تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: Tom Clancy's Splinter Cell

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

کسی نمیتونه کمک کنه ؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

ميشه بگيد مرحله چندم و يا اسم مرحله رو بگيد اين بازي خيلي قديمي هستش با اين توضيحات كوتاهي كه ميديد قابل حل نيست در ضمن اسم بنده رو درست تلفظ كنيد نياز نيست انگليسي بنويسيد بگيد حميد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام

مرحلهی 5
    همونطور که گفتم توی مقر CIA هست ...

بارز ترین نشونش همون مسلسل خودکاره که کنارش
    یه نوت بوک هست که میشه باهاش مسلسل رو خاموشش کرد..

پشت مسلسل هم یه اتاقه که توش یه آسانسور هست که وقتی دکمه اش رو میزنم مینویسه

The Evelator Not Powered

نمیدونم که باید چی کار کنم .............

داره خودمونی میشه m.b.h.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

با سلام

من یک مشکل تو مرحله ی CHINIESE EMBASSY برام پیش آومد لطف کنید راهنمایی کنید .
    یک جا تو این مرحله باید با laser mic به صحبت های شخص داخل ساختمان شماره ی 6 (embassy) گوش بدی . مشکل اینجاست که بعد از تموم شدن حرفهای اون شخص ، لمبرت می گه
    we have one chance at solid intelligence and you fouled it up.
    this could mean war . the mission's over.

جالب اینجاست که من تا اینجا نه کسیو کشتم و نه کسی منو دیده حتی سگه بوی منو نفهمیده و فقط 2 تا حلقه استفاده کردم ( برای شکستن لامپ ) و تا به حال 10 بار با هر روش و شگرد به اینجا رسیدم اما باز هم بعد از استراق سمع ، این لامبرت لعنتی حرفشو تکرار می کنه. عصابم رو خیلی خورد کرده خواهشاً کمک کنید .

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

با سلام

من یک مشکل تو مرحله ی CHINIESE EMBASSY برام پیش آومد لطف کنید راهنمایی کنید .
    یک جا تو این مرحله باید با laser mic به صحبت های شخص داخل ساختمان شماره ی 6 (embassy) گوش بدی . مشکل اینجاست که بعد از تموم شدن حرفهای اون شخص ، لمبرت می گه
    we have one chance at solid intelligence and you fouled it up.
    this could mean war . the mission's over.

جالب اینجاست که من تا اینجا نه کسیو کشتم و نه کسی منو دیده حتی سگه بوی منو نفهمیده و فقط 2 تا حلقه استفاده کردم ( برای شکستن لامپ ) و تا به حال 10 بار با هر روش و شگرد به اینجا رسیدم اما باز هم بعد از استراق سمع ، این لامبرت لعنتی حرفشو تکرار می کنه. عصابم رو خیلی خورد کرده خواهشاً کمک کنید .

بعد از این گوش کردن شما باید صحبتهای داخل ماشین رو هم با میکروفون لیزری گوش کنین.

اگه صحبت لامبرت بلافاصله بعد از گوش کردن صحبتهاب داخل ساختمون باشه و طبق حرفتون بازی رو بی عیب و نقص و کاملا مخفیانه رفته باشین, یک بار دیگه همین مرحله رو از نو برین. درصورت که مشکل برطرف نشده باشه (باگ بودن این قسمت تایید میشه), نصب پچ بازی رو توصیه میکنم.

6. این کاربر از havas_1980 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    من تو مرحله ی Return to the Chinese Embassy گیر کردم . امیدوارم مثل بار پیش کمکم کنین . متشکرم
    گیر کردن من از اون جایی که autosave اول بین بازی اتفاق می افته .
    و در ابتدای اون هم لامبرت میگه we've got an idea for the keypad locked doors . go ahead ,grim و بعدش هم grimsdottir ادامه می ده که the average tomperature in th embassy might be cool enough that you could sense a heat difference on the keypads و دوباره لامبرت میگه it's worth a try . these doors are our only way forward بعد از اون تنها یک در هست که قابلیت باز شدن داره و اون هم اخطار گیر کردن میده و درب سمت راستی هم که یه کی پد داره هیچ کاری نمیشه بکنی چون یک زمین شو و تشت بزرگی جلوی اونه .

ممنون می شم منو دوباره از راهنمایی خودتون بهره مند کنید

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    من تو مرحله ی Return to the Chinese Embassy گیر کردم . امیدوارم مثل بار پیش کمکم کنین . متشکرم
    گیر کردن من از اون جایی که autosave اول بین بازی اتفاق می افته .
    و در ابتدای اون هم لامبرت میگه we've got an idea for the keypad locked doors . go ahead ,grim و بعدش هم grimsdottir ادامه می ده که the average tomperature in th embassy might be cool enough that you could sense a heat difference on the keypads و دوباره لامبرت میگه it's worth a try . these doors are our only way forward بعد از اون تنها یک در هست که قابلیت باز شدن داره و اون هم اخطار گیر کردن میده و درب سمت راستی هم که یه کی پد داره هیچ کاری نمیشه بکنی چون یک زمین شو و تشت بزرگی جلوی اونه .

ممنون می شم منو دوباره از راهنمایی خودتون بهره مند کنید
    یک اتاقی تو همون قسمت وجود داره که دیوارش خراب شده. باید به دیوار داخلی تکیه بدین و راهتون رو ادامه بدین...

9. این کاربر از havas_1980 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

باز هم سلام دوست عزيز
    ببين من همه کار هايي رو که گفتي انجام دادم ولي باز هم نشد
    من دنبال اوون سربازه ميرم داخل اتاقي که اوون ژنراله نشسته و بعد که يه ذره جلوتر ميرم اوون ژنراله شروع ميکنه به حرف زدن با من و بعد از چند ثانيه بلند ميشه و مي خواد به طرف من بياد و از اين جا به بعد من کار هايي رو که گفتي انجام ميدم و ميرم با مشت تو سر اوون سربازه ميزنم ولي بازي ناقص تموم ميشه و قبول نميکنه
    هر کاري ميکنم نميشه
    خواهشا يه تو ضيحه کاملتري بده
    سلام

دوست عزیز اون مرحله رو من رد کردم اوضاع از این قراره که وقتی دنبال مأمور می ری اون مأمور تورو صاف می بره پیش ژنرال (م.س.ت) و وقتی به اون می رسی ژنرال اونو کشته .
    اول لامپ بالای سر ژنرال رو می زنی (زیاد جلو نرو تا دمو شروع بشه) بعد آروم حرکت کن و به جلو برو .ژنرال بلند می شه و میاد به سمتت از سر راهش کنار برو و یک جا پناه بگیر (مواظب باش باهات برخورد نکنه ) بعد وقتی ش.ر.ا.ب می خوره بی اختیار شروع به تیر اندازی می کنه . تنظیم کن وقتی کارش تموم شد آروم به پشت سرش برو و از پشت بگیرش . چند بار ازش اعتراف بگیر بعد ببرش جلوی کامپیوتر و اونو مجبور کن که کامپیوترو راه اندازی کنه . وقتی کارش تموم شد خودبه خود روی زمین می افته .
    و ادامه ی مرحله ...

آخر فروم باز hossein-p30-f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    جمهوری! اسلامی! ایران!

پيش فرض

سلام دوستان

ببخشید که تاپیک رو از زیر خاک در آوردم ولی خیلی سوختتم

من Splinter Cell 2,3 رو بازی کردم 4 رو هم گرفتم که بازی کنم اما مشتاق بودم که نسخه اولش رو بازی کنم

حالا ممشکل

بازی رو گرفتم نصب کردم اما وقتی وارد مرحله میشد هیچ حرکتی نمیکرد فقط ماوس حرکت میکرد گفتم شاید مشکل از بازی ، از یه شرکت دیگه هم گرفتم (با هزار بدبختی از اینترنت پیدا کردم آخه مغازه ها نداشتن) همین مشکل رو داره

کار خاصی باید انجام بدم تا حرکت کنه ؟؟؟؟؟؟

ممنونم مشیم کمک کنید

بازم به خاطر بالا آوردن تاپیک شرمنده

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام دوستان

ببخشید که تاپیک رو از زیر خاک در آوردم ولی خیلی سوختتم

من Splinter Cell 2,3 رو بازی کردم 4 رو هم گرفتم که بازی کنم اما مشتاق بودم که نسخه اولش رو بازی کنم

حالا ممشکل

بازی رو گرفتم نصب کردم اما وقتی وارد مرحله میشد هیچ حرکتی نمیکرد فقط ماوس حرکت میکرد گفتم شاید مشکل از بازی ، از یه شرکت دیگه هم گرفتم (با هزار بدبختی از اینترنت پیدا کردم آخه مغازه ها نداشتن) همین مشکل رو داره

کار خاصی باید انجام بدم تا حرکت کنه ؟؟؟؟؟؟

ممنونم مشیم کمک کنید

بازم به خاطر بالا آوردن تاپیک شرمنده
    این بازی کمی مشکلات براش موجود بود که به واسطه پچ بازی برطرف شد. البته خودم اینطور مشکلی که شما گفتین رو به چشم ندیدم... ولی خوب امتحانش ضرری نداره:

Tom Clancy's Splinter Cell v1.2 Patch | Size: 11.6MB
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Tom Clancy's Splinter Cell v1.2 Crack | Size: 211KB
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

13. این کاربر از havas_1980 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •