تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 98

نام تاپيک: معرفیِ کلاهبردارانِ اینترنتی-سایتهایِ خطرناک-برنامه هایِ خطرناک

داره خودمونی میشه rezariza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستِ عزیز

ممنون که این موضوع رو اینجا مطرح کردین

دوستِ عزیز اینها همه دروغ و کلاهبرداریه . مبادا حرفِ اینجور ایمیلها و کلاهبردارها رو باور کنین .

صدها بانک و شرکت گردن کلفت و تاریخی در اروپا و امریکا ورشکسته شد و نابود شد اونوقت میان تو نت میگن بفرمایین شما مفت و مسلم دهها و صدها هزار دولار برنده شدین تشریف بفرمایین تقدیم کنیم ؟؟؟؟

تو نت به چند چیز اصلا اطمینان نکنین :

هر جا بحث از پول و جایزه و برنده شدن و اینا هست

هر جا که چیزی رو مجانی میخوان بدن بهتون

==================================

زندگیتون بی خطر یا لا اقل کم خطر

یا حق

این رو در جواب پست 26 شما مینویسم.
    محمد جان شما هم دلتون خوشه هاااا.... کدوم آسمون .. کدوم پرواز؟؟؟؟ کدوم قیامت ....؟؟ من کسی رو میشناسم که تو گلد کوئیست عضو بود حدود 500 میلیون به جیب زد 22 سالشه الان داره واقعا تو آسمون پرواز میکنه!!! قبل این ماجرا 5 تومن تو جیبش پول پیدا نمیشد.....

2. این کاربر از rezariza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    از اونجایی که این سایت از پر بیننده ترین سایت های ایران است و تخصص اصلی ما در زمینه فارکس هست جالب دونستم با یک مدل کلاهبردازی جدید دوستان رو اشنا کنم
    در فارکس افرادی به کار فروش سیگنال مشغول هستند و همه افراد فارکس کار با این موضوع اشنا هستند که هیچ وقت در بازار های مالی مثل فارکس و سهام هیچ پیش بینی 100 درصد نیست 2 سال پیش فردی به نام فرید حقیقی (zaffrono)ادعا کرد راه حل فارکس را کشف کرده و می تواند همیشه سود بگیرد و به همه گفت که قصد دارد به همه کمک کنه و به همه اعلام کرد که میتوانند در صورت تمایل حتی خانه و تمام سرمایه زندگی خود را در این بازار سرمایه گذاری کنند خلاصه تعداد زیادی از هموطنان ساده که با این بازار اشنایی نداشتند به حرفهای این کلاهبردار بزرگ اینترنتی گوش کردند و تمام سرمایه زندگیشان را در این راه از دست دادند هم اکنون این کلاهبردار تحت تعقیب بوده و با وجود اینکه محل زندگی خودش رو کانادا معرفی کرده بود اما در دوبی مخفی شده
    با si سایت اینترنتی به زبان فارسی و انگلیسی کلاهبرداری میکرد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سایت های بسیاری از سرتاسر جهان به انتشار تصاویری از فرید حقیقی فارکس کار ایرانی که امروزه به عنوان یک کلاه بردار در تمام جهان شناخته شده پرداخته اند همین عوامل در شناخته شدن ایرانیان به عنوان کلاهبرداران بین المللی موثر است متاسفانه امثال فرید ( فریبرز ) حقیقی که از طریق بورس یا همان فارکس چنین اعمالی را انجام میدهند مایه سرافکندگی ایران و ایرانی در تمام جهان هستند در یکی از سایتهای امریکایی نوشته شده بود که ضررهای بزرگی که این ادم به یک نفر وارد کرده باعث خود کشی یک نفر در این کشور شده است
    Last edited by forexman; 22-01-2011 at 19:47.

4. این کاربر از forexman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

این رو در جواب پست 26 شما مینویسم.
    محمد جان شما هم دلتون خوشه هاااا.... کدوم آسمون .. کدوم پرواز؟؟؟؟ کدوم قیامت ....؟؟ من کسی رو میشناسم که تو گلد کوئیست عضو بود حدود 500 میلیون به جیب زد 22 سالشه الان داره واقعا تو آسمون پرواز میکنه!!! قبل این ماجرا 5 تومن تو جیبش پول پیدا نمیشد.....
    با سلام

و تشکر از مطلبی که نوشتین

=========================================

اگر بدونین گولد کوئست چیه مطمئناً نظرتون عوض میشه دوست عزیز

اجازه بدین پرده ها رو براتون کتار بزنم و خیلی ساده حقیقتِ شرکت گولد کوئست رو براتون نمایان کنم :

چیزی که تا حالا کسی بهش توجه نکرده یا کمتر کسی متوجهش شده اینه :

وقتی میخواین عضو گولد کوئست بشین , اجبارا باید یک سکۀ طلا بخرین اول .

راز موفقیتِ صاحبان گولد کوئست و بدبختی مشترکین , در همین سکه ای نهفته که همه اجبارا باید بخرنش برایِ عضو شدن .

اما چطور ؟؟؟؟؟؟؟

ارزشِ طلایی که در این سکه هست خیلی کمتر از قیمتی هست که شما براش پرداخت میکنین

مثال :

اگر میخرینش 200 دولار برایِ عضو شدن , ارزشِ طلایِ موجود در سکه فقط 150 دولاره .

یعنی شما از همون ابتدا 50 دولار ضرر میکنین و صاحب گولد کوئست 50 دولار نفع میبره .

بعد هم شما باید بگردی کسان دیگری رو پیدا کنی که عضو بشن یعنی سکه بخرند .

فکر کنم دیگه حقیقت کاملا براتون آشکار شد .

شما از همون ابتدا 50 دولار ضرر کردی بعد هم بلا نسبت شما مثلِ نوکر باید بگردی و به این و اون التماس کنی که عضو بشن تا شما به یک نون و نوایی برسی به اصطلاح .

اما هر بچۀ باهوش و هشیاری که 5 کلاس سواد داشته باشه با یک حساب سر انگشتی میفهمه که چه بلایی سر مردم میاد با این کار

اول که نفعِ صاحبان گولد کوئست اونقدر زیاده که بیا و ببین در حالی راحت تو دفتر کارشون لم دادن رو مبلهایی که با پول مردم بدبختِ خوش خیال خریده اند و سیگار برگِ فردِ اعلا بر لب و در حالی پاشون رو انداختند رویِ میز , تعداد افرادِ تازه عضو شده یا در حقیقت تعداد سکه های تازه فروش رفته رو تو نت چک میکنند و با خوشحالی دستاشونو به هم میمالند و قهقه میزندن و به ریشِ همۀ به اصطلاح اعضا میخندند .

عضوِ بدبخت هم هی باید بلا نسبت سگ دو بزنه و التماس کنه تا آدمهاِ ساده لوحی مثل خودش پیدا کنه تا عضو بشن و کلی پول برزند به جیبِ صاحبانِ گولد کوئست و در ازایِ این خوش خدمتیشون چندر غاز هم نیبشون بشه در حالی که قسمتِ عمدۀ نفع میره تو جیبِ مفت خورهایِ صاحب گولد کوئست .

=================================================

حالا میتونیم پی ببریم که چرا فعالیتشون در بعضی کشورها از جمله ایران ممنوعه . علتش اینه :

مقدار پولی که از مملکت خارج میشه به مراتب بیشتر از مقدار طلایی هست که واردِ مملکت میشه یعنی ثروت از مملکت خارج میشه و هر آدمِ عاقل و هشیاری میفهمه و درک میکنه که این یعنی فاجعه برای یک ملت .

باور کنین و باور نکنید , قبول داشته باشین یا قبول نداشته باشین , پولی که از این راه به دست میاد حرام و غیر قانونی هست و از راه کلاهبر داری به دست میاد و اون شخص خائن به وطنش هست . یعنی خیانتکاری هست که با فروشِ ثروت و داراییِ هموطنانش و خارج کردنِ اون از کشور , ثروت به دست میاره .

================================================== ==

حقیقت گولد کوئست درست مثل اینه که من به ملت اعلام کنم من یک کالا دارم ( که ارزشش 100 هزار تومانه و البته این رو به کسی نمیگم ) و اعلام میکنم هرکس بتونه ده تا از این کالا رو به قیمت 150 هزار تومان برام بفروشه من یکشو مجانی میدم به خودش !!!!!!!!!!!

یعنی من 80 درصد نفع میبرم و فروشنده که کلی باید جون بکنه و بفروشه فقط 20 درصد نفع میبره . و پولی که از مملکت خارج میشه خیلی بیشتر از کالایی هست که وارد مملکت میشه .

این بود حقیقتِ شرکتِ گولد کوئست و رازِ نهفته در پشتِ پردۀ اون که کمتر کسی ازش با خبره .

============================================

حالا شما میفرمایین یه نفر کلی زده به جیب و پولدار شده . اما ... اما به چه قیمتی ؟؟؟؟

اون جوان فقط قطره ای از ثروت خارج شده از مملکت رو به جیب زده و این پول نه قانونیه و نه حلال .

حالا دیگه کاملا واضح و روشن شد که چرا فعالیت اینجور شرکتها ممنوعه و عاملینش مرد پیگرد قانونی قرار میگیرند و دستگیر میشن .

===================================

همسایه هایِ عرب زبانمون ضرب المثلی دارند که میگه :

الشاطر مَن یَضحَک فی الآخِر ( زرنگ اونه که دستِ آخر میخنده ) منظور از دست آخر چیزی نیست جز همان روزِ قیامت .

تا نظر شما چی باشه .

یا حق

Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 29-08-2010 at 04:52.

6. 4 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

ببخشین اینطوری حرف میزنم. من کل تاپیک رو خوندم.
    ولی همیشه هم نباید منفی فکر کرد.
    من سایت هایی رو میشناسم که پول به حسابشون میریزی که بتونی از امکانات سایت استفاده کنی و استفاده از این امکانات به مرور زمان برای شما سود آوری داره. هم اینکه رکورد سایت رو بالاتر میبرین و کسان دیگه ای عضو میشن هم اینکه شما واقعا از چیزی استفاده میکنین.
    درسته.
    کسی الکی پول به کسی نمیده. ولی توی حرفای شما خیلی چیزا و حرفای نقض وجود داشت اینکه هرچی مجانی بود کلاهبرداریه.
    من الان دارم از نسخه ی رایگان آویرا استفاده میکنم! کلاه برداریه؟
    یا این همه برنامه ی رایگان در نت وجود داره. همه شون کلاه برداریه؟
    کلاه برداری چیزی هست که ما داریم میبینم و باز بهش دقت نمیکنیم نه این چیزا! این چیزا که واضع هست مثل سایتهایی که گفتی که ایمیل میدی اینا. اینا آدم باید خیلی خنگ باشه که بره عوض بشه یا باورش کنه!!

شما اگه دقت کنی توی مملکت خودمون هم از این کلاهبردارها وجود داره حتی خیلی خیلی خطرناکتر از این امیلها فقط ما کاری از دستمون بر نمیاد!
    در هر زمینه ای!

در مورد گولد کوئیست هم بگم که کلا مشکلی نداره ولی در ایران متاسفانه دوستان ازش خوششون نیومد.
    الان من دوستی دارم که ماهیانه داره 800 دلار از همین گولد کویئست میگیره.
    به نظر شما این پول واسه چیزی غیر معرفی شرکت هست؟ اینکه برای زحماتی که شما برای معرفی سایت به دیگران زدین ( حالا میگیم هرمی) داره بهتون پورسانت میده.؟
    کلاهبرداری غیر از اینه که میان تمام شرکتهایی که یه جنسی رو میفروشن میان درش رو تخته میکنن و میگن کلاهبرداریه بعد متوجه میشی یه شرکت کوچولو داره همون جنسها رو میفروشه و هیچکس باهاش کاری نداره بعد میتوجه میشه آدم مهمی روی کاره که گردنش کلفت تر از این حرفاست!!!

خیلی چیزها هست که مهمتر از این سایت هاست. این سایت ها چیزهایی هست که مستقیما به تصمیم ما بستگی داره ولی کلاهبرداری هایی هم هست که ما هیچ تصمیم نمیتوینم در اون بگیریم!! هیچی!!!
    سازمان شلترینگ میاد یه سری سایتها رو شیلتر میکنه که ملت برن از اون سایت که زیر مجموعه ی خودشون هست و شیلتر نیست خرید کنن. این کلاهبرداری نیست؟؟؟

خیلی چیزهای دیگه هست که برای گفتنش وقت کمه. ولی بهتره دقیقتر نگاه کنیم. و به چیزهای مهمتر از اینها توجه کنیم!

8. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

ببخشین اینطوری حرف میزنم. من کل تاپیک رو خوندم.
    ولی همیشه هم نباید منفی فکر کرد.
    من سایت هایی رو میشناسم که پول به حسابشون میریزی که بتونی از امکانات سایت استفاده کنی و استفاده از این امکانات به مرور زمان برای شما سود آوری داره. هم اینکه رکورد سایت رو بالاتر میبرین و کسان دیگه ای عضو میشن هم اینکه شما واقعا از چیزی استفاده میکنین.
    درسته.
    کسی الکی پول به کسی نمیده. ولی توی حرفای شما خیلی چیزا و حرفای نقض وجود داشت اینکه هرچی مجانی بود کلاهبرداریه.
    من الان دارم از نسخه ی رایگان آویرا استفاده میکنم! کلاه برداریه؟
    یا این همه برنامه ی رایگان در نت وجود داره. همه شون کلاه برداریه؟
    کلاه برداری چیزی هست که ما داریم میبینم و باز بهش دقت نمیکنیم نه این چیزا! این چیزا که واضع هست مثل سایتهایی که گفتی که ایمیل میدی اینا. اینا آدم باید خیلی خنگ باشه که بره عوض بشه یا باورش کنه!!

شما اگه دقت کنی توی مملکت خودمون هم از این کلاهبردارها وجود داره حتی خیلی خیلی خطرناکتر از این امیلها فقط ما کاری از دستمون بر نمیاد!
    در هر زمینه ای!

در مورد گولد کوئیست هم بگم که کلا مشکلی نداره ولی در ایران متاسفانه دوستان ازش خوششون نیومد.
    الان من دوستی دارم که ماهیانه داره 800 دلار از همین گولد کویئست میگیره.
    به نظر شما این پول واسه چیزی غیر معرفی شرکت هست؟ اینکه برای زحماتی که شما برای معرفی سایت به دیگران زدین ( حالا میگیم هرمی) داره بهتون پورسانت میده.؟
    کلاهبرداری غیر از اینه که میان تمام شرکتهایی که یه جنسی رو میفروشن میان درش رو تخته میکنن و میگن کلاهبرداریه بعد متوجه میشی یه شرکت کوچولو داره همون جنسها رو میفروشه و هیچکس باهاش کاری نداره بعد میتوجه میشه آدم مهمی روی کاره که گردنش کلفت تر از این حرفاست!!!

خیلی چیزها هست که مهمتر از این سایت هاست. این سایت ها چیزهایی هست که مستقیما به تصمیم ما بستگی داره ولی کلاهبرداری هایی هم هست که ما هیچ تصمیم نمیتوینم در اون بگیریم!! هیچی!!!
    سازمان شلترینگ میاد یه سری سایتها رو شیلتر میکنه که ملت برن از اون سایت که زیر مجموعه ی خودشون هست و شیلتر نیست خرید کنن. این کلاهبرداری نیست؟؟؟

خیلی چیزهای دیگه هست که برای گفتنش وقت کمه. ولی بهتره دقیقتر نگاه کنیم. و به چیزهای مهمتر از اینها توجه کنیم!
    سلام دوست عزیز و تشکر از حضورتون و نظرتون

بله قربان درسته سایتهایی هم هست که پول میگیرند و بعداً پول میدن اما کی تضمین میده که سایتی که شما عضوش میشین از سایتهایِ کلاهبردار نیست ؟؟؟؟؟؟

حرفِ من اینه

شما اگر خیال چنین کاری رو دارین باید ریسکش رو هم به جون بخرین چون فقط بعد از عضو شدن و پول دادن میشه فهمید که آیا کلاهبردارند یا نه

================================================== =

در موردِ برنامه های رایگان هم , بله کاملا درسته . برنامه های رایگانِ مفید و خالی از هر نوع ویروس و تروجان و برنامه ی جاسوسی هم پیدا میشه .

برای همین بنده گفتم " اطمینان نکنید " . نگفتم استفاده نکنید .

یعنی هرگز اطمینان نکنید و زود دانلود کنین و نصبش کنین . اول حتما با یک انتی ویروسِ قوی و بروز مثل کاسپر سکی و یک برنامه ضد جاسوسی خوب مثل اسپای سویپر چک کنین اون رو بعدا نصبش کنین .

در ضمن شما میگین آدم خیلی باید خنگ باشه که گول اونها رو بخوره .

موضوع خنگی نیست . موضوع نداشتن تجربه و اطمینانِ بیش از حد هست .

خیلی ها تازه همین امروز وارد دنیای نت میشن برای اولین بار و اصلا خبر ندارند چه خبره و به خاطر کم تجربه بودنشون راحت فریب میخورند .

هدف ما از این تاپیک آشنا شدن با خطرهایِ اینترنت هست . برای همه از حرفه ای ها گرفته تا تازه واردها .

================================================== ===

بله شکی نیست که تو ایران هم کلاهبردار زیاده متاسفانه . کسی اصلاً این حرف رو انکار نکرده .

برعکس اگر کسی کلاهبرداری رو میشناسه ازش میخوایم لطف کنه اطلاعاتش رو اینجا درج کنه تا همه استفاده کنند .

در مورد گولد کوئست هم بنده مطالبی رو نوشتم . اما اگر شما قانع نشدین دیگه از دستِ بنده ی مخلص کاری بر نمیاد .

بله کاملا موافقم دوست عزیز . حرفها بسیار هست و وقت کم

یه عالمه حرفِ گفتنی نداریم وقتِ گفتنی

خوشحال میشیم از تجربیاتی شما هم در معرفیِ خطراتِ اینترنت و کلاهبردارانِ اینترنتی استفاده کنیم

و اجرِ شما با خداوندِ شکور

=================================================

معرفی یک دسته از کلاهبردارانِ اینترنتی :

دوستان دیروز یا پریروز تو اخبارِ شبکه ی سراسری اعلام شد که در بعضی از کافی نتها , چیزی شبیه به یک سوکت رو در پشت کامپیوتر قرار میدهند که تمام اطلاعاتی که با کیبورد وارد میشه رو در خودش ضبط میکنه و میشه به راحتی شماره حساب شما و رمز عبور اون رو شناسایی کرد .

اگر به کافی نت میرین حتما پشت کامپیوتر رو چک کنین تا مطمئن بشین که این سوکت که طاهرا سیاه رنگ هم هست به کامپیوتر وصل نشده باشه

قطعه جدید ذخیره ساز اطلاعات در انتهای کابل کیبرد نصب میشود تا کلیه کلمات تایپ شده را در خود ذخیره نماید این قطعه اکثرا در دانشگاهها ؛ ادارات ؛ کافی نت ها ؛ نمایشگاهها ؛ هتلها و فرودگاهها استفاده میشود بنابراین کسانی که در این مکانها اطلاعات حساب بانکی خود را وارد میکنند یا وارد سایتهای مهم دیگر میشوند باید بیشتر مراقب باشند.

این قطعه این امکان را دارد که پس از اینکه شما اطلاعات حساب بانکی را وارد کرده و کامپیوتر را ترک میکنید براحتی مجددا حساب شما را باز کرده و تمامی موجودی حساب شما را سرقت کند زیرا تمام کلماتی که تایپ کرده‌اید در این قطعه سیاه ذخیره شده است.
    بنابراین قبل از استفاده از کامپیوتر در چنین اماکنی پشت کامپیوتر را چک کنید تا از عدم وجود چنین قطعه‌ای اطمینان حاصل نمائید.
    با این روش وبسیاری از روش های دیگر می توان اطلاعات حساب بانکی شما را در مکان های عمومی سرقت کرد بنابر این تاجایی که ممکن است در مراکز عمومی حساب بانکی خود را چک نکنید.حتی محل کار!!

دوستان همیشه سعی کنین برای وارد کردنِ اسمهای کاربری و رمزهایِ عبورِ حساس از کیبوردِ مجازی استفاده کنین که اطلاعاتِ شما رو منتقل نمیکنه .

خود برنامه ویندوز یک کیبورد مجازی داره که ادرسش در ویندوز ویستا ا اینه :

START => ACCESSORIES => EASE OF ACCESS => ON - SCREEN KEY BOARD

میتونین یک شورت کات ازش بذارین تو لیست استارت تا هر وقت لازمش دارین سریعا بیارینش رو صفحه

اگر هم حروفهاش ریزه و خوانا نیست براتون از قسمتی SETTING خودش میتونین اندازش رو تغییر بدین

ادرسش در XP اینه

طرز کارش هم درست مثل کیبورد معمولی هست یعنی با کلیک کردن روی ALT و SHIFT میتونین حروف رو فارسی یا انگلیسی یا به هر زبان دیگری که انتخاب کردین قبلا در بیارین

==============================================

معرفیِ یک ایمیل خطرناک :

این ایمیل از طرف یک شیاد برای شما فرستاده میشه که ادعا میکنه که آدم ثروتمندی هست و سرطان داره و در بیمارستان داره اخرین روزهایِ عمرش رو میگذرونه و شما رو انتخاب کرده تا قسمتی از ثروتش رو به شما ببخشه !!!!!!!

و احتملاً عکسی هم از خودش بر روی تخت بیمارستان براتون میفرسته .

ازتون میخواد مشخصات کتمل و شماره حساب و اینا بدین تا چول رو براتون حواله کنه !!!!!

من نمیدونم هدفش چی هست

یا دست اخر میگه باید 100 دولار یا بیشتر براش بفرستین برای مخارج حواله یا اینکه با گرفتنِ مشخصات شما از اون برای جعلِ هویتِ شما و کلاهبرداری استفاده میکنه .

به هر حال مراقب باشین و فریب نخورین .

========================================

معرفی یک دسته از کلاهبردارانِ اینترنتی :

دوستان عزیز از وقتی گوگل ترجمه هم راه افتاده , عده ای از کلاهبرداران از اون استفاده میکنند برای ترجمه نامه هاشون به زبانهای مختلف که باعث میشه با اشخاصِ بیشتری بتونند تماس بگیرند و شانسِ اونها رو برایِ پیدا کردنِ قربانی بیشتر میکنه .

من ایمیلی دریافت کردم از یکی از این کلاهبردارها که ادعا میکرد که اهل تهران هست و ثروتمند هست و میخواد بره خارج و ازتون میخواد تا کمکش کنین تا ثروتش رو منتقل کنه به خارج از کشور !!!!

و برای این کار حدود یک ملیون دلار هم به من انعام میده !!!!!!!

اما از اونجایی که برنامه ترجمه گوگل نمیتونه نوشته ها رو خوب و دقیق ترجمه کنه , جملاتش چند تا غلط گرامری داشت که کاملا نشون میداد که این پیام با برنامه ی ترجمه درست شده و نویسنده اصلاً ایرانی نیست .

مراقبِ اینجور پیامها هم باشین

=============================================

معرفیِ یک نرم افزارِ ضدِ جاسوسیِ خوب و مطمئن و مجانی برای مدتِ شش ماه .

دوستان عزیز بیشتر برنامه های انتی ویروس نمیتونند همه فایلهایِ خطرناک رو شناسایی کنند .پپفایلهای جاسوسی از این جمله هست .

من انتی ویروس کاسپر سکی نسخه اصلی دارم و هر ساعت هم بروز میشه اما نتونست فایلهایِ جاسوسی رو شناسایی کنه در کامپیوتر من .

یک برنامه خوب و مجانی برای این کار نرم افزار SPY SWEEPER هست

میتونین از سایت زیر دانلودش کنین برای مدت شش ماه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

باید روی کلمه HERE در جمله ي You can download Spy Sweeper 2010 six months trial from كليك كنين

اگر از آدمهای بی احتیاط یا کم احتیاط هستین حتما بعد از نصبش متوجه میشین که کامپیوترتون پر از فایلهای خطرناک هست

اطر نسخه 2011 رو هم خواستين ميتونين از اينجا كليك كنين

کد:

بایستي اولي رو دانلود كنين

معرفی یک دسته از فایلهای خطرناک

دوستان وقتی شما در نت میگردین سایتهای مختلف فایلهایی رو روی مرورگر شما نصب میکنند که اسمش کوکیز هست ( COOKKIES )

اين فايلها بهشون كمك ميكنه تا شما رو در نت رد يابي كنند و بفهمند شما كجا ميري و به چی علاقه داري و خيلي اطلاعات دیگه .

حتما این کوکی ها رو بعد از خارج شدن از نت پاک کنین در مرور گرتون یا اصلا گوری برنامه ریزیش کنین که اصلا کوکیز قبول نکنه

در مرورگر فایر فوکس و اکسپلورر روشش این هست :

کد:

کد:

زندگیتون بی خطر

بای تا های

ادامه دارد .....
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 09-09-2010 at 06:46.

10. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud45's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

نظرتون راجع به این سایت چیه؟
    یه سایت مربوط به ازدواج هست که وقتی عضو بشی رایگانه اما واسه بعضی کارا پول می خواد
    کد:

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

نظرتون راجع به این سایت چیه؟
    یه سایت مربوط به ازدواج هست که وقتی عضو بشی رایگانه اما واسه بعضی کارا پول می خواد
    کد:
    سلام

دوست عزیز من در گوگل و یاهو سرچ کردم چیزی در موردی کلاهبر دار بودنِ این سایت یا شکایتی در مورد این سایت پیدا نکردم

اما باز هم دلیل نمیشه که حتماً کارشون درسته

بهترین کار اینه که اگه قصد عضو شدن دارین , اول با یک ایمیلِ فرعی و مشخصاتِ ساختگی عضو بشین و ببینین اوضاع از چه قراره . البته بعداً اون پروفایل رو حذف کنین چون درست کردن پروفایلهایِ جعلی کار درستی نیست .

اگر کلاهبردار باشن به احتمال زیاد شما میتونین پیامهای وارده رو بخونین اما نمیتونین بهش جواب بدین . و فرستنده های اون پیامها هم عکسهایِ وسوسه انگیزی دارند در پروفایلهاشون مثل سایتهای کلاهبردار زیر

کد:
    کد:
    کد:
    با یک ایمیل فرعی و مشخصات جعلی عضو بشین ببینین چطور رگبارِ پیامهای عاشقانه از خانومهایِ خوشگل سرازیر میشه به صندوق پستیتون و براتون سر و دست میشکنند اما هیچکدوم ایمیلی چیزی نمیدن به شما با وجودی که میدونند سایت پولی هست و شما تا عضو رسمی نشین نمیتونین جوابشون رو بدین اما عمدا این مار رو میکنند تا شما رو وادار کنند پول بدین و عضو بشین بعدش یه مدت میذارنتون سر کار تا اشتراکتون تموم بشه و دوباره روز از نو روزی از نو بدون اینکه چیزی جز یه مشت ایمیل خیالی عایدتون بشه

یکی دیگه از علامتهایِ سایتهایِ تقلبی اینه که اعضایی که براتون پیام میفرستند خیلی سریع پروفایلشون رو کنسل میکنند و غیب میشن !!!!

یعنی وقتی میرید تو صندوق پستیتون میبینین که پیامه هستش اما نوشته فرستنده پیام دیگه وجود نداره و پروفایلش رو دیلیت کرده !!!!

البته کلاهبرداران اینترنی هم تو سایتهای ازدواج فعالیت دارند که یک سری پیام برای یه عده از اعضا میفرستند و ایمیل میدند برای تماسِ مستقیم بعدش پروفایلشون رو سریعاً دیلیت میکنند تا شناسایی و رد یابی نشند .

==============================================

شما سعی کنین عضو سایتهایِ معروف و بزرگ بشین که امنیتش بیشتره گرچه همون سایتها هم از دستِ کلاهبرداران اینترنتی در امان نیست و خیلیاشون میان عضو میشن و دنبال قربانی میگردند .

اما حد اقل خودِ سایت کلاهبردار نیست که جایِ شکرش باقیه .

کلاً اونهایی که از همون ابتدایِ آشنایی در سایتهای مجانی اصرار دارند تا خارج از فضایِ سایت با شما تماس بگیرند , بیشتر امکان داره که کلاهبردار باشند . چون میخوان مدرکی در سایت به جا نیذارند

================================================== =====

خیر پیش

13. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام دوستان

در ابتدا فرا رسیدنِ عیدِ سعیدِ فطر رو به همه ی مسلمانان تبریک میگیم . إن شاء الله که نمازها و روزه هایِ مخلصانتون قبول درگاهِ ایزد یکتا واقع شده باشه و برگِ زرینی در نامه ی اعمال شما ثبت کرده باشه .

===============================================

معرفی یک دسته از کلاهبردارانِ اینترنتی

این دسته از خانومها هستند و صدایِ گرم و زبانِ چرب و نرمی دارند

تو یِ سایتها یا مسنجر دنبال قربانی میگردند .

باهاتون آشنا میشن و خیلی سریع یا با اندکی صبر و حوصله بهتون شماره تلفن میدن .

بعد چند بار باهاتون حرف میزنند و حسابی گرم میگیرن باهاتون تا به اصطلاح مختون رو حسابی دنگ گنند تا عقل از سرتون بپره و یک دل نه صد دل عاشقشون بشین .

بعدش یهو یه روز با حالتی افسرده و ناراحت باهاتون صحبت میکنند . شما هم که شکی نیست وقتی میبینین که به اصطلاح عزیزِ دلتون غمگینه ازش میپرسین :

چیه عزیزم . مشکلت چیه ؟ چی شده ؟

اونجاست که ماجرا شروع میشه .

کلی ناز میکنه که چیزی نیست . تو خودت رو ناراحت نکن !!!! و از این جور حرفا و فیلما .

شما هم که صد در صد اصرار و اصرار که حتما باید بدونین چی شده .

بهتون میگه مامانم حالش به هم خورد دیروز . بردیمش بیمارستان و اینا و خلاصه گفتند که باید .... دلار یا .... هزار تومن بدیم تا عملش کنند . دستم خالیه نمیدونم چکار کنم !!!

شما هم به احتمال زیاد غیرتتون گل میکنه و میگین مگه من مُردم ؟؟؟؟!!!

زود شماره حساب بده تا حواله کنم برات فدات بشم من که من طاقتِ ناراحتی و گریتو ندارم به خداااا !!!!!

اما خبر ندارین که اون ورِ خط خانوم با دمش گردو میشکنه که این هم از هولِ حلیم با سر رفت تو دیگ !!!!

بعد عم که پول رو فرستادین یا غیبش میزنه یا یکی جواب میده میگه رفته مسافرت و خلاصه یه جورایی جریان رو فیصله اش میدن و زیر آبتون رو میزنند .

شاید هم از بس بی انصاف باشه به یک بار اکتفا نکنه و باز هم سر کیسه کنه شما رو .

معمولاً اینجور خانومهایِ کلاهبردار اهل کشوری غیر از کشور خودتون هستند تا دسترسی بهشون مشکل و یا غیر ممکن باشه .

خلاصه هر گردی گردو نیست و هر چی برق میزنه طلا نیست

بپایین با سر نرید تو دیگ .

خیر پیش

ادامه دارد ....

15. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

با سلامی دوباره

معرفیِ یک ایمیلِ خطرناک

فرستنده ی این ایمیل از همونهایی هست که پیام میزنند و میگن کلی برنده شدین اما اینبار روششون رو تغییر میدن :

به شما میگن که تا حالا کلی ایمیل زدند و شما جواب ندادین و اگر هر چه سریعتر تماس نگیرین و مشخصاتتون رو نفرستین , جایزه رو میدن به نفر دوم !!!!!!

اگر فریبشون رو بخورین , دست آخر یا میگن باید 100 دلار بفرستین برای هزینه ی ارسال پول !!!!! یا از مشخصاتتون سوء استفاده میکنند برای کلاهبرداری در نت . شاید هم با کلیک کردن و باز کردن ایمیل یک نرم افزار جاسوسی در کامپیوترتون ذخیره کنند و با استفاده از اون اطلاعاتتون رو سرقت کنند ویا سوء استفاده های دیگه .

اینجور ایمیلها رو فوراً و بدونِ باز کردن و خواندن حذف کنین . رحم نکنین بهشون که بهتون رحم نمیکنند .

ادامه دارد ....

17. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام بسیار عالی بود دوستان واقعا زحمت کشیدید چون هر کسی تجربیاتش رو مجانی در اختیار دیگران نمیزاره.
    نمی دونم شاید این سوال من مربوط به این قسمت نباشه ولی خیلی برام مهمه که بدونم ممنون میشم جواب بدید.
    سایتهایی که به ازای کلیک یا خواندن ایمیل پول میدن (از جمله ایرانی ها) اینها هم کلاهبردارن یا راستکیه؟ میتونید یه توضیح هم درمورد اینا بدین. اگه باشه ممنون میشم

19. این کاربر از mjbmjb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •