تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 642 از 652 اولاول ... 142542592632638639640641642643644645646 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,411 به 6,420 از 6516

نام تاپيک: درخواست و اعلام قیمت کارت های گرافیک و مانیتور، فقط در این تاپیک

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

اقا پروفشنال تو عکسی که گذاشتی چرا 6 تا از چوکهای کارت تو تو قسمت gpu کارتت قرار داره!!چون همان طور که تو عکس مشخص هست اون قسمتی که چهار پیچ مخصوص اتصال هیت سینک هست توی اون 6 تا چوک هست علتش چیه؟ضمنا ماسفتهای کارت تو چه نوعی هست؟معمولیه یا low rds هست؟!ضمنا چیپ حافظه کارت تو چه مارکی هست؟!

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اقا پروفشنال تو عکسی که گذاشتی چرا 6 تا از چوکهای کارت تو تو قسمت gpu کارتت قرار داره!!چون همان طور که تو عکس مشخص هست اون قسمتی که چهار پیچ مخصوص اتصال هیت سینک هست توی اون 6 تا چوک هست علتش چیه؟ضمنا ماسفتهای کارت تو چه نوعی هست؟معمولیه یا low rds هست؟!ضمنا چیپ حافظه کارت تو چه مارکی هست؟!
    نمیدونم چرا ولی حتما حکمتی داشته
    الپیدا مموری هست فکر کنم ژاپنی هست مثل همه شرکت ها از الپیدا استفاده کرده اون بنفش ها رو مطمئن نیستم چوک باشه از این جدید ها هست نمیدونم چی بهش میگن مستطیلی ها جامد بهش میگن نمیدونم چی میگن اسمش رو نمیدونم از برپز ترین تکنولوژی های اون موقع استفاده کرده شاید بازش کردم ببینم زیرش چیه خیلی فوضولیم میاد و گارانتیش هم تموم شده خمیر سیلیکونش نمیدوم خوبه یا نه میترسم خوب باشه خودم z3 دارم میترسم بزنم به کیفیت اون نباشه حیفه و باز بست کردنشم به نظر درد سر بزرگی میاد از عکسای اینترنتش البته عکساش خیلی کمه از زیر بورد ۷فاز هست r30هست چوک ها sfcهم اگر اشتباه نکنم روش نوشته

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    Last edited by 1376MAXIMUM; 05-07-2014 at 22:05.

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

نوع ماسفت رو نگفتید؟!ضمنا چیپهای شرکت هاینکس خیلی خیلی از چیپهای شرکت الپیدا بالاتره میخواهی سرچ کن متوجه میشی؟مال من هاینیکس هست!ضمنا چیپهای هاینیکس از قابلیت اورکلاک بالاتری نسبت به الپیدا برخوردار هست!!!

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نوع ماسفت رو نگفتید؟!ضمنا چیپهای شرکت هاینکس خیلی خیلی از چیپهای شرکت الپیدا بالاتره میخواهی سرچ کن متوجه میشی؟مال من هاینیکس هست!ضمنا چیپهای هاینیکس از قابلیت اورکلاک بالاتری نسبت به الپیدا برخوردار هست!!!
    خدای من گفتیم قبول کردی تموم شد ولی انگار این قصه سر دراز دارد گفتم که هرچی داشت رو مموری کلاکت رو تا چند بردی ؟ من تا ۴۴۰۰ مگاهرتز که بهنای باند ۱۴۱ گیگابایت برثانیه ای داشتم این مورد مصرف رو به شدت بالا میبره و استیبل بون کارت رو پایین میاره ببیبن تا چند میری

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من که گفتم کلاک کارت من همچنان داشت میرفت بالا که من جلوش رو گرفتم ضمنا چیپهای هاینیکس از قابلیت اور کلاک بالاتری نسبت به الپیدا برخوردار هست اینم نرم افزار اورکلاک کم حجم من
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

دوستان من منتظرم!!

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خو تو که حرف گوش نمیکنی چی میگی برو هر میخواهی بکن ما تا تونستیم دیگه گفتیم که برند معتبر تهیه کن فقط یه چیز دیگه اگر بگیم که کارت سوخت شما گارانتی رو چیکار میکنید ایا شرکن سازنده گارانتی کرده ایا ارزش داره به خاطر حالا ۱۰۰ تومان کم تر یا بیشتر کارت ۳۰۰-۴۰۰ تومانی رو بدون پشتیبانی بگیریم و ریسک کنیم و اگر سوخت هیچ کس هیچ جایی نباشه که پشتیبانی کنه بعد کارت شما هر چقدر هم که بالا بره اخرش به سرعت و قدرت مدل مشابه برند های معتبر نمیرسه اگر بگیم مثلا که ام اس ای ۱۵۰ تا اورکلاک بشه مال شما ۳۰۰ حتی پهنای باند شما کمتره و سرعت پردازش هم اگر بازم بگیم مال شما ۳۰۰ تا و ام اس ای به عنوان مثال ۱۵۰ تا بازم شما باید چیزی که کم شده رو جبران بکنید و تازه برسید به فرکانس اصلی و بعد تازه بخواهید جلو برید باز هم کارت شما پایین تر قرار میگیره از این دید بهش نگاه کردی تا حالا فکر کنم این دفه دیگه قانع شدی اگر نشدی من دیگه نمیدوم به چه روشی باید تو رو قانع کرد

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

دوست عزیز من من که عرض کردم با این مبلغ پولی که دادم منظورم همان 237000 تومان نمیشد یک کارت مثل msi خرید که قیمتش اون زمان 400000 تومان بود من تازه با این پول بیشترین استفاده رو کردم چون الانشم با این پول میشه یک کارت gdrr3 با پهنای باند 28 گیگابایت خرید نه مثل مال من که پهنای باندش 64 گیگابایت هست تازه مال من 24 ماه گارانتی تعویض داره کی گفته من بدون گارانتی خریدم!!!! من که ازش راضیم و اکثر بازیهای مدرن مثل crysis2 و crysis 3 و farcry3 رو با رزولیشن 1440.900 به راحتی اجرا میکنم تازه با یه cpu معمولی پنتیوم g645!!!!!

9. این کاربر از Ramtin 007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزیز من من که عرض کردم با این مبلغ پولی که دادم منظورم همان 237000 تومان نمیشد یک کارت مثل msi خرید که قیمتش اون زمان 400000 تومان بود من تازه با این پول بیشترین استفاده رو کردم چون الانشم با این پول میشه یک کارت gdrr3 با پهنای باند 28 گیگابایت خرید نه مثل مال من که پهنای باندش 64 گیگابایت هست تازه مال من 24 ماه گارانتی تعویض داره کی گفته من بدون گارانتی خریدم!!!! من که ازش راضیم و اکثر بازیهای مدرن مثل crysis2 و crysis 3 و farcry3 رو با رزولیشن 1440.900 به راحتی اجرا میکنم تازه با یه cpu معمولی پنتیوم g645!!!!!
    من دو سال پیش ۵۶۰ رو خریدم ۳۶۵ تومان با گارانتی ۲ ساله ماتریکس
    اهان گارانتی داره ببخشید شرکتش که اثری ازش نیست چجوری قرار تعویض بشه و باچی تعویض میشه؟
    شما رزولوشن صفحه ات حد وسط فول اچ دی و اچ دی هست روی فول اچ دی که بزاری به نکبت میوفته من که با ۵۶۰ کرایسیس رو حدود ۲۴ فریم میگرفتم که بد هم نبود فقط کال اف گوست رو یه مقدارکم اورد اخراش رو که حداقل فریمش۱۰ بود اونم چند ثانیه فقط ولی نمیدونم چرا بعضی مواقع به ۶۰ فریم هم میرسیدم رو اخرین تنظیمات

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

دوست من شرکت میلا افزار شرکتی هست که کل ایران رو گارانتی میده و شرکتش تو دیتابیس سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت شده هست!! و تو هر شرکت کامپیوتری بری نمایندگی داره و محصولاتی مثل ایلایت گروپ و پروبی لینک و دل وغیره رو ساپورت میکنه!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •