تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 43

نام تاپيک: فونت فارسی در دلفی

پروفشنال as13851365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض شرمنده به مولا ولی ...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:
    آقا فرهاد مشکل این نیست که شما فکر می کنید !

تمام تنظیماتی که شما گفتید همه تنظیم تنظیم هستند.

مشکل این است که وقتی که برنامه ای رو به زبان دلفی نوشتی و برنامه هیچ گونه مشکلی ندارد یعنی وقتی که برنامه را اجرا می کنی ویا وقتی که می خواهی سورس کد های برنامه را دوباره کامپایل کنید هیچ مشکلی وجود ندارد !

مشکل زمانی است که وقتی که این برنامه را دوباره با دلفی باز می کنی تمام فونت ها قاطی می شن .

یعنی یا باید دوباره تمام متن فارسی رو از اول تایپ کنی و یا این که یه راه میانبری برای این کار پیدا کنی که همه دنبال این راه میانبر هستیم در کل این مشکل فکر نکنم به ویندوز ربطی داشته باشه ( شاید هم داره و ما خبر نداریم !!!)

ولی در کل :
    من هم یه پروژه دارم ( دوستام به هم دادن که کمی تغییرش بدم ) تو این پروژه هم همه چیز درسته به جز فونتاش !

هر کاری کردم درست نشد که نشد !

ولی اگر کسی راه حلی براش داره بگه ممنونش می شم

پروفشنال romixery's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ميون موجودات عجيب غريب(آدما)

پيش فرض

راستش براي من هم شبيه اين مشكل پيش اومده بود. نه دقيقاً مثل اين ولي شبيه اين بود. من زبان سيستم خودمو به اينگليسي بر گردوندم و دو باره به فارسي تغييرش دادم و سيستم رو ريستارت كردم. با كمال تعجب همه كپشنها و ليبلها درست شدن. در ضمن زبان سيستمتون رو عربي كنيد. ببينيد درست ميشه يا نه. (بالاخره آدم بايد همه راهها را بره ديگه)
    موفق باشين

آخر فروم باز فاطـمه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

بچه ها ممکنه این یه جور ویروس باشه؟!
    البته من رو چند تا سیستم امتحان کردم دیگه نمی دونم چکار کنم
    مخم به هیچ جا قد نمیده.
    برنامه خیلی کاملیه و الانم خیلی بهش نیاز دارم

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

نه بابا ! به ویروس ربطی نداره !

فکر کنم زمانی که این برنامه رو می نوشتی ویندوزت رویه یه تنظیم خاصی بوده که حالا توی این ویندوز و یا سیستم دیگه جواب نمی ده !

ولی در کل من هم دنبال راه حل این مشکل هستم اگر کسی چیزی پیدا کرد در این تایپیک قرار بده ممنونش می شم !

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

نه بابا ! به ویروس ربطی نداره !

فکر کنم زمانی که این برنامه رو می نوشتی ویندوزت رویه یه تنظیم خاصی بوده که حالا توی این ویندوز و یا سیستم دیگه جواب نمی ده !

ولی در کل من هم دنبال راه حل این مشکل هستم اگر کسی چیزی پیدا کرد در این تایپیک قرار بده ممنونش می شم !
    آخه من عجله دارم
    یعنی تک تک فرم ها رو دوباره بنویسم زوردتر نتیجه میگرم ( بیشتر از صد تا فرم داره تازه تو هر فرم چند تا تب هست یعنی هر صفحه چند تا صفحه)

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض تلاش کن و نتیجه رو بگو

آخه من عجله دارم
    یعنی تک تک فرم ها رو دوباره بنویسم زوردتر نتیجه میگرم ( بیشتر از صد تا فرم داره تازه تو هر فرم چند تا تب هست یعنی هر صفحه چند تا صفحه)
    من هم دارم روش کار می کنم ولی تا حالا به نتیجه ای نرسیدم اگر به نتیجه ای برسم من این جا مطرح می کنم امیدوارم که دوستان دیگه هم ما رو از تجربات خودشان محروم نکنند

حـــــرفـه ای F A R H A D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام دوباره و عذر خواهي بابت تاخير
    واقعا عجيبه، اگر واقعا تمام كارهايي رو كه در اون لينك ها اشاره شده انجام داديد و همچنان مشكل داريد در صورت امكان تعداد معدودي از فرم ها رو در يك پروژه جديد اضافه كنيد و up كنيد تا بتونيم روش كار كنيم

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوباره و عذر خواهي بابت تاخير
    واقعا عجيبه، اگر واقعا تمام كارهايي رو كه در اون لينك ها اشاره شده انجام داديد و همچنان مشكل داريد در صورت امكان تعداد معدودي از فرم ها رو در يك پروژه جديد اضافه كنيد و up كنيد تا بتونيم روش كار كنيم
    سلام از زحمتی که می کشین ممنون
    اینا چند تا یونیت برنامه هست
    فقط با توجه به اینکه دلفی الان نصب ندارم رو این سیستم دقیقا نمی دونم چی گذاشتم براتون
    بازم ممنون
    کد:

حـــــرفـه ای F A R H A D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

درسته حق با شماست با اون تنظيمات چيزي عوض نشد. ميتونه دلايل زيادي داشته باشه، دو تا از دلايل كه ممكنه از همه محتمل تر باشه نوشتن برنامه در سيستم عامل ديگه هست مثلا برنامه رو در ويندوز 98 يا me يا هر سيستم عاملي با كدپيج غير قابل قبول براي xp نوشته باشيد. و يا از فونتهاي غير استاندارد مثل فونتهاي برنامه مريم استفاده كرده باشيد كه البته احتمال دومي بيشتر هست چون شما در اولين پست گفتيد كه از فونت tahoma استفاده كرديد اما من كه فايلها رو باز ميكنم با فونت MS Sans Serif نشونشون ميده يعني فونت اصلي برنامه رو پيدا نميكنه.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

درسته حق با شماست با اون تنظيمات چيزي عوض نشد. ميتونه دلايل زيادي داشته باشه، دو تا از دلايل كه ممكنه از همه محتمل تر باشه نوشتن برنامه در سيستم عامل ديگه هست مثلا برنامه رو در ويندوز 98 يا me يا هر سيستم عاملي با كدپيج غير قابل قبول براي xp نوشته باشيد. و يا از فونتهاي غير استاندارد مثل فونتهاي برنامه مريم استفاده كرده باشيد كه البته احتمال دومي بيشتر هست چون شما در اولين پست گفتيد كه از فونت tahoma استفاده كرديد اما من كه فايلها رو باز ميكنم با فونت MS Sans Serif نشونشون ميده يعني فونت اصلي برنامه رو پيدا نميكنه.
    نه دوست من ، من این برنامه رو تو ویندوز xp نوشتم
    فونتاش هم که مشخصه همه فونت های ویندوزه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •