تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 17 اولاول ... 6121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 163

نام تاپيک: معرفی مادربرد ها

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوست من مین شما سوکت 775 هست و پردازنده قابل پشتیبانی همانطور که فرمودید اینتل هست و نه Amd مینهای اینها با هم فرق دارن زمین تا آسمان و هر کدام ساپورت خود را دارند بهرحال شما امکان ندارد پردازنده یک تولید دیگر رو در این مین جا بدهید پایه های سی پی یو مشخص کننده سوکت میباشد. اما شما از 2 هسته ای های موجود یا 4 هسته ای های موجود در بازار به صورت استوک میتونید استفاده کنید که در زمان خودش یکی از برترینها بودند . lمثل Q9650
    شاد و سلامت باشید
    تشکر میخواستم بدونم سی پی یو intel E7500 بهتره یا amd athlon(tm) || X4 620 processor 2.600ghz ؟؟؟

داره خودمونی میشه ali yazdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

تشکر میخواستم بدونم سی پی یو intel E7500 بهتره یا amd athlon(tm) || X4 620 processor 2.600ghz ؟؟؟
    سلام مجدد
    X4 620 processor بهتره نسبت به دو هسته ای که فرمودید البته بتونید q9650 تهیه کنید بسیار قدرتمند هست این پردازنده و در زمان خودش رویای من بود در ضمن شما برای این پردازنده amd باید مین رو هم تغییر بدید. و این آپدیت خیلی شما رو متحول نخواهد کرد چون پلتفرم و معماری قدیمی هست
    بهرحال امیدوارم بیاید زودتر روی سوکتهای جدیدتر که امکانات بهتری هم در اختیار داشته باشید مگر سیستم صرفا جهت امور اداری یا وبگردی استفاده شود که بالطبع اوکی هست
    شاد و سلامت باشید
    Last edited by ali yazdi; 05-09-2016 at 12:34.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام مجدد
    X4 620 processor بهتره نسبت به دو هسته ای که فرمودید البته بتونید q9650 تهیه کنید بسیار قدرتمند هست این پردازنده و در زمان خودش رویای من بود در ضمن شما برای این پردازنده amd باید مین رو هم تغییر بدید. و این آپدیت خیلی شما رو متحول نخواهد کرد چون پلتفرم و معماری قدیمی هست
    بهرحال امیدوارم بیاید زودتر روی سوکتهای جدیدتر که امکانات بهتری هم در اختیار داشته باشید مگر سیستم صرفا جهت امور اداری یا وبگردی استفاده شود که بالطبع اوکی هست
    شاد و سلامت باشید
    نه من زیاد سیستم بالا به دردم نمیخوره
    به عنوان سوال آخر این مدل cpu amd خیلی از این مدل اینتل بالاتره؟!
    و میشه یه cpu اینتل در حد این مدل AMD
    X4 620 processor بهم پیشنهاد کنید و قیمتش رو بگید ممنون میشم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام مجدد
    شاد و سلامت باشید
    یعنی میگین این مدل amd
    X4 620 processor خیلی از intel E7500 بالاتره؟!
    و به عنوان سوال آخر من یه cpu اینتل رو میخوام قدرتش در حد AMD
    X4 620 processor باشه؟!لطفا قیمتش رو بهم بگین

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

یعنی میگین این مدل amd
    X4 620 processor خیلی از intel E7500 بالاتره؟!
    و به عنوان سوال آخر من یه cpu اینتل رو میخوام قدرتش در حد AMD
    X4 620 processor باشه؟!لطفا قیمتش رو بهم بگین
    سلام شما باید سطح بودجه و هزینه بفرمایید کمکتون کنیم والا من نمیدونم شما چی میخواهید و هدف از داشتن سیستم چیه ؟ گیم وبگردی و ...
    شما میتونید از پردازنده های سری سندی بریج مثل corei5-2300 یا 2400 یا 2500 استفاده کنید نو نداره الان که قیمت بدم به شما اما مین و پردازنده رو شاید بشه تو رنج 200 تا 250 پیدا کرد بسته به مین و نوع پردازنده شاید کمتر از این هم بتونی پیدا کنی رم هم که ddr3 میخواد که الان بسیار ارزون میتونی 8 گیگ دست دوم با برند خوب پیدا کنی مثل xms کورسیر 8 گیگ دست دومش 40 تومن هم ارزش نداره .
    من قیمت جنسهای قدیمی رو ندارم این حدودی به ذهنم رسید سوئ تفاهم نشه.
    شاد و سلامت باشی
    شما یه سر به فروم لیون کامپیوتر بزن اونجا جنس دست دوم خوب میتونی پیدا کنی فقط اگر زمانی قصد خرید داشتی حتما مشاوره بگیر تو پاچت نکنن و با شرایط واسطه هم خرید کن که پولت نپره اینجوری یه خرید مطمئن خواهی داشت امری بود پیام خصوصی برام بزار
    Last edited by ali yazdi; 05-09-2016 at 14:53.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام شما باید سطح بودجه و هزینه بفرمایید کمکتون کنیم والا من نمیدونم شما چی میخواهید و هدف از داشتن سیستم چیه ؟ گیم وبگردی و ...
    شما میتونید از پردازنده های سری سندی بریج مثل corei5-2300 یا 2400 یا 2500 استفاده کنید نو نداره الان که قیمت بدم به شما اما مین و پردازنده رو شاید بشه تو رنج 200 تا 250 پیدا کرد بسته به مین و نوع پردازنده شاید کمتر از این هم بتونی پیدا کنی رم هم که ddr3 میخواد که الان بسیار ارزون میتونی 8 گیگ دست دوم با برند خوب پیدا کنی مثل xms کورسیر 8 گیگ دست دومش 40 تومن هم ارزش نداره .
    من قیمت جنسهای قدیمی رو ندارم این حدودی به ذهنم رسید سوئ تفاهم نشه.
    شاد و سلامت باشی
    شما یه سر به فروم لیون کامپیوتر بزن اونجا جنس دست دوم خوب میتونی پیدا کنی فقط اگر زمانی قصد خرید داشتی حتما مشاوره بگیر تو پاچت نکنن و با شرایط واسطه هم خرید کن که پولت نپره اینجوری یه خرید مطمئن خواهی داشت امری بود پیام خصوصی برام بزار
    تشکر من میخواستم بدونم الان کدوم مدل cpu اینتل قدرتش در حد Amd
    X4 620 processor
    هستش ؟
    بودجم هم 50 تومنه برای cpu

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

تشکر من میخواستم بدونم الان کدوم مدل cpu اینتل قدرتش در حد Amd
    X4 620 processor
    هستش ؟
    بودجم هم 50 تومنه برای cpu
    این corei5-2300 البته کلاک اسپیدش بالاتر هست نسبت به ای ام دی شما که گفتید 4 هسته و کش معقولی هم داره با 50 تومن شما پردازنده های سوکت 775 در حد همون که خودتون فرمودید شاید پیدا کنید
    چون 50 تومن الان دی وی دی رایتر دست دوم پلکستور قیمت داره
    شما سعی کن پولت به یه عدد مناسب برسونی بعد سیستمت رو ارتقاء بدی والا با این پردازنده هایی که میتونی داشته باشی یا الان بخری چیزی دستت رو نمیگیره و الکی هزینه کردی
    شاد باشی

داره خودمونی میشه 13681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    آمادای

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان کسی اطلاعی داره کدامیک از این مادربوردها برای این سیستم خوبه
    MSI 760GM-P23 FX
    Foxconn A78AX 3.0
    بقیه قطعات
    cpu: AMD Phenom x4
    RAM: 8GB
    Power: Green 530
    VGA: R9 270 AMD
    برای من این مهمه که بیشترین کارایی قطعات به ویژه گرافیک رو داشته باشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام
    در همه سایتهای راهنمای خرید سخت افزار گفته میشه که مادربرد E3 PRO GAMING V5 تا 2133 فرکانس RAM رو پشتیبانی میکنه :
    اما در دفترچه راهنما این مادر برد در قسمتی به نام (QVL) که فکر کنم معنیش میشه لیست برندهای واجد شرایط رمی با فرکانس 3600 رو معرفی کرده و در قسمتی دیگر (DRAM FREQUENCY )گفته که این فیلد در بایوس این اجازه رو به شما میده که فرکانس رم رو تا 4266 افزایش بدید
    لطفا خواهش میکنم این موضوع مقداری توضیح بدید

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام
    در همه سایتهای راهنمای خرید سخت افزار گفته میشه که مادربرد E3 PRO GAMING V5 تا 2133 فرکانس RAM رو پشتیبانی میکنه :
    اما در دفترچه راهنما این مادر برد در قسمتی به نام (QVL) که فکر کنم معنیش میشه لیست برندهای واجد شرایط رمی با فرکانس 3600 رو معرفی کرده و در قسمتی دیگر (DRAM FREQUENCY )گفته که این فیلد در بایوس این اجازه رو به شما میده که فرکانس رم رو تا 4266 افزایش بدید
    لطفا خواهش میکنم این موضوع مقداری توضیح بدید
    2133 کلاک پایه رم هست. رم هایی که فرکانس بالاتری دارن با اورکلاک به اون مقدار میرسن. برای انجام اورکلاک هم فقط کافیه پروفایل X.M.P. در بایوس فعال بشه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

11. 2 کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •