تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 44

نام تاپيک: درباره Z10

اگه نباشه جاش خالی می مونه naser maldini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ایران - ارومیه

پيش فرض

سیستم عاملش که سیمبیان هست ولی شاید به اندازه ی نوکیا قوی نباشه. البته من این رو بیشتر در مورد z8 میگم. ولی خوب زد 8 هم به زد 10 شبیه هست.

2. این کاربر از naser maldini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه murizaki_2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

ببینم کسی می تونه در مورد فارسی کردن Z10 منو راهنمایی کنه ؟؟؟ چند جا سرچ کردم گفته بودند باید فونت فارسی رو توی آدرس memory card/resource/fonts/ بریزیم ..... بعد گوشی رو ری استارت کنیم .... کردم ولی جواب نداد ..... کمک کنید لطفا "

4. این کاربر از murizaki_2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ایران - ارومیه

پيش فرض

دوست عزیزم با یه دونه فونت کوچیک که نمیشه زبان فارسی رو به گوشی اضافه کرد. باید ابتدا language pack مربوطه که زبان فارسی هم داره ساخته بشه بعد برای اینکه این پک فارسی ساپورت بشه این فونتی رو که بحث کردید به بخش مربوطه اضافه کنید.
    البته اگه فقط منظورتون خوندن اس ام اس های دریافتی فارسی باشه میتونید از این روش استفاده کنید. برای اینکار از فونت زیر استفاده کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by naser maldini; 23-05-2009 at 01:44.

6. این کاربر از naser maldini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

مرسی ناصر جان ... اتفاقا" من همون فونتها رو گرفته بودم ولی جواب نمی داد .... بعد خود جناب نفرین رو پیدا کردم و مشخص شد فریمویر گوشیم با مال اون فرق داره .... خلاصه مال اون رو دانلود کردم و و........ الان ردیف شده !!!!

8. 3 کاربر از murizaki_2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

از گوشیت راضی هستی ؟ سرعتش چطوره ؟ از سیستم عاملش بگو ... می شه از تجربت با این گوشی بگی .. ممنون میشم

10. 2 کاربر از reza58k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

راستش مدت زیادی نیست که دارمش و زیاد باهاش ور نرفتم ولی در کل باید بگم گوشی خیلی خوش دستیه و ظاهرش دل همه رو می بره !!! سرعت مناسبه و هنگ کردن هم تا حالا تو کارش نبوده .... اما نرم افزار براش زیاد نیست یا حداقل من این طور فکر می کنم .... یکی دو مورد نرم افزارهای مربوط به p1 رو روش نصب کردم ولی جواب نداد .... در ضمن هنوز نرم افزاری برای هکش هم پیدا نکردم !!! در کل فعلا" به عنوان یک گوشی معمولی داره برام کار می کنه ............

12. این کاربر از murizaki_2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من می خواستم این گوشی رو بخرم .. از طرحش واقعا خوشم اومده بود ... ولی تو جی اس ام آرنا خیلی کامنت منفی ازش دیدم ... مثلا سرعت کند ... هنگ کردن زیاد ... زمان طولانی ری استارت گوشی ....
    البته تا حدی میدونم تو اون سایت کلا با موتورولا مشکل دارن .... هنوزم فکر می کنک طراحی ظاهری گوشی بی نظیره .... حالا اگه زحمتی نیست می شه خودتون با جزئیات گوش رو ریویو کنید .... از دوربینش ... کیفیت صفحه نمایش... بلندی و کیفیت صدا ... میزان نگهداری شارژ باتری... با جاوا مشکلی نداره ؟؟ و آخر اینکه اصلا تا حالا نرم افزاری براش پیدا نکرین ؟؟

14. این کاربر از reza58k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ایران - ارومیه

پيش فرض

این کامنت ها همشون الکین. یا لااقل اونایی این کامنت ها رو دادن که با گوشی خوب تا نمیکنن. همه اونایی که موتورولا دارن میدونن که موتورولا گوشی هایی رو که طراحی میکنه داراس سرعت بالایی هستن. حتی موتورولا روی گوشی های که گاها سیستم عامل ندارن پردازنده های قدرتمندی قرار میده که باعث میشه گوشی سرعت بالایی داشته باشه. فقط و فقط و فقط میتونم بگم موتورولا از لحاظ نصب نرم افزار گوشی ضعیفی به شمار میره که البته اون هم معمولا با فلش یه مونستر پک خوب حل میشه.

16. 2 کاربر از naser maldini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Dark Soul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض

دوست عزیزم با یه دونه فونت کوچیک که نمیشه زبان فارسی رو به گوشی اضافه کرد. باید ابتدا language pack مربوطه که زبان فارسی هم داره ساخته بشه بعد برای اینکه این پک فارسی ساپورت بشه این فونتی رو که بحث کردید به بخش مربوطه اضافه کنید.
    البته اگه فقط منظورتون خوندن اس ام اس های دریافتی فارسی باشه میتونید از این روش استفاده کنید. برای اینکار از فونت زیر استفاده کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این فونتا رو کجا باید ریخت ؟

18. این کاربر از Dark Soul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ایران - ارومیه

پيش فرض

احتمالا تو این مسیر.
    memory card/resource/fonts/

چون من خودم z10 ندارم نمیتونم دقیق نظر بدم ولی به احتمال قوی باید درست باشه چون تو مودمای موتو هم همین مسیر رو نوشته بودن.

20. این کاربر از naser maldini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •