تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: نسخه نهایی windows 7 کی میاد ؟

پروفشنال 3dmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

تا 1 ماه دیگه rc1 اش میاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه iranian_genius's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    جهرم سیتی

پيش فرض

لینک دانلود آخرین نسخه؟

پروفشنال MicrosoftH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

بهر حال se7en از Vista,XP و ... بهتره من حالا خودم Demo ویندوز 7 رو نصب کردم و ازش راضی هستم

پروفشنال MicrosoftH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض مایکروسافت اچ

لینک دانلود آخرین نسخه؟
    عزیزم شما می توانید برید به سایت Linklol.com و در Searchbox اون Windows 7 رو بنویسید براتون جدیدترین نش رو میاره مینویسه تاریخش کیه؟
    موفق باشی

داره خودمونی میشه h.haghighi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بابا جان اولا نسخه آلفا میاد بعد نسخه بتا پس وقتی الان نسخه بتا رو دارند دیگه زمان آلفا خیلی خیلی وقته که گذشته در ضمن نسخه بتا الان تو مراحل پایانیش هست و خود مایکروسافت هم گفته که تقریبا تو تابستون میاد بیرون

کی تا حالا اول الفا میاد بعد بتا؟
    تا جایی که من میدونم بتا آزمایشیه و منظور از الفا اصلی

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزیز اول در مورد یه موضوع تحقیق کن بعد پست بده. آدم وقتی انقدر مطمئن راجع به یه موضوع حرف می زنه، که راجع به مطلبش تحقیق کرده باشه.
    آلفا و بتا جزو حروف یونانی هستن که ترتیب کامل حروف الفبای یونانی به این صورت هست:
    آلفا _ بتا _ گاما _ دانا _ اپسيلون _ دتا _ اتا _ تتا _ يوتا _ گاتا _ لامپدا _ مونو _ اكسي _ اوميكرون _ پي _ رو _ سيكما _ توار _ بسيلون _ في _ خي _ يسي _ امگا
    اگه توجه کنی اولین حرف الفبای یونانی "آلفا" و دومین حرف یونانی "بتا" هستش.یعنی اگه از لحاظ ظاهری بخوایم حساب کنیم اول آلفا می آد و بعدش بتا.از لحاظ علمی هم این متن ثابت می کنه اول ورژن آلفا میاد و بعد بتا که ورژن بتا خیلی کامل تر از ورژن آلفا هستش:
    A very early version of a software product that may not contain all of the features that are planned for the final version. Typically, software goes through two stages of testing before it is considered finished. The first stage, called alpha testing, is often performed only by users within the organization developing the software. The second stage, called beta testing , generally involves a limited number of external users.
    این هم منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه اطلاعات بیشتری در مورد ورژن آلفا و بتا بخوای، می تونی این صفحه رو بخونی:
    کد:
    موفق باشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه oghtapost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    یعنی تو نمیدونی؟

پيش فرض

نسخه نهایی و اصلی این ویندوز سال 2010 میاد .......
    موفق باشید

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

نسخه بتا جست جو و انتقال فایل مناسب، زمان بار شدن پایین و بازگشتن میان برها رو دربرخواهد داشت. فهرست تنظیمات به سمت متفاوت شدن پیش رفته و کمی رابط خشک تری داره.

در آر سی امکان شبیه سازی اِکس پی هست و نسخه منتخب قبل از عرضه است.

احتمالا زودتر عرضه نهایی صورت بگیره شاید چند ماه دیگه.

داره خودمونی میشه h.haghighi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

6

دوست عزیز اول در مورد یه موضوع تحقیق کن بعد پست بده. آدم وقتی انقدر مطمئن راجع به یه موضوع حرف می زنه، که راجع به مطلبش تحقیق کرده باشه.
    آلفا و بتا جزو حروف یونانی هستن که ترتیب کامل حروف الفبای یونانی به این صورت هست:
    آلفا _ بتا _ گاما _ دانا _ اپسيلون _ دتا _ اتا _ تتا _ يوتا _ گاتا _ لامپدا _ مونو _ اكسي _ اوميكرون _ پي _ رو _ سيكما _ توار _ بسيلون _ في _ خي _ يسي _ امگا
    اگه توجه کنی اولین حرف الفبای یونانی "آلفا" و دومین حرف یونانی "بتا" هستش.یعنی اگه از لحاظ ظاهری بخوایم حساب کنیم اول آلفا می آد و بعدش بتا.از لحاظ علمی هم این متن ثابت می کنه اول ورژن آلفا میاد و بعد بتا که ورژن بتا خیلی کامل تر از ورژن آلفا هستش:
    A very early version of a software product that may not contain all of the features that are planned for the final version. Typically, software goes through two stages of testing before it is considered finished. The first stage, called alpha testing, is often performed only by users within the organization developing the software. The second stage, called beta testing , generally involves a limited number of external users.
    این هم منبع:
    کد:
    اگه اطلاعات بیشتری در مورد ورژن آلفا و بتا بخوای، می تونی این صفحه رو بخونی:
    کد:
    موفق باشی
    اولاً من گفتم تا جایی که من میدونم
    دوماً
    بابا استاد
    بابا چیز بلد
    ای که زبان یونانی رو فولی
    دیگه چی بگم که خوشت بیاد؟

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اولاً من گفتم تا جایی که من میدونم
    دوماً
    بابا استاد
    بابا چیز بلد
    ای که زبان یونانی رو فولی
    دیگه چی بگم که خوشت بیاد؟
    این پست قبلی شماست:

اموت آیکن تمسخر گذاشتی بعد با یه لحن مسخره گفتی کی تا حالا اول الفا میاد بعد بتا؟ خوب این یعنی من رو این قضیه هیچ شکی ندارم. در ضمن اگه یه چیزی رو نمی دونی نباید بگی. شاید نتونی حرف بزنی ولی می تونی حرف نزنی.
    در مورد این پستت هم باید بگم یه لیوان آب خنک اعصاب رو آروم می کنه.تو پست قبل خودم هم اگه کامل توضیح دادم می خواستم هم به محتویات علمیت اضافه بشه هم جای بحثی روش نباشه و دیگران هم از این مطلب استفاده کنن که شما انگار اعصابت ریخت بهم.
    در آخر هم باید بگم کل مطالبی که نوشتم منبع داره یعنی اینکه همش کپیه. پس با نوشتن این ها نمی خواستم بگم من این ها رو بلدم. می خواستم بار علمی شما رو زیاد کنم که . . .
    (کافر همه را به کیش خود پندارد.)
    من قصد تمسخر نداشتم و اگه شما همچین برداشتی کردی من معذرت می خوام ولی سعی کن یه کم فکرت رو باز تر کنی چون نوع حرف زدن هرکس نشون دهنده ی شخصیت و نوع خانوادشه.
    موفق باشی

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •