تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 32 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 320

نام تاپيک: اخبار و مباحث رتبه‌بندی كيفی خودروهای توليد داخل

آخر فروم باز Bracket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

تا وقتی که کسی به فکر مردم نیست .

اگه نباشه جاش خالی می مونه alex winson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    !!!I live in sky

پيش فرض

عزيز جان فكر نميكنم وقتي برسه كه ملت بتونن ماشين با كيفيت وبا قيمت مناسب بخرن

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خب دوست من با این جوابها فکر کنم فهمیده باشی که ما هیچ وقت نمیتونیم اعتراض کنیم .من تا اینجا جز جواب خودم کسی رو ندیدم که حتی بخواد به کلمه اعتراض فکر کنه.
    به نظرم حق این ملت هستش که هر روز سرشون کلاه بره.دوستان حق دادنی نیست گرفتنی هستش.
    حالا هر چی بشه میدونم با این کار من حتی کک شما ها هم نمیگزه .ولی من تصمیم دارم همین کار رو بکنم .یعنی ماشین نو ساخت شرکتهای دولتی رو نخرم .حاضرم ماشین 15-20 سال پیش خارجی سوار بشم ولی باز یک نفر تو این مملکت یک نفر هست .کسی هم نباشه من باز روی حرف خودمم.

4. 3 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز samanajan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

می دانید اولا ایران به دلی مسائلی حق گمرک را بر نمی دارد چون به ضرر سایپا و ایران خودرو

تا یادم نرفته یک شب مدیر عامل سایپا و ایران خودرو را آوردند تو شبکه 2 و یک استاد که عضو انجمن علمی مکانیک بود

اولش استاده گفت این چه ماشینهای است که به مت می دهید آمد که بگه به این مردم بیچاره که ماست مالی کرد رفت ولی این مدیرعامل ایران خودرو طوری جواب به سوال ها می داد که اطلا ربطی نداشته به شوال و تو جواب دادن یک موضوع دیگه را می گفت هر چی مجری می گفتت جواب این سوال را بده مدیر ایران خودرو می گفت خدمت شما عرض می کنم

مثلا آمد مجری گفت آیا کفیفت شمند های ایران با روسیه فرق دارد مدیر عامل ایران خودرو می گفت ببیند ما که سمند ا«جا داریم در بین کلاس خودش خوبه حالا این چه ربطی به سوال داشت نمی دانم

ولی در کل اگر ما ماشین های نو نخریم و اگر مردم ایران دست جمعی از ایران خودرو به قوه قضایه و وازرت خارجی معتبر شکایت کنیم شاید یک اتفاقی بیفتد گر چه قوه ضایه خودم تا بیاید بررسی کند سال طول می کشد

6. این کاربر از samanajan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

بک چیز دیگر ما تو نمایندگی ایران خودرو بودیم

یکی آمد گفت باید ماشین من را عوض کنید نمایندگی گفت برای چی مرده گفت چون آتیش می گیرد اگر من و خانواده ام در مشین بودیم و ماشین آتش گرفت چی ایران خوردو گفت به ما هیچی ربطی ندارد

ولی در کل اگر بتواینم کارخانه ایران خودرو و سایپا را با بمب بفرستیم رو هوا خوبه

8. این کاربر از samanajan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

ولی این را جدی می گم

اگر یکی پیدا بشه و محصولات ایران خودرو را و سایپا را بفرست رو هوا و بگویید اگر محصولات را به قیمت های خیلی کمتر نفروشید همین طوری به کارم ادامه می دهم

و این مردم دیه جرات نمی کند ماشین های ایران خودرو و سایپا بخرند

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

من بازم میگم شما ها هیچ دل و جرائتی ندارین .مثلا همین تندر همش تقصیر مردم بود اینهمه گرون شد.میبخشید مثل ندید بدید ها ریختن روش اینا هی لفطش دادن و بردن بالا .از یه مملکت که اقتصادش کلا دست واسطه ها هستش از موادغذایی گرفته تا صنایع بزرگش از این بهتر نمیشه انتظار داشت .
    سر سایپا دیزل و ایران خودرو دیزل راننده های کامیون چنان بلایی ناوردن که یه بار هم بتونن با سود وحشتناک ماشیناشون رو قالب کنن .
    یه کم مردم حمت کنن و ندید بدید نباشن .اینا میفهمن اوضاع چه خبره.
    من با مشاین صفر کیلومتر ساخت سایپا و ایران خودرو مخالفم .من اصلا طرفدار ماشینای گرونی هستم که شرکتهای غیر دولتی میسازن و یا وارد میکنن .
    Last edited by rami_hemi; 25-05-2008 at 20:03.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mashhadkhafan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

ميدونيد چرا مملكت ما اين جوريه چون مديرا كارشون رو درست انجام نمي دن
    حالا اين مديرا كيا هستن اونا از خودمون هستن و ما هم خودمون كارمون رو درست انجام نميديم كه اون مديره بياد كارشو درست انجام بده
    من خودم رشتم مكانيك خودرو هستش و علاقه زيادي به خودرو دارم ولي منكه دارم دانشگاه درس مي خونم خودم ويا بقيه بچه ها از زير درس فرار مي كنيم و حالا چطوري ميخايم آينده خودمون رو درست كنيم اگه شما كليپ فرار از مدرسه اون دختر رو از مدرسه كه از ديوار فرار ميكنه رو ديده باشيد مي فهميد كه ما چقدر بدبختيم اون چه پدر و مادري داشته كه بايد از روي ديوار فرار كنه حالا اون پدر مادر كه دخترشون رو درست تربيت نكردن هي اين مملت خرابه.
    من تو دانشگاه استاداي مختلفي داشتم و چند تا از اونا هي ميگن ما چقدر بدبختيم كه تو اين مملكت زندگي مي كنيم و خودش ساعت 10 كارگاه داره كه ساعت 10.30تا 11 تا الان زودتر به دانشگاه نيومده و تا ساعت 1.30 كارگاه ادامه داره ولي ساعت 12.30 كارگاه رو تعطيل ميكنه همش ميگه اين مملكت ما خرابه و حالا خودش اصلان كارش رو درست انجام نميده و همه بچه ها هم ميگن دمش گرم كه همش بيكاريم (اين هم از فرهنگ ما هست كه انگليسي داخل ما انداختند) منم چند دفعه اومدم به استاده بگم ولي موقعي كه هيچكي از بچه ها پشت من نيست جز بدبختيواسه خودم هيچ كاري نميتونستم انجام بدم

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تا همیشه ....

آخر فروم باز mhaf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

مگه کسی میتونه به کاری که خودش کرده اعتراض کنه؟
    ما خودمون با دستای خودمون(که ایشالا قلم شه) رفتیم به احمدی نژاد رای دادیم
    خود کرده را تدبیر نیست.

14. این کاربر از mhaf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •