تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: ري استارت هارد ؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض ري استارت هارد ؟؟

با سلام خدمت دوستان ...
    آقا من شركت يكي از دوستانم كامپيوتر منشي را روشن كه مي كنيم ...صفحه استارت ويندوز را مي آورد( آن نواري كه چند خانه در آن هي مي روند و مي آيند ) وسپس دستگاه ري استارت مي شود ....
    من هم از safe mode و هم از last known good رفتم ولي درست نشدش حتي هارد را به يك كامپيوتر ديگه وصل كردم و اسكن ديسكش هم كردم ولي باز هم نشدش ...
    متاسفاته چون كامپيوتر هم به صورت شبكه به بقيه وصل است نمي توانم فرمتش كنم ...
    كسي از دوستان هستش كه بتونه منو راهنمايي كنه ؟؟؟؟

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

بارزترين مشكلش بدسكتوري بودن درايوي هست كه توش ويندوز هست اگه Fat32 هست تنها كاري كه ميشه كرد با سكن ديسك يا نورتون يوتيليتي نقاط آسيب ديده رو مارك دار كني كه هارد ازش استفاده نكنه . ولي دواي دردش لو لول فرمت با پاورمكس 4 يا زرو فيل هست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران - سه راه افسريه - شهرك كاروان (رضويه)

پيش فرض

من نمي دونم چرا همه براي عوض كردن ويندوز درايوشن رو فرمت مي كنند ؟
    خوب با يك سي دي بوت بريد تو داس شاخه ويندوز رو پاك كنيد و ويندوز جديد رو نصب كنيد همين
    من خودم تا حالا يك بار هم درايوم رو به خاطر عوض كردن ويندوز فرمت نكردم

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

اين دوستمون ميگه كه شبكه هست پاك كردن فولدر ويندوز مثل فرمت كردن كامپيوتر رو از شبكه خارج ميكنه.

حـــــرفـه ای *NashenaS*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ∞±

پيش فرض

ويندوز شما به بعضي از فايل هاي ضروري نياز داره كه ظاهرا نمي تونه پيدا كنه... شما به جاي فرمت كردن ويندوز رو Repair كنيد... در همون جا كه به شما ميگه Press Enter to Install a Fresh copy of Winxxp شما مي توني ويندوز رو repair كني...
    هيچ اسيبي هم به فايل هات نمي رسه..
    موفق باشيد...

اگه نباشه جاش خالی می مونه Captain Nemo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    زیر خط فقر!

پيش فرض

من این روش رو تا حالا امتحان نکردم، نمی دونم چقدر به تنظیمات شبکه اسیب میرسونه. روشمم اینه اطلاعات فولدر ویندوز یه کامپیوتر دیگه که ویندوزش درسته رو تو فولدر ویندوز این کامپیوتر کپی کنید. حالا بسته به تشخیص خودت یه کی از این حالت هایی رو که میگم امتحان کن. اگه میدونی یه فایل سیستمی پاک شده موقع کپی کردن سیستم هی بهت هشدار میده که این فایل وجود داره میخوا replace بکنمش یا نه که تو میگی نه این جوری فقط فایلایی که پاک شدن کپی میشن. اما اگه میدونی یه فایلی اسیب دیده به احتمال 99% اون فایل تو فولدر system32 هستش و چاره ای نیست جز این که کارای بالا رو بکنی با این تفاوت که replace کنی.
    از این به بعد برات تجربه بشه که همیشه یه backup از درایو ویندوزت بگیری. مخصوصا تو شبکه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •