تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 15 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 142

نام تاپيک: مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای بازی های ا Java ا

پروفشنال thelastblack's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    موقعی که روی فایل برنامه یا بازی کلیک می کنم تا نصب بشه این ارور رو میده ، قبلا یه بار فلش کردم درست نشد ، دیگه حوصله ی فلش کردن ندارم
    مرسی از راهنماییت
    شما احتمالا داری رو یه فایل jad کلیک میکنی(منظورم اینه که میخوای نصب کنی) که بغلش فایل jar نیست یا فایلjad خرابه... شما چک کن ببین درست میگم یا نه.... se با jad مشکل داره معمولا و نصبش نمیکنه باید jar داشته باشی...

اگه نباشه جاش خالی می مونه m30h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با سلام
    من گوشی u700 دارم
    طبق آموزش زیر بازی ها رو می ریزم روی گوشیم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    وقتی یه بازی می ریزم درست اجرا می شه ولی وقتی چند تا بازی می ریزم فقط یکیش اجرا می شه
    مشکل از کجاست
    و چطوری می تونم فولدر ایجاد کنم تا هر بازی را توی یه فولدر بذارم تا این مشکل به وجود نیاد؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کسی نیست جواب ما را بده؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

مشکل شما خیلی عجیبه !!! ............. تا حالا کسه دیگه ای مکل این دوستمون رو داشته ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

فکر کنم فایل هام با هم قاطی می شه مثلا هر بازی یه فایل به اسم icon.png داره

وقتی دو تا بازی را می ریزم آیکون هر دو تا بازی به شکل یکیشون در می یاد !!!! و اصلا بازی ها اجرا نمی شه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی وقتی یکی از بازی ها رو می ریزم مشکلی به وجود نمی آد

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه banel87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

فکر میکنم اگه مشکلتونو اینجا مطرح کنید، سریعتر جواب بگیرید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. این کاربر از banel87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    اولاً باید بابت راهنمایی در مورد هک و نصب N-Gage 2 از تاپیک مورد نظر تشکر ویژه بکنم چرا که بعد از گشت و گذار 2 ماهه در اینترنت ، تونستم در این سایت به مطلب مورد نظرم دست پیدا کنم.
    دوماً سوال دارم در مورد Remove کردن 2 برنامه از موبایلم:
    گوشی من N81 8GB هست و 2 بازی جاوا روش نصب کردم و حالا که می خام از گوشیم حذفشون کنم ، باید بگم که در App Manager گوشیم اضافه نشدن و
    در مورد یکیشون با انتخاب منوی Options روی خود بازی و انتخاب گزینه Remove هیچ اتفاقی نمی یفته یعنی نه Yes میاد نه No و در واقع هیچ عکس العملی نشون نمیده.
    در مورد بازی دومی هم ، با انتخاب منوی Options روی خود بازی و انتخاب گزینه Remove ، سوال میکنه که آیا حذف بشه یا نه (Yes/No) که بعد از تأیید (Yes) ، یه مکس چند ثانیه ای میکنه و شروع Removing میاد ولی در ادامه پیغام میده که : Removing Faild
    خواهش می کنم با یه جواب یکی دو خطی طوری راهنماییم نکنید که متوجه نشم
    ازتون می خام کمکم کنید تا بتونم حتماً پاکشون کنم ، آخرین امیدم به سایت شماست.
    Last edited by ms68; 08-07-2009 at 01:24.

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    اولاً باید بابت راهنمایی در مورد هک و نصب N-Gage 2 از تاپیک مورد نظر تشکر ویژه بکنم چرا که بعد از گشت و گذار 2 ماهه در اینترنت ، تونستم در این سایت به مطلب مورد نظرم دست پیدا کنم.
    گوشی من N81 8GB هست و 2 بازی جاوا روش نصب کردم و حالا که می خام از گوشیم حذفشون کنم ، باید بگم که در App Manager گوشیم اضافه نشدن و
    در مورد یکیشون با انتخاب منوی Options روی خود بازی و انتخاب گزینه Remove هیچ اتفاقی نمی یفته یعنی نه Yes میاد نه No و در واقع هیچ عکس العملی نشون نمیده.
    در مورد بازی دومی هم ، با انتخاب منوی Options روی خود بازی و انتخاب گزینه Remove ، سوال میکنه که آیا حذف بشه یا نه (Yes/No) که بun از تأیید (Yes) ، یه مکس چند ثانیه ای میکنه و شروع Removing میاد ولی در ادامه پیغام میده که :
    Removing Faild
    دوســــت عزيز اينجا رو بخون و امتحان كن ...
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشيد!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    در مورد بازی دومی هم ، با انتخاب منوی Options روی خود بازی و انتخاب گزینه Remove ، سوال میکنه که آیا حذف بشه یا نه (Yes/No) که بعد از تأیید (Yes) ، یه مکس چند ثانیه ای میکنه و شروع Removing میاد ولی در ادامه پیغام میده که : Removing Faild

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    در مورد بازی دومی هم ، با انتخاب منوی Options روی خود بازی و انتخاب گزینه Remove ، سوال میکنه که آیا حذف بشه یا نه (Yes/No) که بعد از تأیید (Yes) ، یه مکث چند ثانیه ای میکنه و شروع Removing میاد ولی در ادامه پیغام میده که : Removing Faild

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •