تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 174 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 1735

نام تاپيک: راه حل مشکل عدم شناسایی هارد و ظرفیت 0 در مکستور Diamond Max 22 و سیگیت 7200.11 و هارد های مشابه

پروفشنال zeus7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام
    این جور که معلومه هارد شما مشکل زیاد داشته
    بالاخره چی کار کردی که جواب داد؟

شما اول partition magic رو نصب کن یه گزینه undo delete partition داره شاید برای شما جواب بده.
    برای رکاوری من قبلاً از ترکیب magic recovery و handy recovery استفاده کردم نتیجه خوبی گرفتم ولی بسته به حجم پارتیشن ممکن است خیلی طول بکشه شاید 10 ساعت!

حالا چه فرمت کنید چه پارتیشن جدید بسازید تا وقتی که اطلاعات جدیدی روی قبلی ها نریزید،اطلاعات قابل بازبافت هستند.
    اینها رو که فرمودین می دونم. پارتیشن مجیک جواب نداد. با acronis تا درایو اف رو برگردوندم که بعد میرسه به بدسکتور که تا آخر هارد بد سکتور داره. در ضمن اصل هارد درایوهای جی و اچ هست با حجم 350 گیگ...
    یعنی اصل هاردم پریده. با نرم افزارهای تعمیری پارتیشن تیبل هم تست کردم. نرم افزار خوب خفن چی سراغ دارین؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان من بالاخره چیکار کنم آخه؟!

کسی نیست کمکم کنه

کل تبریز رو زیر و رو کردم.

قطعات موجوده ولی برد نیست....

فقط شرکت های انبوه ساز درستش میکنن که تعدادش بالای 300 تا باید باشه

کسی از دوستان نیست که یکی از مدارها برام پست کنه؟

یا میخرم ازش و یا اگه بخواد برمیگردونم به خودش....

ای بابا!!!

اینم مشکل منه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لطفا همه پستها رو بخونید...

ممنون

با سلام
    دوست عزیز پستهای شما را خواندم

1- مشکل شما آنطور که توضیح دادید از بحث این تاپیک خارج است.قبول دارم که مطالعه 51 صفحه کار مشکلی است ولی در همان صفحات اول متوجه میشوید این تاپیک مربوط به رفع 2 نوع مشکل در یکسری از هاردهای مکستور یا سیگیت است که مربوط به باگ در فیرمویر میباشد و به دو صورت 1-عدم دیتیکت هارد دیسک و 2-صفر نشان دادن ظرفیت هارد دیسک میباشد.بنابراین ساخت مدار و ... کمکی به شما نمیکند.

2- اگر اطلاعات برای شما اهمیت ندارد ، در صورت وجود گارانتی ، چنین هاردهایی معمولا با یک هارد نو از جانب گارانتی کننده تعویض میشود.

3- اگر اطلاعات برای شما اهمیت دارد و نیاز به ریکاوری دارید این خدمات توسط شرکتهای مربوطه با بهایی معمولا بیش از قیمت هارد نو و تا چند برابر آن انجام میشود .مگر اطلاعات مشکل شرعی داشته باشد یا هزینه آن برای شما اهمیت داشته باشد.

4- در صورتیکه هنوز مصصم به تهیه مدار هستید (برای آزمایش و تجربه) باید خدمتتان عرض کنم همانگونه که در صفحات نخستین اشاره شده کلا 2 نوع مدار موجود است 1-تبدیل rs232-ttl و 2-تبدیل usb-ttl.نوع اول را میتوانید خودتان بسازید در اینترنت آماده آنرا دیده ام ولی لااقل در تهران آماده آن موجود نیست.قطعات آن هم جمعا 1500 تومان هزینه ندارد و در مورد برد دوست عزیز اینجا هم آماده آن موجود نمیباشد در صورت لزوم سفارش ساخت آنرا میدهندکه در مورد بسیار ساده ای مانند این معمولا اینکار انجام نمیشود و بهترین گزینه استفاده از stripboard است.از این شماتیک استفاده فرمایید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نوع دوم هم در 2 نوع 8000 و 12500 تومانی موجود است که شرح آن داده شده.در صورت تمایل میتوانید از شرکت سازنده تهیه فرمایید که احتمالا ارسال پستی هم دارند.ولی همانگونه که عرض کردم به نظر اینجانب این بردها کمکی به حل مشکل شما نخواهند کرد.

5- با توجه به اینکه فیرمویر جدیدی برای هارد شما موجود نیست تا تست کنیم ببینیم مشکل با آپدیت فیرمویر حل میشود یا نه ، اینجانب احتمال خرابی partition table به احتمال زیاد در اثر badsector یا خرابی های مشابه را میدهم که باید دست به دامن برنامه های ریکاوری شوید.اینکار را شروع بفرمایید.دوستان با اطلاع و متخصص حتما کمک خواهند کرد.

موفق باشید

3. 5 کاربر از smartee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

واقعا من از دوستمون ممنونم که جواب به این کاملی و خوبی رو دادند. کمتر توی فروم از این پاسخها دیدم........... من به شخصه از دوستمون اسمارتی تشکر می کنم...

5. این کاربر از zeus7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

بچه ها هارد من با یه نرم افزار درست کردن پارتیشن تیبل 2 روزه داره کار می کنه و تو ساعت مونده نوشته 210 ساعت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به نظرتون نرم افزاره اسگله؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه MJHamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پيش فرض

بچه ها هارد من با یه نرم افزار درست کردن پارتیشن تیبل 2 روزه داره کار می کنه و تو ساعت مونده نوشته 210 ساعت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به نظرتون نرم افزاره اسگله؟؟؟
    چی شد آقا؟
    درست شد یا نه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام. نه درست نشد. هارد من حدود 120 گیگ اول رو مشناسه و بقیه هارد تبدیل به بدسکتور شده. نمی دونم چرا این بلا سرش اومده. با نرم افزارهاری درست کردن پارتیشن تیبل هم زیاد ور رفتم. ولی درست نشده. به نظرتون راه دیگه ای میرسه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه MJHamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پيش فرض

سلام. نه درست نشد. هارد من حدود 120 گیگ اول رو مشناسه و بقیه هارد تبدیل به بدسکتور شده. نمی دونم چرا این بلا سرش اومده. با نرم افزارهاری درست کردن پارتیشن تیبل هم زیاد ور رفتم. ولی درست نشده. به نظرتون راه دیگه ای میرسه؟
    به نظر من همه هارد رو فرمت کن بعد با نرم افزار های رکاوری اطلاعات رو تا جایی که امکان داره برگردون.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

ممنون دوست عزیز. ولی هارد فرمت نمیشه. و پیغام خطا میده... داغون شده. دیگه کم کم ناامید دارم میشم...

در آغاز فعالیت Pame1940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

آقا من خود مدار rs232 to TTL را مي خوام. همراه سيم و اتصالات لطفا يه نفر سايتي براي خريد بزاره يا اگه خودش مي تونه درست كنه قيمت و هزينه پست رو برام بنويسه. please

در آغاز فعالیت WhiteCrow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان ! یه هارد مکستور من هم همین بلا سرش اومده ! یه ماهی میشه که مثل خر تو گل مونده بودم ! تو شهر خودمون یجا فقط گفت میتونه درستش کنه که 250.000 میگرفت !!!!!
    از قضا خدا من رو رسوند اینجا ! فردا دارم میرم تهران (خدا رو شکر که باید بیام) برد رو میگیرم ! انشاالله که جواب بده ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •