تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 43 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 428

نام تاپيک: سيستم عامل كاملا ايراني . نه اينكه لينوكسو يا ويندوز رو فارسي كنيد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران - سه راه افسريه - شهرك كاروان (رضويه)

پيش فرض

خوب من هم تو صحفه قبلي تخصصم رو گفتم ولي خوب حالا يك بار ديگه مي گم
    بر عكس دوستان من فقط برنامه نويسي سطح پايين مي كنم و فقط دو تا زبان رو به صورت عالي بلدم سي و اسمبلي

در مورد زبان هم كمي زبان بلدم هستم

حالا كسي در مورد شروع كار پيشنهادي داره ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه netspc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

خب من گفتم که چند تا انتخاب داریم:
    1- بررسی یک سیستم عامل دیگه مثل minix که کاملاً برای این منظور تهیه شده(آموزشی)
    2-بحثهای تئوریک
    3-برنامه نویسی سیستم عامل جدید
    خب حالا کدومشون؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت

پيش فرض

من با گزينه سوم موافقم
    نظر شما و مستر ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام منم هستم . زبان با من .دوست مستر هستم

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

خب love coder شما خودت تا حالا تجربه ای داشتی؟

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام m northen شما تخصصت در چی هست؟
    منظورم اینه که فقط صرف زبان کارکردی؟(در ضمن میدونی که این یه پروژه آزاد هست؟نه پولی،نه مدالی و نه هیچ چیز دیگر و امکان دارد در طول کار از جنابعالی کارهایی را برای انجام بخواهیم که در اسرع وقت باید انجام بدی؟
    موافق هستی؟)

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

سلام . بچه ها . این پسر M_northern_ boy داره برای فوق لیسانس زبان می خونه دوست جون جونیه خودمه . کارش درسته . سر رشته ی زیادی تو کامپیوتر نداره ولی . زبانش درسته . برای همینم امروز عضوش کردم .یه مطلب دیگه این که . لاو کودر عزیز چون من مثل شما حرفه ای نیستم .و هم همینطور اینکه ما باید تا اونجا که می تونیم طوری عمل کنیم که اگه یه نفر که اطلا عات چندانی نداره . و خواست وارد بحث ما بشه و بما کمک کنه . بتونه . یعنی قدم اول یه سری اموزش پایه برای بچه ها قرار بدیم . روشنشون کنیم که مثلا اصلا یه سیستم عامل چیه . از چه قسمت هایی تشکیل شده . برای کار با اون و یا حتی طراحی و برنامه نویسی قسمت های مختلف لازم هست فرد چه اطلا عاتی در چه سطحی بدونه . مثلا فرق بین سیستم عامل راس با ویندوز چیه . رابط گرافیکی چیه . کرنل چیه و هزار تا سوال دیگه . پس اول اموزش . و مسایل توریک (theoric ) رو بیان کنیم و افراد روشن بشن . جوانب کار دقیقا مورد بررسی قرار بگیره . و رویه یک روال مشخص پیش بریم . برای این منظور ما به یک نظر سنجی هم نیاز داریم تا از میزان علا قه ی کاربران نسبت به این مسعله مطلع بشیم . چون خیلی ها عضو هستن بعد از 200 پست و بعضی ها هم بیشتر یه بار هم سری به ان قسمت نمی زنن و فقط دنبال کلیک کردن روی یه لینک هستن ( نمونه اش خودم که بعد از 200 پست یه جرقه در ذهنم پدیدار شد و حالا داریم در موردش بحث می کنیم ) پس می بینید ملاک این بخش نیست چون خیلی ها به این قسمت سر نمی زنن . و این اطلاع رسانی هم دست ادمینای عزیز رو می بوسه . چون ما با یه پتانسیل 25 هزار نفری روبه رو هستیم این یعنی 25000 مغز 25000 تفکر 25000 نظر 25000 راه حل و ایده ی جالب و ... و باید از این پتانسیل به خوبی استفاده کرد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت

پيش فرض

خب love coder شما خودت تا حالا تجربه ای داشتی؟
    بله
    تا حالا چند قسمت از سيستم عامل مثل شل بوت سكتور قابليت چند ريسماني و .... چند برنامه ديگه كه هر كدوم يكي از قابليت هاي سيستم عامل رو انجام مي دهد نوشتم ولي اينكه تمام اينها رو با هم يكي كنم و ميني سيستم عامل درست كنم چنين كاري نكردم البته يك دفعه چنين قصدي داشتم ولي وقتي برنامه ريزي كردم به قسمت مديريت فايل رسيدم ديگه نتونستم انجام بدهم چون منابع فارسي موجود نبود و منابع انگليسي نيز بسيار پيچيده و سخت بود و همزمان مشكلات درسي هم برام پيش امد كه من از ادامه كار منصرف شدم

سلام منم هستم . زبان با من .دوست مستر هستم
    خوب از اينكه شما هم به جمع ما اضافه شديد خوشحاليم در ضمن توضيحاتي كه نت اسپك دادند موافق هستيد ؟
    خوب براي اينكه تخصص شما بيشتر برما روشن بشه يك مقاله در مورد اينكه براي نوشتن سيستم عامل به چه چيزيهاي نياز داريم براتون مي فرستم ترجمه اش آسون هست
    كه هم يك قدمي برداشته بشه و هم بيشتر با سطح تخصص شما اشنا بشيم
    اگر موافقيد بگويد تا براتون بفرستم ؟

در مورد صحبت هاي كه مستر عزيز گفتند مثل اينكه نظر ايشون بيشتر بر آموزش هست قبل از شروع كار . نت عزيز نظر شما هم همينه ؟
    البته منابع فارسي در اين مورد بسيار كمه و اگر بخواهيم روي اموزش تاكيد كنيم بايد خودمون منابع رو فارسي كنيم

در ضمن ما نه عجله اي داريم نه با كسي مسابقه گذاشتيم اگر كاري چند روز ديرتر شروع بشه و آرام آرام انجام بشه بهتر از كاري هست كه بخواهيم هول هولكي انجام بديم و بعد از چند روز ولش كنيم

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

با هات موافقم لاو کودر جون . مطلب اصلی هم همینه که ما بیگدار به اب نزنیم . و با ثبات قدم پیش بریم . به قول بعضی ها No prob

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

در ضمن اگه لینوکس رایگان می خواهید به این سایت مراجعه کنید . من خودم همین امروز سی دی ها برام رسید . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برای دریافت سی دی ها به اینجا مراجعه کنید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Master; 05-02-2006 at 21:06.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •