تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل با بالا نیامدن ویندوز

داره خودمونی میشه fawad_qadri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

14 مشکل با بالا نیامدن ویندوز

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    کامپیوتر من یه مشکل داره اینکه موقع که کامپیوتر را خاموش میکنم بعد دوباره می خوام روشن کنم ویندوز بالا نمی یاد اگر بخام ویندوز بیاد بالا باید برق کیس را کامل قطع کنم یعنی پریز برق را باید در بیارم که بعد از روشن کردن ویندوز بیاد بالا از دوستان می خوام که کمک کنند با تشکر

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

منطقی نیست دوست عزیز ، من پیشنهاد میکنم اول با نرم افزار های تست سخت افزار مثل Sisoft Sandra قطعات کامپیوتر خودتو چک کنی احتمال میدم از هارد کامپیوتر باشه ، در هر حال ویندوز رو هم عوض کن و تمام درایوهای سخت افزاری رو به دقت نصب کن و بعد اگه بازم همون جوری بود باید یه راه دیگه رو امتحان کنیم و حتما سیستم رو با یک ویروس یاب به روز اسکن کن و اونجایی که گفتی پریز برق و دربیارم ، احتیاج نیست پریز برق و از دیوار در بیاری اگه منظورت سیمه که میتونی کلید پشت پاور رو بزنی .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ویندوز بالا نمیاد یعنی چه اتفاقی میفته؟

پروفشنال s2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    یه گوشه ازخاک ایران

پيش فرض

من این مشکل روداشتم اشکال ازکابل هارد بود.......

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    CD ROM

پيش فرض

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    کامپیوتر من یه مشکل داره اینکه موقع که کامپیوتر را خاموش میکنم بعد دوباره می خوام روشن کنم ویندوز بالا نمی یاد اگر بخام ویندوز بیاد بالا باید برق کیس را کامل قطع کنم یعنی پریز برق را باید در بیارم که بعد از روشن کردن ویندوز بیاد بالا از دوستان می خوام که کمک کنند با تشکر

يه دقتي رو پاورت بكن، رو چند تا سيستم نگاه كردم مشكل پاوري داشتن . با تعويض پاور همه چيز درست شد

کاربر فعال انجمن نرم افزار picher_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    زیر چتر اویرا در تفریج!

پيش فرض

سلام
    منظورتون از سوال واضح نیست!!!
    "اینکه موقع که کامپیوتر را خاموش میکنم بعد دوباره می خوام روشن کنم ویندوز بالا نمی یاد" یعنی چی؟ یعنی اینکه عملیات post مادربرد انجام میشه یا نه؟؟
    "باید برق کیس را کامل قطع کنم یعنی پریز برق را باید در بیارم که بعد از روشن کردن ویندوز بیاد بالا " ویندوز بیاد بالا یا سیستم؟
    پیغامی بوقی چیزی؟

داره خودمونی میشه fawad_qadri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

9

با تشکر از همه دوستان عزیز
    می خام بیشتر توزیع بدم دوستان من موقع که سیستم را شات دان میکنم بعد امون موقع یا چند ساعت دیگه که می خام کیس را ورشن کنم تاسیستم بیاد بالا ولی سیستم اصلا" نمی یاد بالا اصلا" به مانیتور که نگاه کنید انگار کیس خاموش است در حالیکه کیس روشن است اگر بخام سیستم بیاد بالا باباید اول برق کیس را کامل قطع کنم یا به قول دوستمون کلید کیس را برای قطع کردن برق میزنم تا چند لحظه مکس بعد دوباره کیلد کیس را میزنم کیس را روشن میکنم اون موقیع سیستم میاد بالا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •