تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 177 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1763

نام تاپيک: Need for Speed: Shift

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض Need for Speed: Shift

Need for Speed: Shift

سازنده : Slightly Mad Studios
    ناشر : EA
    ژانر : شبیه سازی رانندگی
    درجه بندی سنی : 7+
    تاریخ انتشار :منتشر شده
    پلتفرم : PC PS3 X360 PSP iPhone Mobile

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Need for Speed: Shift gets system specs
    سیستم مورد نیاز بازی

• Required – Internet Connection
    • OS - Windows XP (Service Pack 3) or Windows Vista (Service Pack 1) / Windows 7
    • Processor – Intel Core™2 Duo 1.6 GHz or faster
    • Memory – XP: 1 GB RAM; Vista/Windows 7: 1.5 GB RAM
    • Hard Drive – 6 GB
    • DVD Drive - 8 SPEED
    • Video Card – 256 MB Video Card, with support for Pixel Shader 3.0*
    • Sound Card - DirectX 9.0c compatible
    • DirectX - DirectX 9.0c compatible
    • Online Multiplayer – 512 Kbps or faster; 2-12 Players
    • Input - Keyboard, Mouse
    • Optional – USB Steering Wheel / Dual Analogue Gamepad
    • Supported Video Cards: ATI Radeon X1800 XT 512MB or greater; NVIDIA GeForce 7800 GT 256MB or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Need For Speed Shift ( آپدیت )
    ما امیدواریم رویه پیست در مود Career مزه ی یک تجربه ی رانندگی را بگیریم!
    EA در این نسخه تمام فکرش را متمرکز کرده است. ریه هم رفته در طراحی NFS پی این همه سال ، حالا با تلاش بسیار مشخص کرده که بهتر از بقیه است. زمانی که امتیاز ها به این بازی رو به نا امیدی می رفت در سال های اخیر ، EA استودیوی خودش را به Slightly Mad Studio تغییر داد. استودیویی که معروفیت خودش را با بیرون دادن سری GTR در PC بدست آورد.
    نتیجه آن چیزی شد که ، تا الان از واقع گرایانه بودن NFS Shift میبینیم.
    EA در E3 چهره ای بسیار عمیق از Career Mode به معرض نمایش در آورد. اخیرا او به ما از پیشرفت امید بخش این مود خبر داده است.
    حالا ، میریم سره بحث Career Mode .
    زمانی که شما بازی را شروع می کنید فقط 2 انتخاب دارید : Start Career و Options .
    انتخاب کردن Start Career شما را فورا در کنار چرخ های BMW M3 قرار می دهد همراه با خاموش بودن تمام Assist ها برای یک دور در Brands Hatch. بعد از اتمام دور ، بازی در آن هنگام مقداری از Difficulty Option را به شما نشان می دهد. این شمال تنظیماتی از قبیل ABS ، کنترل چرخ ها ، کنترل استقامت اتوموبیل ، خسارت ، درجه ی سختی و ... . شما می توانید قبل از هر چیزی این تنظیمات را تغییر دهید ، اما فکر نکنید که این ها باید و حتمی در شروع مسابقه قدرت شما را بالا ببرند. زمانی که من دورم را انجام دادم ، کاملا تنظیمات را اونطور که خودم می خواستم کردم ( نبودن کمک کننده ی سیستم ترمز یا هدایت و فرمان ، ABS ON ، کنترل اصچرخ ها ON و روی Low ، درجه سختی رویه Medium ).
    بعد از اینکه شما موقعیت دورتان را تمام کنید ، شما در آن هنگام تویه یک مسابقه ی 2 دوره رویه یک مسیر یکنواخت قرار خواهید گرفت و مقام شما بعد از پایان رساندن دور مشخص می کند که با چه مقدار پول Career تان را شروع می کنید ، شما همچنین یک Option برای Retry مسابقه دارید. بعد از این ، در آن زمان هرچیز دیگری که باز شود ، شمال Quick Race و Online Option خواهد بود.

از خط پایان بگذرید و پرچم شطرنجی رنگ را بگیرید.

شما حتی یک عالمه Tuning Option برای رانندگی کردن دارید ، اما آن جا همچنین Macro Level Option هم هست که این به شما در تنظیم تنظیمات کمک می کند.
    خوب اگر شما نمی خواهید داخل شوید و می خواهید تنظیم باد تایر و کار هایه دیگر انجام دهید ، شما می توانید با تنظیمات مختلف به طور اتوماتیک این کارها را انجام دهید. البته ، شما همچنین می توانید از این Macro Option برای تنظیم کردن این تنظیمات به بالاترین سطح استفاده کنید و در آن زمان می توانید دکمه ی Fine Tune ( تنظیم خوب ) را فشار دهید ، البته اگر دوست داشته باشید.
    قسمت خرید اتوموبیل هم در NFS Shift به خوبی کار شده است شما می توانید ماشین هایه مخصوص مسابقات چند نفری بخرید و Tier های مختلفی برایه آن ها بگذارید ( دقت کنید Tier با Tire فرق داره! ).
    بعضی از اتوموبیل ها برای مسابقات Drift مناسب هستند ، و از آن ها نمی توان برای بقیه ی مسابقات استفاده کرد.
    همچنین ، بعضی از اتوموبیل ها می توانند به خوبی بپیچند که باز آن ها برایه مسابقات دیگر به درد می خورد. خوب ، این امکان پذیر است که شما بتوانید به خریدن اتوموبیل هایه جدید برایه رقابت هایه نفسگیر ادامه دهید ، شما همچنین می توانید پولتان را برای اتوموبیل اولتان بریزید و آن را پیشرفت دهید.
    شما اگر اولین نفر در مسابقات شوید می توانید Reaching Point Milestone به دست آورید ، این کار با تکمیل کردن آبجکت هایه Race-Specific امکان پذیر است.
    با این ها می توانید Tier هایه خود را پیشرفت دهید و مسابقه هایه جدیدی را باز کنید ( Unlock کنین ). شما همچنین می توانید Separate Driver Point بدست آورید که این کار با تکمیل مسابقات غیر از Specific امکان پذیر است. با این ها می توانین مسابقات Specific جدید ، قطعات یدکی و حتی اتوموبیل هم باز کنید.
    مسابقات Tier-Base ، هر لولی از آن یک مجموعه از انواع مسابقات مختلف است که شما می توانید در آن ها شرکت کنید. در اولین Tier ، مثلا ، در آن جا مسابقات Manufacturer ، Standard ( این مسابقه جایی است که شما یک ماشین انتخاب می کنین و مسابقه در برار هوش مصنوعی ای است که آن ها هم ماشین هاشون یکی هست ) و Time Trials است.
    هر یک از این ها مقداری Star ( ستاره ) لازم دارد تا شما بتوانید وارد آن ها شوید. خوب ، در اولین Tier ، شما از همان اول می توانید به مسابقات Standard بروید ، اما شما اگر بخواهید به مسابقات Manufacturer بروید باید حراقل 10 تا Star داشته باشید و همینطور اگر بخواهید به مسابقات Time Trials بروید باید 20 تا Star داشته باشید.

لرزیدن و ترمز کردن!

در دومین Tier همچنین به شما Car Battles ( مسابقه ای یک به یک بین رقبایه کلاسیکتان شبیه یک Camaro Versus ) مسابقات Mixed ( شاید یک مسابقه ی Standard ، مسابقه ی Drift و یک Time Trials همه با هم در یک مسابقه باشد ) و مسابقات Drift .
    این بازی مثل اینکه از هر دویه Point ها و Star ها استفاده می کند به اضافه ی مسابقات مختلف که باعث می شود همیشه چیزهایه متفاوتی را برایه انجام دادن داشته باشی به اضافه ی چندین شکل از سیستم XP
    ( Experience Point ). این یک جورایی بازی رو طوری درست می کنه که شبیه World of Warcraft باشد! و الان EA و استودیوی Slightly Mad دارند تلاش می کنند تا این ها را به بازی هایه Racing بیاورند!
    حالا ، این پیش نمایش هیچ موقع تمام نمی شود مگر اینکه یک Hands-ON کوچولو هم توش باشد و خوشبختانه من 2 تا اتوموبیل در پیست آماده کرده بودم تا چند دور کوتاه مسابقه بدم.
    یکی از آن ها BMW M3 بود که من اونو قبلا آماده کرده بودم و یکی دیگر هم یک Honda Civic Si بود که با تمام پول هام توانستم بخرمش من با همین اتوموبیل تونستم برنده بشم ، خوب من برایه اینکه صحنه واقعی تر بشه از نمایه کابین استفاده کردم که باعث می شد یک حس واقعی به من وارد بشه!

به آغوش گرفتن پیچ ها !

آیا ورژن Si در Shift حس کاملا واقعی این اتوموبیل رو به شما وارد می کند ؟ نه به درستی ، حتی من می خوام بگم که ورژن این اتوموبیل در Forza 2 ( به همراه DLC ) خیلی واقعی تر از این ورژن اتوموبیل در این بازی است. با این حال ، هنوز بازی ای نکردم که بتواند این حس رانندگی واقعی ای که در NFS Shift به من می دهد را منتقل کند ( البته من با دو بازیه Grid و Dirt این بازی را مقایسه کردم ) اما هنوز می تونم بگویم که جای دارد تا این بازی احساس واقعی یک راننده را به شما منتقل کند. ممکن است این بازی شکست بزرگی از بازی هایه معروف تری در این زمینه چون GT و Forza بخورد. اما این به آن معنی نیست که نتواند با آن ها رقابت کند.
    در آخر هم باید بگویم که امید هامون برایه این بازی خیلی زیاد است. و همینطور مود Career به خوبی کار شده است. منتظر اخباز بعدی باشید!

نویسنده : Chris Roper

منبع : IGN.com

با تشکر از 779 عزیز
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

شات هایی که تازه منتشر شده

راست به چپ
    کد:
    /

کد:

کد:
    First Look Interview

HD...100MB
    کد:
    SD...37MB
    کد:
    منبع
    کد:
    و
    کد:
    Last edited by ali_ranger22; 11-09-2009 at 18:40.

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

فکر کنم میخوان دوباره یک سری دیگه مثل پرو استریت بسازن
    سبک پرو استریت یک شکست کامل بود برای این بازی محبوب...
    من نمی دونم میخوان چه بلایی به سر این بازی بیارن؟!

3. 3 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Wait wut

پيش فرض

عزیزم اون عکس اولی فقط برای Shift بود

نمیدونم که زیر عکسا رو که اسمشونو نوشته بود حزف کرده ! اما اصلش ایناست :

----------------

-----------------

5. 2 کاربر از HoJJaT_007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

آره آره خب الان ویرایشش میکنم ...
    البته بعد از زدن تاپیک فهمیدم اشتباه شد ولی دیگه وقت نشد درستش کنم
    معذرت

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

عکس ها که مثل pro street و undercover کیفیت بالایی دارن. باید منتظر بمونیم ببینیم خود بازی چجوریه.
    ولی حیف شد که نید فور اسپید قراره دوباره به پیست برگرده.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

عکس ها که مثل pro street و undercover کیفیت بالایی دارن. باید منتظر بمونیم ببینیم خود بازی چجوریه.
    ولی حیف شد که نید فور اسپید قراره دوباره به پیست برگرده.

جدی میگی؟؟؟؟

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

بله عزیزم همینطوری بازی توی پیست هست.
    اما ممکنه که توی خیابان ها هم باشه هنوز خبر زیادی ازش نشده.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Wait wut

پيش فرض

خواهش میکنم . تقصیر Video Gaming بود زیر عکسا رو ورداشته بود ! :d

آخر فروم باز ehsankalak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ولی فکر کن مثل under cover حالت ترکیبی داشته باشه یعنی هم تو پیست باشه هم تو خیابون !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ولی فکر کن مثل under cover حالت ترکیبی داشته باشه یعنی هم تو پیست باشه هم تو خیابون !

امیدوارم همین طور باشه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •