تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: همراه بانک ملت

در آغاز فعالیت sheidaneh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    قم

4

به نظر من بهترین برنامه موبایل بانکینگ متعلق به بانک ملت است

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

سلام دوستان .
    آقایون دلیلتون برای این که می گید ملت بهتره چیه ؟ ( من خیلی استفاده ندارم ، همون پرداخت قبوض ، و شاید حساب به حساب )
    اما کلا چرا می گید که ملت بهتر از صادرات هست ؟

دوم این که آیا کارمزد داره ؟ یا فقط همون هزنیه اس ام اس هست ؟ ( احتمالا اس ام اس بانک هم پای ما می نویسن ، درسته ؟ )

توی برنامه صادرات ( نصب کنید اول ) شماره سرویس سنتر رو یه شماره موبایل زده ! چجوریه ؟ چرا از این شماره ها نزده که با 3000 شروع می شه مثلا ؟ ( منظروم اینه که چرا موبایل ؟ چرا اکانت نه ؟ )

در آخر امنیت این شبکه چجوریه ؟ به نظرم میاد که بالاتر از اینترنت هست ؟ درسته ؟ ( یه سایتی یادمه اس ام اس می زد ، با هر شماره ای که رجیستر بشی ، با همون شماره سند می کرد ، نمی شه با این سایت ها تقلب کرد ؟ )

مرسی
    یا حق

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

سلام...
    دلیلش عملکرد بهتر نرم افزار ، محیط گرافیکی مناسب تر و راحت تر است . اس ام اس ها بدون تاخیر رد و بدل میشه. ضمن اینکه با چند تا برنامه دیگه هم کار کردم.
    امنیتش هم بسیار خوبه و کاملا قابل اطمینان.
    کارمزد هم خیر ، اگه اشتباه نکنم فقط برای حواله کارمزد می گیره و بس.

آخر فروم باز blackhero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من نرم افزار بانک صادرات رو دارم، خیلی ازش راضیم،خیلی هم سریع عمل میکنه و به محض اینکه کسی به حسابم پول بریزه یا برداشت کنم برام اس ام اس صورتحساب میاد. پرداخت قبوض و انتقال وجه هم بسرعت انجام میده و پیامش میاد. کلا خیلی توپه. فقط خدا کنه هر چه زودتر امکان انتقال وجه از شخص به شخص دیگر هم برقرار بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed1282's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    root

پيش فرض

ملت یه چیز دیگه است

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

شما باید به تلفن بانک زنگ زده شماره حساب یا شماره کارتتون رو بدید و یک رمز 4 رقمی مخصوص برنامه بگیرید این حساب فقط روی یک گوشی عمل میکنه...

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

من امروز با برنامه همراه صادرات کار کردم ، بد نبود ، برای مثال یه قبض موبایل باهاش پرداخت کردم ، مشکلی هم نبود ...
    حالا می خوام مال ملت و ملی رو هم امتحان کنم ...
    فقط یه چیزی نگرانم کرده ، این که این کار ، فقط با شماره کارت و رمز دوم کار می کنه ، یعنی اگه این دو تا لو بره ، تمومه ، کاشکی می شد که مثلا شماره موبایلمو تو شبکه صادرات رجیستر کنم ، تا نه تنها با این 2 تا شماره ، بلکه شماره سیم کارت رو هم تشخیص بده و فقط بتونم باسیم کارت خودم این کار رو بکنم ، اونطوری فکر می کنم خیلی بهتر می بود ...

فعلا
    یا حق

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

سلام...
    پس با این توضیحات ملت خیلی خیلی امن تر !

آخر فروم باز blackhero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من امروز با برنامه همراه صادرات کار کردم ، بد نبود ، برای مثال یه قبض موبایل باهاش پرداخت کردم ، مشکلی هم نبود ...
    حالا می خوام مال ملت و ملی رو هم امتحان کنم ...
    فقط یه چیزی نگرانم کرده ، این که این کار ، فقط با شماره کارت و رمز دوم کار می کنه ، یعنی اگه این دو تا لو بره ، تمومه ، کاشکی می شد که مثلا شماره موبایلمو تو شبکه صادرات رجیستر کنم ، تا نه تنها با این 2 تا شماره ، بلکه شماره سیم کارت رو هم تشخیص بده و فقط بتونم باسیم کارت خودم این کار رو بکنم ، اونطوری فکر می کنم خیلی بهتر می بود ...

فعلا
    یا حق
    دوست عزیز اتفاقا همینیم هست که شما میخواین، به خاطر همین توی توضیحاتش گفته اگر قصد فروش سیم کارت خود را دارید حتما عملیات پاک کردن حساب از روی این سیم کارت رو انجام بدید! این معنیش اینه که این شماره و رمز دوم فقط با همین شماره موبایل کار میکنه! میتونید تست کنید!

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

سلام...
    پس با این توضیحات ملت خیلی خیلی امن تر !
    ببین مگه مال ملت ، چه مزیتی داره که شما می گی امن تره ؟
    راستی لینک برنامه موبایل بانکینگ ملت رو داری بهم بدی ، من تو سایت اش پیدا نکردم متاسفانه
    دوست عزیز اتفاقا همینیم هست که شما میخواین، به خاطر همین توی توضیحاتش گفته اگر قصد فروش سیم کارت خود را دارید حتما عملیات پاک کردن حساب از روی این سیم کارت رو انجام بدید! این معنیش اینه که این شماره و رمز دوم فقط با همین شماره موبایل کار میکنه! میتونید تست کنید!
    نه دوست من ، اون فقط یه پیشنهاد امنیتی هستش ، وگرنه که هر کی با شماره کارت و رمز دوم ، می تونه از روی گوشی اش ، راحت پرداخت کنه ، مگه برای بار اول ، من شماره ام رجیستر کردم که می گی فقط شماره من رو می شناسه ؟ با هر شماره ای می شه این کار رو کرد ، تست می کنم حالا ....

مرسی
    یاحق
    Last edited by akhoond; 31-08-2008 at 14:32.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •