تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 56

نام تاپيک: آموزش:نصب چراغ مه شکن روی پژو 405

اگه نباشه جاش خالی می مونه xqg50's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من شاید این کار رو انجام بدم
    اولش باید راهنما رو از داخل سپر به چراغ های جلو انتقال داد و بعدش هم مهشکن هارو توی جای راهنماهای قدیمی جاسازی کرد
    آقا اگه تا حالا این کار رو نکردی اول رو یه پراید که این کار رو کرده ببین بعد اگه دوست داشتی نصب کن آخه من رو یه پراید دیدم این کارو کرده بود اصلا جالب نشده بود. در ضمن راهنماهای پراید ارتفاع زیادی از زمین دارن چراغ مه شکن هرچی به زمین نزدیکتر باشه بهتره.
    وقتی از جایی که انتظارش رو نداری یه نور شدید میاد بیرون اصلا نمای جالبی به ماشین نمیده.

2. این کاربر از xqg50 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خیلی خوب تمیز درست کردی!
    واقعا 405 یک چراغ مه شکن لازم داره!
    405 در اصل چراغ مه شکن داشت و خیلی چیزای دیگه که ضروری هم هستن ولی دوستای عزیزمون تو ایران خودرو خیلی از این آپشن های استاندارد رو حذف کردن و حتی به صورت صورت آپشن هم نمیذارن تا هرکی خواست نصب کنه.

4. این کاربر از xqg50 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان عزیز عکسهای مربوطه برای من قابل دیدن نیست چطور میتونم این عکسها رو ببینم یه علامت ضربدر روشونه

آخر فروم باز rozy_1500's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ♪♫

پيش فرض

دوستان عزیز عکسهای مربوطه برای من قابل دیدن نیست چطور میتونم این عکسها رو ببینم یه علامت ضربدر روشونه
    دقیقا درسته
    منم نمیتونم عکسا رو ببینم
    لینک ها مشکل دارن بی زحمت رسیدگی کنید.

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

دقیقا درسته
    منم نمیتونم عکسا رو ببینم
    لینک ها مشکل دارن بی زحمت رسیدگی کنید.
    سلام
    درسته عکس ها باز نمیشن
    باید منتظر بود تا شخص زننده تاپیک عکس هارو دوباره آپ کنن
    البته عکس های پست فرشاد که اونم مربوط به کار گذاشتن مه شکن داخل سپر 405 هست کامل باز میشن و میشه گفت تفاوتی با عکس های پست اول نمیکنن

8. 2 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

بچه ها شرمنده عکس ها از رو سرور پاک شدن منم الان هرچی گشتم نتونستم عکس ها رو از تو کامپیوترم پیدا کنم فکر کنم پاک شده باشن اگه وقت کردم حتما دوباره عکس می گیرم. البته پست فرشاد که نقل قول پست حسین تو سایت تیونینگ تالک هستش با پست من کلا فرق داره تو روشی که حسین توضیح داده باید یه رله خالی برای رله باشه که تو مدل های جدید حذف شده.

10. 2 کاربر از xqg50 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rozy_1500's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ♪♫

پيش فرض

آقا اگه تا حالا این کار رو نکردی اول رو یه پراید که این کار رو کرده ببین بعد اگه دوست داشتی نصب کن آخه من رو یه پراید دیدم این کارو کرده بود اصلا جالب نشده بود. در ضمن راهنماهای پراید ارتفاع زیادی از زمین دارن چراغ مه شکن هرچی به زمین نزدیکتر باشه بهتره.
    وقتی از جایی که انتظارش رو نداری یه نور شدید میاد بیرون اصلا نمای جالبی به ماشین نمیده.
    دوست عزیز باید از زحماتی که کشیدی تشکر کنم

در مورد اکثر ماشینا(میشه گفت همه ماشین ها) باید بگم که چراغ مه شکنی که در ارتفاع خیلی پایین استفاده میشه و نور زرد غلیظ داره و در شکستن مه ها استفاده میشه الان دیگه چندان طرفداری نداره
    بطوری که اکثر خودرو ساز ها(یا به عبارتی تمام خودرو ساز ها)دیگه از این نوع چراغ استفاده نمیکنن و فقط از پروژکتور معمولی در زیر چراغ ها استفاده میکنن

کارایی این چراغ پرنور شاید دیگه مه شکن نباشه
    در حال حاظر عملکرد این چراغ ها بطوریه که نورشون وسعت کمی رو با قدرت نور زیادی روشن میکنن! بر عکس چراغ معمولی که نورشون وسعت زیادی رو با قدرت نور پایینتری روشن میکنن

پس کاسه چراغ هایی که برای پراید یا 405 یا... فروخته میشه بخاطر مه شکن نیست
    حتی بعضی از مردم هستند که در این پروژکتور ها از لامپ زنون استفاده میکنند(که البته این بیشتر جنبه ظاهری داره تا استفاده)

12. این کاربر از rozy_1500 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MagicPC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوستان
    من ماشینمو ( پژو 405 ) رو واسه در آوردن جا و نصب مه شکن به یه سپر ساز دادم ، به نظرتون هزینه کلش ( با خرید و نصب پروژکتور ) چند در میاد؟

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

پروژکتو اصلی 40 تا 45 تومن مارک SMCO
    هزینه سپر ساز 15 تومن . باترس سازم همین حدود 15
    فقط ای پروژکتورا به پیچ تنظیم دارن که دکوره تنظیم نمیشه . شما پروژکتور ها رو وصل کردی اگه تنظیم بود که هیچی نبود باید یه پیچ تلگرافی بزنه تو بدنه پلاستیکیش واست که بالا وایسه . ضمنا یه جفت لامپ 100 وات بگیر براش به سلیقه خودت یخی یا زرد. یخی فقط قشنگه مه شکن نیست . ولی زرد مه شکنه . باتری ساز برات سیم کشی میکنه یه کلید جدا هم بندازی واسش بهتره که هر وقت خواستی روشن کنی . خواستی بگو از ماله خودم عمس بزارم

15. 2 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

من سپر رو که بازکردم هردوطرف یه کابل اضافه گذاشته.
    طرف چپ یکیش به بوق وصله یکی هم آزاده ، طرف راست هر دو آزادن این مال مه شکنه؟!؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •