تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 52

نام تاپيک: 0919 یا ایرانسل ؟

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

آقا شما اگه ایرانسل میخوای یه ثابت بگیری بهتر از اعتباریه.
    چون شبکه ی اعتباریا شلوغ تر از خطوط ثابت هست و واسه همین فقط تو تماس گرفت ممکنه (فقط ممکنه) مشکل پیش بیاد.

فکر 919 رو هم از سرت بیرون کن.
    اگه من 1 درصد همراه آخر رو قبول داشته باشم 912 با کد های 1 و 2 رو قبول دارم و لا غیر.
    919 جز اعصاب خوردی + اس ام اس نرفتن + هزینه ی بسیار بالا + مشکل اساسی در مکالمه چیزی نداره...
    حداقل من به جز اینا چیزی ازش ندیدم...
    دوست عزيز سلام
    انتن دهي = 919
    هزينه مكالمات و پيام كوتاه بي احتساب جابجايي = 919
    هزينه مكالمات """"""""""با احتساب جابجايي =ايرانسل
    كيفيت خدمات = ايرانسل (935)
    قيمت = ايرانسل
    ولي در كل اگه بتوني يه ايرانسل 935 گير بياري خيلي بهتره
    به شدت تایید میشه
    مخصوصا قسمت قرمز رنگ که واقعا ادم رو پیر میکنه
    در مورد قسمت ابی هم من فکر میکردم فقط من این مشکل رو دارم

2. این کاربر از pedram_sad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

قربان فکر میکنم یخورده با تعصب برخورد کردید..تا الان حدود 90 درصد کسانی که ازشون پرسیدم ،عکس شما 919 رو بهتر میدونستم که خیلیاشون قبلا 919 داشتن بعد ابرانسل گرفتم دوباره بعد از 1ماه رفتن سراغ 919..اما دلایلشون :

با ایرانسل ، فقط زمانی که با ایرانسل صحبت کنی میصرفه اما از ایرانسل به ثابت، 919 و 912 شدیدا نرخش بالاست و خودتون دیگه میدونید مثلا از هر 10 نفر ، 8 تاشون همراه اول دارن پس برای کسی که روابط عمومی بالایی داره مثل بازاریها ، براشون نمیصرفه

من تا الان با آنتن دهیه ایرانسل ، غیر از یه مورد که رفته بودم سد طالقان و روستاهای اطرافش و آنتن نمیداد ، در بقیه موارد راضی هستم اما به همین دلایلی که عرض کردم و همه گیر نشدن ایرانسل تو همه شهرها بهم پیشنهاد دادن 919 بگیرم .
    در ضمن ، مشکل مکالمه تو ایرانسل هموجود داره خیلی وقتا هی قطع و وصل میشه..
    در کل ایرانسل خوبه و به قول دوستمون بهتره هر دوتاشو با هم داشته باشم .
    شما اینور رو گفتی ولی اون طرف رو نگفتی داداش ... ((تعرفه کارکرد ارتباط مشترکین تلفن همراه پیش‌پرداخت (Prepaid) شرکت مخابرات ایران به سمت شبکه شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل برای هر دقیقه مبلغ 937 ریال تعیین شده است. )) ولی ایرانسل اعتباری به خطوط دیگه میشه 852 ریال واسه اعتباری ایرانسل و اگه دائمی ایرانسل داشته باشی میشه 624 ریال پس
    میبینی که از 919 به ایرانسل گرونتر از ایرانسل به 919 ....

(( تعرفه کارکرد ارتباط مشترکین تلفن ثابت و همراه پس‌پرداخت (Pastpaid) شرکت مخابرات ایران به سمت شبکه شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل برای هر دقیقه مبلغ 625 ریال تعیین شده است. ))

تازه اینا بدون طرح های تشویقی ایرانسل هست ... پس ایرانسل نه تنها بیشتر نیست بلکه تو مواردی ارزون تر هم هست ...

فقط تعرفه تماس از تلفن ثابت به ایرانسل بیشتر از همراه اول هست که البته عوضش شما دیگه هزینه بین شهری نمیدی ... بنابراین اگه یه دو دو تا حساب کنی میبینی ایرانسل به صرفه تر هست ...

البته خوب فقط یه مزیت همراه اول داره تو بخش تعرفه ها اونم اینه که تعداد مشترکاش بیشتره ... اونم برمیگرده به 15 سال عمر ش در برابر 2 سال عمر ایرانسل ...

حالا دیگه خودت قضاوت کن ...

4. 2 کاربر از amirsaeed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

شما اینور رو گفتی ولی اون طرف رو نگفتی داداش ... ((تعرفه کارکرد ارتباط مشترکین تلفن همراه پیش‌پرداخت (Prepaid) شرکت مخابرات ایران به سمت شبکه شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل برای هر دقیقه مبلغ 937 ریال تعیین شده است. )) ولی ایرانسل اعتباری به خطوط دیگه میشه 852 ریال واسه اعتباری ایرانسل و اگه دائمی ایرانسل داشته باشی میشه 624 ریال پس
    میبینی که از 919 به ایرانسل گرونتر از ایرانسل به 919 ....

(( تعرفه کارکرد ارتباط مشترکین تلفن ثابت و همراه پس‌پرداخت (Pastpaid) شرکت مخابرات ایران به سمت شبکه شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل برای هر دقیقه مبلغ 625 ریال تعیین شده است. ))

تازه اینا بدون طرح های تشویقی ایرانسل هست ... پس ایرانسل نه تنها بیشتر نیست بلکه تو مواردی ارزون تر هم هست ...

فقط تعرفه تماس از تلفن ثابت به ایرانسل بیشتر از همراه اول هست که البته عوضش شما دیگه هزینه بین شهری نمیدی ... بنابراین اگه یه دو دو تا حساب کنی میبینی ایرانسل به صرفه تر هست ...

البته خوب فقط یه مزیت همراه اول داره تو بخش تعرفه ها اونم اینه که تعداد مشترکاش بیشتره ... اونم برمیگرده به 15 سال عمر ش در برابر 2 سال عمر ایرانسل ...

حالا دیگه خودت قضاوت کن ...
    درسته اما یبار دیگه به عرائض بنده دقت کنید..شما ایرانسل به ایرانسل یا ایرانسل به 919 و بالاعکس رو مد نظر قرار دادی..اما من 919 به ثابت، 919،912 و بالاعکس مد نظرمه
    همونطور که گفتم از اونجایی که اکثر مردم 919 یا 912 دارن و یا اکثرا سر و کار همه ما با ثابت هست ، پس فکر کنم شما هم با من هم عقیده باشید 919 تو این موارد بهتره
    به این فکر کنید که هزینه هر دقیقه مکالمه ایرانسل اعتباری به 912 رو دوستان 120 تومن اعلام کردن که این خیلی وحشتناکه !!و یا هزینه مکالمه ایرانسل به ثابت که خودم از TV شنیدم که مخابرات اعلام کرد این هزینه افزایش پیدا کرده
    Last edited by !Bikhaneman!; 28-09-2008 at 15:46.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

درسته اما یبار دیگه به عرائض بنده دقت کنید..شما ایرانسل به ایرانسل یا ایرانسل به 919 و بالاعکس رو مد نظر قرار دادی..اما من 919 به ثابت، 919،912 و بالاعکس مد نظرمه
    همونطور که گفتم از اونجایی که اکثر مردم 919 یا 912 دارن و یا اکثرا سر و کار همه ما با ثابت هست ، پس فکر کنم شما هم با من هم عقیده باشید 919 تو این موارد بهتره
    به این فکر کنید که هزینه هر دقیقه مکالمه ایرانسل اعتباری به 912 رو دوستان 120 تومن اعلام کردن که این خیلی وحشتناکه !!و یا هزینه مکالمه ایرانسل به ثابت که خودم از TV شنیدم که مخابرات اعلام کرد این هزینه افزایش پیدا کرده
    خوب ببینید منم این مساله رو گفتم که چون همراه اول یه اپراتوری هست که 15 سال بدون هیچ رقیبی سیم کارت داده مسلما تعداد افرادی که همراه اول دارند خب مسلما بیشتره ... در ضمن تا بحال همراه اول یه اپراتور دولتی بوده بنابراین کمک های بلاعوض بیشتری دریافت کرده ... بنابراین از این نظر به قول شما یه مزیته ... و همچنین تلفن ثابت که متاسفانه نرخ تماس با تلفن ثابت برای همراه اول عین داخل شبکه خودش حساب میشه که این یکی از بزرگترین تبعیض ها یی هست که نسبت اپراتور خصوصی ایرانسل اعمال شده ... که البته تو پست قبل من هم به اون اشاره کردم ... و یکی از مسائلی که من شدیدا بهش اعتراض دارم همین مساله تلفن ثابت هست ...

اما اگر این تبعیض رو بذاریم کنار و 919 به 919 و 912 رو در نظر بگیریم یعنی تماسهای داخل شبکه اگر نگیم ایرانسل ارزون تره که هست .. حداقل با هم برابرند ....

بنابراین کل مساله چالش برانگیز برمیگرده به دولتی بودن همراه اول و کمک های زیاد به اون و سنگ اندازی های زیاد جلو پای ایرانسل ...

ما از کشور های همسایه که کمتر نیستیم شما ببین چند تا اپراتور با هم توش رقابت میکنن ... اگه از اول به جای انحصار طلبی مخابرات اپراتور های بیشتری از همون اول فعالیت میکردند الان این مسائل نبود ....

7. 3 کاربر از amirsaeed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

برادر من خیلی تند رفتی این پستت رو...
    بابا به خدا ایرانسل سایت داره به چه کاملی.
    120 تومن کجا بود؟؟؟؟ همین حرفاست که شایعه پخش میکنه تو مردم دیگه.
    85 تومن هست که فقط با ماهی 3000 تومن و انتخاب طرح قرمز میشه حدود 54 تومن !!!!!

این به صرفه نیست؟؟؟ اصلا مخابرات چی کارست که در مورد تعرفه ایرانسل نظر بده اونم تو تلویزیون؟؟؟
    شما فقط اس ام اس رو هم اگه در نظر بگیری حتی بدون طرح کلی به صرفه تره چه برسه به مکالمه...

البته دور و بر من اکثرا ایرانسل دارن. یعنی برعکس شما...
    ولی بازم خودت تصمیم بگیر کدوم بهتره.
    مخلصیم...

9. 2 کاربر از Maziar_69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال beauty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من یه 0919 رو با 10 تا ایرانشل عوض نمیکنم

اگر میخواهی اعصاب راحتی داشته باشی همراه اول 919 بگیر

آنتن دهی عالی من که خیلی راضی هستم

11. این کاربر از beauty بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

پست تکراری...

13. این کاربر از Maziar_69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

من یه 0919 رو با 10 تا ایرانشل عوض نمیکنم

اگر میخواهی اعصاب راحتی داشته باشی همراه اول 919 بگیر

آنتن دهی عالی من که خیلی راضی هستم
    هر کس ازاده هر جوری که میخواد زندگی کنه
    ولی بهتره ادم اول بدونه معنی واقعی انتن دهی و coverage چیه
    تا بعدش از اون لذت واقعی ببره
    نه لذت واهی و توهمی

15. این کاربر از pedram_sad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

برادر من خیلی تند رفتی این پستت رو...
    بابا به خدا ایرانسل سایت داره به چه کاملی.
    120 تومن کجا بود؟؟؟؟ همین حرفاست که شایعه پخش میکنه تو مردم دیگه.
    85 تومن هست که فقط با ماهی 3000 تومن و انتخاب طرح قرمز میشه حدود 54 تومن !!!!!

این به صرفه نیست؟؟؟ اصلا مخابرات چی کارست که در مورد تعرفه ایرانسل نظر بده اونم تو تلویزیون؟؟؟
    شما فقط اس ام اس رو هم اگه در نظر بگیری حتی بدون طرح کلی به صرفه تره چه برسه به مکالمه...

البته دور و بر من اکثرا ایرانسل دارن. یعنی برعکس شما...
    ولی بازم خودت تصمیم بگیر کدوم بهتره.
    مخلصیم...
    حق با شما بود..من با ایرانسلم به مدت 1 دقیقه (دقیق) یبار به ثابت و یبار با 912 صحبت کردم هردو شد 866 ریال
    حالا دوستانی که 919 دارن بی زحمت همین تست رو انجام بدن

درسته مخابرات اختیار ایرانسل رو نداره اما اختیار خطوط ثابت خودش رو که داره که عزیز ! هزینه تبدیل اپراتور رو برای مشترکین ایرانسل برده بالا

17. 2 کاربر از !Bikhaneman! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

راستی این قضیه طرح های تشویقی ایرانسل یخورده مشکوک نیست ؟!!
    اگه واقعا میخواد تخفیف بده ، چرا لقمه رو دور سرشون میچرخونن ؟! خوب بیان برای همه فعال کنن..دیگه این همه کد و .. برای چیه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •