تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شما از چه سرويس ايميلي استفاده مي كنيد ؟ (مي توانيد همزم

راي دهنده
659. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • جي ميل

474 71.93%
  • ياهو ميل

403 61.15%
  • هات ميل

115 17.45%
  • ايميل شخصي سايت خودم

49 7.44%
  • موارد ديگر

36 5.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 3 از 68 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 675

نام تاپيک: Yahoo ! mail - Gmail - Hot mail / سرويس هاي ايميل

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

12 Windows Live Hotmail - GMail

دوست عزیز با بسیاری از حرفهاتون موافق نیستم! نه اینکه بگم هات میل بده یا حرفهاتون اشتباهه! ولی شما این حرفها را در مقام مقایسه زدید و ناخودآگاه این موضوع را به ذهن خواننده القا میکنه که دیگر سرویسهای میل این امکاناتی را که گفیتد نداره !

من در مقام دفاع از جیمیل میگم !

دیگه خودتون هم میدونید که تبلیغات گوگل خیلی کوچکتر و کمتر از سرویس میل هاتمیل هست ! ولی خب هر دو در مقام آزار دهنده ی یاهو قرار ندارند !

در مورد سیستم -------- اسپم باید بگم که جیمیل هم دست کمی از هاتمیل نداره فقط با این تفاوت که گوگل به نظر و عقیده ی مشترکینش احترام میگذاره و جلوی اسپمها را نمیگیره و اونها را در پوشه ی اسپم جا میده که هر اسپمی که 30 روز از زمان آن میگذره به طور اتوماتیک از فولدر اسپم پاک میشه! به نظر من اینکار خیلی بهتره به هر حال آنچیز که مشخصه اینه که سیستمهای -------- همه کامپیوتری و ماشینی هستند و هیچ موقع نمیتوانند به طور 100% صحیح و بی نقص کار کنند !
    مثلا من تا حالا 2 بار شده که دیدم گوگل دو تا میل را در اسپم گذاشته بود ! که خب اشتباه بود ! و موقعی هم که ایمیلی به پوشه ی اینباکس میاد با یک بار مارک کردن آن به عنوان اسپم دیگه به طور کامل از شر آن راخت میشید !

البته این حرفهای من به معنای این نیست کهدیگر سرویسها حتما این مزایا را ندارند ولی ممکنه که شکل ناقصتر آنرا داشته باشند !

من با تمامی سرویسهای ایمیل معرفی شده در نظر سنجی کار کردم ! ولی با هیچ کدام عین جیملی حال نمیکنم و مهمترین عاملی که من را به سمت جیمیل میکشاند محیط جذاب و کاربر پسند آن است یه به قول بعضیها
    User Friendly هست !

به هر حال این نظرات من است که اعلام میدارم که این نظرات کاملا شخصی است و من به نظرات همه ی دوستان احترام میگذارم !
    من که با جیمیل مشکلی ندارم... ایمیل اصلی من Windows Live Hotmail هستش و دومی GMail هستش و روزانه من حداقل 10 ایمیل توی جیمیل دارم و میخونم...

در ضمینه تبلیغات که گفتی، هاتمیل فقط برای کاربران آمریکایی تبلیغ نمایش میده... جیمیل هم دو طرفش تبلیغ هستش و گوگل متن ایمیل شما رو پردازش و کند و کاو میکنه و متناسب با اون به شما تبلیغات نشون میده...

منم اون چیزا در مورد اسپم رو میدونم ولی من که تا به حال بیش از 30000 تا ایمیل با هاتمیل دریافت کردم تا به حال نشده که یه ایمیل اشتباهی اسپم شناخته شده باشه... در ضمن هاتمیل هم پاک نمیکنه و این چیز گوگل دقیقا عین هاتمیل هستش... هاتمیل با استفاده از منابع بزرگ و قدرتمندی که در مورد سرورهایی که اسپم میدن داره فقط اونا رو حذف میکنه و اگه چیزی به نظرش مشکوک بیاد به Junk میفرستدش... البته با پیشرفت چشمگری که در هوش هاتمیل به وجود اومده هیچ اشتباهی به وجود نمیاد و کاربران بسیار بسیار کمی میبینن که Junk توش ایمیل هستش... چون هاتمیل الان خیلی قوی تشخیص میده که کدوم اسپمه و کدوم نیست و مورد مشکوکی باقی نمیمونه که به Junk بره... ولی جیمیل با اینکه بد کار نکرده ولی خیلی افتضاح بالا میاره... به طوری که از هر 100 تا ایمیل اسپم حداقل 5 تا 10 تاش میتونن وارد Inbox بشن... که این واقعا بده... مثلا من که در 30 روز گذشته نزدیک به 1600 اسپم دریافت کردم خیلی اعصاب خورد کنه...

در مورد کاربر پسند بودن محیط هم اگه شما با Windows Live Hotmail کار کرده باشید متوجه میشید که یه رابط کاربر پسند یعنی چی...

ولی در آخر بازم میگم که "GMail خوب و عالیه و Windows Live Hotmail سروره"... من با هیچ کدوم اینا مشکلی نارم و هر روز با هر دوشون کار میکنم... ولی در GMail ضعف های مختلف بسیاری هست که امیدوارم توی نسخه اصلیش بهتر بشن...

2. 2 کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض یک مشکل توی yahoo mail

یک مشکل توی yahoo mail

--------------------------------------------------------------------------------

توی یاهو میل یک قسمتی داریم با عنوان filter که ایمیل های رسیده را می تونه به دلخواه ما دسته بندی کنه.
    ولی این قسمت فقط با حروف انگلیسی سازگاره و به محض اینکه حروف فارسی میاد، مشکل پیدا می کنه. مثلا اگر من ایمیل ها را بر اساس subject و شامل "name1" تنظیم کنم، ایمیل های با موضوع name1 را می تونم به پوشه دلخواهم هدایت کنم ولی اگر به جای name1 به فارسی بنویسم مثلا "نام" ، ترتیب اثر نمیده و ایمیل ها را به inbox می فرسته با وجود اینکه عنوانشون را "نام" میاره. این موضوع خیلی برام ضروریه که حل بشه.

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تا انجا که می دونم یاهو با حروف فارسی و عربی مشکل داره.
    نمی تونی ایمیل هاتو بر اساس ادرس ایمیل که میاد درست کنی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

خب من مجبور شدم از Gmail استفاده کنم که خیلی راحت این کار را انجام میده.
    من به دلایلی می خوام از subject استفاده کنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

می خوام بدونم امکان اینکه روی فولدرهام توی جی میل پسورد بذارم، امکان داره؟
    Last edited by roonak2006; 28-07-2008 at 07:54.

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

این موضوع موقعی برای افراد مهم میشه که ایمیل بین افرادی مشترک باشه ! که مطمئنا سرویس دهنده های ایمیل هیچ وقت رو این امکانات هیچ تفکری نمیکنند چون معتقدند هر ایمیل مربوط به یک شخص است پس پسورد گذاشتن رو فلدرها یه کار زیادی و اشتباه است !

البته من بعید میدان که هچی سرویس دهنده ای همچنین امکانی را برای مشترکینش فراهم کنه ! آخه یه چیز خیلی بعیدیه !

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

11

mostafaeshghi راست میگه... اصلا یه چنین سرویسی وجود نداره... چون ایمیل هم جزو چیزای شخصی حساب میشه و وقتی شما ایمیلت پسورد داره دیگه نیازی نیست که فولدرهای ایمیلت پسورد داشته باشن... در ضمن جیمیل فولدر نداره که... فقط دسته بندی میکنه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان و اساتید محترم
    من یه آدرس ایمیل دارم که بعضی وقتها وقتی چکش میکنم میبینم یه ایمیلی برام اومده دقیقا با آدرس ایمیل من . میشه بپرسم جریان چیه ؟ بالاخره صاحب اون آدرس منم یا کسی دیگه هم میتونه ایمیلهام رو بخونه ؟

حـــــرفـه ای Hamid Reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

من یه آدرس ایمیل دارم که بعضی وقتها وقتی چکش میکنم میبینم یه ایمیلی برام اومده دقیقا با آدرس ایمیل من . میشه بپرسم جریان چیه ؟ بالاخره صاحب اون آدرس منم یا کسی دیگه هم میتونه ایمیلهام رو بخونه ؟
    سلام
    شاید یکی پسورد ایمیل شما را پیدا کرده و از همان ایمیل به خودتان ایمیل میفرسته
    شما میتونید از ایمیل خودتان به همان ایمیل پیام بفرستید
    شایدم فقط عنوانش به نام شماست و آدرسش فرق داره
    این کار را بعضیها برای جلب توجه میکنند

ممنون
    Last edited by Hamid Reza; 30-07-2008 at 07:24.

11. این کاربر از Hamid Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

دوست عزیز شما دقیق دقت کن به آدرس ایمیل و نه عنوان ایمیل ! حالا منظورم چیه ! نگاه کنید مثلا من اگر به این شکل در جیمیل به شما میل بزنم دقیقا به شکل زیر نمایش داده میشه

Sender: AlirezaMohammadi <mostafaeshghi@gmail.com> d

حالا اگر من در قسمت فرستنده این اطلاعات را وارد کنم در قسمت فرستنده برای شما مینویسه علیرضا محمدی ولی اگر جزئیات بیشتری از میل را دنبال کنید به آدرس اصلی میرسید ! البته این یکی از فرضیاتی هست که من مطرح کردم و اینو مطرح کردم چون به احتمال قوی این اتفاق افتاده چون برای خودم بارها شده که اسپم اومده و اسپمر برای جلب توجه ی خواننده ی ایمیل از این حربه ها هم استفاده میکنه !

13. این کاربر از mostafaeshghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •