تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 26 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 259

نام تاپيک: Pes 2009 Online

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

11 Pes 2009 Online

به نام خدا

برای آنلاین بازی کردن PES2009 در حالت عادی شما نیاز دارید که بازی رو به صورت اورجینال تهیه کنید تا از امکانات آنلاین این بازی بهره مند بشید ولی برای اکثر ایرانی ها این امکان پذیر نیست که به راحتی بتونن بازی رو به صورت اورجینال تهیه کنند حالا گذشته از پول مسایل ارسال و دنگ فنگ باعث شده که فرهنگ تهیه اورجینال بازی ها در کشورمون جا نیوفته در هر صورت بعد گذشت حدود 3 ماه از انتشار بازی PES2009 برای آنلاین بازی کردن این بازی راهی پیدا شده که بنده توی همین پست مفصلا آموزش خواهم داد تا بتونید با خیال راحت بازی کنید!

برای شروع شما حتما به برنامه هاماچی نیاز دارید. آخرین ورژن این برنامه رو از لینک زیر تهیه کنید:

Version: 1.0.3.0
    Released: Aug 18, 2008
    File size: 989 KB
    Language : English

Download
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اولا یه توضیح واسه اونایی که تا به حال با این نرم افزار کار نکردن بدم هاماچی یه برنامه خیلی ساده هست که کاری شبیه یاهو مسنجر میکنه در واقع یه کلاینت هست که توش مجموعه آی پی های کسانی که به هاماچی متصل میشن رو نشون میده و شما میتونید ببینید که چه آی پی هایی هم اکنون آنلاین هستند و برای بازی های دایرکت آی پی میتونید آی پی طرف رو بردارید و باهاش آنلاین بازی کنید.

خوب میریم سراغ اصل مطلب یعنی آنلاین بازی کردن PES2009 دو نفری که می خوان بازی کنن هاماچی رو بر روی سیستم نصب می کنن. بعد مراحل زیر رو به ترتیب گام به گام جلو برید:

از توی کنترل پنل به Internet Option برید سپس به تب Content برید و داخل کادری که نوشته Certificates دکمه Certificates رو بزنید از پنجره ای که باز میشه تب وسطی یعنی trusted root Certificates authorities رو انتخاب کنید و پایین تر کلید Import رو بزنید یه پجره Wizard باز میشه نکست میزنید و بعد اینکه فایل زیر رو دانلود کردید اون رو Browse کنید
    کد:

گزینه Next بزنید و در صفحه جدید دومین گزینه یعنی Place all certificatesin the folowing store را فعال کنید
    و از گزینه Browse کادر پایین را به trusted root certificates authorities تغییر دهید. نکست زده و بعد Finish.
    توضیح : ممکن است ویندوز شما پیغام هایی مبنی بر پیغام امنیتی به شما بدهد و چون Certificat ی که ما استفاده می کنیم قابل اعتماد هست به پیغام ها جواب مثبت می دهیم

حال برنامه زیر را دانلود و اجرا کنید.
    کد:

بعد از اجرای برنامه در پنجره باز شده:

1- عدد 1 را تایپ و اینتر رو فشار بدید
    2- آی پی خود را از روی هاماچی به دقت وارد کنید
    3- بازی رو اجرا کنید و به بخش Network برید و همه یوزر پسورد ها را Accept کنید(کونامی آیدی و گیم ایدی و ... رو به دلخواه وارد کنید)
    4- لاگین شوید و از منو سمت چپ به سالن انتظار (نوشته Lobby) بریدو این گزینه رو انتخاب کنید: Create a Match Room گزینه Ranking Match را به Friendly Match تغییر دهید میتوانید نامی برای روم هم در نظر بگیرید اینتر زده و روم را ایجاد کنید حالا روی گزینه Ready اینتر بزنید و منتظر طرف مقابل باشید.

عملیاتی که شخص مقابل شما باید انجام بده... همون برنامه PES Connector رو دانلود و اجرا میکنه و توی پنجره باز شده:

1- عدد 2 رو تایپ و اینتر میزنه
    2- آی پی هاست یعنی شما رو وارد میکنه از روی هاماچی
    3- بازی رو اجرا میکنه و به بخش Network میره و همه یوزر پسورد ها را Accept می کنه (کونامی آیدی و گیم ایدی و ... رو به دلخواه وارد میکنه)
    4- لاگین میشه و از منو سمت چپ به سالن انتظار میره و این گزینه رو انتخاب میکنه : Search for a match Room بعد گزینه friendly Match رو انتخاب و اینتر میزنه حالا می تونید بازی کنید

یکی از اشکالاتی که این کار بوجود میاره اینه که ورژن بازی شما رو در هنگام اجرای PES Connector تغییر میده و در صورت بازگشت به حالت اولیه باید از بازی خارج بشید و کلیه کارهایی که جهت آنلاین پلی انجام دادید رو رول بک کنید

اگه سوالی هست بفرمایید تا توضیح داده بشه ولی پست کامل هست و با مطالعه دقیق می تونید به نتیجه برسید لینکهای دانلود سالم هستند و خودم آپلود کردم. برا همه تون آرزوی موفقیت می کنم
    گیمر و سربلند باشید
    Last edited by Spaniuly; 28-01-2009 at 19:24.

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

سلام استاد.خوبی؟ممنون از راهنمایی کاملت اما من یه سوال دارم:
    فرض می کنم من این راه ها رو دقیق رفتم.خوب من می خوام با شما آنلاین بازی کنم.از کجا باید بدونم آی پی شما چیه؟
    ضمناً لینک دوم فایلی نبود یه سری حروف مثل کد بود.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام استاد.خوبی؟ممنون از راهنمایی کاملت اما من یه سوال دارم:
    فرض می کنم من این راه ها رو دقیق رفتم.خوب من می خوام با شما آنلاین بازی کنم.از کجا باید بدونم آی پی شما چیه؟
    ضمناً لینک دوم فایلی نبود یه سری حروف مثل کد بود.
    اگه اون قسمت توضیح در مورد هاماچی رو به دقت مطالعه می کردید جواب این سوالتون رو دادم همونطور که گفتم هاماچی مثل یه کلاینت عمل می کنه هرکسی که وارد میشه یه شناسه داره مثلا من با شناسه krauser وارد میشم چراغ سبز رنگ روشن میشه برای شما و شما روی هاماچی خودتون اسم من رو با چراغ روشن میبینید جلوی اسم من آی پی ادرسم موجود هست و شما از اینجا می تونید تشخیص بدید هر شخص آنلاین چه آی پی داره

در مورد لینک دوم که فرمتش crt هست شاید برای شما اینطوره که مثل فایل txt عمل میکنه ولی crt در صورتی که برای ویندوز ناشناخته باشه مثله یه فایل txt اون رو روی اکسپلورر اجرا نمیکنه وقتی من میزنم میخواد اون فایل رو دانلود کنه البته بهتر بود من داخل فایل زیپ می ذاشتم بعد آپلود میکردم شما اگه دانلود منیجر دارید با اون دانلود کنید فایل crt رو
    Last edited by Spaniuly; 25-01-2009 at 21:23.

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

در مورد فایل crt من اون کدها رو داخل یک notepad کپی کردم و با پسوند crt ذخیره کردم.فکر کنم درست عمل کردم و الآن Hamachi‌روشن هست و یک آی پی هم دارم.اما هیچ کسی تو لیست من نیست.خوب الآن ساعت 11 شبه و من تا صبح بیدار می مونم تا یکی بیاد و یه دست فوتبال بزنیم.
    ممنون

آخر فروم باز google_boy07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اگه اون قسمت توضیح در مورد هاماچی رو به دقت مطالعه می کردید جواب این سوالتون رو دادم همونطور که گفتم هاماچی مثل یه کلاینت عمل می کنه هرکسی که وارد میشه یه شناسه داره مثلا من با شناسه krauser وارد میشم چراغ سبز رنگ روشن میشه برای شما و شما روی هاماچی خودتون اسم من رو با چراغ روشن میبینید جلوی اسم من آی پی ادرسم موجود هست و شما از اینجا می تونید تشخیص بدید هر شخص آنلاین چه آی پی داره

در مورد لینک دوم که فرمتش crt هست شاید برای شما اینطوره که مثل فایل txt عمل میکنه ولی crt در صورتی که برای ویندوز ناشناخته باشه مثله یه فایل txt اون رو روی اکسپلورر اجرا نمیکنه وقتی من میزنم میخواد اون فایل رو دانلود کنه البته بهتر بود من داخل فایل زیپ می ذاشتم بعد آپلود میکردم شما اگه دانلود منیجر دارید با اون دانلود کنید فایل crt رو
    به به krauser جان ...

آموزش pes 2009 online

داره برام جالب میشه !؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

12 دعوتنامه پارسا اسپیس

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

به به krauser جان ...

آموزش pes 2009 online

داره برام جالب میشه !؟؟
    یه فایل لینک داده بودی تو تاپیک pes از او استفاده کردم گفتم آموزش بدم تا بقیه هم بتونن بازی کنن

داره خودمونی میشه mehdi_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    HaminJa

پيش فرض

كسي پايه آنلاين هست ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

الآن که پای سیستم نیستم.باشه برای شب.
    ولی اینجا رو بذاریم برای قرار گذاشتن؟میشه بعدها لیگ هم برگذار کرد نه؟من زیاد آنلاین بازی نکردم.

آخر فروم باز google_boy07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

یه فایل لینک داده بودی تو تاپیک pes از او استفاده کردم گفتم آموزش بدم تا بقیه هم بتونن بازی کنن
    خوب من هنوز خودم تست نکردم ببینم میشه آنلاین بازی کرد یا نه ....!!!!

شما امتحان کردی یا نه

صفحه 1 از 26 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •