تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 16 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 155

نام تاپيک: Harry Potter and the Half-Blood Prince

آخر فروم باز Little Sparrow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض screen shot

چند screen shot از این بازی:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:
    نسخه ی DS:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:
    سعی کردم تکراری نباشه دیگه ببخشید.
    موفق باشید.
    Last edited by Little Sparrow; 01-09-2008 at 22:14.

2. 2 کاربر از Little Sparrow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام من امروز تاپيك بازي رو زدم ولي وقتي اسم بازي رو تو بخش اخبار و رمز بازيها جستجو كردم اين تاپيك رو پيدا نكرد چوت تيتر جستجو رو به انگليسي نوشتم چون طبق قوانين انجمن بايد تير و عنوان تاپيك يك بازي به انگليسي باشه به همين دليل پيدا نكردم اين تاپيك
    مگي عزيز دوست خوبم عنوان تاپيك هم اصولا بايد اشاره اي بازي هري پاتر نداره و عنوان حاكي از اين نيست كه اين تاپيك بازي هست يا فيلمش يا كتابش تقاضا دارم اگه لطف كنيد و همكاري كنيد يه تصميم عاقلانه بگيريم تا 2 تا تاپيك نباشه و يك تاپيك باشه تا دوستان دچار 2 دستگي نشن لطفا به اين تاپيك نگاه كنيد و اگه مصلحت بدونيد اينجا فعاليت كنيم تا زحمات هيچ كس از بين نره ممنون ميشم از همكاري دوستان
    کد:

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بله همونطور كه انتظار مي رفت تاپيك من بسته شد عليرغم اينكه هيچ قانوني رو هم زير پا نذاشته بودم و اگه اين تاپيك عنوانش صحيح مي بود من ديروز مجبور نبودم تاپيك بزنم در واقع تاپيك من بسته شد چون اين تاپيك , تاپيكي كه من نزدم قانون رو رعايت نكرده به هر حال اصلا مهم نيست اولين باري نيست كه تبعيض قائل ميشن دوستان كم لطف ما آخرين بار هم نخواهد بود...
    يا علي

در ضمن عنوان تاپيك باز هم ايراد داره بايد به ويديو گيم هم اشاره بشه Harry Potter and the Half-Blood Prince صرفا اسم بازي نيست اسم كتابي هست كه رولينگ نوشته و بر اساس اين كتاب فيلمش رو ساختن كه قراره تير ماه سال آينده اكران بشه و بر اساس همين فيلم اين بازي رو ساختن و فكر مي كنم اسم و عنوان تاپيك بايد يك بار ديگه تغيير كنه:
    Harry Potter and the Half-blood Prince the Video Game
    Last edited by Spaniuly; 01-09-2008 at 06:11.

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

بله همونطور كه انتظار مي رفت تاپيك من بسته شد عليرغم اينكه هيچ قانوني رو هم زير پا نذاشته بودم و اگه اين تاپيك عنوانش صحيح مي بود من ديروز مجبور نبودم تاپيك بزنم در واقع تاپيك من بسته شد چون اين تاپيك , تاپيكي كه من نزدم قانون رو رعايت نكرده به هر حال اصلا مهم نيست اولين باري نيست كه تبعيض قائل ميشن دوستان كم لطف ما آخرين بار هم نخواهد بود...
    يا علي

در ضمن عنوان تاپيك باز هم ايراد داره بايد به ويديو گيم هم اشاره بشه Harry Potter and the Half-Blood Prince صرفا اسم بازي نيست اسم كتابي هست كه رولينگ نوشته و بر اساس اين كتاب فيلمش رو ساختن كه قراره تير ماه سال آينده اكران بشه و بر اساس همين فيلم اين بازي رو ساختن و فكر مي كنم اسم و عنوان تاپيك بايد يك بار ديگه تغيير كنه:
    Harry Potter and the Half-blood Prince the Video Game
    دوست عزیز تبعیض کجا بودش !!!؟!
    این تاپیک از تاپیک شما زود تر زده شده و مسلما وقتی شما یه تاپیک دیگه با همین مضمون بزنی بسته خواهد شد چون قبلا زده شده در ضمن وقتی که یه تاپیک تو انجمن بازی زده میشه حتما مربوط به بازی هستش نه فیلم و کتاب!!

6. این کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من نميدونم اين بازيه هري پاتر و شاهزاده دورگه چطوري مي خواد طرفدارها رو راضي كنه وقتي به لحاظ گرافيكي همون بازي قبلي خواهد بود با همون موتور گرافيكي ميشه حدس زد كهاين بازي ادامه بازي قبلي خواهد بود و كسل كننده
    دليلش هم كاملا واضحه. فقط داستان و جهت بازي نسبت به قبليه تغيير مي كنه و هاگوارتز و نقشه اش همون قبليه و قابليت بازي با جوي استيك هم مثل قبلي نخواهد داشت. اصولا EA Games طرفداراي بازي رو پپه گير آورده با اين بازياش تا الان 6 تا بازي اومدي اين هفتمي هم كه تو راهه معلومه چيه فقط جام آتش و تالار اسرار ارزش بازي كردن دارن بقيه به درد جرز لاي ديوار هم نميخورن. اميدوارم براي فيلم يادگاران مرگ براي پي سي سنگ تموم بزاره تا حداقل يه بازي يادگاري از عشقمون هري پاتر داشته باشيم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Armin 2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

فقط جام آتش و تالار اسرار ارزش بازي كردن دارن
    ولی به نظر من جام اتش خوب نبود چون خطی بود و نمی شد واسه خودت بچرخی.
    حفره ی اسرار و محفل ققنوس خوب بودن.
    بازی شاهزاده دورگه هم گرافیک نسبتا قابل قبولی داره و چون ازاده بچرخی واسه خودت و بخصوص توش کوییدیچ داره به نظر من موفقیتش تضمینه.
    راستی مگه اون سومیه ( که فقط کوییدیچ بود) بازی مستقل محسوب می شه که شاهزاده دورگه هفتمی باشه؟
    Last edited by Armin 2008; 02-09-2008 at 10:08.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

نسخه ی 5 و 2 از همه بهترن.شاید با اضافه شدن کوییدیچ و دوءل کمی بهتر بشه.به هرحال امیدوارم روش سرمایه گذاری بشه.

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نسخه ی 5 و 2 از همه بهترن.شاید با اضافه شدن کوییدیچ و دوءل کمی بهتر بشه.به هرحال امیدوارم روش سرمایه گذاری بشه.
    با سلام
    به نظر من نسخه ی اول اونم واسه پلی استیشن یک واقعآ عالیه
    البته تمام نسخه هارو بازی کردم چه پلی استیشن چه پیسی
    نسخه ی 5 هم خیلی عالی بود واقعآ
    امیدوار این نسخه هم خوب باشه
    دوستان کسی نمیدونه چه چیز جدیدی اضافه شده به بازی
    مثلآ د نسخه ی 5 چوب جادو رو با موس کنترل میکردیم و بازی بیشتر شبیه فیلم بود چون در صفحه ی اصلی بازی هیچ چیزی وجود نداشت و فقط رد پا که اونم اگه نبود...

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض پاسخ ها

راستی مگه اون سومیه ( که فقط کوییدیچ بود) بازی مستقل محسوب می شه که شاهزاده دورگه هفتمی باشه؟
    بلي يك بازي جداگانه بود كه درست بعد از بازي هري پاتر و تالار اسرار ساخته شد توسط EA Games و عنوانش هم اين بود:
    The Quiditch World Cup كه سومين بازي براي سري هري پاتر محسوب ميشد واسه همين روي بازي هري پاتر و زنداني آزكابان مي نويسن بازي هري پاتر 4

جالبه كه همه تو خوب بودن هري پاتر و تالار اسرار متفق القول هستن يه چيز جالب هم بشنوين بد نيست: كتاب هري پاتر و تالار اسرار در نظرسنجي پارسال آخر شده بود

با سلام
    دوستان کسی نمیدونه چه چیز جدیدی اضافه شده به بازی
    مثلآ د نسخه ی 5 چوب جادو رو با موس کنترل میکردیم و بازی بیشتر شبیه فیلم بود چون در صفحه ی اصلی بازی هیچ چیزی وجود نداشت و فقط رد پا که اونم اگه نبود...
    همين كوئيديچ ديگه توي 3 ورژن قبلي وجود نداشت اين اضافه شده .
    البته يه دنگ و فنگ هم خواهيم داشت اونم ماجراي عشقي رونالد ويزليه و همينطور معجون سازي پيشرفته هم خواهد بود. و همينطور كشف يك راز...> شاهزاده دورگه كيه؟ اينم جواب راز : پروفسور سوروس اسنيپ
    البته اينو باس تو بازي كشف كنيد

اينم بگم واقعا اين بازي به لحاظ درجه بندي سني شايد از دو ورژن قبلي هم پايين تر باشه چون قرار نيست با ولدمورت بجنگيم شايدم اصلا جنگي تو كار نباشه (اينو با توجه به كتاب ميگم چون هري با كسي نميجنگه به جز دوئلي كه با مالفوي مي كنه اونم تو مدرسه ديگه هيچ درگيري براش پيش نمياد البته اگه تو فيلم هري رو تو درگيري آخري كه تو هاگوارتز پيش مياد شريك كنن شايد يه جنگ الكي ببينيم تو بازي)

12. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

جالبه كه همه تو خوب بودن هري پاتر و تالار اسرار متفق القول هستن يه چيز جالب هم بشنوين بد نيست: كتاب هري پاتر و تالار اسرار در نظرسنجي پارسال آخر شده بود
    این به دلیل خشک شدن هرمیون در این نسخه بود بسیاری از طرفداران خوششون نمومد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •