تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: چگونه در فتوشاپ ماشين بسازيم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض چگونه در فتوشاپ ماشين بسازيم

چگونه در فتوشاپ ماشين بسازيم

حـــــرفـه ای Elfin-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

شما تا حالا ديدي كه همچين كاري تو فتوشاپ بكنند؟؟يه نمونش رو بزار تا برات توضيح بدم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه KhalijefarS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    بندر بوشهر ( 70% مملکت!! )

پيش فرض

من هم ندیدم ...ممکنه به شکل خیلی ساده ای بشه ...معمولا برای این کارا از برنامه های 3d استفاده میکنن. با فری هند هم تا حدودی میشه ..

پروفشنال Roozedidar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

غير ممکن که وجود نداره ولی چرا تا برنامه های مخصوص اين کار هست کسی بخواد به خودش سختی بده و با فتوشاپ طراحی کنه. مثلاً آتوکد برنامه مناسبی براي اين کار هست که بيشتر طراحان صنعتی از اون براي طراحی استفاده ميکنن يا برنامهايي از اين قسم...

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Roozedidar
    غير ممکن که وجود نداره ولی چرا تا برنامه های مخصوص اين کار هست کسی بخواد به خودش سختی بده و با فتوشاپ طراحی کنه. مثلاً آتوکد برنامه مناسبی براي اين کار هست که بيشتر طراحان صنعتی از اون براي طراحی استفاده ميکنن يا برنامهايي از اين قسم...
    دوست خوب,با اوتوكد سه بعدي در حد مبتدي ميشه كار كرد و با اون نميشه زياد روي متريال ها نورها و دوربينها كار كرد.با اوتوكد معمولا ودلينگ رو انجام ميدن و بعد اونهارو تو تري دي مكس يا مايا ايمپورت ميكنن و روي اون كار ميكنن!

پروفشنال Roozedidar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

12

نقل قول نوشته شده توسط elfin-d
    دوست خوب,با اوتوكد سه بعدي در حد مبتدي ميشه كار كرد و با اون نميشه زياد روي متريال ها نورها و دوربينها كار كرد.با اوتوكد معمولا ودلينگ رو انجام ميدن و بعد اونهارو تو تري دي مكس يا مايا ايمپورت ميكنن و روي اون كار ميكنن!
    سلام عزيز ممنون از تذکر شما. البته من از زمانه اوتوکد 12 که تحته داس بود با اين نرم افزار آشنا شدم و تا آخر کاملش کردم و پس از اون 3D MAX و اين رو به شخصه مطمئن هستم چيزی نيست در طراحی 3D که شما بخواهين طراحی کنيد و در اوتو کد امکان پذير نباشه. اما در خصوص اين که متريال دهی و کار نور در3D MAX و يا ابزرهاي نظيرش بهتر انجام ميشه حرفی نيست و خوب شايد يکی از دلايله ساخته 3D MAX توسطه کمپانی AutoDesk هم همين باشه که شما فرمودين...

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

موافقم.نظر من هم همين بود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •