تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 56

نام تاپيک: سریال ساخت ایران

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض سریال ساخت ایران

به گزارش خبرآنلاین، سریال «ساخت ایران» به کارگردانی محمد حسین لطیفی و تهیه کنندگی سیدامیر پروین حسینی و منصور سهراب پور در ایران ، پاریس و بیروت فیلمبرداری می‌شود.

محمدرضا گلزار در نمایی از سریال «ساخت ایران»

به گفته تهیه کنندگان این سریال فصل اول آن از سه شنبه 9 اسفند در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

محمدرضا گلزار، امین حیایی، گوهر خیراندیش، بهاره رهنما، بهنام تشکر، الیکا عبدالرزاقی، مهران رجبی و ... بازیگران این سریال هستند.

این برای اولین بار است که زوج خوب گلزار و حیایی در سریالی برای عرضه در شبکه نمایش خانگی، با هم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

---------- Post added at 03:45 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

توزیع از 14 اسفندماه در شبکه نمایش خانگی
    مجموعه اول «ساخت ایران» در سینما آزادی اکران می‌‌شود

خبرگزاری فارس: مجموعه اول سریال «ساخت ایران» با حضور اهالی رسانه، مدیران و اعضای شرکت گلرنگ در سینما آزادی نمایش داده می‌شود.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مجموعه اول سریال «ساخت ایران» به کارگردانی محمدحسین لطیفی روز جمعه 12 اسفندماه ساعت 10:30 در سینما آزادی به نمایش درخواهد آمد.
    بنا براین گزارش، عوامل سازنده سریال در حال حاضر در کشور لبنان مشغول تصویربرداری این سریال هستند.
    این برای اولین بار است که یک سریال نمایش خانگی قبل از توزیع اقدام به نمایش اختصاصی بر پرده سینما کرده است.
    مراسم افتتاحیه «سریال ساخت ایران» به همت مجموعه گلرنگ پخش، با حضور اهالی رسانه، مدیران و اعضای شرکت گلرنگ پخش برگزار می‌شود.
    سریال لطیفی که پیش از این قرار بود در تاریخ 9 اسفند‌ماه توزیع شود، از 14 اسفند در سراسر کشور پخش می‌شود.

2. 8 کاربر از nar nia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Jang Bogo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

این برای اولین بار است که زوج خوب گلزار و حیایی در سریالی برای عرضه در شبکه نمایش خانگی، با هم به ایفای نقش پرداخته‌اند.
    کلا اولین بار هست که سریال بازی میکنه گلزار. اونم به دلیل اینکه پخش خصوصیه.
    Last edited by Jang Bogo; 29-02-2012 at 23:10.

4. این کاربر از Jang Bogo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Aref_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

کلا اولین بار هست که سریال بازی میکنند.
    اندازه مو های سرم امین حیایی سریال بازی کرده

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

کلا اولین بار هست که سریال بازی میکنند.
    فقط گلزار اولین باره که سریال بازی میکنه، حیایی که بوده: روزگار جوانی یا اون سریاله که تو یه ساختمون بود

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

فقط گلزار اولین باره که سریال بازی میکنه، حیایی که بوده: روزگار جوانی یا اون سریاله که تو یه ساختمون بود
    میدونم بابا. یادمه. روزگار جوانی. احر. یادمه. حواسم نبود جمع بسته بودم.

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

حالا خوبه این سریالا هیچکدومشون سود ده نبودن وگرنه نمیدونم اون موقع چیکار میکردن

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

به نام خدا
    دیگه این اطیفی هم داره .....

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

فقط و فقط به خاطر بهنام تشکر تهیش می کنم ببینم چه جوریاست! + قهوه تلخ یه کاری کرد که از خریدن هر نوع مجموعه در شبکه خانگی پشیمون بشم!

11. 6 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

فقط و فقط به خاطر بهنام تشکر تهیش می کنم ببینم چه جوریاست! + قهوه تلخ یه کاری کرد که از خریدن هر نوع مجموعه در شبکه خانگی پشیمون بشم!
    آمریکا با اون عظمتش سریالهاش کنسل میشه. اینجا که دیگه هیچ چیزی روی اصول نیست. درضمن قهوه تلخ دوباره داره ساخته میشه و قراره تمومش کنن.

13. 3 کاربر از Jang Bogo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

آمریکا با اون عظمتش سریالهاش کنسل میشه. اینجا که دیگه هیچ چیزی روی اصول نیست. درضمن قهوه تلخ دوباره داره ساخته میشه و قراره تمومش کنن.
    صحبت من سر پخش سریاله. کنسل شدنش مثل پخشش مرگ تدریجی نبود! یهو گفتن کنسل و تمام!/
    الان تو تی وی خودمون میگن فلان سریال جمعه ساعت 10 شب فلان شبکه. تا زمان اتمام سریال تا درصد مطلوبی سریال تو تایم خودش پخش میشه مگه اینکه مناسبت هایی مصادف بشه با سریال و یا اتفاقات عجیب که بماند..!! اینکه پخش یه مجموعه خانگی درست باشه عجیبه؟! "من که فکر نمی کنم"!
    همین قهوه تلخ یا قلب یخی، درگذشتگانه خریدار ها رو پدیدار کردن جلو چششون! دو هفته جمعه! بعد یهو سه شنبه! بعد یه دفعه دو هفته نمیاد! بعد از دوشنبه شروع می کنن! دوباره دوباره محرم و صفر ناپدید میشن! بعد با یه عذر خواهی ظاهر میشن! یک پک از عذر خواهی نگذشته دوباره همون آش و همون کاسه!
    کسی که تهیه کنندست، کسی که کارگردانه، کسی که مجری پخشه و خلاصه هر کس که مسئوله! باید برنامه ریزی داشته باشه، باید چشش به تقویم باشه که آقا چه تاریخ هایی مناسب هست برای پخش و کاری کنن که قسمت ها برسه به موعد پخشش!
    حرف قهوه تلخ شد فقط یه جمله پایانی هم بگم... منی که یکی از اعضای جامعه ایرانی هستم و به خاطر علاقم به مهران مدیری و احترام به خواسته آدمی که سالها مردم رو شاد کرده، نیومدم قهوه تلخ رو دانلود کنم یا کل قسمت هاش رو رو دو سه تا دی وی دی خریداری کنم یا از دوستم مجموعه رو بگیرم، چقدر بهم احترام گذاشته شد؟!
    همین موارده که درباره "ساخت ایران" هم آدم رو دو به شک می کنه!
    تو قلاب بگم، صحبت من در تائید کردن کپی قاچاق و غیر قانونی (یا هر اسم دیگه ای که داره) نیست! صحبت من راجع به احترام متقابل مجموعه ساز و خریدار مجموعه است./
    +
    بخش بولد شده و ارتباطش برام نامفهوم بود، در نتیجه:

یاعلی

15. 6 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •