تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 67 از 67

نام تاپيک: خرید یک سیستم High End برای محاسیات

داره خودمونی میشه آخر سخت افزار's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلامم ... آخه دوست جان منم همین تذکر شما ره دادم به این آقایانی که این چند پست آخری را گذاشتن...ولی پستم پاک شد...نمیدونم تا کی بعضیا میخوان رووو هوا سیستم سفارش بدن؟
    ببین از همون اولش من چی بشما پیشنهاد دادم.گفتم QX9770 ره بگیر که همین حالا موجوده.بعد بعضیا اومدن سیستمی پیشنهاد دادن که چند ماه دیگه هم معلوم نیست قطعاتش توی شهر شما پیدا شه. CPU و Main اش توی همین تهرون 100 جا باید راه بری که اییییی شاید یکی وارد کرده باشش اونم با چه قیمتی...........
    QX9770 میگن خیلی گرونه بسیار خوب Q9550 بصرفه تره
    بر همین اساس خواستین یک سیستم واستون سفارش میدم که توی هر شهر بزرگی راحت بتونین گیر بیارین و سرهم کنین
    نه دیگه نشد! شما هم زدی تو خاکی ...
    اولا این که کل بودجه طرف 1000000 تومان هست! پس با این بودجه نمیشه 1400000 به سی پی یو پول داد.
    دوما اینکه که ما خودمون core i7 داریم! (حالا کی میگه تو مشهد پیدا نمیشه؟) فقط مشکل اینجاست که بودجه کافی نیست براش....

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مثل اینکه توصیه های من فایده نداشت! خوبه گفتم نظر الکی ندید!
    تا الان اینقدر بحثهای الکی کردید و هی گفتید اینو بگیر و اونو نگیر که سرم سوت کشید....
    خوبه شما سیستم فروش نشید وگرنه وای به حال مشتری بی چاره!
    بجای اینکه بیاین بحث کنید مثلا برای فلان نرم افزار رم مهتره یا سی پی یو و یا حتی سرعت هارد فقط هی میگید اینو بگیر اونو نگیر.
    پس نتیجه اینکه برم توی یک انجمن دیگه مشاوره بگیرم! این آرمان و مهدی موسوی و Mezzo هم که عین خیالشون نیست. خوب شما هم یه نظری چیزی .... من تا 26 ام باید سیستم رو تحویل بدم ....

و کلام آخر: پایان بحث های بیهوده/.
    سلامم ... آخه دوست جان منم همین تذکر شما ره دادم به این آقایانی که این چند پست آخری را گذاشتن...ولی پستم پاک شد...نمیدونم تا کی بعضیا میخوان رووو هوا سیستم سفارش بدن؟
    ببین از همون اولش من چی بشما پیشنهاد دادم.گفتم QX9770 ره بگیر که همین حالا موجوده.بعد بعضیا اومدن سیستمی پیشنهاد دادن که چند ماه دیگه هم معلوم نیست قطعاتش توی شهر شما پیدا شه. CPU و Main اش توی همین تهرون 100 جا باید راه بری که اییییی شاید یکی وارد کرده باشش اونم با چه قیمتی...........
    QX9770 میگن خیلی گرونه بسیار خوب Q9550 بصرفه تره
    بر همین اساس خواستین یک سیستم واستون سفارش میدم که توی هر شهر بزرگی راحت بتونین گیر بیارین و سرهم کنین
    نه دیگه نشد! شما هم زدی تو خاکی ...
    اولا این که کل بودجه طرف 1000000 تومان هست! پس با این بودجه نمیشه 1400000 به سی پی یو پول داد.
    دوما اینکه که ما خودمون core i7 داریم! (حالا کی میگه تو مشهد پیدا نمیشه؟) فقط مشکل اینجاست که بودجه کافی نیست براش....
    اهه!

آقایون فروشنده!لطفا دقت کنید چی دارید میگید!!!!!من که به شما گفتم اگه اطلاعات من در اون سطح عالی شما نیست!!!بفرمایید که نظر ندم!چند نفر نظر دادن قبل از من که اونا رو هم قبول نداشتی!صبر کن مدیر و همکارا جواب شما رو اون طور که می خوای می دن.این جا رو تو رو خدا!>>>QX9770 این پردازنده پایین ترین قیمت /کیفیت رو داره!اصلا خریدنش به صرفه نیست!بله بله موجود هست و گویا باد کرده با اون قیمتش!!!!!شما رو زمین! سیستم پیشنهاد کنید!اتفاقا این شما و چند نفر دیگه هستید که سفارش میدی و میگیری!من شخصا فقط پیشنهاد میدم!هیچ منفعتی هم برام نداره و ....!!!این بعضی ها هستند که پ.خ و آدرس و تلفن و ......!!!چند نفرشون بن شدن و برخی هم به هر نحوی دارن فعالیت می کنن!و جالبه که لابه لای پست ها و نظر و ....هم دارن تبلیغاتشون رو می کنن!!!

!آخی من چقدر بیهوده بحث می کنم!پاور های پسیو داغون و گرون و بی نام و نشان برند های دیگه!فقط فلان برند! نباشه چون من از اینا نم یخرم و ندارم و نم یفروشم و ....!:اصلا پاور گرین که به درد نم یخوره که !!!!اینو همه می دونن!!!!!!9450 هم با توجه به اختلاف کاراییش و قیمتش نسبت به 9400 خریدن نداره!این به این معنی نیست که اینو نگیری!9400 و البته اول 9550 به صرفه تر هست!البته اینا که مهم نیست!هارد رو رید می کنه سرعتش 200% افزایش پیدا می کنه!!!!!تو کدوم نرم افزار رم مهمه تو کدوم هارد!؟و تو کدوم پردازنده و ....!!!!به به!!!!!

خودم هم گفتم اگه ci7 نمیشه و نیست به اون قیمت!همون q9550!حالا چشم!صبر می کنیم شما ها به قیمت مناسبتون!وارد کنید!در ضمن چون من می دونستم خودشون تو مشهد وارد کردن گفتم!
    بله!شما اول صبر کنید همکارا یا مدیر و ...اگه جواب شما رو ندادن!بفرمایید یه انجمن دیگه!اینجا کسی حقوق نمیده که جوابگو باشن!(و البته!!!)فروم کاملا آزاد هست!مدیر و همکارای محترم هم که نمی تونن جواب همه پست ها و تاپیک ها رو بدن!هرچند نسبت به خیلی از فروم هاید دیگه رسیدگیشون خیلیم خوبه! در ضمن شما با این تجربه و فروش و ...برای هر سیستمی که می خوای ببندی از فروم و اینو و اون مشاوره میگیری!؟یا اصلا برات مهم هست چی داری برا مشتری جمع می کنی؟آخه چند نفر ور میشناسم هرچی داشته باشن می بندن بره!!بله خوب شد من سیستم فروش !نشدم!!!!آره وای به حال مشتری که تفاوت پرفرمنس اون 9600GT 1G , 4830 /9800GT 512 رو بفهمه!و .....!!!ای خدا!توهین به کسی نشه!بالاخره درصد بالایی این طوری هستند!
    باز لحنم تند بود!ناراحت نشید تقصیر خودتونه!
    بهتر بود عنوان تاپیک و ...ذکر می کردی که کیا جواب بدن!
    شخصا ادعایی نیست!دیگه هم اینجا نظر الکی! نمی دیم که مخ شما و دوستانت هم سوت نکشه!اینو بگیر و اونو نگیر هم چشم!هر چی دوست داشتی بگیر!>>>زنده موندیم و معنی مشورت و مشاوره رو هم فهمیدیم!آدم یه کاری رو می کنه و یه تصمیمی می گیره بعدش تازه میره مشاوره می کنه!!اهه!

لطفا مدیر و همکاران گرامی رسیدگی کنن

پ.ن:من الان خیلی خوشحالم!یه شناختی پیدا کردیم!

موفق باشید!

3. 2 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

اهه!

آقایون فروشنده!لطفا دقت کنید چی دارید میگید!!!!!من که به شما گفتم اگه اطلاعات من در اون سطح عالی شما نیست!!!بفرمایید که نظر ندم!چند نفر نظر دادن قبل از من که اونا رو هم قبول نداشتی!صبر کن مدیر و همکارا جواب شما رو اون طور که می خوای می دن.این جا رو تو رو خدا!>>>QX9770 این پردازنده پایین ترین قیمت /کیفیت رو داره!اصلا خریدنش به صرفه نیست!بله بله موجود هست و گویا باد کرده با اون قیمتش!!!!!شما رو زمین! سیستم پیشنهاد کنید!اتفاقا این شما و چند نفر دیگه هستید که سفارش میدی و میگیری!من شخصا فقط پیشنهاد میدم!هیچ منفعتی هم برام نداره و ....!!!این بعضی ها هستند که پ.خ و آدرس و تلفن و ......!!!چند نفرشون بن شدن و برخی هم به هر نحوی دارن فعالیت می کنن!و جالبه که لابه لای پست ها و نظر و ....هم دارن تبلیغاتشون رو می کنن!!!

!آخی من چقدر بیهوده بحث می کنم!پاور های پسیو داغون و گرون و بی نام و نشان برند های دیگه!فقط فلان برند! نباشه چون من از اینا نم یخرم و ندارم و نم یفروشم و ....!:اصلا پاور گرین که به درد نم یخوره که !!!!اینو همه می دونن!!!!!!9450 هم با توجه به اختلاف کاراییش و قیمتش نسبت به 9400 خریدن نداره!این به این معنی نیست که اینو نگیری!9400 و البته اول 9550 به صرفه تر هست!البته اینا که مهم نیست!هارد رو رید می کنه سرعتش 200% افزایش پیدا می کنه!!!!!تو کدوم نرم افزار رم مهمه تو کدوم هارد!؟و تو کدوم پردازنده و ....!!!!به به!!!!!

خودم هم گفتم اگه ci7 نمیشه و نیست به اون قیمت!همون q9550!حالا چشم!صبر می کنیم شما ها به قیمت مناسبتون!وارد کنید!در ضمن چون من می دونستم خودشون تو مشهد وارد کردن گفتم!
    بله!شما اول صبر کنید همکارا یا مدیر و ...اگه جواب شما رو ندادن!بفرمایید یه انجمن دیگه!اینجا کسی حقوق نمیده که جوابگو باشن!(و البته!!!)فروم کاملا آزاد هست!مدیر و همکارای محترم هم که نمی تونن جواب همه پست ها و تاپیک ها رو بدن!هرچند نسبت به خیلی از فروم هاید دیگه رسیدگیشون خیلیم خوبه! در ضمن شما با این تجربه و فروش و ...برای هر سیستمی که می خوای ببندی از فروم و اینو و اون مشاوره میگیری!؟یا اصلا برات مهم هست چی داری برا مشتری جمع می کنی؟آخه چند نفر ور میشناسم هرچی داشته باشن می بندن بره!!بله خوب شد من سیستم فروش !نشدم!!!!آره وای به حال مشتری که تفاوت پرفرمنس اون 9600GT 1G , 4830 /9800GT 512 رو بفهمه!و .....!!!ای خدا!توهین به کسی نشه!بالاخره درصد بالایی این طوری هستند!
    باز لحنم تند بود!ناراحت نشید تقصیر خودتونه!
    بهتر بود عنوان تاپیک و ...ذکر می کردی که کیا جواب بدن!
    شخصا ادعایی نیست!دیگه هم اینجا نظر الکی! نمی دیم که مخ شما و دوستانت هم سوت نکشه!اینو بگیر و اونو نگیر هم چشم!هر چی دوست داشتی بگیر!>>>زنده موندیم و معنی مشورت و مشاوره رو هم فهمیدیم!آدم یه کاری رو می کنه و یه تصمیمی می گیره بعدش تازه میره مشاوره می کنه!!اهه!

لطفا مدیر و همکاران گرامی رسیدگی کنن

پ.ن:من الان خیلی خوشحالم!یه شناختی پیدا کردیم!

موفق باشید!
    ببخشین منظور شما از فروشنده کی هست؟؟ بنده یا ایشون؟؟
    پست تون را نقل قول گرفتم تا بعدن توهین تون رو انکار نکنین!
    خدا را شکر که فروشنده نبودیم و شما ما را فروشنده کردین!
    عزیزجان بحث اینه سیستمی که بزحمت گیر میاد چرا اینقدر توی این فروم دارین پیشنهاد میدین؟؟ برو توی چن تا فروم خارجی که نه مشکل گرونی و تحریم و کمبود و.... دارن ببین چند درصد Core i7 دارن پیشنهاد میدن؟؟
    بقول قدیما جیب خالی و پز عالی!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ببخشین منظور شما از فروشنده کی هست؟؟ بنده یا ایشون؟؟
    پست تون را نقل قول گرفتم تا بعدن توهین تون رو انکار نکنین!
    خدا را شکر که فروشنده نبودیم و شما ما را فروشنده کردین!
    عزیزجان بحث اینه سیستمی که بزحمت گیر میاد چرا اینقدر توی این فروم دارین پیشنهاد میدین؟؟ برو توی چن تا فروم خارجی که نه مشکل گرونی و تحریم و کمبود و.... دارن ببین چند درصد Core i7 دارن پیشنهاد میدن؟؟
    بقول قدیما جیب خالی و پز عالی!
    آخی!چه جالب!

هر دوتاتون فکر کنم!

ببینم کی بود می گفت با فلان آدم و شرکت بار ها معامله کردم اینو میشناسم و اونو قبول دارم و برای مشتری فلان چیز رو بستم و .....نکنه می خوای منکر این بشی که فروشنده هستی!؟!؟؟!؟!؟
    حالا عیبی نداره تو اصلا فروشنده نیستی!!!!من اشتباه می کنم!

شما توهین کردی نه من !!!!هنوز معنی توهین رو نمیدونی!؟!؟
    شما میگی ما رو هوا سیستم سفارش میدم!بعد خودت یه چیزی گفتی خنده دار!
    من تو این فروم در صورتی ci7 پیشنهاد میدم که بودجه و کاربرد مناسبش باشه بعد هم جایی باشن که تو دسترس باشه!!!!شما چون خودت ندیدی گویا فکر می کنی نیستش!!!!الان همه فروم های خارجی ci7 دیگه پیشنهاد می کنن و شده سیستمشون به قول آرمان الان اینها تو بازار اونا به قیمت مناسب هست و ارزش خرید داره و همه می خرن!!!ایران نیستش که!!!!شما برو سیستم های امضاشون رو ببین سیستمهای تستهاشون رو ببین بعد بیا بگو!!!در ضمن تو مشهد هم ایشون گفتن که وارد شده!با قیمت مناسب!قصدتون از این حرف ها چیه!؟؟!با این بودجه و مانیتور هم که خواستن که اصلا نمیشه رفت سمتش!!!بعد شما یه پردازنده بسیار گرون پیشنهاد می کنی که اصلا ارزش خرید نداره!؟؟!؟!از کل بودجه هم 400 تومن بیشتره!؟؟!؟!؟!اهه!!!این نمیشه که !!!!!
    بیشتر دقت کنید!
    اتفاقا اونی هم که گفتی هیچ ربطی نداره به موضوع ما!!!!مگه من باید ci7 داشته باشم که اونو پیشنهاد بدم!!!؟؟؟

شما صحبت دیگه ای داری بفرما مسنجر و یا پروفایل راحت تر بتونم جوابتو بدم!

شرمنده هی تاپیک منحرف میشه!

6. 4 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Professor Massoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نمیدونم تا کی بعضیا میخوان رووو هوا سیستم سفارش بدن؟
    بعضیا اومدن سیستمی پیشنهاد دادن که چند ماه دیگه هم معلوم نیست قطعاتش توی شهر شما پیدا شه
    الان بعضیا رفتن مدیر انجمن رو صدا کردن . چون تحمل این همه توهین رو نداشتن !

8. 4 کاربر از Professor Massoud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

ببین از همون اولش من چی بشما پیشنهاد دادم.گفتم qx9770 ره بگیر که همین حالا موجوده.بعد بعضیا اومدن سیستمی پیشنهاد دادن که چند ماه دیگه هم معلوم نیست قطعاتش توی شهر شما پیدا شه. Cpu و main اش توی همین تهرون 100 جا باید راه بری که اییییی شاید یکی وارد کرده باشش اونم با چه قیمتی...........
    Qx9770 میگن خیلی گرونه بسیار خوب q9550 بصرفه تره
    سالام دعوا نکنید!
    اقا توهین کردی؟؟؟ به نظر من که کردی؟!
    هوا یعنی چی؟؟؟!!!!
    هنوز بچه های این فروم اینقدر بیکار نشدن که بخوان سیستم رو هوا پیشنهاد بدن!یا بخوان کسی رو به دردسر بندازن!
    همون سی پی یو که گفتی به نظرت هر جایی گیر میاد؟؟؟؟!!!
    توی هر شهری هر قطعه ای میشه خرید فقط باید به طرف بگی از تهران قیمت بگیری و برات بیاره! !!! فوقش 2 الی 3 روز طول میکشه ! ولی عوضش اعتبارش بیشتره!!
    کی گفته باید 100 جا بری؟؟؟؟؟ دیگه اکثرا تو تهران اینارو اوردن !!!!
    اگر هم اون سی پی یو گیر بیاد به نظر تو با چه قیمتی میندازن به آدم!!! یا دیگری؟؟
    Last edited by D3vil_A; 10-01-2009 at 17:07.

10. 4 کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام

چیزی نمیشه گفت! (اصلا لازمه چیزی گفته بشه؟!)
    فقط خوبه که مشخص شد چرا بعضی وقت ها تصمیماتی گرفته میشه.

تاپیک قفل شد.

12. 8 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •