تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: خرید حیوانات خانگی

اگه نباشه جاش خالی می مونه sourena_8888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

آخر فروم باز ehsssssan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنون از راهنماییات داداش
    باکسر یکم کوچول موچولو (دوبر کجا اون کجا)

این ویدیو رو ببین داداش

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کافی فرمان حمله دوبر صادر شه تا کله باکسر رو بکنه

و حالا اینو ببین

کد:
    خودت سگ داری؟؟؟؟
    Last edited by ehsssssan; 15-07-2008 at 21:46.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بعضی از دوستان که میان و ...... نمیدونم چه خاصیتشونو میخوان ثابت کنن!

کلیپ دیگه از دوبر

سگی که بدون دید در خطر بودن صاحبشو میفهمه

کد:

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دابرمن پینچر Doberman Pinscher

ظاهرشناسی: سگی عضلانی با ساختاری ظریف می‌باشد. قد: نرها cm71-66، ماده‌ها cm66-61، وزن: kg40-30. جمجمه‌ای تخت، سری کشیده و تنگ دارد. دندان‌هایش قوی بوده که در طول آرواره‌های قیچی‌مانندش چیده شده‌اند. چشم‌ها: سیاه، سرزنده و باهوش، گوش‌ها: بریده و به طرف بالا قرار می‌گیرند. دم: بسیار کوتاه، پاها: کاملاً قائم، موها: کوتاه، ضخیم، زبر و چسبیده به بدن، رنگ‌ها: قهوه‌ای تیره، سیاه و یا آبی که لکه‌هایی به رنگ زنگ‌آهن یا بلوطی با خود حمل می‌کنند. وجود لکه‌های سفید مجاز نیست. راه‌رفتن دابرمن الاستیک و باید ظریف باشد. قدم‌ها بایستی با استواری روی زمین گذاشته شوند.
    رفتارشناسی: تفاوت مزاجی بین نرها و ماده‌ها وجود دارد. ماده‌ها نسبت به اعضای خانواده آرام، باتوجه و پراحساس ولیکن نسبت به غریبه‌ها بی‌اعتماد و مشکوک هستند. نرها بسیار باهوش، لذا عجول و عموماً مهاجم می‌باشند. به همین خاطر نیز صاحبی پرانرژی را می‌طلبند.
    کارایی: طی بیش از یک قرن، دابرمن در نقش سگ نگهبان و محافظ به خوبی انجام وظیفه نموده است. به عنوان سگ پلیس، نیز در ارتش (دابرمن‌های نیروی دریایی جهت کشف کمین‌گاه‌های دشمن به کار رفته‌اند) و همینطور در مراقبت از هرگوه تأسیسات صنعتی ایفای نقش به سزایی داشته است. ماده‌ها در مقایسه با نرها خیلی بیشتر و بهتر با زندگی آپارتمانی آداپته می‌شوند لیکن هر دو جنس لازم است روزانه انرژی اضافی خود را خالی کنند.
    توجه: رشد تربیتی دابرمن حتی بعد از دو سالگی نیز ادامه دارد. با این حال لازم است از 10 تا 12 ماهگی اقدام به تربیت فشرده حیوان نمود. عمر طولانی دارد، عمر پانزده سال و حتی تا بیست سالگی برایش امری طبیعی می‌باشد.
    گروه نژادی:Mastiff
    کشور منسوب: آلمان

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

فعلا سـگ ندارم، با این شرایط نمیشه
    ... یه گربه دارم هر روز همسایه ها میگن: باد موهاشو میاره به خونه باید ردش کنی بره !!!!
    همسایه های ما میگن:[با ورود سـگ به خانه ملائک به آن خانه وارد نمی شوند]

اطلاعاتی که دارم بخاطر علاقه به این حیوان هست و احیانا نگهداری اون در آینده

.
    .
    .
    .
    یه جستجو دیگه انجام بدین میفهمید که روتـوایلر دهن دوبـرمن را به خاک میزنه
    روتوایلـر از اجداد دوبرمن هست....

تربیت دوبرمـن سخته و اگر نتونی از پسش بر بیای برای دیگران خیلی خطرناکه
    کینه ای هست و با افراد غریبه و بچه ها رابطه خوبی نداره...
    ولی معدود سگـی هست که با اشاره صاحبش به طرف مقابل حمله میکنه
    برای جایی که رفت و آمد غریبه ها هست جالب نیست...

باکـسر

""" سگـی شجاع ، باهوش ، خوشحال ، بازیگوش و پر انرژی است. هوشی سرشار و اشتیاق زیادی به آموختن دارد ، البته گاهی اوقات لجباز می شود. بسیار مهربان و باوفا نسبت به اعضای خانواده. باکـسِر بدلیل رفتار مهربانش با کودکان شهرت دارد. اگر به خوبی اجتماعی شود رابطه خوبی با سایر سگها و حیوانات خانگی خواهد داشت. باکـسِرهای ماده معمولاً حالت سلطه گری و تهاجمی نسبت به سایر ماده ها دارند. نام این نژاد از نحوه جنگیدن آن گرفته شده است. در زمان جنگیدن این سـگ درست شبیه به ورزش بوکس و مشت زنی در انسان از پنجه های جلویی خود بهره می گیرد. باکـسِر به همراهی صاحبش نیاز دارد و باید در سنین پایین به او آموخت تا بر روی افراد نپرد. چراکه این کار مورد علاقه او می باشد. شجاعت و هوشیاریش او را به یک محافط و سـگ پلیس عالی تبدیل کرده است. همچنین دیدبان خوبی است و از ورود مزاحمین همانند بولـداگ جلوگیری می کند. """"

کد:
    کد:
    .
    .
    .
    روتـوایلر

"""دارای گردنی قوی با سری پهن وگوشهای کوچک سیاه رنگ است وبا وجود سنگین بودن بسیارچابک وسریع است. روت ویلـرذاتا حیوان خشنی نیست ولی با این همه درمقابل دشمن بسیارخطرناک است. این حیـوان حافظه ای بسیارقوی دارد وتعلیماتی که آموخته هیچ موقع فراموش نمی کند علاوه براین وی بسیارمطیع و وقت شناس بوده وتربیتش آسان می باشد."""

کد:
    میتونی روی پیت بـول هم حساب کنی :

تغذیه و تربیت سـگ خیلی اهمیت داره
    میتونه از گریـت دین یه غول وحشی بسازه

دوست دارم
    هاسکـی داشته باشم ولی بخاطر آب و هوا باید به فکر یکی دیگه باشم
    .
    .
    .
    پیشنهاد میکنم درکنار مطالب ترجمه شده(5سال پیش) از تجربیات افراد هم استفاده کنید...

Last edited by sourena_8888; 16-07-2008 at 10:03. دليل: مدرنیزه کردن عکس ها:دی

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

هاسـکی S.i.b.e.r.i.a.n H.u.s.k.y

این تولـه هاشه ،ببین چه ماهه...

کد:
    .
    .
    .
    .

اینم دونوع سیـبرین هاسکـی
    کد:
    کد:
    ""مشخصات :
    هاسـکی سـگی قدرتمند و کاری می باشد. در همه رنگها از سیاه یکدست تا سفید یافت می شود. معمولاً بصورت دو رنگ سیاه وسفید ، طوسی و سفید ، قرمز و سفید و نارنجی و سفید یافت می شود. در اکثر سگـها صورت و زیر بدن سفید می باشد. گوشها حالت برافراشته و نوک تیز دارند و همانند سایر نژادهای سـگ در سیبری دارای چشمان آبی رنگ می باشند. چشمها گاهی اوقات نیز دو رنگ است (آبی - قهوه ای). در بین پنجه ها دارای مو می باشد که این امر راه رفتن حیوان را بر روی برف و یخ آسان می سازد. لایه زیرین موها زبر و ضخیم و لایه بیرونی صاف و نرم می باشد. هاسکی قادر است تا در دمای 60- درجه به راحتی زندگی کند.
    سگـی آرام و بازیگوش می باشد. مشتاق و گاهی اوقات لجباز. به اعضای خانواده ای که در آن بزرگ می شود بسیار علاقه مند است. باهوش ، اجتماعی و با محبت می باشد. اگرچه انرژی زیادی خصوصاً در تولگی دارد اما سـگ سر براه و مطیعی می باشد. رابطه خوبی با کودکان دارد. بسیار کم پارس می کند بنابراین دیدبان خوبی نمی باشد. استعداد خوبی در آموختن دارد اما این کار را باید با صبر و حوصله انجام داد چراکه هاسـکی می تواند گاهی اوقات لجباز شود. اگر بیکار بماند خیلی زود حوصله اش سر می رود. از تنهایی بیزار است بنابراین اگر ساعات زیادی را بیرون از خانه سپری می کنید حتماً یک جفت و هم بازی برای سگ خود پیدا کنید. به غذای کمتری نسبت به آنچه به نظرمی رسد نیاز دارد. اگر از سنین پایین اجتماعی شود با سایر حیوانات مشکلی ندارد."""

قیمت حدود 900-800$ (با اشانتیون)

عکس ها را با شیوه مدرنیزه ای گذاشتم

7. این کاربر از sourena_8888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آره دوست من شما حرفت درست کاملا
    این که معلومه اینه که باکسر میتونه به راحتی با اون هیکل عضلانیش از پس هر سگ دیگه ای (به نازکی دوبر) بر بیاد - هاسکی هم سگ فوقالعاده ایه ولی خیلی گرون و خیلی گرون و سگ خیلی باهوشی نسبت به دیگر سگ هاست .من خودم هم اول از همه از هاسکی خوشم میاد .یه فیلم هم هست شبکه 2 نشون داده (8 باقی مانده) واقعا لذت بردم.عالی بود.عشق تمام معنی
    این حرفتم کاملا مورد قبولمه :

پیشنهاد میکنم درکنار مطالب ترجمه شده(5سال پیش) از تجربیات افراد هم استفاده کنید...
    خب من نمی خوام بیشتر از 300 تومن خرج کنم چون آیندش معلوم نیست من تا 2 سال دیگه که درسم تموم شد نمیدونم چطور میشه.(سربازی و اونور آبی و ....)ولی باغ تا آخر عمر باقی میمونه تنها چیزیکی هست اینه که سگ خیلی وقتشو بی من خواهد بود .نمیدونم پاسپورت بهش میدن یا نه.بیشتر دوبر هارو با پاسپورت ارائه میکنن.تنها سگی که من تو فروش سگها دیدم دوبر بیشترین آمار رو داشت کلا من دوبر رو به این خاطر میخرم (قیمت کمتر نسبت به نژاد های دیگه - پاسپورت - شناخته شده - دکترای ایرانی همه چیزشو بلدن - فامیلامون دوبر دارن میتونم ازش توله بگیرم - من دوبر اون فامیلمون رو دیدم نر 2 ساله خیلی نجیب و در عین حال مطیع "ژرمن همسایشون رو داشت میکشت به خاطر ادرار کردن دم در اینا" اینم بگم ژرمن 4 ساله بود ) دوست من شما مثل اینکه دوبر رو زیاد دوست نداری.منم با توجه به اینهایی که بالا گفتم میخوام دوبر بگیرم.بازم ممنون ازت

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

تو این سایت میتونی هرجور نژادی رو که خواستی اطلاعات ازش بگیری

کد:
    Last edited by ehsssssan; 16-07-2008 at 11:14.

اگه نباشه جاش خالی می مونه p 3 0 world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یه تاپیک داشتیم درباره آموزش سگ های نگهبان.واقعا تاپیک جالبی بود ولی نمیدونم چی شد و کجا رفت.
    چند روز پیشا تو صفحه ها ی دورقمی دیدمش خیلی سلام رسوند و گفت وقت کنه حتما میاد صفحه ی اول
    دی:

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کس دیگه در این مورد اطلاعات نداره؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •