تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: طراحی فروم (لطفا اگر از فروم چیزی میدونی یه نگاه بنداز)

اگه نباشه جاش خالی می مونه techno_magical's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran-Pasdaran

12 طراحی فروم (لطفا اگر از فروم چیزی میدونی یه نگاه بنداز)

من این فروم رو توی قسمت صفحات داینامیک زده بودم.یکی از دوستان پیشنهاد داد اینجا هم در خواستمو مطرح کنم.مدیران لطف کنن تاپیک رو حذف نکنن
    سلام دوستان.راستش ما انجمن کامپیوتر دانشگاه می خوایم یه فروم راه بندازیم.الان توی یدونه از این هاست هایی که رایگان فروم میدن عضویت داریم اما همونطور که میدونید امکانات این سایت ها خوب نیست و تقریبا همه چی رو هوا هست ومشکل بک آپ و...خلاصه هزار دردو مرض دیگه
    ما یه هاست خریدیم که از php و my sql پشتیبانی نمی کنه.آیا ممکنه راهی رو به ما یاد بدید که در کمترین زمان ممکن و راحت ترین حالت یک فروم ساده بسازیم؟نمی دونم میشه از تمپلیت استفاده کرد یا نه...دوستان کمک کنید.ممنون میشم
    آدرس سایتی که قبلا ازش سرویس فروم مجانی گرفتیم و می خوایم یه چیزی تو همون مایه ها داشته باشیم رو سایت خودمون:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امکانات هاستی که ما ازش استفاده می کنیم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز jamy_khoshtip's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوست عزیز.

اول از همه من یک مقدمه ای را در مورد فروم می گویم .

انجمن مکانی است برای " بحث و گفتگو ، رفع مشکلات ، دانلود و بسیاری از کارها که در این انجمن مشاهده می کنید "

انجمن ها معمولا به چند گروه تقسیم می شوند که هر کدام دارای خصوصیت ویژه ای هستند و کاربردهای خاصی را دارند.

انجمن ها در زمینه های مختلف فعالیت می کنند .

یکی از خصوصیات انجمن ها این است که " سرعت پاسخ گویی ، اطلاعات زیاد و .... " در آن وجود دارد .

کاربرد اصلی انجمن ها اطلاعات کاربران است که در آن قرار گرفته و در دسترس عموم با یک سری شرایط قرار می گیرد . امروزه بیشتر سایت ها از انجمن استفاده می کنند زیرا دارای ترفدار زیاد و .... است و به نظر من بهترین مکان برای کسب اطلاعات است .

امید است که یک توضیح کلی رو به شما داده باشم که حتما شما از خصوصیات این انجمن ها خبر دارید .

__________________________________________________ _____________________________________________

هر CMS دارای یک انجمن است .

انجمن ها به 2 دسته تقسیم می گردند . الف ) پولی ب ) رایگان

انجمن های پولی : انجمن های پولی را بسیاری از سایت ها استفاده می کنند که یکی از معروف ترین آن ها vBulletin است .
    این CMS حدودا به قیمت 150 دلار به فروش می رسد . تا آن جایی که من اطلاع دارم به غیر از خرید CMS حتما شما احتیاج به یک سری " مد و پلاگین و ... " هستید که جداگانه برای آن ها باید یک سری هزینه جداگانه انجام دهید . انجمن های vBulletin نال شده هم وجود دارد که من از این انجمن ها استفاده نکرده ام و خبر آن چنانی از امکانات و .... آن ندارم .

نمونه ای از انجمن vBulletin را می توانید در همین سایت مشاهده کنید . سایت بزرگ p30World از این سیستم استفاده می کند.

خصوصیات :

1. دارای امکانات بسیار بالا
    2. فارسی نشده
    3. بدون مد و پلاگین
    4. احتیاج به هاست وارز

به طور کلی بهترین انجمن vBulletin است که حدودا باید با 200 هزار تومان خرج همچین انجمنی را سروپا کرد .

انجمن ها رایگان : انجمن های هستند که هیچ گونه خرجی ندارند و به طور رایگان عرضه می گردند.

چند نمونه از این انجمن ها را در زیر نام می برم

1. دیتالایف
    2. مای بی بی
    3. جوملا
    4. phpbb
    5. ....

به نظر من بهترین انجمن در بین این انجمن های نام برده شده mybb است که دارای بسیار بالا و دارای امکاناتی بسیار مشابه انجمن های vBulletin است .

انجمن های Mybb دارای پشتیبانی قوی است که البته دارای خصوصیاتی است .

1. فارسی است
    2. پشتیبانی فارسی
    3. امکانات تقریبا محدود
    4. مد و پلاگین محدود بسیار کم . ( در سطح بالا است )
    5. .....

برای دیگر توضیحات انجمن ها در این انجمن بسیار بحث گفتگو شده است .
    می توانید با کمی جستجو آن ها را پیدا کنید و مطالعه کنید .

(((

امید وارم که توضیخات من تقریبا کامل باشد ، خوب بدلیل کمبود وقت نتوانستیم کامل توضیح دهم . )))

در کل به نظر من بهترین انجمن انجمن رایگان mybb است .

اگر اطلاعات بیشتری را خواستید در همین جا بپرسید تا من جواب دهم .

با تشکر

3. 2 کاربر از jamy_khoshtip بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •