تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 190 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1896

نام تاپيک: Mass Effect 2

آخر فروم باز m2stech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    rêves

پيش فرض

کاور مجله xbox هم با این عکس از commander shepard و لباس جدیدش تایید کرد که shepard تو ME2 هست !

2. 3 کاربر از m2stech بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

اسکن های جدید Mass Effect 2 از OXM

دانلود اسکن های جدید که از مجله OXM گرفته شده در یک فایل زیپ:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. 7 کاربر از S A A M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه saladii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض E3 09: Exclusive Teaser

HD

کد:
    SD

کد:

6. 5 کاربر از saladii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای hosseincode2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

تصاوير جديد از Mass Effect 2 - يوروگيمر پرتغال :

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

8. 7 کاربر از hosseincode2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز m2stech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    rêves

پيش فرض

تصاویر جدید از Gameplay بازی:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

10. 6 کاربر از m2stech بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

Shepard بر گشته است. او با خطرات و احتمال های جدیدی رو به رو خواهد شد!

Mass Effect 2 عنوانی در سبک نقش آفرینی است که هم اکنون توسط BioWare و همچنین همکاری EA Montreal در دست ساخت هستش و انتشار اون رو EA بر عهد خواهد داشت. بازی دنباله ای برای Mass Effect محسوب می شود که در تاریخی بین مارس و ژانویه 2010 برای PC و Xbox 360 منتشر خواهد شد. حالا در زیر به پیش نمایش سایت IGN می پردازیم که نوشته ی Erik Brudvig هستش:
    من Mass Effect 2 رو بر روی X360 بازی کردم. کنترل ها و وجه مشترک, ممکن هستش کمی با نسخه PC متفاوت باشه. برخی دریافتند که در نسخه اول, نبرد و مدیریت آیتم ها کمی مشکل و طاقت فرسا هستش ولی اون چیزی که من از Mass Effect 2 دیدم این بود که سیستم بطور کلی از دوباره کار شده و بطور وسیعی ساده سازی صورت گرفته است. کار به همراه همکارتان, رسیدگی و مراقبت از سلامت, انتخاب و استفاده ی قدرت و تعویض سلاح همگی بطور ماهرانه و دقیقس تغییر کرده اند که با هم جمع شدند و یک سیستم نبرد رو خلق کرده اند که خیلی بهتر است.به وسیله وقفه ی کمتر در اکشن, هنگامیکه شما به عنوان یه سرباز بازی میکنید, Mass Effect 2 بیشتر شبیه یک شوتر صریح هستش. Med pack ها به کلی از بازی محو شده اند. به جای اینکه دائما مجبور باشید خودتون و اعضای تیمتون رو التیام بدید اینجا یک سیستم اتوماتیک بازیابی و ترمیم قرار داده شده است. چند ثانیه کاور بگیرید تا اینکه سلامتی شما دوباره کاملا پر شود. به همراه از کار افتادن مرگ و مجهز شدن Shepard به سلاحی عظیم , من نمی تونم بگم که این سیستم جدید چقدر بر روی سختی بازی تاثیر گذار خواهد بود(البته فکر کنم منظور این نباشه که در بازی شما نمی میرید). کنترل های سراری, راهی که شما فرمان هاتون رو به دو هم گروهی دیگر می مرسونید کمی پیشرفت داشته و از اون چیزی که قبلا بوده موثتر شده است. دستورها هنوز به صورت d-pad طراحی شدند ولی اکنون شما می تونید هر کدوم رو به تنهایی هدایت کنید. چپ و راست هرکدوم به یکی از اعضای گروه اختصاص داده شده است. با فشار دادن چپ شما می تونید به یکی از هم تیمی هاتون بگید که به جلو حرکت بکنه یا اینکه از یک قدرت برروی دشمنی که شما هدف گرفته اید استفاده کنه.راست را فشار بدید و دیگری رو هدایت کنید. که این امکان رو به شما می ده تا از نیروها و دوتا همگروهتون در هر موقع به خوبی بهر ببرید. در این دمو ما در نقش یه سرباز بازی کردیم, بنابراین تنها نیروهای در دست رس, بر روی تقویت قدرت سالاح متمرکز بودند. در Mass Effect 2 شما نمی تونید سلاح ها رو با انواع مهمات تجهیز کنید. در عوض شما می تونید قدرت هایی رو بدست بیارید که یک خشاب رو به همراه تقویت و افزایش کاملا پر خواهد کرد.

برخی از سلاح های جدید به نظر میرسه که قدرت تخریب زیادی دارند!

با تمام این ارتقاء ها, دشمنان Shepard ترسناک تر از قبل شده اند.این کمکی به اونها نخواهد برای اینکه BioWare آسیب های عضوی رو به این دنباله اضافه کرده است. هد شات کردن اکنون آسیب بیشتری وارد میکنه. پاهای ربوت ها می تونن کنده بشن. در عمل من متوجه تفاوت زیادی نشدم که این شاید به دلیل این باشه که من خیلی مشغول دشمنان در هوا بودم که اونها رو با موشک هدایت شوند منفجر می کردم. و اکنون برای برخی اخبار که ممکن هستش موجبات نگرانی هوادارن سرخت این بازی رو فراهم کنه.سطح شما از بازی اول به بازی دوم منتقل نخواهد شد, برخی چیزها برای حفظ یه درجه از تعادل انجام شده اند.تصمیمات شما در بازی اول تاثیر زیادی رو بر روی داستان Mass Effect 2 خواهد داشت. در ادامه به سراغ داستان بازی خواهیم رفت تا ببنیم چه در انتظار ماست!
    به گفته ی Bioware " نیرو های شیطانی Saren از سربازان Geth شکست خوردند و انسانها, کسانیکه هنوز تلاش می کنند تا فضا را تسخیر کنند اکنون با خطر خیلی جدی مواجه شدند". از این حرف متوجه میشم که Mass Effect 2 از نسخه اول تاریکتر خواهد بود و دومین قسمت از این سه گانه شما رو به تاریک ترین نقاط فضا می برد , جائیکه باید راز ناپدید شدن انسان ها در بیشتر کیهان رو کشف کنید. برای یک مامورت انحاری برای نجات نوع بشر خود را آماده کنید. Casey Hudson کارگردان پروژه جنبه هایی از بازی که در E3 2009 به نمایش در اومد رو تصریح کرد. در مورد مرگ Shepard او اینطور توضیح میدهد که این بستگی به تصمیمات گرفته شده در Mass Effect 2 دارد. Shepard میتونه در برخی از پایان های بازی بمیره. او همچنین عنوان می کنه که اگر شما در Mass Effect 2 مردید, این نه یهشگفتی خواهد بود و نه یک تصادف. این به خوبی مشخص میکنه شما در آخرین ماموریت متوجه میشین که Shepard ممکن است نتواند زنده خارج بشود. شما می تونید پایانی داشته باشید که تمام تیم زنده باشد یا سرار ماموریت قتل عام باشد و همه ( شامل Shepard) مرده باشند و یا هر چیزی بین این دو.

برخی ار کاراکتر های قدیمی برگشتن ولی فهمیدن چگونگی این امر مشخص نیست!

کاراکتر ها در Mass Effect 2 پرجزئیات تر شده اند, نه تنها از لحاظ گرافیکی بلکه از لحاظ فنی. در نسخه اول بازی فرمانده Shepard تنها 20 حرکت برای کاور گرفتن داشت که اکنون این عدد در شماره دوم بازی به بیش از 200 رسیده. جهان در این نسخه بی انتها تر شده, کشف قسمت های نا شناخته ی جهان در نسخه اول فقط برای هیجان بود اکنون پرجزئیات ترشده و برای کاوش کردن بیشتر شده اند. وضعیت دوربین در گفتگو ها و همیچنین هوش مصنوعی کاراکتر ها بهبود پیدا کرده, دوربیا ساکن سابق اکنون به اطاف حرکت میکنه برای فراهم کردن حس سینمایی بیشتر و در آخر این بازی برای PC و X360 در اوایل 2010 منتشر خواهد.

منابع:
    کد:

12. 13 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

واقعا خیلی عجیبه انگار اصلا 2یه توی Gears of War رو کندن گزاشتن اینجا!
    اصلا نگاه کنین به افکت نوشتنشم نمیاد این 2ش!
    فکر کنم واقعا از گیرس آف وار کندن 2شو!!!!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

واقعا خیلی عجیبه انگار اصلا 2یه توی Gears of War رو کندن گزاشتن اینجا!
    اصلا نگاه کنین به افکت نوشتنشم نمیاد این 2ش!
    فکر کنم واقعا از گیرس آف وار کندن 2شو!!!!!!
    یکی نیست دقیقاً ولی شبیه رنگشون برعکسه این دوش سفید با پیش زمینه قرمز اون قرمزه دوش. ولی کلاً من این بازی رو خیلی دوست دارم واقعاً البته Gears of War هم نسخه اولش واقعاً عالی بود نسخه دومم که مردهشورها روی PC نمیدن بازی کنیم.

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

یکی نیست دقیقاً ولی شبیه رنگشون برعکسه این دوش سفید با پیش زمینه قرمز اون قرمزه دوش. ولی کلاً من این بازی رو خیلی دوست دارم واقعاً البته Gears of War هم نسخه اولش واقعاً عالی بود نسخه دومم که مردهشورها روی PC نمیدن بازی کنیم.
    نه من از نظر افکت بندیش گفتم! خیلی خیلی زایه یه!!!!!!!!!
    GeOW 2 که یک بازی محشر بود! از نظر تنوع بیشتر ( هم تنوع مراحل شدید بود هم تنوع کاری که انجام میدی هم تنوع دشمنان گیم پلی عالی == بازیه فوق فوق العاده البته از بحث دور نشه )

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

نه من از نظر افکت بندیش گفتم! خیلی خیلی زایه یه!!!!!!!!!
    GeOW 2 که یک بازی محشر بود! از نظر تنوع بیشتر ( هم تنوع مراحل شدید بود هم تنوع کاری که انجام میدی هم تنوع دشمنان گیم پلی عالی == بازیه فوق فوق العاده البته از بحث دور نشه )
    به نظر من اینکه جنبه ی شوتر بازی بیشتر شده سعی بر این است که طرفداران این ژاتر هم بسوی این بازی بیان و در ضمن تو این ژانر شوتر چه بازیی بهتر GoW ؟!!
    یعنی چی افکت بندی؟!اگه منظور افکت های انفجار و این حرفا هستش که خیلی قابل توجیه هستش! چون هر دو بازی از موتور Unreal Engine 3 استفاده میکنن! ولای محیط ها هیچ شباهتی به هم ندارند! گیرز رو میشه یه بازی خاکستری بهش گفت ولی تو این بازی محیط ها تفاوت دارن!و هیچ کجا این قضیه مطرح نشده که این دو بازی شبیه هم هستند!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •