تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 39 از 39

نام تاپيک: معرفي دبیرای خوب و آموزشگاهای خوب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام دوستان.من سال سوم دبیرستانم و احتیاج به مشاوره درباره ی معلم و کتاب کمک درسی خوب و نحوه ی درس خوندن نیاز دارم.
    خیلی خیلی ممنون میشم که کمکم کنید.ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام
    عزیزان می بینم که اینجا خیلی ها فقط تبلیغ کردن و حرف ها دور از واقعیت هست برای اینکه کسی را بشود بهترین لقب داد باید حتما ببینید که چه دلیلی وجود داره من خودم فیزیک را 92 زدم تازه وقت کم آوردم و همه را مدیون استادمون بودم
    الان تو شریف به هر رتبه بالایی که بگی مدرس فیزیک کیو معرفی می کنین میگه بابک وزیری از طرف قلم چی بعنوان دبیر برگزیده معرفی شد بعد توی آموزشگاههای مثل بعثت رکورد دار بود کلاس هاش همه بالای 200 نفر بود و سریعا هم تکمیل میشد
    از نظر سواد باور کنید از این استاد دانشکاه هایی که الان می بینم خیلی باسواد تره هیچ نبوده که تدریس کنه و بقیه معلما کنارش کم بیارن به حدی قوی تدریس می کنه که الان دبیر برگزیده صدا و سیما شده و برنامه های علمی را دادن دستش
    بیشتر وقتش را هم با استاد پروازی پر میکرد
    من که واقعا خیلی بهش مدیونم خیلی خیلی باسواده و قدرت تدریسش حرف نداره اولین کتاب های طبقه بندی شده را هم می گفت که او بیرون داده قبل از قلم چی من که سنم نمیرسه وسط حرفاشم از کوانتوم و نجوم و خیلی چیزای دیگه میگفت تا همه را به فیزیک علاقمند کنه یه چیز جالب بگم پشت ماشینش هم انواع وسایل آزمایشگاهی پر بود و میرفت میاورد تا به بچه ها درس و حالی کنه در یک کلا از بچه هاب شریف بپرسید همه میگن بابک وزیری بی نظیری
    من میخوام اگر دیدینش بهش بگید کرمی همونی که می گفتی می تونی رتبه خوب بیاری خیلی خوب شدم ولی متاسفانه الان پیداش نمی کنم راستش وقتش را هم ندارم تا ازش تشکر کنم شما بجای من خیلی سلام برسونید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من نمیگم دبیرای دیگه بدن ولی وزیری یه چیز دیگس

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام
    با ارزوی شال خوش برای شما
    در مورد کلاس کنکور میتونید مطلب مرتبط در وبلاگم رو بخونید
    توضیحاتی در مورد موسسات و دبیرانی که تدریس میکنند !
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

1 بهترین دبیر

سلام به همه دوستان
    من کنکوری ام و رشتم ریاضیه قصد دارم کتابامو تا عید تموم کنم.
    می خواستم بعدش یه سری کلاس(نه خصوصی) برای دروسِ اختصاصی به منظورِ تسلط کامل و جمع بندی و تقویت مهارت تست زنی برم(البته در تهران)،از همه اونایی که دبیرای خوب و آموزشگاهای خوبی میشناسن تقاضایِ کمک دارم.
    البته اگه جزئیات (خرج و مخارج,سطح کلاساومیزان تقاضا,نام دبیران و ...)رو هم بگی لطف بزرگی کردید.
    پیشاپیش از کمک همه ممنونم.
    سلام ،همه دبیرام مثل شرفی ادبیات،میرحسینی فیزیک،عمارلو زیست عالی بودن،اما مکی شیمی بینظیر بود و من که حالم از شیمی بهم میخورد عاشق این درس شدم و از همه درسا بالاتر زدمش الته هزینه این دبیرا خیلی بالاست ولی خداییش ارزششو داشت

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام خدمت دوستان کنکوری
    من اولش قصد رفتن به کلاس را نداشتم
    ولی تو برگه اگهی یه چیزی نظرم را جلب کرد گفتم بذار ببینم شاید واقعا من اشتباه میکنم
    رفتم جلسه اول رو دیدم انگار خواب میدیدم واقعا اون روز دیدم به فیزیک عوض شد وقتی مفهوم چیزا رو میفهمیدی نمیدونی چه ذوقی داشت یه روش هایی که اصلا نمیخواست فرمول حفظ کنی مثلا لوله های صوتی - تارهای مرتعش - الکتریسیته- گرما- نور و اینه عدسی!!!!!!! حرکت- نوسان!!!! فیزیک اتمی!!! محشر بود
    یادمه استاد گفت : " طوری درس میدم که بعد کلاس مثل خودم درس بدید" بچه های ریاضی که اکثرا فکر کنم رفتن تو کار تدریس فیزیک
    اون کسی نبود به جز "مهنــــــــــــــــدس شش بلوکی" شاگرد استاد علیرضا عربشاهی بود
    اینم شماره اش : 09117601976
    سلام خدمت دوستان کنکوری
    ولی تو برگه اگهی یه چیزی نظرم را جلب کرد گفتم بذار ببینم شاید واقعا من اشتباه میکنم
    رفتم جلسه اول رو دیدم انگار خواب میدیدم واقعا اون روز دیدم به فیزیک عوض شد وقتی مفهوم چیزا رو میفهمیدی نمیدونی چه ذوقی داشت یه روش هایی که اصلا نمیخواست فرمول حفظ کنی مثلا لوله های صوتی - تارهای مرتعش - الکتریسیته- گرما- نور و اینه عدسی!!!!!!! حرکت- نوسان!!!! فیزیک اتمی!!! محشر بود
    یادمه استاد گفت : " طوری درس میدم که بعد کلاس مثل خودم درس بدید" بچه های ریاضی که اکثرا فکر کنم رفتن تو کار تدریس فیزیک
    اون کسی نبود به جز "مهنــــــــــــــــدس شش بلوکی" شاگرد استاد علیرضا عربشاهی بود
    سلام خدمت دوستان کنکوری
    سلام خدمت دوستان کنکوری
    به نظرم مدیریت باید روی پست هایی که فقط جنبه تبلیغاتی دارند و مفید نیستند بیشتر دقت کنند. مشخصا این پست برای فریب دانش آموزان و کسب درآمد هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

[QUOTE=R0Yal;3450546]سلام به همه دوستان
    من کنکوری ام و رشتم ریاضیه قصد دارم کتابامو تا عید تموم کنم.
    می خواستم بعدش یه سری کلاس(نه خصوصی) برای دروسِ اختصاصی به منظورِ تسلط کامل و جمع بندی و تقویت مهارت تست زنی برم(البته در تهران)،از همه اونایی که دبیرای خوب و آموزشگاهای خوبی میشناسن تقاضایِ کمک دارم.
    البته اگه جزئیات (خرج و مخارج,سطح کلاساومیزان تقاضا,نام دبیران و ...)رو هم بگی لطف بزرگی کردید.
    پیشاپیش از کمک همه ممنونم.

ببین من دوسال پشت کنکور بودم تا پزشکی قبول شدم. به نظرم اینا از همه بهترن ولی الان شمارهاشونو ندارم خودت باید سزچ کنی گیر میاری
    لیست برترین اساتید ریاضی کنکور:
    استاد آریان حیدری - استاد سامان سلامیان-استاد مسعودی استاد محمد مهربان-استاد هومن نورایی-استاد ماشاالله رضوی

لیست برترین اساتید فیزیک کنکور:
    استاد مهدی یحیوی-استاد مهدی باباخانی- استاد محمود ذهبی-استاد فرید شهریاری-استاد سادات-استاد اصغر اسداللهی-استاد مهدی راد

لیست برترین اساتید شیمی کنکور:

استاد بهمن بازرگانی-استاد محمدرضا مصلایی-استاد رضا بابایی-استاد داوود بیرکی-استاد حسن پلویی - استاد کوچیان فرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان سلام. تو این سایت ایران مدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لیست کاملی از دبیرهای فیزیک ارائه شده - هم رزومه شون رو کامل ارائه کردن و هم شماره تماسشون هست. بر روی این لینک کلیک کنید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

با سلام
    به نظرم بهترین دبیران فیزیک با قیمت مناسب را تدریس خصوصی پویا در اصفهان داره.هم قیمتاشون مناسبه هم دبیرای خوبی دارن
    امسال قیمت جلساتشون واسه کنکور 55 شده اگه واسه کتاب بخوای 50 میگیرن تو این اوضاع اقتصادی بهترین گزینه همین میتونه باشه سایتشون رو میتونید از گوگل سرچ کنید

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •