تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 174 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1735

نام تاپيک: راه حل مشکل عدم شناسایی هارد و ظرفیت 0 در مکستور Diamond Max 22 و سیگیت 7200.11 و هارد های مشابه

اگه نباشه جاش خالی می مونه MJHamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پيش فرض

آقا دستت درد نکنه ..اگر بتونم مدار رو بسازم باقیش حله ...

ولی ساختن واسه من که سررشته ندارم سخته
    آیا کسی تا باحال نمونه آماده اش رو دیده؟
    سلام
    خواهش میکنم.

این مدار رو احتمالاً میتونید از کسانی که مدار های مونتاژی و آموزشی میفروشند تهیه کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوست عزیز میتونی از لینک زیر چک کنی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه نتونستی مدل کامل هارد و یا شماره سریال هارد رو اعلام کن تا برات چک کنیم.
    ببینید لینک زیر مدل منو گذاشته ولی من تماسی که با بخش فنی سازگار داشتم میگه فقط 500 و 1 ترابایت احتیاج به آپدیت دارن حالا موندم!!!!!!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پيش فرض

ببینید لینک زیر مدل منو گذاشته ولی من تماسی که با بخش فنی سازگار داشتم میگه فقط 500 و 1 ترابایت احتیاج به آپدیت دارن حالا موندم!!!!!!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    شما از همون لینک سریال هارد رو چک کن اگه یه صفحه مثل عکس زیر اومد باید آپدیت بشه و گر نه لازم نیست.
    حرف سازگار ارقام هم جدی نگیر شما چک کن ضرر نداره

داره خودمونی میشه mr_mi9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    یه سوال دیگه در این مورد یکی از دوستان به من توصیه ای کرد که البته عملی نشد ...
    گفت وقتی ویندوز بالا آمد برق هاردی رو که مشکل داره وصل کن بعدش کابل ساتا رو وصل کن میشناسه ولی نشد...
    حالا یک سوال آیا امکان این هست که با این روش یعنی وصل ساتا و برق هارد و استفاده از هایپر ترمینال هارد رو راه انداخت؟

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام
    یه سوال دیگه در این مورد یکی از دوستان به من توصیه ای کرد که البته عملی نشد ...
    گفت وقتی ویندوز بالا آمد برق هاردی رو که مشکل داره وصل کن بعدش کابل ساتا رو وصل کن میشناسه ولی نشد...
    حالا یک سوال آیا امکان این هست که با این روش یعنی وصل ساتا و برق هارد و استفاده از هایپر ترمینال هارد رو راه انداخت؟
    دوست عزیز
    پورت ساتا جزو پورت های هاتپلاگ به حساب نمیاد و مطمئنا این روش نمیتونه عملی باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با تشکر از راهکار شما
    آیا این روش را خودتان تست کردید؟ یا از کارکرد آن مطمئن هستید؟

اگر هم جواب بدهد یک راهکار موقت خواهد بود و هارد به وضعیت اول خودش برنمیگرده.
    بله خودم دارم استفاده می کنم تبدیلش رو 23 خریدم مشکلی هم باهاش ندارم فقط با این روش سرعت پائینه
    1 گیگ در 1 دقیقه
    از نظر کارکرد که مثل هارد قبلیمه فقط با سرعت پائین خودم کلی فیلم و چیزای دیگه روش دارم
    فعلا که همشون سر جاشونن
    بعد از وصل تبدیل وقتی داخل ویندز هستی کابل یو اس بی رو وصل می کنی اگه ویندوز نشناخت باید
    کابل رو به یکی دیگه از یو اس بی های مادر برد وصل کرد تا شناخته بشه مثل فلش کارد بعد نوبت به
    پارتیشن بندی می رسه من خودم با پارتیشن مجیک این کار رو کردم خوب دیگه کار تمومه حالا شما یه
    فلش 1 ترا با پارتیشن بندی خودتون دارید
    فقط یه مسئله هست اونم اینه که وقتی برق آداپتور رو وصل می کنید موتور هارد دائم در حال چرخشه
    البته هدش رو نمی دونم چون با تبدیل وصله نمیشه فهمید پس وقتی باهاش کار نمیکنید برقشو قطع کنید
    خلاصه ببخشید دیر جواب دوستان رو دادم

7. این کاربر از williampersian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mr_mi9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

بله خودم دارم استفاده می کنم تبدیلش رو 23 خریدم مشکلی هم باهاش ندارم فقط با این روش سرعت پائینه
    1 گیگ در 1 دقیقه
    از نظر کارکرد که مثل هارد قبلیمه فقط با سرعت پائین خودم کلی فیلم و چیزای دیگه روش دارم
    فعلا که همشون سر جاشونن
    بعد از وصل تبدیل وقتی داخل ویندز هستی کابل یو اس بی رو وصل می کنی اگه ویندوز نشناخت باید
    کابل رو به یکی دیگه از یو اس بی های مادر برد وصل کرد تا شناخته بشه مثل فلش کارد بعد نوبت به
    پارتیشن بندی می رسه من خودم با پارتیشن مجیک این کار رو کردم خوب دیگه کار تمومه حالا شما یه
    فلش 1 ترا با پارتیشن بندی خودتون دارید
    فقط یه مسئله هست اونم اینه که وقتی برق آداپتور رو وصل می کنید موتور هارد دائم در حال چرخشه
    البته هدش رو نمی دونم چون با تبدیل وصله نمیشه فهمید پس وقتی باهاش کار نمیکنید برقشو قطع کنید
    خلاصه ببخشید دیر جواب دوستان رو دادم
    آخه من این روش رو تست کردم وقتی یو اس بی رو میزنم به کامپیوترم میخواد بشناسه ولی نمیتونه ؟
    شما آیا با همین دستگاههای تبدیل تست کردید :

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پيش فرض

بله خودم دارم استفاده می کنم تبدیلش رو 23 خریدم مشکلی هم باهاش ندارم
    مشکل هارد شما کدوم حالت بود؟
    شناسایی نمیشد یا صفر نشون میداد؟

من منظورم این بود که با این راه حل شما ،هارد همچنان مشکل خواهد داشت و نمیتوان آنرا مثل قبل استفاده کرد.

این که میگید باید پارتیشن بندی بشه یعنی چی؟اینطوری که همه اطلاعات قبلی میپره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

بذاريد يه ذره بيشتر توضيح بدم. اولا مادربوردم اصلا ساتا نداره واسه همين تبديل گرفتم تبديلش يه آدابتور به کابل ساتا و يو اس بي داره که دو تا ورودي IDE داره و يه ساتا،هاردمم seagate 7200.11 هست
    وقتي کابل تبديل رو قبل از اينکه سيستم رو روشن کنم وصل باشه سيستم تو همون صفحه ي مشکي بوت گير مي کنه پس فکر
    مي کنم براي سيستم قابل شناسائي نيست
    در مورد پارتيشن بندي هم چون هارد نو بود بايد پارتيشن بندي مي شد پس اگه قبلا هارد شما پارتيشن بندي شده باشه و از اين
    طريق شناخته بشه ديگه مشکلي به جز سرعت پائين نمي مونه

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پيش فرض

بذاريد يه ذره بيشتر توضيح بدم. اولا مادربوردم اصلا ساتا نداره واسه همين تبديل گرفتم تبديلش يه آدابتور به کابل ساتا و يو اس بي داره که دو تا ورودي ide داره و يه ساتا،هاردمم seagate 7200.11 هست
    وقتي کابل تبديل رو قبل از اينکه سيستم رو روشن کنم وصل باشه سيستم تو همون صفحه ي مشکي بوت گير مي کنه پس فکر
    مي کنم براي سيستم قابل شناسائي نيست
    در مورد پارتيشن بندي هم چون هارد نو بود بايد پارتيشن بندي مي شد پس اگه قبلا هارد شما پارتيشن بندي شده باشه و از اين
    طريق شناخته بشه ديگه مشکلي به جز سرعت پائين نمي مونه
    اینطور که من متوجه شدم خوشبختانه هارد شما تا این لحظه با این مشکلات روبرو نشده.
    این مشکلات با عدم آپدیت فریمور پیش میاد و متاسفانه شما هیچوقت نمیتونید اونرو آپدیت کنید چراکه نمیتوانید هارد را به طور مستقیم به ساتا وصل کنید و با این تبدیل در بایوس شناخته نخواهد شد تا بتوانید آپدیتش کنید.

پس این راه حل شما برای کسانی که هارد را به طور مستقیم به ساتا وصل میکنند و اکنون با مشکل مواجه شده اند کارایی نخواهد داشت.

12. 3 کاربر از MJHamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •