تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 164 از 174 اولاول ... 64114154160161162163164165166167168 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,631 به 1,640 از 1735

نام تاپيک: راه حل مشکل عدم شناسایی هارد و ظرفیت 0 در مکستور Diamond Max 22 و سیگیت 7200.11 و هارد های مشابه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خیر پارتیشن های هارد رو نشون نمیده.نه به عنوان دیسک اول نه دوم...هارد دیگه ای تست کردم با همون کابل ها کار کرد...
    و اینکه این هارد دینامیک هست اون دو تا بازیک!

دیسک 0 رو که زده داینامیک

تو کدوم نرم افزار هارد قبلی رو به درستی نشون میده؟

داره خودمونی میشه ghasem402's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دیسک 0 رو که زده داینامیک

تو کدوم نرم افزار هارد قبلی رو به درستی نشون میده؟
    توی عکس آخری معلومه اسم نرم افزار

الان دوباره ویندوز دیگه نصب کردم تو قسمت انتخاب درایو تمام درایو های هارد دینامیک رو نشون میداد!
    ولی بازم مشکل بعد بالا اومدن ویندوز رفع نشد که نشد

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

توی عکس آخری معلومه اسم نرم افزار

الان دوباره ویندوز دیگه نصب کردم تو قسمت انتخاب درایو تمام درایو های هارد دینامیک رو نشون میداد!
    ولی بازم مشکل بعد بالا اومدن ویندوز رفع نشد که نشد

اگه اطلاعات مهم ندارید تو همون نصب ویندوز به پارتیشن ها رسیدید دکمه ترکیبی shift+f10 بزنید وارد cmd میشید دستورهای زیر رو میزنید

diskpart
    list disk
    select disk number به جای نامبر شماره دیسک رو میزنید
    convert basic
    اینطوری هاردتون از حالت داینامیک به حالت بیسیک میره و درست میشه
    اگر اطلاعات مهم دارید قبلش باید با نرم افزارهای مدیریت پارتیشن بوتیبل اطلاعات هارد رو ریکاوری کنید روی یک حجم دیگر بعد اینکارو بکنید

4. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ghasem402's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

اگه اطلاعات مهم ندارید تو همون نصب ویندوز به پارتیشن ها رسیدید دکمه ترکیبی shift+f10 بزنید وارد cmd میشید دستورهای زیر رو میزنید

diskpart
    list disk
    select disk number به جای نامبر شماره دیسک رو میزنید
    convert basic
    اینطوری هاردتون از حالت داینامیک به حالت بیسیک میره و درست میشه
    اگر اطلاعات مهم دارید قبلش باید با نرم افزارهای مدیریت پارتیشن بوتیبل اطلاعات هارد رو ریکاوری کنید روی یک حجم دیگر بعد اینکارو بکنید
    امکانش نیست که از قسمت منیج تبدیل کنم بعدش ریکاوری اطلاعات؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

امکانش نیست که از قسمت منیج تبدیل کنم بعدش ریکاوری اطلاعات؟
    چرا از دیسک منیجمنت هم میتونید به بیسیک کانورت کنید ولی ممکنه به اطلاعاتتون آسیب برسه و تضمینی نیست که همه اطلاعات ریکاوری بشه

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام به همه
    من یه هارد 500 دارم که به خاطر نصب ویندوز دوباره پارتیشن بندی کردم و ویندوز نصب کردم(بازیک)

قبل ویندوز عوض کردن یه هارد 500 دیگه هم داشتم که راحت کار میکرد
    ولی بعد نصب ویندوز فقط درایو هاشو نمیشناسه!
    از هر نرم افزاری که بگید استفاده کردم حتی درایو هارو تو بعضی نرم افزارا نشون میده ولی تو ویندوز نه!
    تمام statusها هم okمیزنه
    الان من چیکار کنم
    سلام دوست عزیز من هم یه همچین مشکلی داشتم قبلا با نرم افزار partition wizard مشکلم حل شد -بعد از نصب نرم افزار از منو باید گزینه پارتیشن ریکاوری رو بزنی بعد فول اسکن بعد که اسکنش تموم شد درایهایی که نشون نمیده رو دوباره مثل قبل فعال میکنه برات

داره خودمونی میشه Mojtaba.Alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Azarbaycan

پيش فرض

سلام من دوتا هارد اکسترنال وسترن دارم و چهار روزه خریدمشون ولی الان وقتی وصل می کنمشون یکیشون شناخته میشه ویدیگری نه و برای اینکه دومی بالا بیاد باید قبلی رو قطع کنم وقتی هم که هردو باهم وصل میشن هردو شناخته میشن ولی فقط یکیشون بالا میاد

داره خودمونی میشه Mojtaba.Alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Azarbaycan

پيش فرض بالا نیومدن هاردم

سلام من دوتا هارد اکسترنال وسترن دارم و چهار روزه خریدمشون ولی الان وقتی وصل می کنمشون یکیشون شناخته میشه ویدیگری نه و برای اینکه دومی بالا بیاد باید قبلی رو قطع کنم وقتی هم که هردو باهم وصل میشن هردو شناخته میشن ولی فقط یکیشون بالا میاد

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

به خاطر یکسان بودن disk signature ایندو هارد اکسترنال هست . طبق روش گفته شده در این پست ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) disk signature را تغییر بدید طوری که یکسان نباشند .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

آقا یکی لطف کنه یه راه حلی در ای مورد به من بگه
    من دوتا هارد مکستور 160 گیگ یک مدل STM3160813AS دارم یکیش سالمه و اون یکی مشکل داره (( مشکلشم اینه که در بایوس شناخته می شه و حتی در دیوایس منیجر یا نرم افزارهای مدیریت پارتیشن هم شناخته میشه اما ظرفیت هارد رو 3 گیگابایت نشون میده )) در مای کامپیوتر اما درایو ها رو نشون نمیده با روش شما و فایل آموزشی تون هم توی ویندوز هفت 64 بیتی تست کردم و هم در ویندوز هفت 32 بیتی با لبتاپ و حتی نرم افزار Putty رو هم طبق پیشنهاد شما تست کردم اما جواب نگرفتم - البته با هر دوتا هارد تست کردم هم هارد سالم و هم هارد معیوب اما < f3t در هایپر و Putty ظاهر نمیشه ضمنا نرم افزار realterm رو هم تست کردم باز هم نشد (( در نرم افزار realterm قسمت txd که نشان دهنده data out from pc هست کار میکنه یعنی چراغش روشن میشه وقتی تایپ می کنم اما قسمت rxd که نشان دهنده data coming in to pc هست کار نمی کنه)) تمام تنظیمات و مواردی که تو فایل آموزشی تون موجود هست رو به صورت صحیح انجام دادم و بررسی کردم اما متاسفانه نتیجه نگرفتم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •