میاد اسمش " red money " هست.

پولهاي کثیفی که از تجارت مواد مخدر بدست میاد اسمش " green money " هست .

پولهاي کثیفی که از تجارت غیر قانوني و اختلاس در فروشِ نفت و گاز بدست میاد اسمش " black money " هست

پولهاي کثیفی که از تجارت فحشا و منکرات بدست میاد اسمش " white money " هست .

پولهاي کثیفی که از تجارت و فروش انسانها و اعضای بدن انسان و بدست میاد اسمش رو نمیدونم .
    بالأخره اون هم یه رنگ و اسمی داره . فکر کنم اون هم white money باشه .

دزدان و قاچاقچیان قهّارِ بین المللي ، باید به هر طریقی این پولها رو به صورت ثروتِ قانونی در بیارن .
    به کارهایی که برای این منظور انجام میدن میگن " پول شویی " .

یکی از روشهاشون برای پول شویی استفاده از کسانی هست که واقعا پولدار هستند و کسی بهشون شک نمیکنه که پول رو از راه غیر قانونی و حرام به دست میارند مثل تجار طلا و الماس و جواهرات دیگه و تجار گردن کلفت که معامله های ملیونی و ملیاردی انجام میدن

یه راه دیگه ، توزیع اون پولهای کثیف هست بین عدۀ زیادی از مردم تا مقدارش کم جلوه کنه و کسی شک نکنه بهشون .

======================
    خب حالا برگردیم سر موضوعِ اصلی :

یه دسته از این دزدانِ با چراغ ، از طریقِ اینترنت دنبال انسانهاي بی ایمان یا کم ایمان و احمق و ساده لوح و در عین حال طمّاع و پولدوست میگردند تا با سوء استفاده از اونها پولهاي کثیفشون رو بشورند .

طرز کارشون اینجوریه :

به شما پیام میزنه و ادعا میکنند که یا فرزند یک وزیر هست یا یک پادشاه در یکی از کشورهای غالبا افریقایی و پدرش در جنگ یا انقلاب کشته شده یا اینه پدرش تاجر طلا و الماس بوده و کشته شده و حالا اون میخواد برای نجات جان خودش از اون کشور خارج بشه و از شما عاجزانه !!!! در خواست کمک میکنه و بهتون پیشنهاد میکنه که 20 یا 30 درصد ثروتش رو به شما بده در ازای کمکی که بهش میکنین تا پولهاي خودش رو از کشورش خارج کنه .
    من تا حالا دهها ایمیل از ااین دزدهای از خدا بی خبر دریافت کرده ام .

بعضيهاشون فقیر و بدبختند و فقط 6 یا 7 ملیون دولار دارند !!!!

اما گردن کلفت ترینشون تا حالا 60 ملیون دلاری بوده .

بعضيهاشون هم ادعا میکنن که تاجرِ ثروتمندی هست که قصد سرمایه گذاری در کشور شما رو داره !!!
    خلاصه به عناوین مختلف خودشون رو آدمهای شرافتمند و پروتمند معرفی میکنند اما همگی جُز یه مشت دزد و مال مردم خور و بی آبرو و از خدا بی خبر چیز دیگه ای نیستند .

در اینجا یه نمونه از ایمیل هاشون رو براتون مینویسم تا بهتر با سیستمِ کارشون آشنا بشین .

I am Miss Kate Donald of 19yrs of age. The only daughter to the late Dr. Joseph Donald of Sierra Leone of the Western Part of Africa who was a very wealthy Gold and Diamond dealer. My father was assassinated by unknown gun men after his return trip from Europe with my Mother. All the police efforts Sierra Leone to track down the assassins of my late Father and mother has not been successful, Hence I decided to flee to a neighbouring country where I have since as a refugee seeking asylum in a refugee camp there in Abidjan, Cote d'lvoire.

Meanwhile, before the death of my parents, My late father told me that He deposited a truck box containing U.S $ 12.8 M Dollars with a security company in Abidjan , Cote d'lvoire where I am residing now. I have gone to the office of the security company with the certificate of the deposit of this consignment and with the agreement that my late father entered with this company to verify that this consignment is still there but the agreement states that I would need the assistance of a foreign partner who will claim this truck box on my name since I am still under-age.

This is why I am seeking your assistance to enable me front you as my appointed foreign partner who will assist me in claiming this box from this company. The security company does not know that this deposited box contains money because my late father registered and tagged it as family valuables and art works for security reason. Therefore, you are to keep the top secret of this transaction until this truck box is finally released and delivered to you. I am therefore seeking your kind assistance in the following ways:

(1) To provide me with your detailed personal information which includes, Your full names, Contact address and your Telephone and fax numbers so that I can submit it to the security company authorising them to recognise and lift this consignment to you as my guardian

(2) To serve as a guardian of this fund since I am only 19years if delivered to your address pending on my arrival to your country for the continuation of my education and investment in your own area of choice since I am still a novice in the business world

(3) To make arrangement for me to come over to your country to further my education and to secure a resident permit in your country.

Moreover, Dear, I am willing to offer you 25 % of the total sum as compensation for your effort/input after the successful release and delivery of this box to your nominated address and 5% for any expenses that might be incurred during the process of this transaction making it 30% of the total money.

Furthermore, I want you to indicate your options towards assisting me as I believe that this transaction would be concluded within fourteen (14) days you signify interest to assist me. I assure you that this business is 100% risk free as I will forward all the necessary and legal documents backing up this transaction and making it legitimate to you as soon as I hear from you.

Furthermore, The company assured me that you do not need to travel. Hope to here from you soon.
    Thanks and remain bless. Please get back to me on this my private email address thus; [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Your's Sincerely One,
    Miss Kate Donald.
    ======================

مبادا با این افراد همکاری کنین . بعضيهاشون پلیسِ بین الملل در تعقیبشون هست یا تحت مراقبت هستند . در ثانی تمامِ این پولها غیر قانوني و حرام هست و عاقبتی جز زندان و بی آبرویی و ندامت و زندگي با ترس و لرز و جهنم در انتظار کسی که دنبالش میره نیست .

یادمه قبل از اینکه سازمان سیا CIA و پنتاگون ( وزارت جنگ امریکا ) اینترنت رو به دنیای تجارت بفروشند ، این دزدانِ از خدا بی خبر با نامه دنبال قربانی میگشتند و فعالیتشون در ماهِ دهم و یازدهم و دوازدهم میلادی ( آخرِ سال ) بیشتر میشه .

برای مثال من در 15 سال پیش ، دهها نامه از کارمندان و مدیران شرکت نفت نیجریه دریافت کردم که همگی ادعا میکردند که ملیونها دلار در اختیار دارند که از فرقِ قیمت و نوسانِ قیمتِ روزانهء نفت به دست آروده اند و این پولها در حسابها و دفاتر شرکت به صورت سرگردان وجود داره و میخوان از کشور خارجش کنند و 30 درصد هم بابت تشکر از همکاریتون بهتون میدن .

جالب اینجاست که من یه بار فاکسی از سفارت نیجریه دریافت کردم که در اون نوشته بود :

این روزها عده ای از شرکتهای نیجریایی قصد تجارت با شرکتهاي کشورهاي دیگه رو دارند . لطفاً فقط از طریق سفارت نیجریه با اونها معامله کنید !!!!!

یعنی خودشون هم بله

====================================

معرفيِ عده ای دیگر از کلاهبردارانِ اینترنتی و سایتهایشان:
    شرکتهاي هرمی و کسب درآمد آسان فقط با کلیک کردن!!!!

من تا حالا كسي رو از مردم عادي نديدم كه بگه از راهِ کلیک کردن پولي به دست آورده .

اما اينترنت پر هست از آگهي و تبليغ براي اين كار !!!!!.

و بيشتر اين سايتها ازتون ميخوان كه مبلغي رو به حسابشون بريزيد براي شروع كار و خدا ميدونه كه چقدر به جيب ميزنن از اين راه و كلاهبردار هم توشون زياده .

اينترنت پر شده از دزدان با چراغ ! كه با سوء استفاده اطلاعات علميشون و جهل و ناداني مردم و عشق مردم به پولدار شدن از راه آسون و كم زحمت , ملياردها دلار به جيب ميزنن .

يا سايت فروش سهام ( بورس سهام الكترونيكي ) ميزنن و با جذب كردن مردم خوش باور و بي تجربه و تازه كار كه به كار خريد و فروش سهام اصلا وارد نيستن ملياردها دلار به جيب ميرنن

يا شركتهاي هرمي ميزنن مثل گولد كوئست و با سوء استفاده از روياي ثروتمند شدن مردم و به كار گرفتن اونها صدهامليون دلار بالا ميكشن .

من چند سال قبل ، مدير عامل شعبه گولد كوئست در ایران رو تو فرودگاه شيراز ديدم .
    داشت ميومد كويت تا اينجا يه شعبه بزنه ! !!.

ميدونيد به من چي گفت ؟ به من پيشنهاد كرد كه عضو بشم و پولدار بشم ! به من يه سكه طلا نشون داد و گفت براي عضو شدن این سكه رو میخری حدود 300دلار اگه اشتباه نکنم بعد باید شروع كني به تشویق دیگران برای عضو شدن در گولد کوئست . و به ازاي هر نميدونم چند عضوِ يه سكه بهت ميدن !
    ازش پرسيدم:

ارزش طلايي كه در اين سكه هست چقدره ؟ گفت :
    200 دلار اگه اشتباه نکنم !!!

تا اين رو گفت انگار كه تمام پرده ها كنار رفت و حقيقت و راز كار شركت برام كاملا روشن شد .

از همون ابتداي عضو شدن , 100دلار به جيب ميزنن ( از فروش هر يه دونه از سكه هاشون ) بعد آدم رو تشويق ميكنن كه بره بگرده دنبال عضو برای مشترک شدن كه با فروش هر يه دونه سکه بهشون 100دلار نفع ميبرن و وقتي كه به تعدادي كه ميخوان براشون مشتري ببري , يه سكه بهت ميدن كه فقط 200 دلار مي ارزه !

هر بچه ابتدايي كه 4 كلاس سواد داشته باشه ميفهمه كه چه بلايي دارن سر مردم ميارن.

اول كار يه سكه 200 دلاري رو بهش غالب ميكنن 300دلار بعد هم مثل بلا نسبت سگ شكاري به كار ميگيرنش تا با سگ دو زدن و جون كندن و التماس كردن به اين واون يا وعدهء سرخرمن دادن بهشون قانعشون كنه كه سكه بخرن و عضو بشن تا براي صاحبان شركت شكار ها و قرباني هاي جديد ببره و دست آخر چند تكه استخون از شكارهاي چاق و چله اي كه با خون دل براشون جور كرده ميندازن جلوش تا صداش در نياد و اين در حالي هست كه اونها راحت لم دادن تو شركتشون و جيباشون رو مردم بدبخت خوش باور غافل راحت پر ميكنن !

و با این کار مبالغِ هنگفتي ارز از کشور خارخ میشه و فقط نصفِ این مبلغ طلا واردِ کشور میشه .

خسارتِ سنگینی که به اقتصاد کشور وارد میشه از این راه ، مثل روز روشن هست .

جناب مدير عامل يك سال بعد دستگير شد . و شايد هنوز هم تو زندان باشه .

======================

اين كسب در آمد آسان از اينترنت هم يه روش تازه براي اين كارها هست .
    من قصد ندارم نون حلال كسي رو آجر كنم

ولي با اين همه آگهي تبليغاتي كه براي كسب درآمد آسان از اينترنت با كليك كردن و ديدن تبليغات و آگهي هاي شركتهايي كه پول پرداخت ميكنن براي تبليغاتشون , گمان نكنم كه ديگه شركتي حاضر باشه كه پول پرداخت كنه به ازاي تعداد بيننده هاي آگهي هاش چون ميدونن كه بيشترش كليك هاي قلابي هست و كار آدمهايي هست كه براي كليك كردن پول ميگيرن و تعداد واقعي كساني كه آگهي هاشون رو واقعا ديدند نسبت به تعداد كل بازديدها خيلي كم هست .

اگه کسی اطلاعات دقیقی از کارشون داره لطف کنه اینجا بنویسه .

و شايد بعضي از كساني هم كه ديگران رو تشويق ميكنن كه برن و كليك كنن , يه كاري كردن كه كليكهاي مردم به اسم خودشون ثبت بشه . يه عده هم كه پول پيش پرداختشون بالا كشيده ميشه و از دستشون ميره و كاري هم نمي تونن بكنن و هزار و يك شايد و شك و ترديد و كلك و نيرنگ ديگه .

اگر كسي هم گفت كه بله كلي در آمد كسب كرده باز هم نميشه به حرفش اطمينان كرد چون ممكنه خودش از تُجّارِ کلاهبردارِ اينترنتي باشه !

خدا رحمت كنه سنائي رو كه گفت :

چو دزدي با چراغ آيد

گزيده تر برد كالا
    درضمن پولي كه از اين راه بدست مياد ( اگر پولي در كار باشه ) حلال و قانوني نيست چون با فريب دادن شركتهاي آگهي دهنده بدست مياد .

ممنون از توجهتون و وقتتون

ادامه دارد .......

8. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

تکراری بود
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 07-03-2010 at 15:56.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

يه سر به اينجا بزنيد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

11. این کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

به منم چند ماه پیش ایمیل های مکرری میومد که مثلا 10 میلیون دلار برنده شدید و پول شما در بانک تایلند هست و هر چه زودتر برای تحویل گرفتنش اقدام کنید ! بعد در داخل ایمیل همه مشخصات شخصی منو میخواست از اسم تا ادرس خونه و شماره موبایل ... خلاصه این قضیه تا جایی پیش رفت که یه روز یه شخصی که زبانش هم انگلیسی بود اما لهجه داشت به من زنگ زد که من فقط چند جمله از حرفاشو متوجه شدم ! مثل :
    We Will Send Your Reward To Your Address
    در واقع من باور کرده بودم و همه مشخصاتم رو به این اشخاص ایمیل کردم !
    در کل میخوام بگم هرگز به این ایمیل ها که با عنوان های وسوسه امیز مثل Congratulation ! You Win 10.000.000 $ , im a single girl و از اینجور چیزا اعتماد نکنید !

13. این کاربر از I Walk Alone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام بر همگی وتشکر از همۀ دوستانی که در این تاپیک حضور داشتند

دوستانِ خوبم یه چیزی رو همیشه به خاطر داشته باشین :

کسانی که در نت فقط و فقط برایِ رضایِ خدا و بدونِ هیچ چشم داشت و توقعی چیزی رو در اختیار مردم قرار میدند بسیار اندک هستند .

هر جا کلمۀ مجانی یا FREE رو دیدین بسیار مراقب باشین

تمامِ کسانی که در نت دنبالی قربانی میگردند ، از این دو کلمه برایِ طعمه و جلبِ مردم استفاده میکنند .

آهنگهایِ مجانی - آنتی وایروسُ مجانی - اسکرین سرورِ مجانی - برنامه هایِ مجانی و غیره

در ادامه یه دسته از کلاهبردارانِ اینترنتی رو خدمتتون معرفی میکنم إن شاء الله

این کلاهبردارها از خانومها هستند و بعضیهاشون بسیار بسیار خطرناک

با تشکر از وققتون وتوجهتون

ادامه دارد ...

15. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •