تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 37

نام تاپيک: K800 , K810 , U600 , U700 - کدام یک؟

داره خودمونی میشه Roodbaraki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

14 K800 , K810 , U600 , U700 - کدام یک؟

سلام
    من بعد از بررسی های مقدماتی از این 4 گوشی خوشم اومده و حالا برای انتخاب بهترین گوشی با توجه به نکات زیر نیاز به مشاوره دارم

اول از همه امکانات اولیه یک گوشی برای مکالمه رو داشته باشه

امکانات جانبی به ترتیب اهمیت:

1- بهترین دوربین برای عکاسی
    2- بهترین دوربین برای فیلم برداری
    3- رادیو
    4- امکان نصب بازی
    5- امکان نصب نرم افزار

لطفا آخرین قیمت این گوشی ها رو هم بگید چون قیمت خیلی مهمه

آخر فروم باز Punisher_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

k810 بهترین دوربین 3.2 سونی اریکسون هست که حرفه ای ساخته شده با لنز سایبرشات و فلش زنون باید بلد باشی عکاسی کنی صدای تقریبا کمه و کیفیتش خوبه نرم افزار جاوا میگیره بازی همینطور ولی سامسونگ رو باید بیخیال شی بازی و نرم افزار دادن یک راه خاصی داره کسانی که زیاد بازی و نرم افزار میدن سامسونگ به دردتشون نمی خوره ولی در کل گوشی خوبیه از سونی k810 از سامسونگ u600 تایید میکنم

3. این کاربر از Punisher_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من U600 رو بهت پيشنهاد ميدم

1. عكاسي عالي ( بهتر از K800‌ و K810 در روز ) در شب فكر عكسبرداري با اين گوشي رو بايستي فراموش كني .
    2. فيلمبرداري بهتر از 3 گوشي ديگه
    3. بازي و برنامه هم با يه كد نصب ميشه ولي U700 دردسرش زياده
    4. خوشگلتره
    5. راديو هم داره

قيمتش هم حدود 215 تا 220 بايد باشه .

خواستي بگيري مشكي از همه رنگاش كلاسش بيشتره .

مخلصيم .

5. این کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

5610 هم خيلي عاليه 3.2 megapixle fokus atuo ‎و فلش 2كانه led‏ در روز عاليه در شب هم خوبه فلش قوي داره صدا بلند با كيفيت بالا بدنه ضد خش ال سي دي 2.2 اينج بيش از 16 مليون فقط تقلبي بهت ندن مخصوصا قرمزقيمت 260 الي 270

7. این کاربر از Punisher_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behzadn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

مسلما اگه عکسبرداری واست مهمه سری دوربین (k) سونی اریکسون حرف اول رو میزنه که تو این زمینه k810 و k800 از نظر عکسبرداری هر دو شبیه هم و بسیار عالی عمل میکنن و از نظر فیلم برداری هر دو ضعیف هستند تو این مورد ( فیلمبرداری )‌ u600 سامسونگ ازاین دو خیلی جلوتره ولی مشکلش اینه که عکس برداری خوبی در شب نداره ( البته در روز هم به پای این دو مدل سونی اریکسون نمیرسه )‌ البته میتونی با تغییر درایور دوربین های سونی اریکسون تصویر رو برای فیلم برداری کمی روون تر کنی ....از نظر برنامه هم سونی اریکسون ها جلو هستند چون فایلهای jar رو پشتیبانی میکنند( به سیمبین ها نمیرسن ) ولی برای استفاده از این فایلها روی u600 باید اونو با برنامه ی کامپیوتری تبدیل به jad کنی همراه با هم روی گوشی بریزی و نصب کنی پس کلا دردسرش زیاده...رادیو هم که همشون دارن همه مثل هم عمل میکنن ....به هر حال یه گوشی همه ی اون چیزایی رو که میخوای با هم نداره و مسلما باید از بعضی معایبش چشم پوشی کنی خب این سیاست اصلی خود شرکته ..در کل من k800 رو بهت پیشنهاد میدم قیمتش هم الان حول و حوش 180 تومن باید باشه .....

9. این کاربر از behzadn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست عزیز در روز u600 بهتر میگیره در این مورد زیاد بحث شده در روز از 5610 n73me u600 بالاتر هستند رنگها رو شارپتر و زیباتر میکنند در شب معلومه به خاطر داشتن فلش زنونk800 قوی تره به طور کلی u600 توصیه میشه 5610 هم گفتم اگه بودجه میرسه بگیر این مقایسه عکس های 5610 و k810i سری اول هر دو با حد اکثر قدرت و اخرین ورژن هردو گوشی هست که 5610 کیفیت به طرز چمگیری بالا امده نویز خیلی کم شده خودت ببین قضاوت کن نصب بازی و نرک افزارم خیلی راحت بدون محدودیت نصب ولی اگه پولت نمیرسه u600 خیلی خوبه k800i هم به نوبه خودش خوبه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

11. این کاربر از Punisher_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behzadn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوست عزیز در روز u600 بهتر میگیره در این مورد زیاد بحث شده در روز از 5610 n73me u600 بالاتر هستند رنگها رو شارپتر و زیباتر میکنند در شب معلومه به خاطر داشتن فلش زنونk800 قوی تره به طور کلی u600 توصیه میشه 5610 هم گفتم اگه بودجه میرسه بگیر این مقایسه عکس های 5610 و k810i سری اول هر دو با حد اکثر قدرت و اخرین ورژن هردو گوشی هست که 5610 کیفیت به طرز چمگیری بالا امده نویز خیلی کم شده خودت ببین قضاوت کن نصب بازی و نرک افزارم خیلی راحت بدون محدودیت نصب ولی اگه پولت نمیرسه u600 خیلی خوبه k800i هم به نوبه خودش خوبه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینکه u600 دوربین بسیار خوب و عالی داره هیچ شکی نیست اما باید توجه داشته باشید که k800i سونی اریکسون در رقابت با تمامی گوشی ها ( که مسلما u600 هم بینشون بوده ) تا به حال دو دوره عنوان بهترین گوشی در زمینه ی عکس برداری رو بدست اورده هنوز هم با دوربین بدون نویز یکی از بهترین هاست ( حتی در رقابت با دوربین های 5 مگاپیکسلی مثل نوکیا ان 95 ) ...این امار کاملا رسمیه و بحثی نیست که نتیجه گیری شده باشه این رقابت معمولا هر ساله چند دوره به صورت رسمی برگزار میشه و نتایج منتشر میشه ...به نظر من هم u600 دوربین بسیار خوبی داره و بسیار هم زیباتره و اینکه دست همه نمیبینی و صد البته که 5610 هم با زوم 8 برابر ( در مقایسه با زوم 4 برابر u600 ) و همچنین قدرت ارتقاع مموری تا 4 گیگ جلو افتاده ..( توجه کنید به زوم 16 برابر k800i )

13. این کاربر از behzadn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

K800 گوشی قدیمی هست و الان دیگه تو بازار همه تقلبی هستن و اصلا کیفیت گوشی قبل رو ندارن توصیه نمیشه .

اولین گزینه به نظر من K810 هست و بعد از اون U700 ...

15. 2 کاربر از shahramcat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Archibab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

سلام
    من بعد از بررسی های مقدماتی از این 4 گوشی خوشم اومده و حالا برای انتخاب بهترین گوشی با توجه به نکات زیر نیاز به مشاوره دارم

اول از همه امکانات اولیه یک گوشی برای مکالمه رو داشته باشه

امکانات جانبی به ترتیب اهمیت:

1- بهترین دوربین برای عکاسی
    2- بهترین دوربین برای فیلم برداری
    3- رادیو
    4- امکان نصب بازی
    5- امکان نصب نرم افزار

لطفا آخرین قیمت این گوشی ها رو هم بگید چون قیمت خیلی مهمه
    1.دوربين U600 و U700 تو روز بهترين عكسو بين اينا ميندازه (كاملا بدون نويز و شفاف) بعد از اون K800 و K8102.بهترين فيلمبرداري هم بين اين 4 تا u600 (البته اگه 5610 مد نظرتونه فيلمبرداريش خيلي بهتر از ايناست)3.همشون به غير از U700 راديو دارن4.امكان نصب بازي و نرم افزار برا همشون هست برا سامسونگ ها كمي سخت تر (مخصوصا U700 )حالا انتخاب با خودتونه!!!البته گوشي هاي 5610 و T650 و k770 هم تقريبا اين امكانات رو دارن!!!!ولي اگه يه دوربين فيلمبرداري و عكسبرداري خوب با ظاهري زيبا و باريك ميخوايين Samsung U600اگه فقط يه دوربين عكسبرداري (چه تو روز چه تو شب) با ظاهري خوبSE K810 اگه يه MP3 پلير خوب با دوربين نسبتا خوب با ظاهري اسپرت Nokia 5610اگه گوشي با كلاس و زيبا با امكانات خوب SE T650- SE k770اگه گوشي ميخواين كه دست هيچكس نباشه و امكاناتش خوب باشه LG KF550موفق باشين!!!
    Last edited by Archibab; 18-09-2008 at 17:23.

17. این کاربر از Archibab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Roodbaraki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با توجه به نکاتی که گفتید گزینه های من به U600 و K810 محدود شد چون به نظرم هر دو گوشی های خوبی هستند
    ضمنا 5610 رو نمیتونم قبول کنم چون تفاوت قیمت زیادی داره
    حالا از بین U600 و K810 لطفا قیمت روز این دو گوشی رو بگید تا بتونم راحت تر انتخاب کنم

19. این کاربر از Roodbaraki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •