تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 41 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 410

نام تاپيک: ◄◄ تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه WinRAR

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام /

من یک فایل را فشرده کردم و خودم یه پسورد روش گذاشتم ولی حالا پسوردشو یادم رفته ؟ چه کار کنم؟؟

ممنون

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام

ترو خدا این جواب من را بدین خیلی ضروریه/

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

11 ...

سلام /

من یک فایل را فشرده کردم و خودم یه پسورد روش گذاشتم ولی حالا پسوردشو یادم رفته ؟ چه کار کنم؟؟

ممنون
    سلام

ترو خدا این جواب من را بدین خیلی ضروریه/
    سلام

تنها شانس استفاده از نرمافزاری هایی مثل Advanced Archive Password Recovery و Advanced RAR Password Recovery هست که کلمات مختلف, ترکیب کاراکتر ها و ... رو امتحان می کنند.

معمولا چطوری پسورد میزارید؟ کوتاه؟ هیچ نکته ای راجع به پسورد یادتون نمیاد؟ فقط حروف یا عدد؟ علامت استفاده کردید؟ ممکنه کلمه با معنی باشه؟
    Last edited by nw_nk; 06-03-2009 at 22:50.

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان راه حل یا ترفند یا برنامه ای برای فشرده سازی سریعتر در حجم های بالا وجود ندارد؟

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

14 استخراج كردن چندين فايل با فرمت rar در يك فايل exe

با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز من يك بازي كامپيوتري دارم كه حاوي دو عدد cd ميباشد كه داخل cd اول يك فايل exe مثل فايل SFX Archive برنامه winrar ميباشد كه يك مسير پيشفرض براي استخراج فايل هاي داخل آرشيو دارد كه وقتي extract ميكنم در اون قسمتي كه نام فايل هاي استخراج شده به همراه مسيرشان رو نشان ميدهد يك چيز جالبي وجود داره و اين هستش كه تو اين فايل exe هفت فايل با نام و پسوند part1.rar,part2.rar,.... وجود داره كه وقتي رو extract ميزنم ابتدا فايل هاي داخل part1.rar رو شروع به استخراج ميكند و بعد سراغ part2.rar ميرود و به همين منوال تا part6.rar استخراج ميكند و وقتي به part7.rar ميرسد يك پيغام كه مسير درايو cd رو نشان ميدهد ظاهر ميشود كه اين به اين معناست كه cd2 را وارد درايو كنيم كه داخل cd2 هم فقط يك فايل part7.rar هستش وقتي كه cd2 رو قرار ميدم و روي دكمه ok اون پيغام كليك ميكنم شروع به استخراج فايل هاي داخل part7.rar ميكند و بعد از اتمام استخراج هم پنجره بسته ميشود و بازي نصب ميشود حالا سوال من اين بود كه چطوري اين فايل exe رو درست كردن كه توش هفتا فايل rar هستش و اون فايل هاي rar هم استخراج ميشن و بعد يك پيغام مياد كه بايد cd2 رو قرار بديم آيا تمام اين كارا رو با winrar انجام دادن ؟
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

پروفشنال Hossein bandarie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

بله . زماني كه Add to archive انتخاب ميشه گزينه اي به اسم Split to volumes , bytes وجود داره كه عددي كه داخلش تايپ ميشه اعلام مي كنه فايل فشرده به قسمتهاي چند بايتي يا ولوم تبديل بشه . اگه گزينه Create SFX archive هم تيك زده بشه ضمن تكه كردن فايلها به اندازه مورد نظر يه فايل اجرايي جهت استخراج هم ساخته ميشه . اين فايل اجرايي هم تنظيماتي مثل مسير پيش فرض - ليسانس و ... داره .

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

برنامه Winmount با این برنامه سازگاری دارد؟ یعنی میتواند فابل های فشرده ان را به صورت درایو مجازی باز کند؟

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

دوست عزيز اگه زحمتي نيست بطور كامل توضيح بديد مثلا همين cd بازي من رو چطوري درست كردن اگه ميشه جزييات رو بگيد ممنون ميشم

Dreamland
    Guest

پيش فرض

بیشتر دقت کن

پروفشنال Hossein bandarie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

دوست عزيز اگه زحمتي نيست بطور كامل توضيح بديد مثلا همين cd بازي من رو چطوري درست كردن اگه ميشه جزييات رو بگيد ممنون ميشم
    سعي مي كنم به زودي اون رو به صورت يه فايل pdf در بيارم و آپلود كنم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •