تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: پروژه تيونينگ لوگان l90

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

في لتر هواي jr حدود 75 دلار

شمع تك الكترود سوزني 60 هزار تومن

انباري عقب سوپر اسپرينت 450 هزار تومن
    هر چند یکم برای 5 اسب این خرج بالایی به حساب میاد، ولی در عوض درست کار شده و چیز غیر استانداردی اعمال نشده. مصرف سوخت و ... هم زیاد نشده.
    -------------

براي هدرز : ميشه اين رو خودمون بسازيم . حدود 300 هزار تومن واي ميسته . اما پرفورمنس اوني كه ما بسازيم حدود 50 درصد كمتر از اوني هست كه شركت كت ميسازه .... خوب نظر شما چيه ؟؟
    خوب حالا سهیل اگه بدید این هدرز رو هم شركت كت بسازه قبول میکنه؟ چقدر باهاتون تموم میشه؟

-------------

خير - شايعاتي بود مبني بر اينكه ميشه اينها رو سوپر چيپ زد . يكي ميگه نميشه يكي ميگه ميشه ... فعلا جواب قطعي نگرفتم ... ولي همون نميشه بايد صحيح تر باشه .
    فکر کنم باید منتظر موند. چون این ماشین زیاد از تاریخ ورودش به بازار نمیگذره. و باید صبر کرد تا برخی چیزا براش ساخته بشه و ...

بابت گزارش دستت درد نکنه.

سلام سهل جان
    بازم خوب و عالی راستی یه یزی گفتی میخوای یه bmw e30 رو بعد این تیون کنی؟اولا بگو قیمت و مدل سال ساخت کی هستش ؟
    راستی ارزش داره e21 روش کاری بکنی ؟و یا رنو 5 .ولی به نظرم لوگان ماشین خوبی واسه تیون نیست به خصوص بادی
    چون مرکز ثقل بالایی داره .
    خوب شاید بی ربط باشه ولی کاش یه جایی باشه این سوالای عجیب و غریب رو بتونیم ازت بپرسیم
    میشه توی ایران یه موتور وانکل مزدا پیدا کرد؟مثلا مال rx-7 رو چون الان روی طرحی که کار میکنم فقط روی انتخاب یه موتور کوچیک با بازده بالا موندم .

راستی ارزش داره e21 روش کاری بکنی ؟و یا رنو 5 ..

هر دوی اینا که گفتی خیلی خوب تیون میشن. و مخصوصا اینکه اگه هم خوب تیون بشن توی شتاب واقعا حرفایی واسه گفتن دارن

خوب شاید بی ربط باشه ولی کاش یه جایی باشه این سوالای عجیب و غریب رو بتونیم ازت بپرسیم .

رامین جان برای سوالات میشه تاپیک زد. خیلی هم بهتر میشه. هم تخصصی تر و هم جداگانه تر. تازه اگه بخوای همین پستها رو هم به انجا انتقال میدم (پستهایی که به موضوع تاپیک ربط نداره)

میشه توی ایران یه موتور وانکل مزدا پیدا کرد؟مثلا مال rx-7
    فکر که نکنم به راحتی و حتی به سختی هم پیدا کنی. فرض کن پیدا هم کنی. فردا تعمیر و قطعاتش میشه دردسر. تا حالا هم نشنیدم که کسی در ایران از این موتور استفاده کرده باشه.

چون الان روی طرحی که کار میکنم فقط روی انتخاب یه موتور کوچیک با بازده بالا موندم .
    خوشم ازیت میاد که روی طرح کار میکنی و این چیزا هم توی فکرت جا داره./
    راستی چند اسب میخوای؟؟؟ موتور کوچیک میتونی از موتور 1400 آلپین با توربو استفاده کنی (معمولا برای رنو5 استفاده میشه). اگه خوب کار گذاشته شه و گیربکس مناسبی بندازی و بقیه موارد هم رعایت بشه با همین موتور خود رنو5 میتونه کل خیلیا رو از جمله هم رده های 405 رو بزنه. و حتی زانتیا

سهیل هم که استاده و منتظر جوابهای ایشون هم هستیم. اگه مایلی تاپیک رو هم بزن تا اینا رو هم انتقال/کپی بدیم اونجا

Last edited by Farshadd; 27-01-2009 at 13:24.

2. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 405BAZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    United Kingdom-India-Iran

پيش فرض

سلام به همه دوستان

اول از همه اين لينك همون عكس ها در مگااپلود

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ----------

خوب همونطوري كه انتظارش ميرفت فنر لول هاي اسپرت نتونست نرمي مد نظر رو فراهم كنه .در هر دست انداز سرنشينان عقب بالا پايين ميپريدند ... بنابراين با تصميم هايي كه ديروز گرفته شده بود برنامه به اين شكل كاملا ابتكاري تغيير پيدا كرد و نتيجه هم بسيار قابل قبول بوده تا اين لحظه

كمك هاي عقب با كمك پروتون تعويض شد (50 هزار تومن ) .... به جاي فنر لول عقب از فنر لول هاي جلوي پرايد استفاده كرديم (10 هزار تومن ) ( به اين ميگن حركت پلنگي واقعي )

براي محور جلو هم پايه كمك هاي فابريك برش خورد و كمك پايين تر از جاي خودش قرار گرفت و همون فنر لول خود لوگان يه دو سه دور بريده شد ...( 14 هزار تومن هزينه تراشكاري )

نتيجه : پايداري ماشين بهتر از حالت قبل نبوده . اما نرمي خودرو كاملا مشهوده و با ارتفاع پايين و رينگ كوبيدن ماشين خيلي كم شده ....

اين هم عكس با تعليق جديد

کد:

-----------------
    خوب با اجازه از فرشاد عزيز .

بازم خوب و عالی راستی یه یزی گفتی میخوای یه bmw E30 رو بعد این تیون کنی؟اولا بگو قیمت و مدل سال ساخت کی هستش ؟
    در حقيقت اين ماشين كارش تموم شده ... فقط ميخوام گزارش و تصاويرش رو بزارم ...

ماشين 7 تومن خريده شد . مدل 89 ... ماشين در مدل 316 بوده ... اما ما براش موتور 325 گرفتيم به همراه تجهيزات همراهش كه شامل هدرز و ميل سوپاپ و ... كه همه جمع حدود 4.5 هزينه شد ... حدود 200 سي سي نيز در پورت و پوليش خوردن سرسيلندر تقريبا افزايش حجم داشتيم .

راستی ارزش داره E21 روش کاری بکنی ؟و یا رنو 5
    من متوجه ربط رنو با بي ام و نشدم !

در كل هر ماشيني خصلت هاي خودش رو داره و طالب خودش رو !! مگه نه امير اكترس !

میشه توی ایران یه موتور وانکل مزدا پیدا کرد؟مثلا مال RX-7 رو چون الان روی طرحی که کار میکنم فقط روی انتخاب یه موتور کوچیک با بازده بالا موندم .
    موتور وانكل كلا سرطان محسوب ميشه ... مخصوصا براي شمايي كه دنبال دسته دو هستي .. گير مياد و يكي از بچه ها داره استفاده ميكنه بر روي رنو در پيست .. موتور ار ايكس سون هم بوده ... اما خوب ! فكر نكنم كسي تو ايران بتونه روتور تعمير كنه ... به نظرم اگر موتور هاي myt ( يا همون پيشرانه myt ) گيرت بياد ! اگر كه توليد انبود داشته باشه ... بهترين گزينست

كار كرد اين موتور رو از نزديك ديدم . بايد بدونيد كه غير قابل باور هست . يك موتور 4 سيلندر از اين نوع موتور با يك موتور 32 سيلندر بنزيني معمولي قدرت نسبي توبيد ميكنند و اين يعني انفجار !!!!!!! ( تازه سوخت پايه هم ديزل هست ! )

خوب حالا سهیل اگه بدید این هدرز رو هم شركت كت بسازه قبول میکنه؟ چقدر باهاتون تموم میشه؟
    حدود 850 دلار !!!!

4. 4 کاربر از 405BAZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

امروز امروز آوردمش تا با كمري تستش كنم (شتاب) . خودم نشستم پشت كمري كه كوتاهي در كار نباشه ...
    دنده 1 و 2 كاملا با هم اومديم . از دنده سه فقط به اندازه يكي دو متر كمري جلو تر بود تا به دنده 4 رسيديم و فاصله زياد شد !!

كليپ هم با دوربين گرفتم اما اينقدر حجم بالا گرفته كه نميشه اپلود كرد .. حدود 400 مگ شده حجمَش !!!!!!!

کد:

6. 3 کاربر از 405BAZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

myt ( يا همون پيشرانه myt ) گيرت بياد ! اگر كه توليد انبود داشته باشه ... بهترين گزينست

كار كرد اين موتور رو از نزديك ديدم . بايد بدونيد كه غير قابل باور هست . يك موتور 4 سيلندر از اين نوع موتور با يك موتور 32 سيلندر بنزيني معمولي قدرت نسبي توبيد ميكنند و اين يعني انفجار !!!!!!! ( تازه سوخت پايه هم ديزل هست ! )

سهیل مگه موتور های myt تولید انبوه شدن؟؟

نمیارزه. اگه قرار باشه اینقدر روی این هزینه بشه میرفتید سراغ همون توربو و ...

راستی از این گروه carnp هم سوالی بکنی بد نیست.
    مدیر بخش تیونینگش علی دلجو هست. آقای پورسینا هم نمیدونم چیکارشه. ولی قسمت فروششون هدرز برخی ماشینا رو دارن. ازشون بپرس واسه تندر 90 هم میتونن بیارن یا نه. اگه هم خواستی خودم میپرسم. چون یه سوال دیگه دارم که میخوام بپرسم.

8. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز R.P.G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Filternet

پيش فرض

اين هم عكس با تعليق جديد

من از نظر فنی هیچی در مورد ماشین نمیدونم.
    ولی دیواره ی لاستیک رو کوتاه تر انتخاب میکردی رینگ بیشتر خودشو نشون نمیداد؟
    اگه هم رینگ عقب یه اینچ بزرگتر بود هم فک کنم قشنگ تر میشد.
    شاید هم به خاطر مسائل فنی دیواره رو بلند گذاشتی؟
    »نظر«

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

ولی دیواره ی لاستیک رو کوتاه تر انتخاب میکردی رینگ بیشتر خودشو نشون نمیداد؟
    با اجازه آقا سهیل من جواب میدم.

چرا. فقط رینگ خودشو نشون میداد. ولی هزار مشکل دیگه درست میشه. البته دو مزیت دیگه هم ایجاد میکنه و اون هم یکی شتاب هست و دیگری ترمز قویتر

به مشکلاتش میتونیم به کاهش حداکثر سرعت، افزایش مصرف سوخت، تا حدودی اشتباه نمایش دادن سرعت و ... اشاره کنیم.

این سایز سایز استاندارد هست

اگه هم رینگ عقب یه اینچ بزرگتر بود هم فک کنم قشنگ تر میشد.
    در اون صورت هم ممکنه قشنگ تر بشه ولی ترمز ضعیفتر میشه ( برای جلو هم باعث یه مزایا و معایبی میشه. مثلا افزایش تاپ اسپید، کاهش شتاب و ...)

راستی سهیل این چه کدی از تندر 90 هست؟ معلومه که e0 نیست و بیشتر به e2 میزنه. ولی lp و غیر lp معلوم نیست

11. 4 کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سهیل من دنبال یه موترو خیلی کوچیک با بازده بالا هستم مثل موتور rx-7 یعین طرحی که دارم اگه کاترهام سون رو دیده باشی یه چیز تو اون مایه ها هستش .چون محدودیت جا دارم و توی ذهنم واسه هر تن تقریبا نیاز به 300 اسب دارم .
    راستی من در مورد ربط بی ام و و رنو اینه که رنو ارزونه و روش خیلی ها کار کردن بی ام و ولی ماشین مورد علاقه منه به خصوص e21
    راستی فرشاد نظرت چیه کلا یه بخش تیونینگ مجزا بزنیم همه این موارد یه جا جمع و جور.
    یه بخش با عنوان طرح های ابتکاری تیونینگ و از این چیزا.

13. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 2299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

سهیل من دنبال یه موترو خیلی کوچیک با بازده بالا هستم مثل موتور rx-7 یعین طرحی که دارم اگه کاترهام سون رو دیده باشی یه چیز تو اون مایه ها هستش .چون محدودیت جا دارم و توی ذهنم واسه هر تن تقریبا نیاز به 300 اسب دارم .
    راستی من در مورد ربط بی ام و و رنو اینه که رنو ارزونه و روش خیلی ها کار کردن بی ام و ولی ماشین مورد علاقه منه به خصوص e21
    راستی فرشاد نظرت چیه کلا یه بخش تیونینگ مجزا بزنیم همه این موارد یه جا جمع و جور.
    یه بخش با عنوان طرح های ابتکاری تیونینگ و از این چیزا.
    نظر خوبي فرشاد ديگه هركي رو ماشينش ميخواد كار كنه مياد اونجا توضيح ميده و عكس ميزاره ولي ممكنه يكم دير دير راه بيفته

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

نه فقط رو ماشین کار کردن نیست میتونیم روی طرحهای تئوریک هم بحث کنیم

16. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

راستی از این گروه carnp هم سوالی بکنی بد نیست.

حاجي حكم ما تيونينگ تاكي ها و كار ان پي ها مثل استقلال و پرسپوليس ميمونه ! ( تازه نيونينگ تاكي يي كه وي آي پي دانشجو باشه چي ميشه ! )

ما خودمون اونها رو راهنمايي ميكنيم !

18. این کاربر از 405BAZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •