تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: قهرمان این دوره به نظرتون چه تیمیه؟

راي دهنده
46. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • منچستر یونایتد

7 15.22%
  • بارسلونا

10 21.74%
  • چلسی

5 10.87%
  • اینتر میلان

1 2.17%
  • آرسنال

2 4.35%
  • لیورپول

1 2.17%
  • رم

1 2.17%
  • یوونتوس

2 4.35%
  • رئال مادرید

6 13.04%
  • بایرن مونیخ

10 21.74%
  • لیون

0 0%
  • فیورنتینا

0 0%
  • آتلتیکو مادرید

1 2.17%
  • فنرباغچه

0 0%
صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 70 از 70

نام تاپيک: قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا

آخر فروم باز franch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

لمپارد: شروع خوبي داشتيم

یوفا: پس از پيروزي پر گل 4 بر صفر چلسي برابر بوردو در ليگ قهرمانان اروپا، "فرانك لمپارد" كه يكي از گل‌هاي اين تيم را در اين ديدار به ثمر رساند، گفت: قصد ما اين بود كه بازي را خوب آغاز كنيم.

به گزارش یوفا: هافبك 30 ساله چلسي در گفت‌وگو با شبكه تلويزيوني ITV انگليس گفت: سال گذشته كار را براي خودمان دشوارتر كرده بوديم اما امسال شروع خوبي داشتيم، بازيكنان خوب كار كردند البته آغاز نيمه دوم براي ما چندان خوب نبود اما بازي را خوب به پايان برديم.

لمپارد در ادامه گفت: مي‌خواستيم گل‌هاي بيشتري به ثمر برسانيم اما قصد نداشتيم بي‌گدار به آب بزنيم. زماني كه 2 بر صفر از حريف پيش بوديم اگر آنها يك گل به ثمر مي‌رساندند ممكن بود به بازي برگردند.

بهترين هافبك سال 2008 يوفا خاطرنشان كرد: سرمربي از اين نتيجه راضي خواهد بود اما چند مورد منفي نيز وجود داشت. با اين حال تلاش خوبي بود و نتيجه مناسب براي پايان هفته را به دست آورديم.

در همين حال، لوئيس فليپه اسكولاري سرمربي برزيلي چلسي نيز پس از اين پيروزي گفت: شروع فوق‌العاده‌اي بود اما مي‌دانيم كه بازي خيلي خوبي ارائه نداديم و برخي مواقع اشتباه‌هايي در كنترل توپ و حمله‌هاي سريع داشتيم اما نتيجه لازم را بدست آورديم.

اسكولاري كه نخستين حضورش در ليگ قهرمانان اروپا را تجربه مي‌كرد، گفت: زماني كه 2 بر صفر پيش افتاديم، مي‌خواستم توپ بيشتر در اختيار ما باشد و لزومي براي حمله كردن، نبود. به دليل اينكه قصد داشتم احاطه بيشتري به ميانه زمين داشته باشيم "بلتي" را وارد زمين كردم.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

بنيتس: آيندهون و اتلتيكو روزهاي دشواري پيش رو دارند

یوفا: پس از پيروزي 2 بر يك ليورپول برابر المپيك مارسي در ليگ قهرمانان اروپا، سرمربي تيم انگليسي گفت: هدف ما به ثمر رساندن گل سوم و تمام كردن بازي بود. نتوانستيم اين كار را انجام دهيم و در پايان كمي هم خوش اقبال بوديم.

به گزارش یوفا: رافا بنيتس پس از بدست آوردن نخستين پيروزي در ليگ قهرمانان اروپا كه با گل‌هاي جرارد رقم خورد، گفت: حمله‌هايي كه از كناره‌ها روي دروازه ما به وجود مي‌آيد به من هشدار مي‌دهد كه تيم ما در خط دفاعي نياز به تقويت دارد و آمادگي ذهني نيز از اهميت بالايي برخوردار است. ما براي پيروزي و غلبه كردن بر سختي‌ها آماده‌ايم.

رافا در پايان خاطرنشان كرد: نخستين ديدار در هر گروه بسيار مهم است. اين نتيجه ما را يك گام به جلو سوق مي‌دهد. آيندهوون و اتلتيكو مادريد با وجود ما روزهاي دشواري پيش رو خواهند داشت.

در همين حال استيون جرارد هافبك طراح ليورپول كه هر دو گل تيمش را در اين ديدار به ثمر رساند در تمجيد از "رينا" دروازه‌بان و هم تيمي خود گفت: گل نخست من به خوبي به ثمر رسيد اما قهرمانان واقعي رينا و چهار مدافع تيم بودند.

كاپيتان ليورپول افزود: ما تحت فشار بوديم و با تماشاي مجدد نوار نيمه دوم اشتباه‌هاي خود و پاس‌هاي به مقصد نرسيده را مورد بررسي قرار خواهيم داد.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

گوارديولا: اين پيروزي را فراموش كنيد

یوفا: پس از پيروزي 3 بر يك بارسلونا برابر اسپورتينگ ليسبون در ليگ قهرمانان اروپا، سرمربي آبي و اناري‌پوشان گفت: پيروزي در ديدار نخست از اهميت بالايي برخوردار است، با اين حال ما فرصت‌هاي بسياري خلق كرديم اما نتوانستيم از تمامي آنها استفاده ببريم.

به گزارش یوفا: پپ گوارديولا سرمربي تيم بارسلونا گفت: راضي هستم چرا كه بازي را برديم و پيروزي همواره براي ما آرامش بخش است. اما ما يك بازي ديگر روز يكشنبه پيش رو داريم و نبايد زمان زيادي را براي فكر كردن راجع‌به اين پيروزي سپري كنيم.

گوارديولا پيرامون استفاده از پويول به عنوان مدافع چپ تيمش گفت: مي‌خواستم تيم كنترل بيشتري در سمت راست توسط آلوس داشته باشد چرا كه نفوذ‌هاي بيشتري را از او خواسته بودم. اين تغييرها يك تنوع تاكتيكي است. من بازيكنان خوبي در اختيار دارم كه مي‌توانند در پست‌هاي گوناگون توپ بزنند. به همين دليل مي‌توانم در مورد اين مسائل به خوبي تصميم بگيرم

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اسپالتي: سازماندهي نداشتيم

یوفا: پس از شكست عجيب رم در خانه برابر اف‌سي‌كلوج، لوچيانو اسپالتي گفت: «تيم ما سازماندهي نداشت و حريف ما در حالي كه خوب كار كرد با خوش اقبالي نيز همگام شد.»

به گزارش یوفا: پس از پيروزي دو بر يك اف‌سي‌كلوج در خانه رم سرمربي تيم ايتاليايي گفت: «برخي مواقع خوب كار كرديم و در برخي مواقع هم خوب نبوديم.»

اسپالتي افزود: «در حالي كه تيم ما سازماندهي نداشت آنها خوب كار كرده و بخت نيز با تيم آنها يار بود. مشكل ما اين بود كه بازيكنان عصبي بودند و از همين لحظه همه چيز پيچيده شد.»

سرمربي رم كه تيمش در سري A ايتاليا هم خوب كار نمي‌كند، گتف: «برخي بازيكنان ما همچون ريسه خوب كار كرده و برخي ديگر نيز همانند باپتيستا ضعيف ظاهر شدند. با اين وجود همه آنها خوب كار كردند.»

اسپالتي در پايان خاطرنشان كرد: «خوشحالم كه بازيكنان متوجه مشكل موجود و اينكه بايد راه حلي براي آن پيدا كنيم، شدند. ما كمي جا خورده بوديم اما،‌توانايي بهتر شدن را داريم.»

تيم رم در ديدار بعدي خود در گروه A ليگ قهرمانان اروپا به مصاف بوردو مي‌رود

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

شگفتي آفريني "کلوج" برابر رم

یوفا: رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا در فصل جديد سه شنبه شب با برگزاري ديدارهاي چهار گروه نخست آغاز شد.

به گزارش یوفا: در مهمترين اين ديدارها چلسي با هدايت اسکولاري بوردو را در هم کوبيد و بارسلونا هم در خانه از سد اسپورتينگ ليسبون گذشت.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

آدريانو: "مورينيو" به همه اعتماد به نفس مي‌دهد

یوفا: پس از پيروزي اينتر برابر پاناتينايكوس در ليگ قهرمانان "آدريانو" مهاجم برزيلي اينتر گفت: «بيش از هر چيز از اينكه دوباره با پيراهن اينتر به ميدان مي‌رفتم خوشحال بودم و فكر گلزني را نمي‌كردم.»

به گزارش یوفا: آدريانو كه با بازگشت خود، گل دوم تيمش برابر پاناتينايكوس را به ثمر رساند، گفت: «مورينيو به من فرصت بازي كردن براي اين باشگاه را داد و اميدوارم بتوانم به همين روند ادامه دهم.»

مهاجم 25 ساله برزيلي در ادامه درمورد مورينيو افزود: «او به همه اعتماد بنفس مي‌دهد و به همه اطمينان مي‌دهد كه حضور هيچ بازيكني از ابتدا در زمين حتمي نيست. بنابراين ما در روز بازي مي‌توانيم به حضور در زمين اميدوار باشيم. زماني كه با چنين مربي‌اي كار مي‌كنيد به شما كمك مي‌كند كه به شرايط مناسب بازگرديد.»

آدريانو در پايان خاطرنشان كرد: «من همچنان بايد سخت تلاش كرده و به دوران اوج خود بازگردم. هر آنچه كه در توانم است در طول هفته انجام مي‌دهم. ماسيمو موراتي رييس باشگاه و هواداران شايسته بهترين بازي من هستند.»

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

برنامه مسابقات امشب به این شرح است:

*گروه پنجم:
    منچستریونایتد انگلیس - ویارئال اسپانیا
    سلتیک اسکاتلند- آلبورگ نروژ

*گروه ششم:
    المپیک لیون - فیورنتینا ایتالیا
    استه‌وا بخارست رومانی - بایرن مونیخ آلمان

*گروه هفتم:
    پورتو پرتغال - فنرباغچه ترکیه
    دیناموکیف اوکراین- آرسنال انگلیس

*گروه هشتم:
    رئال مادرید اسپانیا - باتف روسیه سفید
    یوونتوس ایتالیا - زنیت روسیه

آخر فروم باز Alireza Taji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

franch جان ممنون از خبرها...
    امیدوارم امشب با باخت تیمتون زحماتت جبران بشه
    نه شوخی کردم امیدوارم ببرید و لوکا تونی هم براتون بترکونه تا سروری ایتالیایی ها بر اروپا اثبات بشه

شگفتي آفريني "کلوج" برابر رم

رم چه گندی زده...

کـاربـر بـاسـابـقـه amirtaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب یووه هم برد پیشنهاد میکنم این گل رو دانلود گل با هر سرعت اینترنتی که داری چون واقعا ارزشش رو داره:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

فوتبال جام باشگاههاي اروپا توقف منچستر، برتري مدعيان

یوفا: در دومين شب از مرحله گروهي جام باشگاههاي اروپا چهارشنبه شب ، ‪ ۸‬ديدار در شهرهاي مختلف اين قاره برگزار شد كه با توقف منچستريونايتد و كاميابي ديگر مدعيان همراه بود.

به گزارش یوفا: در رقابتهاي دومين شب ، تيم قدر منچستريونايتددر زمين خود متوقف شد اما ديگر مدعيان اين جام همچون رئال مادريد، بايرن مونيخ ،پورتو و يوونتوس مقابل حريفان خود به برتري رسيدند.

نتايج رقابتهاي جام باشگاههاي اروپا به اين شرح است:
    ( نام تيم‌هاي ميزبان نخست آمده است )

* منچستريونايتد انگليس صفر ويارئال اسپانيا صفر

* سلتيك اسكاتلند صفر آلبورگ دانمارك صفر

* ---- فرانسه ‪ ۲‬فيورنتينا ايتاليا ‪۲‬
    گلهاي ---- : پكويين دقيقه ‪ - ۷۴‬بنزما دقيقه ‪۸۶‬
    گلهاي فيورنتينا: جيلاردينو دقايق ‪۱۱‬و‪۴۲‬

* استه اوا بخارست روماني صفر بايرن مونيخ آلمان ‪۱‬
    گل : ون بويتن دقيقه ‪۱۵‬

* پورتو پرتغال ‪ ۳‬فنرباغچه تركيه ‪۱‬
    گلهاي پورتو : لوپز دقيقه ‪ - ۱۱‬گونزالس دقيقه ‪ ۱۴‬و لينو دقيقه ‪۹۰‬ گل فنرباغچه : كوئيزا دقيقه ‪۲۹‬

* دينامو كي يف اوكراين ‪ ۱‬آرسنال انگليس ‪۱‬
    گل دينامو كي يف : بان كوئرا دقيقه ‪۶۴‬
    گل آرسنال : ويليام گالاس دقيقه ‪۸۸‬

* رئال مادريد اسپانيا ‪ ۲‬باته باريسوف بلاروس صفر
    گلها : راموس دقيقه ‪ ۱۱‬و رود وان نيستلروي دقيقه ‪۵۷‬

* يوونتوس ايتاليا ‪ ۱‬زنيت روسيه صفر
    گل : الساندرو دل پيه رو دقيقه ‪۷۶‬

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •