تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 482 از 482 اولاول ... 382432472478479480481482
نمايش نتايج 4,811 به 4,816 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

الان ساعت 10 شب هست و از یه سرور آلمانی با سرعتی بین 8-10 مگابیت داره دانلود میکنه. قبلا اکثرا روی 12 مگابیت دانلود میکرد که به لطف وزیر جدید کم و کمتر میشه
    سلام.
    این که قابل تحمله برای من افتضاح تر از این حرفا شده.
    جدیدا هم با اینکه پینگ دارم هر از گاهی هیچ سایتی باز نمیشه ارور dns میده مرورگر.
    ولی به مساله خوبی اشاره کردی ...
    وزیر قبلی دقیقا خلاف تمام سیاستهای قبلی و داریم میبینیم حتی بعدی! عمل کرد. نمیدونم اینم خودش یجور سیاستیه که دوباره 4 سال بعد مردم خر بشن برن پای صندوق یا نه ولی حداقل در ظاهر جهرمی کلمه هایی و به زبون آورد که تا حالا از اینا نشنیده بودیم مثل پینگ ، جیت ، سرور گیم و از این دست !

2. 2 کاربر از essien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام.
    این که قابل تحمله برای من افتضاح تر از این حرفا شده.
    جدیدا هم با اینکه پینگ دارم هر از گاهی هیچ سایتی باز نمیشه ارور dns میده مرورگر.
    ولی به مساله خوبی اشاره کردی ...
    وزیر قبلی دقیقا خلاف تمام سیاستهای قبلی و داریم میبینیم حتی بعدی! عمل کرد. نمیدونم اینم خودش یجور سیاستیه که دوباره 4 سال بعد مردم خر بشن برن پای صندوق یا نه ولی حداقل در ظاهر جهرمی کلمه هایی و به زبون آورد که تا حالا از اینا نشنیده بودیم مثل پینگ ، جیت ، سرور گیم و از این دست !
    بلاخره شما به یه بهانه ای باید مردم رو پای صندوق بیاری دیگه. دوره بعدی میگن مردم دیدی نفر قبلی لولو بود و اینترنتتون رو خراب کرد؟ بیاید به ما رای بدید که ما درستش کنیم که دقیقا میشه چهار سال قبل. دوباره 4 سال بعدش یکی میاد که وضع رو خراب میکنه و بعد دواره میگن: وای مردم دیدی چقد بدبخت شدید؟
    ...
    ..
    .
    و این داستان جذاب همچنان وجود داره

4. 2 کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من الان متوجه شدم که داتک اینترنت غیر حجمی خودشو از ترافیک ماهی 100 رسونده به ماهی 60 گیگ. داتکی که یه زمان روی همین سرویس 3000 گیگ ترافیک به شما میداد روز به روز داره کم و کمترش میکنه.
    آقایون مدیر فقط قرار بود 4 قلم اصلی رو گرون کنن. الان فروشنده سنگ پا هم قیمتاشو حداقل 50 درصد زیاد کرده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من الان متوجه شدم که داتک اینترنت غیر حجمی خودشو از ترافیک ماهی 100 رسونده به ماهی 60 گیگ. داتکی که یه زمان روی همین سرویس 3000 گیگ ترافیک به شما میداد روز به روز داره کم و کمترش میکنه.
    آقایون مدیر فقط قرار بود 4 قلم اصلی رو گرون کنن. الان فروشنده سنگ پا هم قیمتاشو حداقل 50 درصد زیاد کرده
    قبلا روی سرویس 4 مگ 40 تومنی 60 گیگ حجم می داد.الان همون 60 گیگ حجم رو روی سرویس 80 تومنیش میده.به عبارتی قیمت 60 گیگ حجم اینترنت از 40 تومن به 80 تومن رسیده یعنی 100 درصد افزایش قیمت!

7. این کاربر از bagbagoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

قبلا روی سرویس 4 مگ 40 تومنی 60 گیگ حجم می داد.الان همون 60 گیگ حجم رو روی سرویس 80 تومنیش میده.به عبارتی قیمت 60 گیگ حجم اینترنت از 40 تومن به 80 تومن رسیده یعنی 100 درصد افزایش قیمت!
    خلاصه هرکی هرطور که میتونه داره میکنه از مردم. من نمیدونم چطوری به این ملت میشه فهموند که اگه تو جنستو گرون بفروشی دیگری هم به تو جنسش رو گرون خواهد فروخت و این یه بازی دو سر باخت برای همه اس.

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سیم‌کارت رایتل در نمایشگاه کتاب بخرید و از هدیه ویژه اینترنت خانگی داتک بهره‌مند شوید

✔️سرویس یک‌ماهه رایگان شامل 50 گیگابایت اینترنت بین‌الملل
    ✅ همراه با نصب و راه‌اندازی به ارزش 220 هزار تومان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •