تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 24 اولاول ... 142021222324
نمايش نتايج 231 به 238 از 238

نام تاپيک: ▓ Microsoft Outlook سوالات، مشکلات و مباحث در اینجا ▓

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

یه سوال دیگه
    من می خوام محل ذخیره سازی اوت لوکم رو عوض کنم . مثلا اگه تو درایو C ذخیره می شه ببرمش به درایو D
    چه طور این کار رو بکنم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام بر دوستان
    سوالی راجع به اوت لوک 2007
    فایل pst که بصورت pop3 و با حفظ ایمیل روی سرور بعد از خوانده شدن تنظیم شده بود و ایمیلها فولدر بندی شده بودند از روی یک PC بکاپ مستقیم(مستقیما از دایرکتوری مربوطه در اوت لوک) گرفته شد و روی یک PC جدید انتقال داده شد و کلیه اطلاعات را بدرستی نشان می دهد. با تنظیمات اکانت بصورت مشابه PC قبلی مشاهده شد که مجددا کلیه ایمیلهای قبلی را می خواند و در inbox ذخیره می کند. آیا روشی وجود دارد تا به اوت لوک بفهمانیم از خواندن ایمیلهای قبلی تا این لحظه خودداری کند. ایمیلها از وب میل سرور شرکتی هستند و قابلیت تنظیم بصورت اینکه روی سرور اعلام کنیم از این تاریخ به بعد pop کن وجود ندارد.
    اگر دوستان راه حلی می دانند بفرمایند.
    فعلا مجبور شدم تن به خواندن مجدد ایملهای قدیمی بدهم تا وقتی همگی دانلود شدند همه جدیدها را انتخاب و پاک کنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستان جدیدا تمام ایمیل های اوت لوکش دوتا شده یعنی از هر پیام یک کپیش هم ایجاد شده اول از همه می خواستم بپرسم چرا این طوری شده و دوم با توجه به اینکه تعداد ایمیل ها خیلی زیاده و واسه شرکت و همه اش لازم است راهی هست که بشه مثلا یکی در میون کل ایمیل ها رو پاک کرد یا مثلا کل ایمیل هایی که کلمه کپی توش هست رو پاک کرد

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

حـــــرفـه ای hakhamanesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

سلام
    من وقتی با گوشیم ایمیلهای یاهو رو چک میکنم در کنار نام فرستنده برخی از ایمیلها یک آیکن کوچک میبینم که مثلا لوگوی شرکتشون هست.
    حالا من میخوام همین کار رو برای ایمیلهای خودم انجام بدم یعنی وقتی برای کسی ایمیل میفرستم لوگوی مربوط به شرکتم کنار نام فرستنده بیاد.
    ضمنا من ایمیلم شرکتی هست و با آتلوک ایمیلهام رو ارسال میکنم.

کـاربـر بـاسـابـقـه am_merman01's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    یه جایی گوشه دهکده جهانی تو یه کانکشن دایال آپ

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    من برای اولین بار اوت لوک 2016 رو باز کردم و مشخصات ایمیل شرکتم رو بهش دادم تا پروفایل درست بشه و به چه علت نمیدونم ولی نتونست پروفایل رو درست کنه ، حالا هم هر بار که برنامه رو باز میکنم ارور میده و میگه که سرتیفیکیت درست نیست و برنامه بسته میشه .
    حالا راهی نداره تا بشه این سرتیفیکیت اشتباه رو پاک کنم تا حداقل بشه برنامه رو باز کنم ؟
    لطفا اگه ممکنه راهنماییم کنید

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت

پيش فرض

سلام مجدد
    کسی نیست که بتونه کمک کنه؟

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    چقدر فعالیت اینجا کم شده!!!! البته با ورود این حجم انبوه از شبکه های اجتماعی بهتون حق میدم که مثل خود من کم تر به اینجا سر بزنید ..... حالا بماند.....
    بالاخره مشکل من حل شد
    مشکل از اونجا بود که سرور ایمیل من قدیمی بود و از آفیس 2016 پشتیبانی نمیکرد واسه همین وقتی از طریق آفیس 2016 لوگین میشدم هنگ میکرد.
    برای حل مشکل باز شدن هم باید از طریق یوزر اکانت اقدام به حذف اکانت ایمیل میکردم.
    امیدوارم این مطلب یه روزی به درد یه نفر دیگه بخوره

8. این کاربر از am_merman01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض عدم نمایش درست فونت فارسی

سلام: فایل VCF از دفترچه تلفن گوشیم دارم که میخوام با Outlook2007 ویرایش کنم. اما فوتهای فارسی نام مخاطبین رو به این شکل (ظˆظٹ„ط§ ®²±ط¢¨ط§¯) نشون میده .چکار کنم که درست نشون بده؟
    و اگه امکانش در outlook نیست آیا برنامه دیگری میشناسید که بشه باهاش مخاطبین گوشی رو روی کامپیوتر ویرایش کرد؟ زبان فارسی رو هم پشتیبانی کنه
    سپاس
    Last edited by eskodak; 27-04-2018 at 09:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •